• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
nikto nič.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som sa pobavila s fotkami. Mozem ist vyutierat kupelnu po dalsej pracke a povesat pradlo.
Oslavu sme nerobili nejak velku, len tak pre moju rodinu. Este jedna velka oslava spojena s grilovackou nas caka u mm rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajne zacalo prsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Som sa tesila, ze pojdeme s malou k Jazeru do vecera, tak krasne vyzeralo, ze bude a aha ho, aky lejak sa spustil. :confounded:
23. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :dizzy_face: dnes rano sa nam narodil "krstny" vnuk :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Natal Tanničke všetulinko naj k 2ročkom..a aj ostatnym detičkam,ktore oslavovali ked som bola mimo :dizzy_face: potom Vas prečitam,idem po Peťa do školy :wink:
23. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/60101063 toto by som potrebovala,nekúpite,nepošlete?všetko preplatím :wink:
23. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte,všetky vás pozdravujem,oslávencom gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natal,pekné fotečky,malá je už velká slečna,toho skákacieho somára a motorku máme aj my :slight_smile: My budeme oslavovať až teraz v sbotu,hoci Domča mala narodky 18.,ale boli sme mimo,tak to spojíme aj s meninamy Peti a Peťa :slight_smile:
23. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak uz mam poprate, navarene, pospala som si. Bola som na skok aj v obchode. Olovrant mam za sebou. Uz len umyt riad a ozehlit. Ale mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak nechce zehlit. Ale musim, lebo potom toho budem mat vela.
Inak Janada ja by som Ti to v poho kupila, ale teraz tam nemame cestu. Inak to mame aj my v kupelni. Super vec. :wink: :wink:
23. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak o tom rodicovskom som to zachytila aj ja v radiu. To by bolo super, keby to bola pravda. Ja budem mat matersku do novembra a od januara by som mala celkom pekny rodicovsky. :sunglasses: :sunglasses:
23. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ....tak som uvarila aj bez vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: urobila som take cesto,čo potom kvapká do oleja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom je to takéé fajnéééé chrumkavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak malá si dvakrát pýtala :dizzy_face: :dizzy_face: no aj v obchode sme boli,stihly sme to bez zmoknutia....aj výťah už pustili,lebo robia druhú stranu :dizzy_face: len tá teplá voda ma štve... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. jún 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dorobila pedikuru. Keby ste videli tie polohy, tak sa usulate :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nohy som mala v dezolatnom stave. Uz je to lepsie, sice nie super, ale lepsie.
Len som este vobec nezehlila, ale uz si to rozlozim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste??????????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
23. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurát tiež dožehlila a teraz som si nachvílu vyložila nohy,dnes idem na nočnú tak sa takto teším :rolling_eyes:
23. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janada, je by tam nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrý večer, najdem tu niekoho? :confused:
23. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
23. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes po nočnej a ani sme nespali, lebo nas stale niekto vyrušil. najviac ma nas.al gadžo, čo pušťal vonku hudbu na plne pecky, až sa okna hybali :rolling_eyes: hajzlik jeden :angry: :angry: :angry:
takže ivka odpadla v tej sekunde ako lahla do postielky a ja už som tak mimo, že už ani unavena niesom, či čo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táničke prajeme všeeetko najsamlepšie k narodeninam, nech ja zdravá, nech ju choroby zdaleka obchadzaju a nech ju mamina s tatom počuvaju :dizzy_face: :grinning:
23. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau zuzi :confused:
ešte bude jeden prispevok, či si už het? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
23. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k počasiu ... ani neviem čo napísať :sweat_smile:
ráno lialo, potom bolo celkom fajn vonku, aj ked zamračené, poobede sa vyčasilo oskar svietil jak naozaj a od 6-tej tma jak v rohu, aj lialo aj fuka, teraz neleje.
tak sme boli ešte teraz večer pomerat vodu v mlakach(máme ich tu teda hojne, a poriadne hlboké :sweat_smile: ), tak teda hladina poriadne stupla od rana :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, pokecali sme... :angry:
23. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to akože tu nikto neni? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neni :angry: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja už padam, bo včera rano už davno bolo :rolling_eyes: a ešte idem splachen, dobruuuuuuu :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstef ale ešte bude zajtra ráno :sunglasses:
23. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar zenuse, vcera u nas hrmelo a blyskalo sa, tak som musela vypnut pc. Uz som hore 30 min a osprchovana. Cakam ma MM a ideme do TO na poradnu. Tak snad dnes uz budem mudrejsia. Papa, a pekny den, potom sa ozvem. :wink: :wink:
24. jún 2009 o 05:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,pekné ránko upršané :confounded:

bubu držím palce na poradnu :grinning:

Mima má zase obdobie že vstáva chvílu pred tým ako odchádzam do roboty,tak chodím s plačom každý deň :cry: :cry: :cry:
24. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,jaj zuzi nezávidím,ja našťastie odchádzam ked ešte spí alebo už spí,ale niekedy je večer ako napríklad včera ešte hore,tak ked ma chlap išiel odviezť išla s nami :slight_smile:
24. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj synátor už lajdačí,nechodí do školy a dnes zrazu zmizol :confused: asi išiel odovzdať a nafasovať knihy
24. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
u nas chvilku prsi chvilku ne :confounded:
24. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu neprší :slight_smile:
24. jún 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok