"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
30. jún 2009

Naty myslim ze jej to budes davat zbytocne, doma bude zdrava 😉 ...ale skus jasne zato nic nedas 😉
no MM ma vyhana...tak prajem dobru nocku 🙂

natal
30. jún 2009

jaaaaj lilyk 😀 Pohoda, my vyhodnare kazdeho prijmeme aj pripijeme 😉 😀 Ta coška ce naučime kym pridzeš, žeby si znala 😀 😀 😀

lilyk
30. jún 2009

😀

natal
30. jún 2009

nechood 😔 Dobru noc 😉

milliigoret
30. jún 2009

čavte ženuše 😎
sstefi no dúfam,že už lepšie sa máte 😉 chúďatko ivka ☹ no ale pár dní a už si to možno nebude pamätať,tak nech sa vám to pekne zahojí 😉
bubul tak aj vy už to máte za sebou 😉 chúďatká dievčata ,nedosť si ešte užijú s tými vecami,ale už teraz to začína ☹
no ja teraz malú pozerám každý deň tak dokladnejšie 😅 nežeby som predtým zanedbávala,ale dajak som o tom často nepočula...tak sa na mňa tak udivene pozerá 😎 že čo tam chcem od nej 😅
no a dnes má velmi dobrý deň 🙄 ,vlastne mala,lebo už spí,ale hádzala saa dnes o 106,o jedle dneska ani nepíšem ... 🙄 ,pred spaním stihla rozbiť flašku na mlieko,potom nedajbože zaspať,tak som musela ku nej ľahnúť,čo ja také veci normálne nerobím ,lebo zaspáva sama,ale dnes to bolo hroznééééé 😲 🤐

sstefi
30. jún 2009

lepšie je asi silne slovo, lebo ešte nespí a plače, že dobe bude, este staje boliiii ☹ 😖

milliigoret
30. jún 2009

natal a ináč s tou školkou ,niečo na tom bude,susedine dievčata ,keď sú doma,alebo majú prázdniny,tak nikdy niesu choré a keď nastúpia,tak chvílku sú tam a hneď u lekárky 😖

sstefi
30. jún 2009

bubul aj mne dr. povedala, že prenana starostlivost, ta neviem, či netreba deti kupať či kí fras 🙄 😒

milliigoret
30. jún 2009

jemine neviem si predstaviť ako takým deťúrencom može mama pomocť ☹ chúďatka drobunké ☹ ja taky čas by dla aj modre z neba ,keby som mohla a aby neplakala aby ju nebolelo...ale ktorá mama nie,určite všetky

sstefi
30. jún 2009

miili, my už dáááávno nemame sklenene flaše, ja som rozbila 3 nerozbitné, odvtedy ani vidiet nechcem sklenene 😝

natal
30. jún 2009

moja dnes tiez tak tazko zaspavala. Som jej precitala rozpravku, ale kedze ma mala v trubke, tak som sla prec,och ta to bolo vreskotu 😖 Musela som tam ist, ukludnit ju, zobrat na ruky a precitat dalsiu a tak zaspala, aj to ma stale kontrolovala, ci som tam. Nikdy toto nerobila. 😕

bubulik
30. jún 2009

Nazdar, volala mi svokra, ze sa mala zobudila s placom a skoro 3/4 hod plakala. Chcela sa vycikat, ale len cvrkala. Kricala, ze plienka stipe. Tak jej ju vzdy dala dole, utrela, natrela. dala a mala zase cvrkla a tak stale dokola.Vraj nam chcela uz aj volat, aby sme si pre nu prisli, ale potom sa uz ukludnila. ☹
Ma to sere viac ako keby to robila mne, lebo ju nemozem ani utisit.

milliigoret
30. jún 2009

sstefi ja iné nechcem jak sklenené 😉 len na čaj máme umelú,ale to už ne flaška ale taký hrnček 😉

bubaczik
30. jún 2009

bry večer..jak vy tu kecate...nemam čas,až zajtra..tak ja len sa pekne pozdravim,a odchadzam..takže čaafte 😀 a čafte ...

zajtra mi odchadzaju dievky do talianska,tak ich balim a pod...tak rano tu budem,bo vstavam o 4 🙄

natal
30. jún 2009

hm prehnana starostlivost ... to jej tam mam nechavat vsetko? Jasne, ze jej vytriem. Nas asi tiez neminie navsteva detskeho gyn. Ale nie preto. Zatial to odkladam, ani neviem, ci to budem riesit. Uvidim.

bubulik
30. jún 2009

Nati a co je malej????? 😲 😲 😲
Milli ja som sklenene ani nikdy nemala 😵 😵

bubulik
30. jún 2009

Steff keby sme neboli starostlive matky tak sme mohli mat o starost menej 😒 😒

natal
30. jún 2009

bubul nechcem to tu pisat na plochu, poslem ip

bubulik
30. jún 2009

Dik 😉

milliigoret
30. jún 2009

natal aj mne IP 😉

bubulik
30. jún 2009

Milli zvedava 😀 😀 😀

natal
30. jún 2009

no fajne kolko je uz hodin. Musim ist este popratat. Mama ma rano odstreli ked dojde a zbada kuchynu 😝 😀 A zehlenie ma neminie, lebo musim vyzehlit saty, co beriem zajtra do roboty. Sa mi uz tak nechce 😝
Dobru noc baby. Rada som vas opat "videla" 😅 😉 Cafte 🙂

andy.a
30. jún 2009

Ahojte 😎 😎 😎

malá sa mi na olovrant zasa dovracala,neviem,či chytá zasa svoje staré móresy,alebo nejaká viróza 🙄 🙄 🙄 a jesť moc nechce,ale to asi aj z toho tepla 🙄 🙄 🙄 na večeru trošinka kuracieho vývaru zjedla 😒

malý už lepšie,už ho len 1x dnes prehnalo,Smecta mu zabrala 😕

Bubu,no teda strastiplná púť dnes po tých Dr... 😕 😠 🙄 🙄 🙄 u nás by sa ti to nemohlo stať 😅 😝 😎 😎

Iwke aj Miškovi,aj Hanke nech sa čím prv zahojí 😉

Naty,aj ja chem IP 😕 😕 😉

milliigoret
30. jún 2009

natal brú noc a držím palce nech ste ok 😵 😉

milliigoret
30. jún 2009

andy s tým jedlom ani my sme dnes neprekonali rekord 🙄

andy.a
30. jún 2009

Natal,ale veď Tánička krásne rozpráva,podľa toho ,čo píšeš 😕 😕 😵 aj predložky používa,aj časuje 😕 😕 😕

naša len tak bľaboce,ale vie napočítať do 10 😀 😀 😝 samozrejme,naučila sa od Mickeyho /Mickey Mouse Klubík 😅 😝 😀 /
a stále má "styli loky" 😝 😀 😀 jáj,už aby to bolo,či nie ?? 😕 😅 😝 potom budem spomínať,aké to bolo krásne,keď mala dva ?? 😕 😝 😀

sstefi
30. jún 2009

bubul, ten scenar mi je bohužial znamy 😒

sstefi
30. jún 2009

som požehlilla, ivka už konečne zaspala, už bolo akurat dosť toho plaču a nariekania, už bola asi aj viac citliva, nakolko bola unavena, ved o 22.ej som ju ešte kupala v repiku, bo už som nevedela čo s nou 😝 😢

andy.a
30. jún 2009

ja som odbehla "pucovať",lebo malá sa v posteli dovrackala ☹ 😒 tá kuracia polievka 🙄 😔
takže asi brušná viróza...no som nadšená... 🙄 🙄 🙄

MM sa musel celý prezliecť,lebo jeho ovrackala,aj jeho posteľ,tak sme to poprezliekali,aj malú,aj vo vlasoch to mala ☹ 😒 😖

ráno pustím práčku,kým pôjdem do práce a potom eše jednu bude treba 😝 😕 🙄

MM už chrápe,akoby sa nič nestalo..však čo,keď decko je každý týždeň choré,buď jedno alebo druhé..jeho sa to netýka..len som mu vravela,že teraz je on na rade,aby šiel k Dr. s princess a to odmietol,že načo 🙄 🙄 🙄

tak pá a dobrú noc 😔 😝 maródi,držte sa,skoré uzdravenie 😉 🙂

sstefi
30. jún 2009

andy, aj vam skore uzdravenie a dobru noc a hlavne kludnu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre