• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Ona je buchticka???? Ved sa narodila skor, nie????
18. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budes musiet behnut sama :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, buchta jak hrom, sadielko a špeky na všetky strany a tie líčiská... Väčšinou ale to tak býva, že takéto deťušky koľkorazy predbehnú tých ostatných... :grinning:
18. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaaaaaaaale dnes si dám večer s mm vínečko... pôjdeme do kina a taaaaaaaaak... Od mm som už darček dostala v nedeľu... lebo nevydržal a bolo Valentína... :grinning:
18. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Oliver ma teraz 8400 g a 70 cm. A zda sa mi to teda dost :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
A maly bude kde??? Ci ide s Vami???
No, to je veru slušné Bubu, tak asi bude riadny chlapisko... Neviem, koľko má Lujzi... :confused:
Pôjde švagrine, tam on hrozne rád chodí... sa jašiť s veľkými bratrancami, len potom ho vlastná mater-teda ja, nezpoznávam... jak odtrhnutý z reťaze... :grinning:
18. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Btw... som zvedavá, jaké mená bude Bubaczik vymýšľať... :sweat_smile: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ženy,ja som to vedela,že bude chlapec...bo podla činskeho vychadza chlapec,aj teta bosorka veštila,že deti "urobene" na vianoce budu chalani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta ale v kutiku duše som chcela dievča..inak mne je to jedno,len nech je zdravy,donoseny,a nech poslucha mamku :grinning:

veci nemam žiadne,lebo ja všetko porozdavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže začinam odznova po piaty krat :grinning: ale mna to bavi,takže neni problem :grinning:

chudak,svokor,mi až 5 x už vola,či to pravda :grinning:

jaaaj ženy
18. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubaczik nevie,zatial mame Erika :sweat_smile:
18. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hanka mala rocna 75 cm a okolo 10 kg. Potom pozdrav aj malu Lujzu a opytaj sa , ze kolko ma mala. Aby som to mohla porovnat, ked su uz narodeni v jeden den :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muž napr povedal,že už to nebudeme menovať ale čislovať..takže č.5 :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mne to bolo obidva krat vlastne jedno, len som velmi chcela nech su v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki doki Bubu... :wink:
Č. 5 žije! Ja umrem, že číslovať... :grinning:
Erik je pekné meno! :wink:
18. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chlapec :slight_smile: ja si tiez myslim ze chlapci to maju v zivote jednoduchsie :grinning:
Mne Maju s jedlom dnes nevymyslal, mozno si pamatal zo vcera :grinning: ale ten kasel poraza ma..druha vec po grckach ktoru nemam rada :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, to jaký čínsky kalendár, idem si vygugliť... :wink:
18. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ha, Miško mal byť dievča podľa čín.kalendára... heheeeeee

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/kalendar_pocatia.htm
18. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vysli podla tohto dve baby, ale to sa mi nezda,ja ked som si to robila predtym tak mi vysiel prvy krat chlapec, a ten kalendar bol taky isty,teda urcite aspon podobny :sweat_smile:
18. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su asik každy rok ine :sweat_smile: lebo mne aj danko vyšiel danko,a nie danka :grinning: a teraz vychadza dievča..neviem :confused:

som nasrata,nemožem ist nikam,nemam kluče od auta,muž ich ma obe :angry: neviem načo mu su kluce od mojho auta :angry: konec lasky :angry:
18. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konec....takto pochop uz je konec :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sa to nedá, nedá... :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy :slight_smile:

bubi gratulujem k chalaniskovi :wink: a šieste bude určite dievča :wink: :dizzy_face: hlavne nech ste všetci zdraví :slight_smile:

mne podla čínskeho kalendára vyšli všetky deti :slight_smile:

sjuzi pripájam sa ku gratuláciám k narodeninám,nech sa ti splní všetko čosi želáš :dizzy_face:

inak sa máme celkom fajn,s malou som bola po dlhom čase v mc,lebo kvôli mladej nebolo kedy chodiť :unamused: užívam si práve týžden dovolenky,bo svokra mala ísť na operáciu,ale má bacila,tak sa musí najprv preliečiť.

mladí sa chystajú na matury,Peťa má depky,lebo furt sedí doma a má problém sa sama všetko naučiť,aj tému na praktikú písomnú maturu dostala takú,čo už nikto nechcel a vzdala sa na tento rok ísť na výšku,lebo sa bojí,že to nezvládne. :confounded: Dufam,že aspon mladému sa bude dariť :slight_smile:
18. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj sjuzi,všeeetko najlepšie k narodkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prepač.. :sweat_smile:

janada,tak držim deckam palce :dizzy_face: nech sa učia a učia a učia :grinning:

a 6te nebude už určite :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem robiť syr deckam,a odchadzame k svokre :rolling_eyes:
18. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to sa len mne mozes stat :angry: idem do auta, zablokovane, neotocila som ani volantom ani nenastartovala, tak vystupujem z auta a padne mi mobil na zem,vypne sa, zapnem ho, na displeji ciarka a konec :confounded: ...j.....ma :angry: :angry: boze teraz to rozdychavam och.
18. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi dnes som na teba myslela bola som v auparku v mothercar a umierala som nad tými miniaturami čo tam mali a dokonca vo vypredaji - super ceny a o zare ani nevravim, jaj mať tak o par rokov menej tak by som to tiez este brala
18. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko sa praje :dizzy_face:

zoja ani mi nehovor :grinning: hej počula som aj o tom obchode,musim tam skočiť.. :confused:

že o par rokov menej :grinning: :grinning: :grinning:babka :grinning: :grinning:

ja kukam hokej,danko spi :wink:

lily ta uprimnu sustrast mobilu prajem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vyhrali smeeeee........ jaaaj a ja som im voobec neverila :confused:

tak do auparku ideme v nedelu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Danko ešte spi,a ja už mam obed postaveny! :confused:

spite?nehambite sa? :grinning:
19. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok