• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
ja friško upratujem,Peťa išla s Domčou k babke,tak to musím využiť
24. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no tu prší jak hovado,úplne silno :angry: :angry: som zmokla na obede :angry:
24. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte...no mam dosť ja toho počasia hnusneho :angry: všetko ma s neho boli,hlava,uši,zuby :angry: :angry:
idem ja radšej uspať Danka,šak čo s nim :confounded: aach jaaaaj..
24. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme boli až na druhej strane :angry: ale asi ste všetky vonku :sunglasses: aj my pojdeme len musím zobudiť dieťa :wink:
24. jún 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte... :confounded: nikto nikde? :confused:
24. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vždy....nikto :angry: :angry:

už aby Zuzka prišla z dovolenky,tá aspoň cez obed dobehne.... :sweat_smile:
25. jún 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..no veru veru už nech tu je,lebo nas uzamknu za "neučinnu " diskusiu :grinning: nejako sme sa pohoršili :frowning2: sa pestahujeme do tej temy,s kade ste zdrhli..do slniečok či jak :grinning:
:grinning:
my pred chvilou vstali s Dankom,ranajkujeme každy svoje,ja kavu :grinning: a pojdeme von,konečne neprši :confused: klop klop klop bo zas začne :angry:
kukam na jojke byvanie,sa smejem kus :grinning: :sweat_smile: :grinning: draždia nas chudobu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ahojte :wink:
my ideme plavat,konecne pekne tak som sa rano potesila ze zoberem oboch chalanov poobede von a potom mi prislo ze dnes idem na kontrolu s Majkom,skoro ma porazilo :confounded: no neva je tam aspon maly park tak trosku ostaneme aspon tam.
25. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily vy ešte stale po doktoroch behate? :confused: jaaaaaj :unamused: ja včera bola u našej,nech mi predpiše ten fenistil..a ona že načo?!! :confused: že to neni bežna vybava :angry: boha jej..ja dojdem s dovolenky a menim mudru...sestrička 30rokov pozadu... :angry: ma nasrali tiež včera...duo haligali :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk príjemné plávanie a už nehc ste konečne zdraví.... :grinning:

veru ani u nás neprší,aj slniečko svieti ale ževraj dnes ešte bude pršať....no snád nie :confounded:

veru aj ja bud.týžden chcem isť k dr. popredpisovať nejaké veci,snád ma nevyženie aby som si to kúpila v lekárni.... :sweat_smile: :confused:

v sobotu idem na Výtoky s malou na oneskorený deň detí s mojej maminy roboty,sa tam veeelmi teším,bo ešte ja somn ako zasran chodila tam,potom ako ťažká pubertiačka som organizovala tam súťaže a teraz tam idem s vlastným dieťaťom..... :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to kde su Vytoky? :confused: ja že na jake vyšetrenie idete :grinning:
25. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tuto nad Piešťanmi taká chatová oblasť :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojteeee :slight_smile: :slight_smile:
konecne je pekne vonku :dizzy_face:
ja mam povysavane, dlazky, kupelku a zachod umyte, svieckova sa vari a cesto na knedlu kysne :grinning:
jedno dieta skace na sedacke a druhe ma olovrant spojeny s kakanim :grinning: :grinning:
a pojdeme von ked doje, dovarim a taaaak
len spekulujem lebo sa mi nechce tu chodit von bo tu mame jedno ihrisko a aj to nic moc tak mozno poobede zbalim caky paky a pojdeme dakam do blavy
25. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste vsetky furt???
25. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a toto co je tu?? maly spinuska a Natalka upratuje hracky a pojde papat a hajat :grinning: tusim budem chodit do inej temy ked tu nikto nie je :rolling_eyes:
25. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šak toto toto :rolling_eyes: nikde nikeho :angry: sice ja teraz došla domov,maly sa napapal,teraz sa hra,a spať pojdeme až okolo 13,bo asi mi ani skor nezaspi..a nechce sa mi ho uspavať hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peťko mi ide v sobotu do košic,jemu už začinaju prazdiny,tak musim mu začať baliť veci :sweat_smile: a 2 idu do chorvatska..dievky mi tiež v stredu idu do talianska na tyžden,dufam,že budu mať dobre počasie..a ja budem si uživať iba Danka paru dni..budeme logovať hore dole :dizzy_face: no a potom nastane kruta realita :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Natalka najedena uz v posteli :slight_smile:
bubi ty budes mat ale klud doma :wink:
ja musim skocit k dr pre potvrdenie na vodicak ale neviem ako to spravim bo ona ordinuje furt len rano a ja nechcem ist s dvoma detmi do nemocky bo ona je na antolskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem mzsiet vzburcovat nejaku kamosku nech mi decka postrazi :grinning:
25. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ideš robiť vodičak? :confused:
25. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej chcela by som, lebo ked je mm na sluzobke tak auto stoji pred barakom a my trcime doma zbytocne a to mm chodi casto na sluzobky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne :wink: a už akože chodiš? :confused: či len sa chystaš?
25. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem nakojit maleho lebo sa tvari na mna urazene ze sa mu nevenujem :grinning:
25. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubi len sa chystam bo bez potvrdenia nemozem zacat kurz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme sa uspať..dufam,že ja sa neuspim skor :sweat_smile: tak sa majte šumne :grinning: tak zajtra,ked to takym tempom tu ide :wink:
25. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no a teraz vraj,že treba nejaky kurz Prvej pomoci či čo :sweat_smile:
25. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcem ho robit tak aby som v septembri uz mala vodicak takze by som mala zacat cim skor :wink:
bubi nezartuj ze zajtra :angry: :rolling_eyes:
25. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allisia aj keby neviem čo si urobila preto, v septembri vodičak mať nebudeš :frowning2: :wink:
25. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi hej musime na kontrolu lebo som jej povedala ze ten rontgen pluc sme nestihli tak povedala ze nech prideme dnes a keby daco ze zajtra by sme isli na ten rontgen..ale inak dnes v noci nekaslal...no uvidime :wink:
ja robim spagety, nic viac neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte, cavte, teta sstef je tu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, prečo sa neda kurz do septembra zmaknut, viac ako 2 mesiace asi nikto nechodí na vodičak. aspon tu nie :sweat_smile: vačšinou mesiac a pol a tot vše :confused:
25. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seerus teta sstef :grinning: tak lily dufajme,že nebude musieť ist na rtg :zipper_mouth:

inak u nas tma,burka jak hovado :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som si myslela,že už je klud :angry: idem ja už uspať Danka
25. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok