Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
sstefi
21. jún 2009
ty koki, ja som sa dopracovala na 2.stranu =-) :-o 😃 😃
sstefi
21. jún 2009
dobru noc ]-(
milliigoret
21. jún 2009
som sa rozhodla ,že idem posunúť stranu a tu nikto,sstefi už dala dobrú noc.... :-| ta jak mám posúvať sama 8-(
a ináč som myslela že nebudem stihať čitať ale žiiaden problém.... 8-( :-p 😃
allisiaautor
21. jún 2009
ja idem len zazelat dobru noc, dnes sme mali navstevu a vecer konecne prisiel mm takze bruuuuu noc.... 😉 x-)
milliigoret
21. jún 2009
hej aj ja som už len nakukla či náááááhodou niekto,ale tak idem aj ja bru noc prajem všetkým 😎 |-|
allisiaautor
22. jún 2009
bre ranko, a to kde ste? =-)
zase je vonku hnusne 8-(
zuzidr
22. jún 2009
ahojte,my sme mali pekný víkend 😃

v piatok sme boli na oslave u MM babky 😉 v sobotu som úspešne poslednou skúškou ukončila 2hý ročník potom som troška upratala a okolo 17tej sme išli na oslavu do Nm prišli sme domov o 23.30 :-N ale Emmka do samého konca spievala a tancovala 😃

v nedelu som doobeda oprala,upiekla kysnuté záviny a poobede sme všetci traja ležali na gauči zakrytý dekou a pozerali TV 😃 no super pohodka 😉 potom sme sa o 18tej išli preisť na hodku ale fúkalo..... ]-(

a dnes v noci malá zle spala,a ked som odchádzala do roboty ešte spala,ale hrozne usoplená ledva dychčala,tak asi budeme musieť zajtra absolvovať dr...ale snád to len sople budú :-S
allisiaautor
22. jún 2009
Zuzi tak nech sa Emmka rychlo uzdravi x-)
lilyk
22. jún 2009
ahojte, u nas hnusne fuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-|
Emke prajeme rychle zbavenie sa hnusnych soplov 😉
ja za chvilku odchadzam s Tominkom na poradnu, vobec nemam chut vidiet nasu dr :-S , a na ten rontgen pluc nejdem, ten je o 10:30, nejak som to zle poobjednavala....dufam ze nic nezanedbam u Majka, uz tri noci pekne prespal tak dufam ze ten kasel pomaly odznie :-p
allisiaautor
22. jún 2009
Lily Majkovi to urcite prejde ked uz nekasle, a ak nechripe alebo nesipi tak podla mna na ten rontgen nemusite =-) 😉

tu leje takze von nepojdeme a deti som dala teraz spat. mala sa vykecava este v posteli a maly zaspava medzi hrackami tak dufam ze bude spat dlhsie ako 10-20 minut lebo on dlhsie doma cez den nepospi, iba ak sme vonku 😞
lilyk
22. jún 2009
Alli dik...no vo Stvrtok ide Majko na kontrolu a po popocuvani uvidime ci v piatok bude rontgen alebo nie...pevne verim ze nebude potrebny 😉
tu lejeeeeee :-S
sstefi
22. jún 2009
cafte, je tu niekto? 🙂
sstefi
22. jún 2009
zuzi, pevne verim, že emka ma len sople a že už dnes jej to prejde 😉
milliigoret
22. jún 2009
čafte sa 😎
neviete kde je bubble777 =-)
zuzidr
22. jún 2009
ahojte,no podarilo sa mi kúpiť v lekárni konečne náplne do Olynthu tak dnes v noci fičíme na tom 😃 ale ved je ich tam len 5 ]-( ]-( ]-(

ale volala som svokre a že má emma teplotu,trošku jej tečie soplík ale priesvitný a riedky..... :-N
sstefi
22. jún 2009
heeej? tak ten olynth musim ajja ist objednat do lekarne, ked už ho maju 😉
zuzi, snad jej to rychlo prejde 😞 😉

milli, to je pravda, už dobrých pár dní tu myslím bubble nebola =-)
sstefi
22. jún 2009
ivke sa nejak nechce spať, síce sme vstavali niečo pred 9-tou, tak ešte chvilu ju necham a ak do 10min. nezaspí,tak to vzdavame :-p 😃
aspon zaspí večer tatovi už o 20-tej, ja idem do nočnej 8-( :-p
sstefi
22. jún 2009
dnes sme dostali šatku z DM aj kupony a hadajte akej farby je šatka? presne takej ako bola minuly rok sviečka, modráááá 😃 😃
síce neviem, či dievčatám posielaju inu farbu, toto je tmavo modrej faby, tak sa hodí aj nam 😃
sstefi
22. jún 2009
tak sa majte
lilyk
22. jún 2009
aj my sme dostali modru satku, dnes 😉
zuzidr
22. jún 2009
aj my sme dostlai modrú šatku 😃 😃
anett1
22. jún 2009
ahojte 😉
milliigoret
22. jún 2009
čafte! 😎
anett ahoj teba ja som už tu dávno pradávno nevidela ale može to byť aj tým ,že som tu ja dlho nebola 😉
no akukám že ti tam svieti 13 tt tak blahoželám x-)

a jake šatky my nič 😞 ]-( ]-( ]-( ani minulý rok sviečku taže neviem či šatka dajaká bude :-S
andy.a
22. jún 2009
ahojte 😎 😎 😎

jeeemine,Anett,na teba som myslela,že si tu už dááávno nebola =-) =-) =-) a iné nenapíšeš,si teda moc stručná =-) :-S gratulujem k tehu x-) x-) 🙂
inak aj Alini mi tu chýba :-| a kopec ďalších 8-( 8-( 8-(

neviete,kedy bude leto ?? 😎 😎 =-) 8-( 8-(

Lily,ako bolo na poradni ?? =-) :-N ešte si nezmenila tú Dr. ?? =-) :-p 😃
lilyk
22. jún 2009
Andy na poradni ok, Tomino ma 9045g, tak Maju vyzera podobne :-N ..a ja som sa uz rozhodla karty chalanov beriem tak ako som pisala...uz nezmenknem :-p ked bude mat Tominko 1 rok, co je v Oktobri, berem obe karty a zahlasim ich tu v obvode...ja uz nechcem absolvovat 6 dni v horuckach a pocuvat ze je to ok 8-(
andy.a
22. jún 2009
wow,tak to je váha =-) =-) =-) aj náš mladý mal 9 kg v 8 mesiacoch :-p
a princess v jednom roku 😃 :-p a teraz k tomu tuším tiež speje,od 19:45 jej dávam,večeru,jogurt Zvolenský a zatiaľ sme v polke 8-( 8-( 8-(
andy.a
22. jún 2009
oprava,tak starší krpec mal 8900 g na polročnej prehliedke =-) =-)
andy.a
22. jún 2009
a Bubi tu dnes nebola ?? =-) =-) =-)
žeby to ucho ju ešte trápilo ?? =-) :-|
bubulik
22. jún 2009
Caute baby, uz sme doma. Tak zajtra urcite pridem pokecat. 😉
zuzidr
23. jún 2009
bré ránko 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli