"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
18. okt 2009

dakujem velmi pekne 😵

kika76
18. okt 2009

ahojte..... 🙂 lilyk, Tomáškovi blahoželáme k jeho krásnemu prvému rôčku 😵 , náš Maťko bude mať o týždeň 8 mesiacov 🙂 máme už 3 zúbky, začíname loziť, je to riadny chlapisko, má 74cm a 10kg 🙂 , keď bude čas, pridáme fotky 🙂 😉 🙂

zuzidr
18. okt 2009

Ahojte,tak ja som dnes vybehla do TT,kúpila som si kotníkové čižmy vysoké jak b.lo,ale neva,ja mám také rada 😀 a jeden čierny svetrík,chcela som si toho pokúpilť viac,ale tooolko ludí všade bolo(že kríza 😠 )a bolo mi teplo v obchodoch,všade zlý vzduch,ach až ma hlava bolela 😅

Emmka je zajtra ešte s tatinom doma,teplotu už nemá,ale sople ešte sú,ale lepší sa to,možno v utorok alebo v stredu už pôjde do škôlky 😀

Pekný týždeň prajem 😀

allisia
autor
18. okt 2009

dobry vecer 😀

svadba bola uzasna, nevesta nadherna, zabava skvela a ja som dosla domov az rano 😀 😀

chorobkam skore uzdravenie zelame

zajtra pride Natalka konecne domooooov

Lily tak pojdeme vonk ked budete zaockovani 😉

inak uz mi ta samota zacina liezt na mozog, normalne chodim cely tyzden s malym von aj ked leje a je zima jak na sibiri lebo by ma asi vystrelo doma tak som sa prechadzala dve hodinky v dazdi kazdy den ale dnes aspon neprsalo no skoro mi odmrzli ruky 😝
a vzdy ked sem dojdem tak nikde nikoho 😠

sstefi
18. okt 2009

alli, a ja že ti to už chybalo, že nepršalo 😀

sstefi
18. okt 2009

zuzi, vela ludi bolo asi preto, že zima prišla nečakane skoro a každy zhana zimnu vystroj, no a teraz boli vyplaty, tak teraz je nálet. zrejme, ale aj ja si myslím, že kríza je len vymysel pre nenažrancov(velkych "psov" a pod.) 🙂

sstefi
18. okt 2009

oki, tak dobru noc.

bubulik
18. okt 2009

Dufam Steff, ze to nehladas pre seba ten darcek. 😀 😀 😀 😀

bubulik
19. okt 2009

Aaaaaaaaaaaaaaa kde ste???????????????? 😲 😲 😲

bubulik
19. okt 2009

Tak prajem vsetkym pekny den. Ja som s malym sama doma. Hanka je uz druhy den s babkou v Nitre. Aspon som si oddychla,ale uz mi chyba. Nastastie sa vecer spolu s ockom vrati domov.Tak sa na nich tesim. Aj MM bol 2 dni v praci . Esteze mam Olivera. Moje zlaticko 😵 😵 😵

lilyk
19. okt 2009

ahojte 😉
mne Maju spinka aj s macikom 😀 doteraz ho vzdy vyplestil z postielky no a Tominko so mnou, tomu som zrusila poobedny spanok c.2 lebo vecer sa mu uz nejak nechce spat, tak sme nabehli na 2 spanky, doobeda a poobede. Takze uz nemam ani 30 minut pre seba 😅
a to akoze fakt kde ste????? 😕

bubulik
19. okt 2009

Mali sme dost perny piatok, MM si objednal reviziu kotla pre bytovku, bol zaviest staru postel v ZM a potom sme skladali novu. A to vsetko samozrejme s dvomi detmi. Tak sme zacali az okolo 17tej, ja som isla potom davat deti spat.A zaspala som s nimi oblecena. Bola som fakt hotova. A on bol hore do 1 30 hod, kym vsetko doskladal a poupratoval. Teda MM je pedant a on si urobil poriadok aj v pivnici kde to bolo predtym. Tak to by sa mi fakt nechcelo v noci.

bubulik
19. okt 2009

Lily aho,j a malemu, teda uz velkemu chlapovi prajeme vsetko naj k narodkam. Hlavne zdravie, ostatne uz pride samo. A aby ho cela rodinka posluchala ako doteraz . 😅 😅 😅

lilyk
19. okt 2009

Bubulik dakuujeme 😵 ano ano on si nas vycvicil ako spravny chlap 😀

bubulik
19. okt 2009

sorry, ale musela som sa venovat svojmu chlapovi. teda tomu malemu samozrejme 😀 😀 😀 😀 Ale uz spinka. Mala som zapnutydamsky magazin a tam boli dnes drevene hracky tak si to pozrela na nete a bola som unesena. Urcite nam jezisko z toho nieco donesie 😵 😵 😵
Tak tu je linkhttp://www.najhracky.sk/index.php?s=onas

bubulik
19. okt 2009

Inak fakt sa mi znovu potvrdilo ze s jednym dietatom ma clovek kopu casu. ja som si vcera uz aj nechty nalakovala, kedze som uz nemala co robit 😀 😀 😀 😀

bubulik
19. okt 2009

Boze baby co je tu dnes nejaky strajk o ktorom neviem????? 😲 😲 😲

sjuzi
19. okt 2009

Sorry baby dnes za moju neúčasť... práve som dorobila a objednala kalendáre cez HF... tak babky budú mať dárečky... 😀
Zdravím vás, idem si budiť dieťa, pretože dnes išiel spať o 2hej, ale už ho treba zobudiť, bo zas potom večer bude ratataj...
papačko... 😉

allisia
autor
19. okt 2009

cafte 😵
deti su vonku s babkou tak ja sa idem konecne najest 😉

mne sa v poslednej dobe nic nechce, nejaka som zdepkovana, aj si vas precitam ale pisat sa mi nechce, mala by som skolu riesit ale sa mi nechce a taaak 😝

sstefi
19. okt 2009

caves, hmmm, ta tu jaka velka učast. dochadzka hrozná, dievčence. hanbite sa 😠 😀

sstefi
19. okt 2009

ozi, babenky (sjuzi, bubulik a možno ešte niekto) ako su na tom deti bez dudlov? no problem?

bubulik
19. okt 2009

Cau Steff uplne v pohode

bubble777
19. okt 2009

ahojky 😉 sstefi tiež v pohodičke bez dudlíka 😵

sstefi
19. okt 2009

tak to mate šikovne bambulky. my sme tak naozaj bez dudky neskusali, teraz sme zrušili flašu su vodou, tak nechcem prehanat, že aj dudku "vyhodime" 😝 🙂

sstefi
19. okt 2009

tak dobru noc, zajtra sa tu dufam, ukažete(dufam, že aj ja 😅 😀 😀

bubble777
19. okt 2009

dobrú 😉

bubulik
19. okt 2009

Mne prave MM nalieva za jeden.Totiz isla som konecne ukladat malu spat ( lebo u svokry spala skoro do siedmej vecer) pred jedenastou. A v tom strasna rana a tma v celej dedine. A mala hned rev, tak som ju ukludnila, pozrela som sa z okna a tam auto v elektr. stlpe, krik, vybiehali tam ludia, jedna hned odpadla. Tam to auto svietilo, tak som to videla, len som skrikla na MM aby rychlo telefonoval. A on profik na pyzamo hadzal bundu, utekal von a zaroven telefonoval. Vsetko vybavil este aj elektrikarov, co by teda mna vobec nenapadlo. A tiez kazal aspon 2 sanitky.
Bol to mlady chalan opity ako delo. Viezol 2 baby a este jedneho chalana. Dobre ze tam bol MM lebo neviem ci by to ta odpadnuta kocka prezila. Bud tam boli vsetci v soku, alebo sa len pozerali. Jediny kto tam nieco robil bol on. A este zacal organizovat aj ostatnych. Tie kocky zaniesli k susede oproti, lebo vonku bola kosa. Ta jedna mala aj jazyk zapadnuty a potom ju museli zachranari aj ozivovat. Druhej ze zacinali trpnut ruky a hrozne ju bolela hlava. Chalan bol cely doudierany, ale nechcel sa dat osetrit. No a soferovi sa samozrejem nic nestalo. Ako vacsinou ked su opiti. A predstavte si, ze tu zachranne zlozky boli za 11 min. Je to skoro 20 km. Ale pre mna to bola hodina. Obe kocky isli do nemocnice na CT. Ale joj ka tu uz bola. Neviem ako sa tak rychlo mozu o tom dozvediet. Tak to asi bude aj zajtra v spravach. Inak to vyzeralo hrozne. Ale som na MM velmi hrda, ze tam bol a pomohol. Esteze ho mam. Elektriku nam zapli po 50 min. Ale kedy zaspim tak to neviem.
Dobru noc a nepustajte deti s opitymi sofermi.

mamacat
19. okt 2009

wow, bubulik, to je sila. tvoj muz teda super zareagoval. ja by som asi nevedela co robit 😅 😕

allisia
autor
20. okt 2009

Dobre ranko 😀

bubulik pozdravujeme Edka ze je velmi duchapritomny a sikovny, mas byt na co hrda 😵
esteze ten opilec vrazil do stlpa a nie do vasho domu 😝

ja som deti s babkou vyslala do parku a idem sa trocha venovat skole

tak pekny dnik vsetkym aj ked je skaredo a zima vonku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre