"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
23. jún 2009

Dobre ranko kockosky, 😵 😵 😵
Tak uz sme doma. Teda mala este ostala u svokry v NR.Dnes som doma sama. MM je v praci. Tak uz prva pracka konci. Este mam 2. Nieco uvarim. Teda konkretne karfiolovu polievku a kura na kyslo na mrkve a kolienka.
A chcem zehlit. Tak uvidim co vsetko do zajtra stihnem. 😀 😀 😀

bubulik
23. jún 2009

Inak u nasich som nerobila vobec nic, takze ako keby som sa vratila z Bali. Ved tento rok aj tak nikde nepojdem 😝 😝 😝

bubulik
23. jún 2009

Minuly tyzden na poradni v nemocnici v TO bolo este vsetko ok. Urobili mi predoperacne odbery a zajtra idem na poradnu, kde mi urobia predoperacne interne vysetrenie.
Doki by mi mal zajtra povedat ako dalej. Tak uvidime.
Inak Leila, ja mam brucho nie o 6tt vacsie, ale 2x take ako pri Hanke, takze by som to mala najradsej za sebou. 😝 😝

zuzidr
23. jún 2009

bubu držím palce 😀 😀 budeme myslieť na teba,a dúfam,že ešte 2-3týždne vydržíte 2v1 😀 😀 😀

allisia
autor
23. jún 2009

bre ranko,
maly este buva no natalka tu uz robi pekny randal a ja sa smazim naranajkovat 😀

bubul velmi ti drzim palceky, hlavne nech ste v poriadku 😉 😵

milliigoret
23. jún 2009

čafte 😎 u nás dnes podozrivo pekne vonku...len ten vietor ... 😖 už by sa mohol skľudniť 😠

bubulik držím palce nech všetko dopadne ako má 😵

čo dnes varíte ženy? 😝 do obchodu sa mi veľmi nechce ,ináč u nás zase výťah nejde,pri vchode robia dlažbu 😖 a pre istotu máme aj odstávku teplej vody 😠 to že keď sa po schodoch spotíš aby si nevyšiel z cviku že sa rovno do vane hodíš ,ale ešte si ohrej 😠 😠 😠 tiež to vedia pekne vymyslieť 🙄

allisia
autor
23. jún 2009

milli 😀 😅 no pekne, tiez by sa mi za takych podmienok nikam nechcelo
u nas je skaredo a prsi tak posli trocha oskara
ja mam navarene: paradajkovu pol., zeleninkovu ryzu a kura s cukinovou omackou len je ho len troska tak idem este upiect marinovane kridelka 😉
a zajtra budem robit pangasa

maly podozrivo dlho spi, rano som ho este v posteli nakojila z oboch prs, potom nieco vygrcol a v momente zaspal tak som ho ani neprechadzovala len som dala na to mokre plienku a on spiiiiii 😀 😀

bubulik
23. jún 2009

U nas prsi tiez uz asi 30 min, ale aspon nie je take dusno. Lebo zo mna tieklo ako naozaj. Ale uz mi je lepsie. 😉

milliigoret
23. jún 2009

jáááj alli to len v našej bráne sa može stať 🙄 no akože ho mohli pustiť aspoň z 2.p. ,lebo akože terigať kočík na 8.p. tak ďakujem pekne 🙄 🙄 🙄 aj suseda pod nami má kočík tiež včera išla 2 x hore dole,tak tiež nadávala,že logika 😖 tak ja už aspoň s tým kočom nemusím,ideme peši ,ale potom ideme do obchodu hodinu a z obchodu tiež 😀 😝

allisia
autor
23. jún 2009

Mili nasa Natalka je uz pekne naucena chodit sama, uz odkedy ma rok nechcela sedavat v kociku takze mi to zvladame do obchodu celkom slusne aj ked musime trepat kocit pre maleho 😀 ale aj jeho budeme trenovat ked bude vacsi, natalka sa uz na to tesi 😀 😀

allisia
autor
23. jún 2009

fuuuj strasne leje a mala sa taaak nudi, uz sme sitali rozpravky, kreslila, hrala sa s kocikom a teraz spekuluje co by mohla zlerobit. ja chcem ist voooooon 😝

natal
23. jún 2009

Ahojte 🙂
Dnes som si vzala dovolenku, tak spominam na casy na materskej. Ako dobre mi bolo. Boli sme u alergoimunologicky. Tak ma hranicne vysledky, nabeh na alergiu, musi brat dlhodobo Zodac + sme dostali na podporu imunity ribomunyl.

A inak sa mame fajn. Oslavovali sme v nedelu. Mali sme sice az tento tyzden, ale mm asi nebude doma, tak sme to na poslednu chvilu prelozili. Nemohla som uz zohnat tortu, tak som len urobila piskotovu,co mala zboznuje a taku jahodovu so zele. Mala podostavala kopu darcekov. Dostala aj tu skakaciu kozu, ci kona, ci co to je. Zozala uspech. No a dostala kopu oblecka, detsky notebook, odrazadlo motorku, plavacie koleso, meter na stenu, Shreka 2, peniazky.. A na viac si neviem spomenut 😅

Ked tak rozmyslam, tam pred dvoma rokmi som o takomto case uz lezala na porodnej sale 🙂

natal
23. jún 2009

co je s katu? 😕 Neukazala sa?

natal
23. jún 2009

anet blahozelam 😵

natal
23. jún 2009

A inak vsetky junovcatkam vsetko najlepsie k narodeninam, srdiecka nase 😵

zuzidr
23. jún 2009

natal Táničke všetko naj naj 😀 😀

aj mne je smutno že som v robote niesom s malou doma,ale malá sa hrozne teší do škôlky,tak dúfam,že to tam zvládne super a už aj ja budem kludnejšia 😀 😀 😀

a od januára chcú zvýšiť rodičovský na 296€,tak žeby som išla na materskú? 😅

lilyk
23. jún 2009

ahojte 😉
my sme plavosili, papali, uspali a teraz mam volno, no ale zehlit by som mala, heeee 😀
Tanicke blahozelame k 2 rockom 😵 😵 😵 😵hlavne vela zdravicka 😵 a ...no a o tom nabehu na alergiu,neviem kazdy lekar je asi iny, ako vzdy..nam dr povedala ze kazde dieta do 3 rokov ma znizenu imunitu, ze to normal 😕
ja by som si dala smotanovu tortu 😝

natal
23. jún 2009

lilyk ostal este kusok,posieeeeelam 🙂

dakujeme baby 😵

no ja asi malu vyberiem z jasli. Sme sa rozhodli s muzom, ze v auguste nastupi znovu do jasli, ale ked znova ochorie po 3, 4 dnoch vyberame ju. To nema vyznam.

zuzidr
23. jún 2009

natal moja Emmka mala zníženu imunitu a bola do roka asi 5x chorá s ATB ap otom nám dala dr.Ribomunil a Zodac,brali sme to pol roka,a odvtedy okrem malých soplov je klop klop Mima zdravá 😀 😀 😀

a teraz má také sople,že jej trvajú 2dni,ved včera ked som prišla z roboty tak bolo po soploch 😅 🤐

lilyk
23. jún 2009

Naty diky 😉
ja uz Majula do skolky nedam..nechcem byt cele leto doma,to je des a hlavne ked mam auto a mozme ist kam chceme 😵
dnes zakaslal az nad ranom, tak tesim, no uvidime co povie dr vo stvrtok.
a nejak mi chybate, nechystate sa do Blavy 😕 😅 😀

natal
23. jún 2009

joj mi treba vyvesat pradlo a nalozit dalsiu pracku. Sa mi taaak nechce. 😝 Ked mala vstane chcem ist vonku, dufam, ze sa nepokazi pocko. Doobedu vyzeralo vselijak, ale nakoniec sa vycasilo a teplo je. Len nech to vydrzi.Aj na nakup mi treba. Ale to by som mala ist autom na vacsi nakup, lebo zajtra nejdem autom do roboty. Opravuju cestu pri vyjazde zo sidliska, brutalne zapchy su aj rano aj vecer. Mozem kaslat. Za taky isty cas jak autom som aj brikou a busom a to bez nervov za volantom 😝 Len ci stihnem dnes vsetko co este mam v plane 😝 🙂

natal
23. jún 2009

V juli ideme akurat tak na Liptov. A v auguste mame volno obaja, tak som rozmyslala, ci nerezervujeme pobyt v Kocovciach. Sa mi to tam tak pacilo, aj okolie je fajn na vylety. Len neviem ako na tom budeme financne. Uvidime.

Dufam zuzi, ze to tak bude s tym ribomunylom.

natal
23. jún 2009

no fajne, tecie mi pracka 😖

milliigoret
23. jún 2009

čavte 😎 no natal ti nezávidím tu práčku 😝 mojej mame práveže nechcela vypúšťať vodu 🙄
a ináč všetko najlepšie detičkám ,ktoré oslavujú,zatial som zaregistrovala len Táničku 😵
zuzidr odkial vieš,že sa má zvyšovať? 😕 😕 lebo ja som o tom už raz počula a nič sa nekonalo 😅 ale bolo by dobre ,keby si mala pravdu 😵
ináč u nás aprílové počasie slnko peče jak za peniaze a pršííí ,pojdem kuknuť ,či nebude dúha 😵 😀

natal
23. jún 2009

no netecie velmi, ale tak je pod nou voda. Ta fajne,mozem volat opravara.

milliigoret
23. jún 2009

zuzi danke šun 😉 😉

zuzidr
23. jún 2009

bite šun 😀 😀 😀

milliigoret
23. jún 2009

poraďte mi čo mám dať do hrachovej polievky,bo zemiaky tam nechcem 😝 krutóny už otrepané 😅
helfnite mi dačo.... 😵

natal
23. jún 2009

hm nechce sa mi to citat cele, vztahuje sa to aj na nas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre