"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
29. jún 2009

Boze Andy, Ty to mas fakt hrozne. 😲 😲 😲
Ani moja dnes skoro nic nejedla, ale ved je teplo. A na tu gastroenterologiu neviem kedy pojdeme. Ved mi tam uz 2 tyzdne neberu telefon 😠 😠

andy.a
29. jún 2009

sstef a sju,držte sa 😉 😝

Bubu,mne malá tiež nechcela poriadne roztiahnuť nôžky,ale myslím,že to má OK 😕

a Framykoin masť používame bežne,na všetko možné,ale väšinou len tak jednorázovo,keď je niečo zapálené,vyštípané a pod.... 😔 😒 určite s tým nemastím niečo týždeň 😲 😕 😅

a na stredu 2.7. si písala,ale že nemôžeš mať TP,lebo tam máte aj nejaké iné aktivity,že ?? 😕 😅 😀 😀 😝 😵

andy.a
29. jún 2009

sorry,v stredu je 1.júla 😕 😕 😅

bubulik
29. jún 2009

No 2.7. este idem na interne preoperacne vysetrenie, takze jedine potom. 😀 😀 😀

bubulik
29. jún 2009

Teraz som dopozerala palbu, Neviem ktore ste rodili v petrzke, ale teraz im tam zomreli 2 zeny pri porode a potom donosene dietatko len preto, ze nutili matku rodit prirodzene aj ked mala 34 rokv, prvorodicka a hlavne male bolo otocene KP.
Nikto sa nechcel k nicomu vyjadrit. No horor. Hlavne, ze tam robia sami prof, doc a podobne 😝 😝 😝

bubulik
30. jún 2009

Dobre ranko, vcera posledna a dnes prva 😵 😵 😵
Ranajkujeme, cakame na ocka a pojdeme do NR k dokine 😉

lilyk
30. jún 2009

ahojte 😉
my ideme plavat, maleho som uspala a zacali vrtat, uz ma fakt poraza,dufam ze to zateplovanie coskoro skonci 😝

allisia
autor
30. jún 2009

Ahojte, ja som povysavala, pracka perie a mala ranajkuje vafle s hroznom 🙂 a prave isla kakat na zachod 😀
ked sa naje tak pojdeme von lebo je kraaasne
bubi ja som malu rodila na antolskej a aj Ajus 😉 ono zalezi dost ci mali zaplatenych doktorov lebo inak na teba vsetci zvysoka se..

allisia
autor
30. jún 2009

bubi drzime palceky na poradni a Ivuske a Miskovi nech rychlo prejdu bolacky. U nas malu ked nieco boli tak pride a povie mam bolacku

bubaczik
30. jún 2009

čafte...tak všetky decka mi prospeli veeelmi dobre 😉 tak som spokojna..Emmuš si opravila dve znamky 😵 tak som ešte viac happy...Dankovi sme včera kupili gumaky,a sto pro už pršať nebude 😅 keby ja vedela,kupim skor 😝 idem po kavu,ale aj tak tu nikeho nebude..aspon si vas prečitam 😉

ajuskamimi
30. jún 2009

ahojte, presne ako pise Alli, ide o to, ci mali zaplatene alebo nie. Ja som tam tiez rodila a aj vcera som vravela mm, ze kebyze cakam druhe, tiez tam idem ale len s tym, ze si zaplatim toho isteho lekara, co som mala aj pri Jojovi, hoci ani to nie je iste, ze ked by ma porod chytil skor, ci to moj lekar stihne. No je to brutus, ale fakt som tam zazila aj ja situaciu, ze ja som mala zaplatene, bolo o mna postarane. Ja som bola maximalne spokojna a hlavne stastna, ze sa v mojom pripade rozhodlo o cisaraku. No bola tam dievcina, co nastupovala v tom termine ako ja a po tyzdni vyvolavaciek, ked maly nie a nie von sa rozhodli pre cisarak. Ja som nechapala 😲 bolo nam tej baby luto, lebo aj na psychiku to bolo pre nu tazke, ze za ten tyzden vsetky porodili a ona stale bola iba na vyvolavackach. V den ked som odchadzala, bola stastna ako blcha, ze konecne po tolkych trapeniach jej robili cisara 😒 takze ak by som tam rodila znova, tak jedine so zazmluvnenym lekarom.

ajuskamimi
30. jún 2009

no my sme dnes s Jojom upratovali, odtahovali tazky gaucisko a vysavali pod nim a verte ci nie, od soboty sa tam nazbieralo presne 16 aut, 2 tycinky a 4 polky umeleho ovocia, co ma Jojo na hranie. Tym autam sa tak tesil, ako keby som mu ich prave kupila 😀 no a teraz uz spi a tu nikde nikoho 😒

sjuzi
30. jún 2009

No čafte, tak my sme spali celkom ok... do 6tej, ale ráno sa Miško nechcel vyciki... v noci nejako vydržal s plienkou.
Celý zapálený od koreňa, červený a navretý, tak som bežala do nemocky na urológiu (ešteže máme známosti), som nemusela čakať...
Prečistilmu mu to striekačkou s tým Betadinom (tá hnedá vodička), troška plačkal, ale dali mu lízatko, tak prestal hneď... Ale nechce mi ani chodiť... musím ho všade prenášať... Keď je holý, tak sa mu to sem tam obtrie o vnútorné stehienko, tak potom zaplače a kričí, že boooo a keď mu dám gate (slipy ani plienku neznesie), tak mu to vadí, že sa to šúcha... no chúďatko malinké. Radšej ja by som trpela, než on, keby sa to dalo vymeniť.

Doki nám framykoin zakázal, že z toho sa mu akurát môže ešte viac zapariť, tak som kúpila v dráčiku taký šikovný minibazénik na balkón, naliala repíka a Miško sa hodinu čabral... sa mi zdá, že mu už trochu obelieva, tak snáď to povolí postupne. 😉
Ešte mi doktor sľúbil, že keď mu zápal ustúpi, tak mi ukáže ako mu to mám postupne začať sťahovať a trénovať mu tú kožičku, aby sa mu rozťahovala... že ale do 3 rokov sa to nerieši, pokiaľ tam nie sú opak.zápaly... hmmmm.

ajuskamimi
30. jún 2009

no vidis SJUZI co lekar to iny nazor. Teda nemam na mysli teraz ten framykoin, Misiacik to ma poriadne zapalene, s tym ma lekar pravdu, ze teda na masticku je uz neskoro, ale toho pretahovania co sa tyka, tak vidis, do 3 rokov nechytat. Iny ti povie, zacat od mala. Iny od roka, proste neexistuje na vec jednotny nazor 😠 a potom si vyber a dufaj, ze si si vybrala ten spravny nazor 😖

sjuzi
30. jún 2009

Dala som nejaké fotos... 😉

sjuzi
30. jún 2009

Veď to ma se.ie, že každý sa k tomu stavia ináč... Ale takto mi to hovorila aj naša detská... tak ja neviem. Ale mne sa to nezdá v poriadku, že sa mu to nedá ani trochu stiahnuť... No uvidíme, čo vymyslíme potom, hlavne, nech mu ten zápal rýchlo zmizne...
Teraz super, lebo vonku mi chodiť nechce, do kočára ho moc pariť nechcem dávať, tak asi sa budeme sušiť... resp. močiť doma dneska... 😒 😅 😉

ajuskamimi
30. jún 2009

sjuzi no a neskusala si ten slez nebadany? ale ten treba skusat, ked je pipik bez zapalu

ajuskamimi
30. jún 2009

ten bazen je super a vidim, ze maly je tiez obdivovatelom autobusov. Nas Jojo ked vidi autobus, normalne neni s nim rec, lebo to ako keby ufo videl 😀

aj ja chcem kupit bazen na balkon, videla som v draciku taky za 3 eura, je o nieco vyssi od tohto tvojho, snad ho este budu mat 😉

sjuzi
30. jún 2009

Aj som ho videla, ale Thomas vyhral jednoznačne... xixixi... Ale aspoň sa v tom bazéne usmieva a nemrnčí furt... ešteže je dnes celkom teplo a zatiaľ neleje... a dúfam, že nebude... 😉 🙂

sjuzi
30. jún 2009

Inak dnes Miško ciká len do nočníka, aj mi oznámi, že sa mu chce. Ono ho to asi dosť štípe, lebo pritom, než začne cikať hrozne ťažko vzdychá chudatko.
Ale má to celé aspoň tento pozitívny efekt... 🙂

sjuzi
30. jún 2009

A o autobusoch mi ani nevrav, už ich má požehnane... Začali sme s Lilykovie autobusom a dnes má už minimálne 7 kúskov... rôzne veľkosti... 😀 😀 😀 Ale s ničím iným sa ani nechce hrať... takže je to ok...

ajuskamimi
30. jún 2009

hej u nas to je podobne, tiez uz mame slusnu zbierku autobusov roznych velkosti. A aj tomas je nas oblubeny, no a najnovsie aj kamiony, ale autobusy, tak tie vedu 😉

no ja potrebujem na balkon vyssi, lebo sme na 10tom a to tu tak fuciii, ze by som sa pri nizkom bazene bala, ze celu vodu z neho odfukne 😀 inac poviem vam, neviem si predstavit ako musi fucat na Dlhych dieloch, ale snad sa nam na rok podari zasklit loggiu 🙂

allisia
autor
30. jún 2009

Ahojte, mala spi a maly zaspava s plienkou na tvaricke 🙂 tak mam chvilocku ale idem urobit zemlovku a mala by som ozehlit len doska je v izbe kde mala spi a nejak sa nam zle otvaraju dvere tak ju nechcem zobudit. Ocko nam zobral omylom kluce od kocikarne tak sme neboli vonku len vyhodit plasty do plastoveho smetiaka a to bol maly v klokanke ale ked sa mala zobudi asi pojdeme do blavy lebo strasne chce ist "abodusom" a pojdeme pockat ocka

allisia
autor
30. jún 2009

a kedze tu nikoho tak idem zmastit tu zemlovku

sstefi
30. jún 2009

dobrý den, 😒

allisia
autor
30. jún 2009

No zemlovka je v rure, Oliverko hodil desatminutoveho slofika a uz je hore

sstefi
30. jún 2009

v noci sme boli hore od polnoci do jednej, to mala teplotu a samozrejme, ked bola hore, tak chcela pišat a bol plač a plač... ☹
vstali sme o 9, od tej cca 2-ej rana teplotu nemala, tak aspon tolko. ale išli sme predsalen k dr. lebo sa mi zdalo, ž ema ivka čudny hlas aj som jej kukala hrdlo, tak nakolko som videla, zdao sa mi červene. a nechcela som zanedbat, nieže sa nam to o 2 týždne na dovolenke vrati a pod.(aj ked pri našom stastí... 😖 )
no a ešte k tomu, akoby toho nebolo dosť, od včera rana ma na nohe niečo ako štipanec, ale poriadne červene to je, stred bordovy, a nejak to nemizne.
tak nam zastupujuci dr. naordinoval injekcie, nepamatam nazov, na druhu ideme zajtra, že aby nemusela brat atb ., a vraj je to skor virusove a to by nam zrejme aj tak atb.nezabrali
tak ivku pichol "komar" a ma bibi aj na nožke 😖

teraz pekne zaspala, ale predtym zase velky plač, lebo chcela pišať ☹

allisia
autor
30. jún 2009

sstefi preco ten smutok, Ivusku to este boli? ☹

sstefi
30. jún 2009

aj my sme dnes kupili ten repik, no zatial žiadna zmena, samozrejme, už sa v nom kupala

allisia
autor
30. jún 2009

este tam nebol tvoj prispevok ked som pisala tak prepac 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre