"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
7. sep 2009

Aj my sme to hrávali a aj nedávno to hrali tuná decká na ihrisku... 😒

zuzidr
7. sep 2009

to je hra kedys sa pobehuje po ihrisku alebo niekde,a niekto zakričí stop zem,a nemôžeš stáť na zemi...proste vyskočíš na múrik,alebo preliezku,lavičku,alebo na prašák 😒

bubulik
7. sep 2009

Ved to nechapem, lebo ja mam uz na konovi zavislost. ja aj ked som chodila do roboty, tak vecer ked som prisla domov, hned ako sa dalo tak som bola na konovi. Neviem si predstavit, ze by som neprisla vobec.

bubulik
7. sep 2009

Aha tak to sme nehravali urcite. 😎

zuzidr
7. sep 2009

no ja som amala teraz takú odmlku,že sa mi nechcelo prispievať,ale čítala som pravidelne 😀 a aj ked sa mi už strášne dlho nechcelo tak aspom raz za týžden som napísala 1príspevok 😀

zuzidr
7. sep 2009

aj bubaczik mala odmlku,a dlhúúú 😅 😠

sjuzi
7. sep 2009

Bubul, presne... Ale ani iné kočky už dávno nechodia. Mišu nás číta, to viem... občas síce dojde pozdraviť, ale mohla by tiež dačo napísať.
Ajuška tu dlho nebola takisto...

sstefi
7. sep 2009

takú hru ani nepoznám, teda nehrali sme ju iste 😕 a ani nebudeme 😅

bubulik
7. sep 2009

Ved uz len zo zvedavosti co sa udialo a tak. Teraz maju dochodkyne nekonecne serialy v telenovelach a moderne mamicky maju nekonecne serialy na konovi 😀 😀 😀 😀

sjuzi
7. sep 2009

No žienky, tak Mišiak je hore, dnes moc nenaspal, ale neva... idem si ho vystískať kuriatko najkrajšie, on tak krásne voní, keď je zobudený... 😀
A pôjdeme dnes zbierať gaštany do parku... tak čafteeee a diky za supiš debatu... som rada, keď to tu takto občas žije... 😎

sstefi
7. sep 2009

to o pár rokov budeme my dochodkyne na konovi a mamičky som zvedava kde budu 😀 😀

bubulik
7. sep 2009

Ajus mala nejake problemy s netom. potom v lete boli na Orave a tak, ale uz je po dovolenke , mohla by nakuknut.

sstefi
7. sep 2009

u vsá už sú gaštany? u nas ešte zelene a pevne šupky, či čo su to tie pichlave na gaštanoch 😅 😕 😀

bubulik
7. sep 2009

Pa Sju, boze zavidim tie mestke aktivity. lebo ja som bola tiez na take zvyknuta. No co uz. Musim to prezit aj tu. 😝 😝 😝 hlavne ze su tu so mnou moji traja holubkovia. 😵 😵 😵

bubulik
7. sep 2009

Ano Steff gastan ma supku. Sa s Teba tesim aka si uz zbehla v tom zahradnictve. Pocujem maleho sa pucat, idem ho pozriet.

zuzidr
7. sep 2009

jáááj aj ja by wsom išla do parku s malou ☹

lenže to je tak na prd,ked je štátny sviatok,tak vždy niečo máme,bud návštevu alebo nejakú robotu alebo niečo.......a dovolenku si nemôžem brať len tak,lebo chcem ísť do parku.....teda mohla by som si,ale čo ked??????aj na leto trewba dovoelnku,aj na vianoce,popritom nejaká 2dnová choroba moja,alebo malej a je po dovolenke 😖

sstefi
7. sep 2009

pche, som rada, že sa mam od koho učit 😅 😀 😀 😀 ešte toho veeeeeeeeeeeeeeela vela neviem 😀 😀

zuzidr
7. sep 2009

bubu nevieš kedy je zrelé granátové jablko???lebo mám stromček,obsipaný plodmi,jeden je už velký asi 3cm priemer ale ten kríčok je taký labilný,celý ho ohýba,bojím sa že sa to zlomí,a nebudeme mať plody....

bubulik
7. sep 2009

Chuda moje zase si chrgol a grcol zaroven. Idem si vylozit trochu nohy, kym je tu klud. Rada som Vas " videla" dievcence. Papa. ak stihnem,tak este vecer nakuknem. Teda ak mi to deticky dovolia. 😀 😀 😀

bubulik
7. sep 2009

Zuzi ked je to len maly stromcek tak ste mali z tych plodov obrat, aby sa cely nevysilil, alebo nezlomil. Plody by mali byt vyfarbene a trosku maksie. Skus jedno odtrhut a pozriet. pokus = omyl. 😉 😉

zuzidr
7. sep 2009

ono je ten plod práve že ešte úplne tvrdý,ale červený,aj Ludo hovoril že by to malo zmäknúť asi 😅

sstefi
7. sep 2009

aj ja budem mat odbornu otázku na bubulku, len čo zistím, čo za burinu(stromček?) sme kupili dedovi na včerajšie narodeniny 😅 😀

lilyk
7. sep 2009

caute 😉
my sme doolovrantovali a pojdeme voooon...tiez uz mame gastanky 😀
jaaaaj tak vy o viiiinku...hmmmmmmm....esteze uz mooooozem 😀
tie co si wishingujete prirastky tak drzime mooooc palceky 😵 ...my sme sa snazili o Majula rok a pol a Tomik bol hned po kojeni 😅
a Katush tiez by som bola rada keby sa vratila...chyba tu ale to vieme vsetky 😉

kika76
7. sep 2009

ahojte, uz som tu davno nebola.... tak som vas prisla pozriet, ako sa mavate.... 😉

kika76
7. sep 2009

dufam, ze vy aj deticky ste v poriadku..... my rastieme ako z vody....vlastne z mlieka 🙂

kika76
7. sep 2009

Matko zacal papat zeleninu, uz sme zjedli mrkvu, zemiak, petrzlen, kalerab a karfiol.....zacneme uz robit polievocky..... 😉

sstefi
7. sep 2009

jeeeej, kika, no vitaj, že sa ukážeš, Som rada, že ste ok a pekne rastiete 🙂

sstefi
7. sep 2009

my sme už pobalené, ideme k babke len čakam na pračku, povešam a padame.

sstefi
7. sep 2009

tak sa majte, asi až v piatok pridem, alebo ak sa mi blemi bude chciet ist domov na pol dna, tak v stredu večer. pa pa

sstefi
7. sep 2009

kurniky šopiky, ta nedotrepem sa na stranu 100 ani za svet?hmmm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre