• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
sporiteľna.... :grinning:

ved to,že ja mám účet v sporiteľni ale rozmýšala som nad niečim iným,tam ma práve odrádzajú tie poplatky :sweat_smile:

a pravdu vám poviem,na klasickú vkladnú knižku som aj zabudla :grinning: :grinning: sjuzi ale ten link čo si hodila vyzerá dobre :grinning:
24. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, zuzi, večer sa spýtam mm na to, lebo možno by sme i my tie naše "staré" TB knižky mohli upgrejdnúť do tejto novej verzie... keď je tam 3-násobný úrok. Ale na VK to neni žiadne terno... Ale vravím, že nič ti mesačne nestŕhajú... ale na konci roka pripíšu... :wink: A my do konca roka určite nebudeme vyberať z knižiek nič...
24. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeejda, dúfam, že teraz ma tu niekto nepríde vykradnúť jak tu o tom vypisujem, my na tých knižkách zas bohvie čo nemáme, barák za to nekúpime... aby si dakto nemyslel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moje zlato tu už na mňa žmurká, idem ho ešte pomojkošiť... papačko... :sunglasses:
24. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak malá má už len trochu soplík a teraz pre zmenu je prechladnutý Maroš

dnes som sa dozvedela,ža nejde na stužkovú,ale zopár ich pôjde do tatier a zbytok asi stužkovú zruší,lebo sa nevedia dohodnúť.Jedny by tam chceli mať kopu alkoholu a ako prídu k tomu takí čo nechlaščú :angry: Ja si myslím,že na spíjanie sú dozvuky,na ktoré už nejddú peniaze čo sme tri roky sporili.

No dufam,že u Peti to dopadne lepšie,lebo tam som už dala zálohu na šaty a to by mi nevrátili.
24. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a v robote máme šok.Kolegyňa bola na mamo a má nález.Zajtra ide do Blavy,dúfam,že všetko dobre dopadne :pensive:
24. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taký tu mám bordel jak v tanku.MM išiel s malou k svokre na hrozno,ja že si zatial upracem a drepím tu,sa mi nič nechce :unamused:
24. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..tak ja teraz dala do rury buchty,bo jak som v tescu zbadala,že zavin stoji 50sk :confused: :angry: ta ja radšej im napečem buchty :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a to mne decka sežeru 2 ks na večeru... :confused: doteraz som nekukala cenu,ale normalne ma vystrelo :confused: :rolling_eyes:
a idem strčit rebierka do marinady,sa tešim,zajtra bude mnamka :sunglasses:
a idu dnes odsudene,tak si vyložim nohy a dufam,že už tu bude ticho tichučko :slight_smile:
bru noc :wink:
24. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janada,to mi je luto :pensive: ani nemyslieť na to,mi až špatne došlo... :frowning2:
24. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
aj ja idem vylozit nohy, bolia bolia :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Z ihriska sme isli s revom,hruuuuza vobec ma ten chlapec poslednu dobu nepocuva, boze a to ma len 2 roky :fearful: :grinning:
24. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak ja už popíja kávičku :dizzy_face: Idem s malou na kontrolu k dr. a potom k rodičom...Dnes máme s mužíčkom výročie svadby, tak chceme ísť do kina a tak...a oni budú s malou....teda aspoň dúfam :sweat_smile:
25. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
fuj aka som leniva,nist sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dobré ránko :grinning: ja už zarezávam :grinning:

malá dnes vstala s plačom,bola umrnčaná,ale obliekla sa,umyla a celú cestu do škôlky plakala,pýtala som sa jej čo jej je,či chce byť s babkou doma,a ona že nie ide do škôlky :confused: pred dverami si do vreckovky utrela najprv nos,potom oči a povedala mi: tak čau,v školke plakať nemóožem,dala mi pusu a zdúchla :confused: :sweat_smile:

dobrá herečka to je :grinning:

dnes musím ísť mužovej babke na zajtrajšiu oslavu kupiť rýchlovarnú konvicu lebo si nakázala :sweat_smile: :zipper_mouth: ja som myslela že to odbavím kyticou a bombonierou :angry:
25. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi myslim ze ta kytica s bomboskou by ta vysla totez :grinning: ci to este planujes + konvica asi ano ze :grinning:
25. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tam zase nemôžem prísť len s konvicou musím aj kvety priniesť a v dnešnej dobe teda kytka za 10€ nič moc :sweat_smile:
25. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, nstihacky mam, som totalne nakapata, z nosa mam fontanu, v hlave zemetrasenie a oci jak dve chilli papricky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moj synator sa rozhodol hodinu a pol zurivo jacat a nic nepomahalo, teraz konecne spi a mala sa hra s legom

na obed budu pecene kridla a stehna len som ich zabudla dat vcera do marinady a k tomu zemiakova kasa, zeleninova polievka :pensive:

najde sa nejaky dobrovolnik co sa mi postara o deti kym sa pojdem vyspat? :grinning:

zuzi no z Emmky bude velka herecka :dizzy_face: po kom asi :grinning: :wink:

bubble vsetko najlepsie k vyrociu :dizzy_face:
25. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..ali ja ti dojdem pokočikovať :wink: mne zas Danko spal do pol 11 :confused: to budemmusieť nejako zrušiť...ja strčila obed do rury,večer sa chystam žehliť,ak muž zabudol,že mame isť do kina..ale nebudem mu nič pripominať :sweat_smile: uvidime,čim prekvapi...
inak mojej svokre asik preskočilo,abo ja neviem,začina byť nejaka divna :confused: ,no nepači sa mi...musim zaujať nejaku pohotovostnu pozu,budem mať uši a oči všade.. :rolling_eyes:
idem ja dačo špekulovať :unamused: čafte
25. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohotovostnu pozu :grinning: tu som zaujala od narodenia prveho syna :grinning:
ja sa chystam spravit kuraciu pecienku na cibulke a ked nebudu mat tak kuracie so syrovou omackou a ryzou.
Alli ja som mala s Tominom nieco podobne predvcerom,vobec som to nepochopila akurat som vcera dosla na to ze mozno bol hladny, dala som mu totiz na olovrant malu activiu tak mozno preto mi plakal :sweat_smile: asi bolo malo inak neviem co to bolo.
Bubi a kedy chodi Danko spat?...len ma zaujma ze kolko hodin spi ked taha tak dlho. Nas Maju chodi o 8-mej a budi sa najneskor o 7:30 rano, vacsinou o 7-mej. Takze spi cca 11 hodin. No a poobede spi +- 2 hodky, od 12:30 do 15-tej.
25. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,dáme kávu? :sweat_smile:
25. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta dajme zuzi, ja si len privonam, bo zbožnujem vonu kavy :dizzy_face: :grinning:
25. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobry den a pevne verim, že sa tu niekto ukaže :sweat_smile:
25. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sstefi ta chod aspon čaj si spraviť...a btw teraz máme v robote novú 100% arabicu caffe a tá ako krááásne vonia :grinning:
25. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ten spanok u bubaczikovcov.... mama hyperaktivna a dieta kludasko :dizzy_face: :grinning: no chapete to? :dizzy_face: :grinning:
hmmm, tak si čuchni namiesto mna :grinning: :slight_smile:
veru Danko je asi kludasko po tatovi?či? :sweat_smile:
25. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte, dám aj ja pauzičku... upratujem trocha... lebo cez víkend ideme na hody... tak nech sa potom vrátime do pekného... :sweat_smile: (ja mám starosti čo? :grinning: ) Idem dať kafe s vama... počkenzi...
25. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež nemôžem z toho, aký je Daník spachtoš... ty koky... veď to ja už polku dňa mám za sebou pomaly o 11tej... to už sa pomaly hrabeme domov z ihriska... :grinning:
25. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj, dobré kafíčko ja mám, ale vidím, že dopijem a môžem robiť ďalej... :grinning:

Inak neskutočne mi lezú na nervy tie muchy, čo nám sem furt lietajú a potom bzučia za oknami... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau sjuzi :slight_smile:
25. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubi ta de siiiiii, ta cakam :grinning: :grinning: , maly este stale vrci, spal vtedy asi 5 minut
lily ja som ho na desiatu kojila, potom o pol dvanastej mal plnu misku zeleninky s maskom a furt vrciiii a to sa aj 3x pos.al :rolling_eyes: si sucha oci o sto sest, mam ho na rukach a aj tak vrciiiiiii :angry: :angry: :angry:

urobte mi dakto kavu :grinning: :sweat_smile:
25. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok