• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
ty koki, ja som sa dopracovala na 2.stranu :confused: :astonished: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc :angry:
21. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som sa rozhodla ,že idem posunúť stranu a tu nikto,sstefi už dala dobrú noc.... :unamused: ta jak mám posúvať sama :rolling_eyes:
a ináč som myslela že nebudem stihať čitať ale žiiaden problém.... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja idem len zazelat dobru noc, dnes sme mali navstevu a vecer konecne prisiel mm takze bruuuuu noc.... :wink: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej aj ja som už len nakukla či náááááhodou niekto,ale tak idem aj ja bru noc prajem všetkým :sunglasses: :pensive:
21. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
bre ranko, a to kde ste? :confused:
zase je vonku hnusne :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,my sme mali pekný víkend :grinning:

v piatok sme boli na oslave u MM babky :wink: v sobotu som úspešne poslednou skúškou ukončila 2hý ročník potom som troška upratala a okolo 17tej sme išli na oslavu do Nm prišli sme domov o 23.30 :sweat_smile: ale Emmka do samého konca spievala a tancovala :grinning:

v nedelu som doobeda oprala,upiekla kysnuté záviny a poobede sme všetci traja ležali na gauči zakrytý dekou a pozerali TV :grinning: no super pohodka :wink: potom sme sa o 18tej išli preisť na hodku ale fúkalo..... :angry:

a dnes v noci malá zle spala,a ked som odchádzala do roboty ešte spala,ale hrozne usoplená ledva dychčala,tak asi budeme musieť zajtra absolvovať dr...ale snád to len sople budú :confounded:
22. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zuzi tak nech sa Emmka rychlo uzdravi :dizzy_face:
22. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, u nas hnusne fuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :unamused:
Emke prajeme rychle zbavenie sa hnusnych soplov :wink:
ja za chvilku odchadzam s Tominkom na poradnu, vobec nemam chut vidiet nasu dr :confounded: , a na ten rontgen pluc nejdem, ten je o 10:30, nejak som to zle poobjednavala....dufam ze nic nezanedbam u Majka, uz tri noci pekne prespal tak dufam ze ten kasel pomaly odznie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lily Majkovi to urcite prejde ked uz nekasle, a ak nechripe alebo nesipi tak podla mna na ten rontgen nemusite :confused: :wink:

tu leje takze von nepojdeme a deti som dala teraz spat. mala sa vykecava este v posteli a maly zaspava medzi hrackami tak dufam ze bude spat dlhsie ako 10-20 minut lebo on dlhsie doma cez den nepospi, iba ak sme vonku :frowning2:
22. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alli dik...no vo Stvrtok ide Majko na kontrolu a po popocuvani uvidime ci v piatok bude rontgen alebo nie...pevne verim ze nebude potrebny :wink:
tu lejeeeeee :confounded:
22. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte, je tu niekto? :slight_smile:
22. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, pevne verim, že emka ma len sople a že už dnes jej to prejde :wink:
22. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte sa :sunglasses:
neviete kde je bubble777 :confused:
22. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,no podarilo sa mi kúpiť v lekárni konečne náplne do Olynthu tak dnes v noci fičíme na tom :grinning: ale ved je ich tam len 5 :angry: :angry: :angry:

ale volala som svokre a že má emma teplotu,trošku jej tečie soplík ale priesvitný a riedky..... :sweat_smile:
22. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeej? tak ten olynth musim ajja ist objednat do lekarne, ked už ho maju :wink:
zuzi, snad jej to rychlo prejde :frowning2: :wink:

milli, to je pravda, už dobrých pár dní tu myslím bubble nebola :confused:
22. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivke sa nejak nechce spať, síce sme vstavali niečo pred 9-tou, tak ešte chvilu ju necham a ak do 10min. nezaspí,tak to vzdavame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
aspon zaspí večer tatovi už o 20-tej, ja idem do nočnej :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme dostali šatku z DM aj kupony a hadajte akej farby je šatka? presne takej ako bola minuly rok sviečka, modráááá :grinning: :grinning:
síce neviem, či dievčatám posielaju inu farbu, toto je tmavo modrej faby, tak sa hodí aj nam :grinning:
22. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa majte
22. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme dostali modru satku, dnes :wink:
22. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme dostlai modrú šatku :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
22. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte! :sunglasses:
anett ahoj teba ja som už tu dávno pradávno nevidela ale može to byť aj tým ,že som tu ja dlho nebola :wink:
no akukám že ti tam svieti 13 tt tak blahoželám :dizzy_face:

a jake šatky my nič :frowning2: :angry: :angry: :angry: ani minulý rok sviečku taže neviem či šatka dajaká bude :confounded:
22. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jeeemine,Anett,na teba som myslela,že si tu už dááávno nebola :confused: :confused: :confused: a iné nenapíšeš,si teda moc stručná :confused: :confounded: gratulujem k tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
inak aj Alini mi tu chýba :unamused: a kopec ďalších :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

neviete,kedy bude leto ?? :sunglasses: :sunglasses: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Lily,ako bolo na poradni ?? :confused: :sweat_smile: ešte si nezmenila tú Dr. ?? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andy na poradni ok, Tomino ma 9045g, tak Maju vyzera podobne :sweat_smile: ..a ja som sa uz rozhodla karty chalanov beriem tak ako som pisala...uz nezmenknem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked bude mat Tominko 1 rok, co je v Oktobri, berem obe karty a zahlasim ich tu v obvode...ja uz nechcem absolvovat 6 dni v horuckach a pocuvat ze je to ok :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow,tak to je váha :confused: :confused: :confused: aj náš mladý mal 9 kg v 8 mesiacoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a princess v jednom roku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz k tomu tuším tiež speje,od 19:45 jej dávam,večeru,jogurt Zvolenský a zatiaľ sme v polke :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oprava,tak starší krpec mal 8900 g na polročnej prehliedke :confused: :confused:
22. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a Bubi tu dnes nebola ?? :confused: :confused: :confused:
žeby to ucho ju ešte trápilo ?? :confused: :unamused:
22. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby, uz sme doma. Tak zajtra urcite pridem pokecat. :wink:
22. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránko :grinning:
23. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok