• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3820933&vReferer=

tak toto som si pozrela s rohlikom v hube....asi si viete predstaviť,kde som travila poslednych 5 min...
ako je mi to luto,ale toto by som tu nedala :frowning2:
19. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko... boooože Bubi, to čo si sem dala... ja som ani nečítala, rovno som klikla... som myslela, že nejaké oblečko dávaš pre bábenko... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Ako fakt je to nevhodné sem dať, nech je to akokoľvek smutné, hrozivé či súčasť života (ak si to niekto myslí)... Fakt silné kafe... :unamused: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
vyhrali vyhrali :slight_smile: chudacisko MM nevidel, vyhnala som ho s Majkom k dokine koli tomu kaslu, vobec sa mi to nepacilo a ide vikend tak aspon viem nacom zatial sme, ze zatial to neni angina, ze ma trochu zdurenu mandlu,dala mu Mucosolvan Junior, no ten sme este nemali...som zvedava na ten zazrak :grinning: a este Fenistil a nejaky sprej tantum verde,ktory muzovi nepredali ze neni pre deti :confused:
teraz vymysla nic nechce, lebo MM odisiel do roboty...to je tak vzdy, len tato tato tato :confounded:
no bubi sa ti smeje, ale ja uz iny aparat nemam, posledny som darovala pred tyzdnom :sweat_smile: no svokrovci by mali doniest zajtra nejaky mobil aj tym som darovala tak uvidime :wink:
19. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja tež krava,zvedava,tež som na to klikla jak besna..zas mam žaludok na dnes odpisany.. :cry:

a chcem už slnko,boha,u nas hmla,slnko som nevidela už pekne dlho... :cry:
19. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme sledovali hokejos... ja teda len tie posledné samostatné nájazdy... :grinning: :grinning: Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že by bolo dobré napísať nejakému adminovi, nech tej kočke odporučí zmazať to... :pensive:
19. feb 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily,vieš čo vyskušaj?
ACC long... myslim,že maju aj pre take krpate decka..miške velmi pomohol..ale to už je ina vekova kategoria...skus sa opytať v lekarni :wink: fakt zabera jak hovado :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

lily hej hej smeje sa mi,bo moje telefony končia podobne :grinning: :grinning: :grinning: ale moje vačšinou letia cez cely byt,ked chytim nervy :sweat_smile:
19. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lily, ja som mala teda Tantum verde kloktadlo a to je teda dosť silné... teda také štipľavo-mentolové... takže sprej asi nebude o nič lepší... :unamused:
19. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som hrozný kazisvet, čo sa týka mobilov... furt mi padá na zem... :confused: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Varím guláš z diviny a k tomu knedľa... :sunglasses:
19. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tantum verde som si striekala celu dobu jak sme boli v pariži,hnus riady,a ani nepomohol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj sku pridem na obed :grinning:
19. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sju,,ne sku :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, či ti zostane... už mm sa hlásil, že príde... :grinning:
Miško kuká Mannyho a potom Mickey bude... a potom si ideme dokine pre potvrdenie... dúfam, že tam nebudú zástupy chorých... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Caute, my dnes dojedame, ale asi este hodim pizzu preventivne do rury :grinning: :grinning: :grinning: Ale urobim kapustovu polievku s rajcinou. :sunglasses:
19. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este chcem upratat detsku. Teda aj okno a tak. Ale zase nie az tak spalnu minule :grinning: :grinning: :grinning:
Hanka je v skolke MM bude s Oliverom, tak to zmaknem ovela rychlejsie ako ked sa mi motaju pod nohami :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som naplnila kurču,strčila do rury,polievku robim paradajkovu so syrom,plus som kupila take detske cestoviny,nejake figurky či čo to tam :confused: , zemiaky len musim ešte,ale to stači až okolo obeda :wink:

danko už hore,pije mlieko a kuka xenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: muž dojde až večer,ta neviem,kto odnese emmu do blavy a kto pojde po mišu :confused: :angry:
19. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bubu, aj tak si makačka... za nás všetky... hehe :grinning:
A načo varíš, keď dojedáte... to ja zásadne nerobím... keď dojedáme, tak my s Miškom dojeme, mm si dá teplý obed v robote s kolegofcami a večer má studenú večeru... a hotovo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miško tiež ľúbi písmenká v polievočke... :sweat_smile: Ja dnes polievku nerobím...
19. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo neviem, ci bude Hanka v skolke jest. A ked neje tak musim mat aj pre nu. Ale to sa dozviem vzdy az na obed ci jedla. Inak tam chodi 3 tyzdne a jedla tam 2x polievku :unamused: :unamused: :angry:
19. feb 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som pozerala temu o tych anjelokoch v nebicku. a nasla som tam chlapceka, co by bol iba o 2 mesiace mladsi ako Oliver, ale zomral po 4 dnoch.... normalne revem. Uz idem radsej het. :cry: :cry:
19. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj taaak, Hanka je v škôlke... No ja už mám doma jednu žiadosť, v pondelok si pôjdem ešte pre ďalšie 2 a od 1.3. to začne... naháňačka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak minule davali v telke, ze nemaju pravo ziadat to potvrdenie od zamestnavatela. :confounded: :confounded: :angry:
19. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubu, ja tam radšej nechodím... :pensive:
19. feb 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz nebudem radsej ani ja.
A Ty si tusim davala to potvrdenie
19. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idem makat. Skusim okolo obeda ak sa mi podari :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všade je uvedené, že len pokiaľ je to možné... tak doniesť potvrdenie... A v jednej škôlke, čo sa ideme zapísať, tam to vôbec nechcú... Ale i tak tam majú, že berú podľa poradia: 5 ročných, súrodencov, deti so zamestnanými matkami, deti v rámci spádového bydliska a až potom ostatných... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som nedávala, ale dám... niečo mi v robote napíšu v tom znení, že momentálne som síce ešte na RD, ale PP trvá... dúfam, že i také niečo bude stačiť... :unamused:
19. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem aj ja ešte dorobiť obed a potom hed k dokine... papačko... :wink:
19. feb 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok