"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
janada
24. jún 2009
ja friško upratujem,Peťa išla s Domčou k babke,tak to musím využiť
zuzidr
24. jún 2009
ahojte,no tu prší jak hovado,úplne silno ]-( ]-( som zmokla na obede ]-(
bubaczik
24. jún 2009
čafte...no mam dosť ja toho počasia hnusneho ]-( všetko ma s neho boli,hlava,uši,zuby ]-( ]-(
idem ja radšej uspať Danka,šak čo s nim :-S aach jaaaaj..
milliigoret
24. jún 2009
sme boli až na druhej strane ]-( ale asi ste všetky vonku 😎 aj my pojdeme len musím zobudiť dieťa 😉
milliigoret
24. jún 2009
čavte... :-S nikto nikde? =-)
zuzidr
25. jún 2009
ako vždy....nikto ]-( ]-(

už aby Zuzka prišla z dovolenky,tá aspoň cez obed dobehne.... :-N
bubaczik
25. jún 2009
ahojte..no veru veru už nech tu je,lebo nas uzamknu za "neučinnu " diskusiu 😃 nejako sme sa pohoršili 😞 sa pestahujeme do tej temy,s kade ste zdrhli..do slniečok či jak 😃
😃
my pred chvilou vstali s Dankom,ranajkujeme každy svoje,ja kavu 😃 a pojdeme von,konečne neprši =-) klop klop klop bo zas začne ]-(
kukam na jojke byvanie,sa smejem kus 😃 :-N 😃 draždia nas chudobu 😃 :-p
lilyk
25. jún 2009
😃
ahojte 😉
my ideme plavat,konecne pekne tak som sa rano potesila ze zoberem oboch chalanov poobede von a potom mi prislo ze dnes idem na kontrolu s Majkom,skoro ma porazilo :-S no neva je tam aspon maly park tak trosku ostaneme aspon tam.
bubaczik
25. jún 2009
lily vy ešte stale po doktoroch behate? =-) jaaaaaj :-| ja včera bola u našej,nech mi predpiše ten fenistil..a ona že načo?!! =-) že to neni bežna vybava ]-( boha jej..ja dojdem s dovolenky a menim mudru...sestrička 30rokov pozadu... ]-( ma nasrali tiež včera...duo haligali 😃 😃 :-p
zuzidr
25. jún 2009
lilyk príjemné plávanie a už nehc ste konečne zdraví.... 😃

veru ani u nás neprší,aj slniečko svieti ale ževraj dnes ešte bude pršať....no snád nie :-S

veru aj ja bud.týžden chcem isť k dr. popredpisovať nejaké veci,snád ma nevyženie aby som si to kúpila v lekárni.... :-N =-)

v sobotu idem na Výtoky s malou na oneskorený deň detí s mojej maminy roboty,sa tam veeelmi teším,bo ešte ja somn ako zasran chodila tam,potom ako ťažká pubertiačka som organizovala tam súťaže a teraz tam idem s vlastným dieťaťom..... =-) 😃 😃 😃
bubaczik
25. jún 2009
zuzi to kde su Vytoky? =-) ja že na jake vyšetrenie idete 😃
zuzidr
25. jún 2009
to je tuto nad Piešťanmi taká chatová oblasť :-N 😃 😃 😃
allisiaautor
25. jún 2009
Ahojteeee 🙂 🙂
konecne je pekne vonku x-)
ja mam povysavane, dlazky, kupelku a zachod umyte, svieckova sa vari a cesto na knedlu kysne 😃
jedno dieta skace na sedacke a druhe ma olovrant spojeny s kakanim 😃 😃
a pojdeme von ked doje, dovarim a taaaak
len spekulujem lebo sa mi nechce tu chodit von bo tu mame jedno ihrisko a aj to nic moc tak mozno poobede zbalim caky paky a pojdeme dakam do blavy
allisiaautor
25. jún 2009
a kde ste vsetky furt???
allisiaautor
25. jún 2009
a toto co je tu?? maly spinuska a Natalka upratuje hracky a pojde papat a hajat 😃 tusim budem chodit do inej temy ked tu nikto nie je 8-(
bubaczik
25. jún 2009
no šak toto toto 8-( nikde nikeho ]-( sice ja teraz došla domov,maly sa napapal,teraz sa hra,a spať pojdeme až okolo 13,bo asi mi ani skor nezaspi..a nechce sa mi ho uspavať hodinu :-p
Peťko mi ide v sobotu do košic,jemu už začinaju prazdiny,tak musim mu začať baliť veci :-N a 2 idu do chorvatska..dievky mi tiež v stredu idu do talianska na tyžden,dufam,že budu mať dobre počasie..a ja budem si uživať iba Danka paru dni..budeme logovať hore dole x-) no a potom nastane kruta realita 😃 :-p
allisiaautor
25. jún 2009
no Natalka najedena uz v posteli 🙂
bubi ty budes mat ale klud doma 😉
ja musim skocit k dr pre potvrdenie na vodicak ale neviem ako to spravim bo ona ordinuje furt len rano a ja nechcem ist s dvoma detmi do nemocky bo ona je na antolskej :-p budem mzsiet vzburcovat nejaku kamosku nech mi decka postrazi 😃
bubaczik
25. jún 2009
a čo ideš robiť vodičak? =-)
allisiaautor
25. jún 2009
hej chcela by som, lebo ked je mm na sluzobke tak auto stoji pred barakom a my trcime doma zbytocne a to mm chodi casto na sluzobky :-p
bubaczik
25. jún 2009
no jasne 😉 a už akože chodiš? =-) či len sa chystaš?
allisiaautor
25. jún 2009
idem nakojit maleho lebo sa tvari na mna urazene ze sa mu nevenujem 😃
allisiaautor
25. jún 2009
bubi len sa chystam bo bez potvrdenia nemozem zacat kurz :-p
bubaczik
25. jún 2009
aj my ideme sa uspať..dufam,že ja sa neuspim skor :-N tak sa majte šumne 😃 tak zajtra,ked to takym tempom tu ide 😉
bubaczik
25. jún 2009
..no a teraz vraj,že treba nejaky kurz Prvej pomoci či čo :-N
allisiaautor
25. jún 2009
chcem ho robit tak aby som v septembri uz mala vodicak takze by som mala zacat cim skor 😉
bubi nezartuj ze zajtra ]-( 8-(
bubaczik
25. jún 2009
allisia aj keby neviem čo si urobila preto, v septembri vodičak mať nebudeš 😞 😉
lilyk
25. jún 2009
Bubi hej musime na kontrolu lebo som jej povedala ze ten rontgen pluc sme nestihli tak povedala ze nech prideme dnes a keby daco ze zajtra by sme isli na ten rontgen..ale inak dnes v noci nekaslal...no uvidime 😉
ja robim spagety, nic viac neni :-p
sstefi
25. jún 2009
cavte, cavte, teta sstef je tu!!! 😃 😃 😃
sstefi
25. jún 2009
bubi, prečo sa neda kurz do septembra zmaknut, viac ako 2 mesiace asi nikto nechodí na vodičak. aspon tu nie :-N vačšinou mesiac a pol a tot vše =-)
bubaczik
25. jún 2009
seerus teta sstef 😃 tak lily dufajme,že nebude musieť ist na rtg :-x

inak u nas tma,burka jak hovado :-p a to som si myslela,že už je klud ]-( idem ja už uspať Danka