"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

ajuskamimi
2. mar 2010

tak tak, v aprili budem mat posledne vysetrenie, potom ma asi obvodacka zaradi k nejakemu neurologovi a snad ten povie viac co a ako

allisia
autor
2. mar 2010

ahojteeee

allisia
autor
2. mar 2010

Ajuska drzim ti vsetky palce nech vsetky vysetrenia dobre dopadnu a najlepsie by bolo keby ti vedeli nejako pomoct ale z nasho zdravotnictva som dost sklamana 😒

btw aka nova verzia????

allisia
autor
2. mar 2010

no ste pekne zdrhli ☹

sstefi
2. mar 2010

cau alli 🙂

sstefi
2. mar 2010

ked sa daš na hlavnu stranku, tak ti ukazuje možnost nazriet ako bude vyzerat nova verzia konika. sice su tam neaktualen prispevky, ale navrhy a reklamacie prijmaju zatial 😀

ajuskamimi
2. mar 2010

ja zienky padam, maly je hore, ideme poupratovat, lebo cakame jednu tehulu, tak nech pride do vydezinfikovaneho prostredia a nie do vojnovej zony 😀

Alli dakujem 🙂

Nova verzia MK 🙂 ked nacitas tuto stranku, tak hned hore ju mas v ponuke, ze mozes skusit 😉

allisia
autor
2. mar 2010

idem to omrknut, dakujem lebo ja na hlavnu stranku nechodim, mam nastavene ze sa mi otvori rovno nasa tema 😀

andy.a
2. mar 2010

čauko 😎 😎 😎

Ajuš,držím palce,liekov na rozšírenie ciev je kvantum a užívajú ich aj deti/na lepšie okysličenie mozgu/ pir poruchách pozornosti,učenia,ADHD a pod...v nemocke si mala vazodilatačné infúzky ?? 😕 😝

tá nová stránka mi príde absolútne neprehľadná 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Sju,sila s t ými škôkami 🙄 😕 😕 načo všade vláčiť aj dieťa,však je to zápis do
mŠ a nie do školy!! 😕 😕 😖 😲
držím palce,aby ti Mišiačika zobrali 🙂 😵

tak baby,mar´dov mám teraz oboch,obaja majú to isté ATB,to silné Suprax,čo som písala,že mladý min.týždeň bral....ale stále kašľal a malá pár dní teplotuje,tak mama bola zasa s oboma u Dr....malá má bronchitídu,dostala aj ten hnusný Stoptussin,ale neviem,či jej nebudem dávať niečo iné...malému to min.týždeň moc nepomohlo,aj keď je to v našich kruhoch vychválené ako super liek na kašeľ-aj na suchý aj na vlhký 😝 😝 😕

Sstefi,čo máte nové ?? 😕 😅
môžeš aj do IP 😉 🙂

Bubu,super Hanka s tou škôlkou 🙂 😵
závidím 😝 😝 😀 😀

bubulik
2. mar 2010

Andy ahoj

bubulik
2. mar 2010

Ja by som sa zblaznila keby boli stale taki chori. Ty musis byt inak odolna
😒 😝 😉 😵

bubulik
2. mar 2010

To zvladne asi iba odbornik psycholog 😉 😉

bubulik
2. mar 2010

Ja skoro ziadne lieky z tych co tu spominate nastastie nepoznam 😝 😝 😵

bubulik
2. mar 2010

a ta nova verzia je presne ako modra strecha. Chodim tam, tak som si uz zvykla. Ale trvalo mi to. Zvykneme si na vsetko

andy.a
2. mar 2010

Bubul,oni sa navzájom nakazia 😕
ale je to o dosť lepšie ako kedysi,mladý vydržal bez ATB takmer pol roka a to sa v MŠ denne stretáva s usoplenými a ukašľanými deckami 😝

ajuskamimi
2. mar 2010

Andy kdeze, nedostala som ziadne lieky, ziadne infuzky. Prvy den a noc som nemohla spat, potom mi robili eeg take, kde som hodinu akoze spala, pod kamerami a sledovali ma. No a potom mi o hodinu na to dali zasa tusim tiez eeg, take elektrody mi prilepili na hlavu, skrinku na opasok a takto som to mala 24 hodin a zapisovala som vsetko,co som robila. To bolo cele, co so mnou robili 😉 jaj a este mi zobrali moc a 5 skumaviek krvi, pijavice 😀 😀 😀

bubaczik
3. mar 2010

čAFTE čAJOčKY.. 😀
teplo vonku,slnko svieti,idem si kupiť nejake brile,bo ma to slnko po tej tmavej zime oslepuje 😎 😀
decka maju prazdiny,aj tak sedia doma 😝 ,jedine Peťo odišiel do ke,dievky jak stare ženy,pred telkou a v posteli 🙄 dnes som im dala na vyber,ktora ktore dvere dnes vylešti 😀 aby zbytočne nepreflakli mladosť 😀
puberta je ťažke obdobie,vam poviem,danko sa naučil už nadavať od nich,dojde za nimi a povie,ty splosta kjava 😀 😕
tak,kukam,že ešte paru dni,a mam za sebou prvy trimester 😵 a mali by sme byt za vodou 🙂 ten tyžden zavolam dr,kedy mam ist na usg a podobne,a tiež datum mojej štopkačky 🙄 😢
už sa začinam bať 😢
normalne mam potrebu sa pohadať s niekym,sa vyventilovať,a muž sa nechce so mnou hadať,odolava mi 😀 mne už šibe,že musim byť doma,neviem,ako to vydržim ešte pol roka 😝

idem ja po kaveju,a počkam kym sa maly zobudi a idem na nakup 😝to je jedine moje potešenie 😀

lilyk
3. mar 2010

ahojte 😉
Andy drz sa,uplne viem co prezivas, hruuuza. A inak aj u nas to tak funguje,jeden chory tak aj druhy chory, ale nieje to pravidlo. Napr.ja som chytila virozu,po mne Tomino, a Majko nic,MM nic. Alebo Majko chytil virozu a nikto iny nechytil. Ale sople vacsinou chytia jeden od druheho a ked sa to nepodari zastavit na zaciatku tak su obaja chori ako napr. teraz. No vyzera to ze chalani uz su zdravi, ja posledna mam este plny nos ale inak celkom fajn 😉
Alli jasne, moc sa tesim, mozme pockat este pre istotu tak tyzden( aby to odo mna niekto nechytil) a mozme sa stretnut....dobre by bolo niekde kde je mensi priestor, aby ked budem nahanat Tomaska som mohla hovorit hlasnejsie a pocula si ma,inak si asi nepokecame 😀
Bubaczik sa nudis???? 😀
u nas krasne slniecko ale vonku este dost zima 😝

bubaczik
3. mar 2010

ta ale uz by ste mohli prestať byť chory,šak už jar bude o chvilu 😕 😉 vam nezavidim 😅 my tento rok mame dobre skore 😀 ja urobila deckam ranajky,aspon som ich vydurila s postele,idem rozdeliť handry a vedra 😀 a odchadzam na nakup..pračka pere,mam o večerny program postarane 😝
jak zima je vonku, nestraš,u nas fajne je 😎 niekde na vychode vraj sneži 😕 😠
a jasne,že sa nudim,šak už leštim aj klučky,bo som jak pred vybuchom 🙄

allisia
autor
3. mar 2010

Cafte

my sa chystame von prave ale je mi na ch.ja lebo som dostala mrchu a je mi tak dobre na odpadnutie 😝

Lily tak vyber nejake miesto alebo sa mozme aj u nas stretnut ked pojdete pre Majka ak este chodi opatrovatelke, sa tu decka zahraju, budu na dohlad a aj priesor je mensi 😀 😀

pekny dniik

sjuzi
3. mar 2010

Pekný dnííííík i vám kočky. Dnes som bola ešte v 1 cirkevnej školke a sestrička mi vraví, že berú 2 3-ročné deti a predo mnou už plný šanónisko... tak som odišla tiež s dlhým nosom... no asi to fakt vidím na tie Šúrovce... svokrovci bývajú 3 domy od škôlky, aspoň by mi ho chodili brať.... Ale stále je to ako krajné riešenie, lebo je to trošku dosť od ruky predsa len... 😖

sjuzi
3. mar 2010

Lily, tak tvoje predpovede sa bohužiaľ nepotvrdili... ☹ 😅

bubaczik
3. mar 2010

sjuzi sak skoč na družbu,na tekela,na spartakovsku 😕 neverim,že neni jedno miesto v tt 😅 alebo hore ku vuje..šak skus,nebude lepšie,že bude v tt jak v šurovciach? 😕

allisia
autor
3. mar 2010

baby skusene kucharky prosiiiim radte. Ja by som chcela Oliverkovi urobit torticku na narodeninky ale ja som v zivote tortu nepiekla, mohli by ste mi niekto nejaky dobry osvedceny recept hodit prosiiiiiiiim, prosiiiiim. Lebo Natalke piekla vtedy svagrina a teraz je v zahranici tak to musim urobit ja ale vobec nemam predstavu co na taku decku oslavu nachystam ☹ ☹ pomoooooc. Som pozerala aj MMB ale tak su skoro vsetky torty bez receptov len obrazok ako inspiracia

Sju drzim palce aby ste nejaku skolku nasli, ved to je brutal 😝

sjuzi
3. mar 2010

Bubaczik, už som bola v 10tich školkach, samozrejme prihlášku ti berú všade, ale tvária sa jak... asi by som mala chodiť s obálkou... 😕 😒

bubaczik
3. mar 2010

ali šak kup 😀
ja nepiekla nikdy,taku klasicku 😅

sjuzi šak vraj zobrali mladšie decka,ešte aj matkam,čo su na materskej 😕 no neviem,kam ty si chodila 😕

sjuzi
3. mar 2010

Ešte v pondelok idem do 2, čo mali teraz choroby, tak ráno je zápis... Tak už od 7mej budem čakať a mm mi tam potom malého doveze... 😒

bubaczik
3. mar 2010

ta obalka..keby že vieš komu maš dať,ta daš 😒
ja sice poznam,kto bere obalky,ale nechcem moc zneuživať 😅

bubaczik
3. mar 2010

a zda sa mi to chore,že chcu vidieť deti 😕 nevidim dovod... 😝

sjuzi
3. mar 2010

Bubi, trepni kde a ja tam rovno podám odvolanie na MÚ ako prvá spolu s menom dotyčnej, čo jej decko zaberá miesto prac.matke... už som sprostá i ja, ale je to nefér, keď v celej Trnave neni možné umiestniť dieťa, to de sme... a prídeš na zápis a tam už majú v pondelok ráno 40 prihlášok, pričom ty si 4tá v poradí, čo tam došla...

Bola som na: Ružindolská, Murgašova, Okružná (tam sú dve), Ľudová (Kopánka), Ustianska (Kopánka), Beethovenova (Prednádražko), Hodžova, Biely Kostol, Vajanského, Spartakovská...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre