• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
no ta stači že si prečitaš trnavske mamičky :grinning: :wink:
3. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesi sprosta,ja by som bola ešte sprostejšia :grinning:
3. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš,pravda je aj to,že vela matiek podavala prihlašky ešte min rok...je to hnus,ale ked nemaš znamosti,si ani neprdneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž, tlačenky vždy boli a budú, ale je smutné, že min.rok už 300 decek neumiestnili, ale asi sa nikto nesťažuje, keď tu mesto na to se.e... :angry: :angry: :angry:
3. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pritom oproti baráku cez cestu máme zrušenú škôlku, miestnosti zívajú prázdnotou... a len v celej budove má 1 miestnosť prenajatú autoškola, je tam aj dvor, aj preliezky, oplotené celé... nechápačka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta lebo ked sa "nerodili" decka,skolky boli prazdne...ta pozatvarali...teraz je deciek vela,a miesta nie su..vsetko je o peniazoch...ja som v ke mala decka hned od 2 rokov v skolke,a to som mala na vyber.kam ich dam..ale to bolo v dobe ked sa deti nerodili,ked som rodila asi iba ja :grinning:
3. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na margo,toho,že chceš podať stažnosť,ti ja nepoviem,kkde mam prijateho do školky ja danka :grinning: bo boh zna,či ho tam aj dam :sweat_smile:
3. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi hej bubi... :grinning: No nič... nejako to dopadne... snáď sa nám nejaká tlačenka podarí vybaviť... mm rozhodil siete, lebo iné nám poctivou cestou nezostáva, jak to tak vidím... ale nespolieham sa na nič... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale,ver,keby že viem na 100% že tam ho nedam,tak ti to miesto prepustim :wink:
ahojte,veru je to tak.Ja som prišla s dvoma deckami do školky sa opýtat či mi ich vezmú a na druhý den tam už boli,Maroš mal dva,Peta tri a pol
Neboj sa, nie si sama... poznám vás viacero... :sweat_smile:
3. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, dik... :wink:
3. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás vobec neviem ako je to so školkami,zatial nemám záujem :slight_smile:

Inak čakáme na kiahne :unamused: minulý týžden tu bol tri dni švagrinin malý čo už chodí do školky a posledný den sa vysypal a samozrejme Domča sa s ním celý čas hrala,sa teším :pensive:
3. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo inak,ja sice mam tolko vela deti :grinning: ale teraz budem po prvy raz mať doma dve deti :confused: ja si to neviem predstaviť :sweat_smile: ale zas sa bojim,že v dnešnej dobe,davaju matky decka do školok aj chorych,kvoli praci,si nemožu dovoilť ostať doma so soplom,tak aby danko nebol viac chory ako zdravy,a preniesol mi pliagy aj na krpateho(meno ešte nema :grinning: )
ja napr obdivujem ali a lily,ja teraz budem mat premieru :grinning: :sweat_smile:
3. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jaaj brzda s om,som nedopisala myšlienku :sweat_smile:
že bojim sa aj toho,aby sa danko nenudil s kojacou a unavenou matkou :cry: tak preto ešte mame tie zadne dvierka otvorene,že čo ak... :wink:
3. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, určite je lepšie, keď je v kolektíve... aspoň u Miška už vidím, že mu detičky chýbajú... aj dnes sme sa doobeda hrali chvíľu na dvore škôlky s deťmi a normálne sa s nimi postavil do kruhu za ruky a počúval, ako spievali... :wink:
3. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež čakám, čo kde chytíme, tento týždeň sme povymetali všetky kúty bacilov v trnafských školkach... :grinning:
3. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak presne toto,jemu by sa zišiel už aj nejaky ten režim,a decka v jeho veku..bo od puberty sa uči len nadavať :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s Peťkom sa nevedia hrať,kedže Peťko s nim skor superi :unamused:
len mna irituju tie choroby :cry:
3. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No síce pri malom bábinku... ale myslím, že nielen Danko ti môže doniesť, aj ostatné decká zo škôl... Hmm? :confused:
3. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked nedoniesli celu zimu nič,tak tam je menšia pravdepodobnosť..zo školok sa nosi častejšie :wink: predsa vačšie decka už maju nejaku imunitu aj vybudovanu :wink: viem,že ked chodili do školky,furt dačo doniesli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zo škol menej :wink:
a ešte ked si spomeniem,že Danko lubi spinkať do 10 :grinning: tak neviem,či ho budem aj budiť :sweat_smile: jaaj tolko pre a tolko za :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte,male decka beru ešte všetko do ust,si vieš predstaviť,taku Mišu,čo oblizuje spolužiačke peračnik? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes idem do vašich končín pri Tescu na návštevu pozreť bábo... :wink: Zase sa trochu inšpirovať... heheee
3. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta držim palce,naj sa nalepi.. :wink: vidiš,na mna sa furt nalepi,už nikdy nepojdem nič obkukavať :grinning:
3. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
By si ma mohla aspoň z okna opluť trochu... nech "ochoriem" konečne... :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sjuzi mne uz je z tych skolok na smiech :grinning: vsak si snad obehala celu TT :rolling_eyes: ....ja to kaslem, ak ho nevezmu tak vymyslim nieco ine kam budeme chodit aspon 3 krat do tyzdna,neviem si predstavit ze budeme doma, asi by som si rovno hodila maslu :grinning:
Alli no kludne aj u vas, mne Majula opatrovatelka nosi okolo 3-tej a Tomino spi do pol 4-tej 4-tej....ale to neva, vsak aj o 5-tej sa mozme stretnut...porozmyslam...ozaj isla by si autom ci len okolo Bernolakova? ...bo ja neviem ci tam trafima na prvy pokus :grinning:
inak mne svokrovci povedali ze v TT neni problem zobrat do skolky..haha ja vedela ze to len koli tomu ze im ho nechcem dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sjuzu ja verim ze do 1 skolky ti Miska urcite zoberu :wink:
3. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu....skoda ze nevyslo, snad nabuduce sa podari...teda musi sa podarit :slight_smile:
3. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ale haloo,sjuzi,toto,že som otehotnela,to bol vianočny zazrak :dizzy_face: ja som tiež sa trapila s každym min pol roka :confounded: až ked ma to prešlo,ta vtedy sa chytilo..to všetko psychika :wink:
teraz sme len,že šup,šak aj tak s toho nič nebude a aha..o 4 dni som už citila,že vyšlo :grinning: ale fakt sme nepočitali,že sa sekneme do toho spravneho dna :wink: muža by som neprehovorila :grinning: keby že začal počitať :wink:
3. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj,lily ta ja ta tu ospevujem,že jak to zvladate s dvoma malymi detmi doma,a ty panička kapitalisticka si :grinning: majko ma pestunku :grinning: ta škrtam ta zo zoznamu..ostava ali :grinning:
3. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaaj, Liluš, drahá... no aj ja neprestávam samozrejme veriť... veď oficiálne sa budú vyjadrovať všade tak do 6-7.4. Tak uvidíme... A vraj riaditeľky z uričitých obvodov si sadajú spolu a snažia sa decká umiestniť, ak ich majú viackrát zapísané... Tak ja nefim...
3. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok