"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
milliigoret
23. jún 2009
nikto nič.... :-p
natal
23. jún 2009
no som sa pobavila s fotkami. Mozem ist vyutierat kupelnu po dalsej pracke a povesat pradlo.
Oslavu sme nerobili nejak velku, len tak pre moju rodinu. Este jedna velka oslava spojena s grilovackou nas caka u mm rodiny :-p
natal
23. jún 2009
fajne zacalo prsat :-p ]-( Som sa tesila, ze pojdeme s malou k Jazeru do vecera, tak krasne vyzeralo, ze bude a aha ho, aky lejak sa spustil. :-S
bubaczik
23. jún 2009
čafte x-) dnes rano sa nam narodil "krstny" vnuk 😃 x-) x-) x-) x-) x-)
Natal Tanničke všetulinko naj k 2ročkom..a aj ostatnym detičkam,ktore oslavovali ked som bola mimo x-) potom Vas prečitam,idem po Peťa do školy 😉
janada
23. jún 2009
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6010... toto by som potrebovala,nekúpite,nepošlete?všetko preplatím 😉
janada
23. jún 2009
inak ahojte,všetky vás pozdravujem,oslávencom gratulujem x-) x-) x-)
janada
23. jún 2009
natal,pekné fotečky,malá je už velká slečna,toho skákacieho somára a motorku máme aj my 🙂 My budeme oslavovať až teraz v sbotu,hoci Domča mala narodky 18.,ale boli sme mimo,tak to spojíme aj s meninamy Peti a Peťa 🙂
bubulik
23. jún 2009
No tak uz mam poprate, navarene, pospala som si. Bola som na skok aj v obchode. Olovrant mam za sebou. Uz len umyt riad a ozehlit. Ale mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak nechce zehlit. Ale musim, lebo potom toho budem mat vela.
Inak Janada ja by som Ti to v poho kupila, ale teraz tam nemame cestu. Inak to mame aj my v kupelni. Super vec. 😉 😉
bubulik
23. jún 2009
Inak o tom rodicovskom som to zachytila aj ja v radiu. To by bolo super, keby to bola pravda. Ja budem mat matersku do novembra a od januara by som mala celkom pekny rodicovsky. 😎 😎
milliigoret
23. jún 2009
no ....tak som uvarila aj bez vás :-p urobila som take cesto,čo potom kvapká do oleja 😃 😃 😃 😃 a potom je to takéé fajnéééé chrumkavé :-p :-p :-p tak malá si dvakrát pýtala x-) x-) no aj v obchode sme boli,stihly sme to bez zmoknutia....aj výťah už pustili,lebo robia druhú stranu x-) len tá teplá voda ma štve... 8-( 8-( 8-(
bubulik
23. jún 2009
Ja som si dorobila pedikuru. Keby ste videli tie polohy, tak sa usulate 😃 😃 😃
Ale nohy som mala v dezolatnom stave. Uz je to lepsie, sice nie super, ale lepsie.
Len som este vobec nezehlila, ale uz si to rozlozim. :-p :-p :-p
bubulik
23. jún 2009
Kde ste??????????????????? :-o :-o :-o
janada
23. jún 2009
ja som akurát tiež dožehlila a teraz som si nachvílu vyložila nohy,dnes idem na nočnú tak sa takto teším 8-(
sstefi
23. jún 2009
janada, je by tam nešla :-p 😃 😃 😃

dobrý večer, najdem tu niekoho? =-)
zuzidr
23. jún 2009
ahojte 😃
sstefi
23. jún 2009
ja som dnes po nočnej a ani sme nespali, lebo nas stale niekto vyrušil. najviac ma nas.al gadžo, čo pušťal vonku hudbu na plne pecky, až sa okna hybali 8-( hajzlik jeden ]-( ]-( ]-(
takže ivka odpadla v tej sekunde ako lahla do postielky a ja už som tak mimo, že už ani unavena niesom, či čo :-N :-p 😃
sstefi
23. jún 2009
Táničke prajeme všeeetko najsamlepšie k narodeninam, nech ja zdravá, nech ju choroby zdaleka obchadzaju a nech ju mamina s tatom počuvaju x-) 😃
sstefi
23. jún 2009
čau zuzi =-)
ešte bude jeden prispevok, či si už het? :-N 😃 😃 x-)
sstefi
23. jún 2009
k počasiu ... ani neviem čo napísať :-N
ráno lialo, potom bolo celkom fajn vonku, aj ked zamračené, poobede sa vyčasilo oskar svietil jak naozaj a od 6-tej tma jak v rohu, aj lialo aj fuka, teraz neleje.
tak sme boli ešte teraz večer pomerat vodu v mlakach(máme ich tu teda hojne, a poriadne hlboké :-N ), tak teda hladina poriadne stupla od rana 😃 😃 😃
sstefi
23. jún 2009
super, pokecali sme... ]-(
milliigoret
23. jún 2009
to akože tu nikto neni? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
sstefi
23. jún 2009
nie neni ]-( 😃 😃
sstefi
23. jún 2009
ale ja už padam, bo včera rano už davno bolo 8-( a ešte idem splachen, dobruuuuuuu 🙂
milliigoret
23. jún 2009
sstef ale ešte bude zajtra ráno 😎
bubulik
24. jún 2009
Nazdar zenuse, vcera u nas hrmelo a blyskalo sa, tak som musela vypnut pc. Uz som hore 30 min a osprchovana. Cakam ma MM a ideme do TO na poradnu. Tak snad dnes uz budem mudrejsia. Papa, a pekny den, potom sa ozvem. 😉 😉
zuzidr
24. jún 2009
Ahojte,pekné ránko upršané :-S

bubu držím palce na poradnu 😃

Mima má zase obdobie že vstáva chvílu pred tým ako odchádzam do roboty,tak chodím s plačom každý deň 😢 😢 😢
janada
24. jún 2009
ahojte,jaj zuzi nezávidím,ja našťastie odchádzam ked ešte spí alebo už spí,ale niekedy je večer ako napríklad včera ešte hore,tak ked ma chlap išiel odviezť išla s nami 🙂
janada
24. jún 2009
môj synátor už lajdačí,nechodí do školy a dnes zrazu zmizol =-) asi išiel odovzdať a nafasovať knihy
lilyk
24. jún 2009
ahojte 😉
u nas chvilku prsi chvilku ne :-S
janada
24. jún 2009
tu neprší 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli