"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
bubulik
18. feb 2010
Ona je buchticka???? Ved sa narodila skor, nie????
bubulik
18. feb 2010
Tak budes musiet behnut sama 😃 😃
sjuzi
18. feb 2010
Bubi, buchta jak hrom, sadielko a špeky na všetky strany a tie líčiská... Väčšinou ale to tak býva, že takéto deťušky koľkorazy predbehnú tých ostatných... 😃
sjuzi
18. feb 2010
Aaaaaaaaaaaaale dnes si dám večer s mm vínečko... pôjdeme do kina a taaaaaaaaak... Od mm som už darček dostala v nedeľu... lebo nevydržal a bolo Valentína... 😃
bubulik
18. feb 2010
No Oliver ma teraz 8400 g a 70 cm. A zda sa mi to teda dost 😎 😃 😃 😃
bubulik
18. feb 2010
A maly bude kde??? Ci ide s Vami???
sjuzi
18. feb 2010
No, to je veru slušné Bubu, tak asi bude riadny chlapisko... Neviem, koľko má Lujzi... =-)
sjuzi
18. feb 2010
Pôjde švagrine, tam on hrozne rád chodí... sa jašiť s veľkými bratrancami, len potom ho vlastná mater-teda ja, nezpoznávam... jak odtrhnutý z reťaze... 😃
sjuzi
18. feb 2010
Btw... som zvedavá, jaké mená bude Bubaczik vymýšľať... :-N x-)
bubaczik
18. feb 2010
jaaaj ženy,ja som to vedela,že bude chlapec...bo podla činskeho vychadza chlapec,aj teta bosorka veštila,že deti "urobene" na vianoce budu chalani :-p ta ale v kutiku duše som chcela dievča..inak mne je to jedno,len nech je zdravy,donoseny,a nech poslucha mamku 😃

veci nemam žiadne,lebo ja všetko porozdavala :-p takže začinam odznova po piaty krat 😃 ale mna to bavi,takže neni problem 😃

chudak,svokor,mi až 5 x už vola,či to pravda 😃

jaaaj ženy
bubaczik
18. feb 2010
no bubaczik nevie,zatial mame Erika :-N
bubulik
18. feb 2010
Hanka mala rocna 75 cm a okolo 10 kg. Potom pozdrav aj malu Lujzu a opytaj sa , ze kolko ma mala. Aby som to mohla porovnat, ked su uz narodeni v jeden den 😃 😃 😃
bubaczik
18. feb 2010
muž napr povedal,že už to nebudeme menovať ale čislovať..takže č.5 😃 😃 😃
bubulik
18. feb 2010
Inak mne to bolo obidva krat vlastne jedno, len som velmi chcela nech su v poriadku x-) x-) x-)
sjuzi
18. feb 2010
Oki doki Bubu... 😉
sjuzi
18. feb 2010
Č. 5 žije! Ja umrem, že číslovať... 😃
sjuzi
18. feb 2010
Erik je pekné meno! 😉
lilyk
18. feb 2010
tak chlapec 🙂 ja si tiez myslim ze chlapci to maju v zivote jednoduchsie 😃
Mne Maju s jedlom dnes nevymyslal, mozno si pamatal zo vcera 😃 ale ten kasel poraza ma..druha vec po grckach ktoru nemam rada 8-(
sjuzi
18. feb 2010
Bubi, to jaký čínsky kalendár, idem si vygugliť... 😉
sjuzi
18. feb 2010
Ha, Miško mal byť dievča podľa čín.kalendára... heheeeeee

http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...
lilyk
18. feb 2010
mne vysli podla tohto dve baby, ale to sa mi nezda,ja ked som si to robila predtym tak mi vysiel prvy krat chlapec, a ten kalendar bol taky isty,teda urcite aspon podobny :-N
bubaczik
18. feb 2010
to su asik každy rok ine :-N lebo mne aj danko vyšiel danko,a nie danka 😃 a teraz vychadza dievča..neviem =-)

som nasrata,nemožem ist nikam,nemam kluče od auta,muž ich ma obe ]-( neviem načo mu su kluce od mojho auta ]-( konec lasky ]-(
lilyk
18. feb 2010
konec....takto pochop uz je konec 😃 😃 😃
sjuzi
18. feb 2010
už sa to nedá, nedá... 😃 😃
janada
18. feb 2010
čaute ženy 🙂

bubi gratulujem k chalaniskovi 😉 a šieste bude určite dievča 😉 x-) hlavne nech ste všetci zdraví 🙂

mne podla čínskeho kalendára vyšli všetky deti 🙂

sjuzi pripájam sa ku gratuláciám k narodeninám,nech sa ti splní všetko čosi želáš x-)

inak sa máme celkom fajn,s malou som bola po dlhom čase v mc,lebo kvôli mladej nebolo kedy chodiť :-| užívam si práve týžden dovolenky,bo svokra mala ísť na operáciu,ale má bacila,tak sa musí najprv preliečiť.

mladí sa chystajú na matury,Peťa má depky,lebo furt sedí doma a má problém sa sama všetko naučiť,aj tému na praktikú písomnú maturu dostala takú,čo už nikto nechcel a vzdala sa na tento rok ísť na výšku,lebo sa bojí,že to nezvládne. :-S Dufam,že aspon mladému sa bude dariť 🙂
bubaczik
18. feb 2010
jaaaj sjuzi,všeeetko najlepšie k narodkam x-) x-) x-) prepač.. :-N

janada,tak držim deckam palce x-) nech sa učia a učia a učia 😃

a 6te nebude už určite :-p

idem robiť syr deckam,a odchadzame k svokre 8-(
lilyk
18. feb 2010
baby to sa len mne mozes stat ]-( idem do auta, zablokovane, neotocila som ani volantom ani nenastartovala, tak vystupujem z auta a padne mi mobil na zem,vypne sa, zapnem ho, na displeji ciarka a konec :-S ...j.....ma ]-( ]-( boze teraz to rozdychavam och.
zoja
18. feb 2010
bubi dnes som na teba myslela bola som v auparku v mothercar a umierala som nad tými miniaturami čo tam mali a dokonca vo vypredaji - super ceny a o zare ani nevravim, jaj mať tak o par rokov menej tak by som to tiez este brala
bubaczik
19. feb 2010
bre ranko sa praje x-)

zoja ani mi nehovor 😃 hej počula som aj o tom obchode,musim tam skočiť.. =-)

že o par rokov menej 😃 😃 😃babka 😃 😃

ja kukam hokej,danko spi 😉

lily ta uprimnu sustrast mobilu prajem 😃 :-p
bubaczik
19. feb 2010
x-) x-) x-) tak vyhrali smeeeee........ jaaaj a ja som im voobec neverila =-)

tak do auparku ideme v nedelu x-) x-) x-)
Danko ešte spi,a ja už mam obed postaveny! =-)

spite?nehambite sa? 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli