"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
1. júl 2009

alli, tak to ti verim, že maš dosť. a siaj často sama s nimi, tak to fakt obrovsky klobučisko dole pred tebou 😵 🙂

sjuzi
1. júl 2009

Miško sa hrá jedine s autobusmi a autami a kamiónmi a teraz len s narodeninovými... 😀 😀 😀 a už dokonca pekne si ich delí, že: veký atobus, maý atobus, maiký atobus, utý (žltý) atobus... atď... 😀 😀 😀

sstefi
1. júl 2009

sa čudujem, že moja iwinka tak pekne spí teraz, tie deti mi tuporiadne lezu na nervy 🙄 😠 a ešte aj mater na nich hulaka tak akurat stači 🙄 😝

dnes mi toho nejak vela lezie na nervy, nie? 😅 😀 😀 😀

sjuzi
1. júl 2009

A ešte aj do školy chodíš... a vodičák si chceš spraviť, tak to fakt obdivujem žienka zlatá... 😉

sstefi
1. júl 2009

a ešte paradajkova sa nekona, lebo nemam doma pretlak. domaci sice je v pivnici, ale nechce sa mi pon 😅 a taky z konzervy ja nerada.
kupujem z billy cleveracky pollitrovy pretlak, krabica na štyl dzusu

allisia
autor
1. júl 2009

sstefi moja by to asi zjedla 😅 ale dobry napad, sme este neskusali, tak jej kupim plastelinu a uvidime

sjuzi
1. júl 2009

Ten aj ja kupujem sstefi... 🙂

sstefi
1. júl 2009

moju to ani nenapadlo. zatial 😅 😀

my sme celkovo nikdy nemali problem s tym, že by niečo davala do pusy. ani hlinu ani piesok, fakt minimalne sa nam niečo take stavalo, pevne verim, že sa to už ani nezmení 😅 😀

sstefi
1. júl 2009

fajny je , ne sjuzi? 😵 🙂

sjuzi
1. júl 2009

Alli, aj Miško sa už dávno hráva s plastelínou a vôbec ju nepapá... v pohodke... a pre istotu mu ale dávam tú bezpečnú, čo sa vyrába z cesta... (ale na chuť je hnusne slaná, nieže by som ju jedla... 😀 ) A na mmb bol dakde recept na výrobu domácej plastelíny z cesta a potr.farieb (videla som v Lidli majú).

sjuzi
1. júl 2009

Ale to len keby si náhodou nemala čo robiť Alli... 😀

sstefi
1. júl 2009

tento mesiac som si oddialovala ms noretistheronom, teraz som mala mrchu a normalne dokopy žiadna. len take špinenie, normalne mi stačili cely čas male vložky, tie intimky 😕 😲 😅
(ja si oddalujem stale takto, ešte doma pred odchodom poslendu ms a načasujem to tak, aby som dalšiudostala po prichode domov)

zuzidr
1. júl 2009

dík za typ na plastelínu,vyskúšame.....ale Emma teraz dostala výtlačky macko pooh tak vytláča....dokonca aj sebe na čelo 😀 😀

predvčerom som robila kapustovú rajčinovú polievku a zemiakovo-fazulkový prívarok so sekanou 😀

a dnes budem robiť zapekaný karfiol 😀

sstefi
1. júl 2009

ivka sa nejak vrtí, ja tie deti olejem vedrom studenej vody, 🙄 😠

allisia
autor
1. júl 2009

Kriedy aj my vonku ale nebavi ju to dlho, max 3 min 😀
Dakujem vam za pochvaly, sa budem cervenat 😅
Ja kupujem pretlak v Lidli taky v sklenej nadobke len ho u nas dlho nemali tak som kupila v takej modrej krabicke a aj ten bol dobry

sstefi
1. júl 2009

zuzi, ešte ešte naval nejaky tipy na obed 🙂

sstefi
1. júl 2009

j asom kupila na skusk v lidli v takej zelenej krabicke, ale nebolo to take dobre ako ten clever. ten v sklenenej somsi ešte nevišimla. najbližšie kuknem 🙂

allisia
autor
1. júl 2009

s tym vodicakom som trocha sebecka voci detom ale bude to pre mna taky relax troska 😒
vidis sju to slane cesto sme kedysi robili na zakladke na vytvarnej 😀

sjuzi
1. júl 2009

Ja sa na to cesto chystám... aj tie farby chcem kúpiť, lebo jak som robila Miškovi tú tortu, tak sa mi niečo žiadalo na dofarbenie tej "hmoty", čo som ju obaľovala... ale šak nabudúce...

A vodičák, to ti držím palce, nie je to vôbec sebecké, je to myslím, super krok k väčšej samostatnosti... 😉

sstefi
1. júl 2009

tak to určite alli, a potom to zase budeš mat jednoduchšie, ked niekam chces ist. predsa s 2 detmi cestovat busom a pod, tak to su iné fofry
ja by auto nedala ani za svet, ked niekam potrebujem ist s ivkou. najviac sa hodi v trebišove, to mesto ma asi 4-5km, ak nie viac, je dlhe jak tyžden pred vyplatou a všetko je na opačnom konci, ked niečo vybavuješ a potrebuješ ist na 2 miesta, tak to je horor 🙄
a mhd? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 raz za čas aj to len jednym smerom 😅 🙄 smutne

sjuzi
1. júl 2009

Ja som tiež bez auta jak bez nohy... 😀 😀 😀

sstefi
1. júl 2009

a ešte v tej "mhd" sa kupuju listky u vodiča, tak ked nastupuje vačšinou 30-40ludí, tak si to viete predstavit 🙄

sstefi
1. júl 2009

presne tak, sjuzi 😀

sjuzi
1. júl 2009

Ale kvôli Miškovi som už šla po 10 rokoch mhd aj v TT aj v BA... pekné odo mňa... 😀 😀 😀 a chystám sa aj vlakom dakedy do Blavy, len keby som vždy toľko harabúrd neťahala so sebou... 😀

allisia
autor
1. júl 2009

sju dakujeeeem 😵 😵
inak co malu celkom bavi a dost dlho tak to je puzzle, ma take drevene kde ma na tabuli obrazok a tie vyrezky uklada na ten obrazok a sklada a to ju hrozne bavi, furt to sklada a rozklada, potom ma zavola ze mama pomesaj akoze jej mam tie kusky pomiesat aby sa jej to tazsie skladalo a ona sklada

allisia
autor
1. júl 2009

no mala rada cestuje "abodusom" tak uz len kvoli nej ideme obcas do Blavy a to tak ze maleho mam v predu v klokanke, potrebne veci vzadu na chrbte vo vaku a mala ide pesky za ruku. Vacsinou ideme na strkovec na to ihrisko aby mala Natalka nejaku zmenu. Najkomplikovanejsie je to dat ju cikat lebo s malym sa mi tazko zohyba ale aj na to uz mam grif ale je to smiesne drzat naraz ju aj maleho 😀

sstefi
1. júl 2009

ivku ta vkladačka nejak nebavi. skusim ju už vytiahnut a budem sa s tym hrat ja.možno tak ju to začne zase bavit 😵 😀

sju aj my občas niekam ideme vlakom, busom moc nemame kam, tu mame vlaky na každy smer, nikam netreba prestupovat, bus akurat ked ideme ku kamoske vlakoma tam je mesto o 4km dalej, tak odtial(OBCAS) ide "mhd", tak vtedy busom.
síce aj plavat smechodil vlakom 🙂 a potom mhd v KE aj sme prestupovali na električky 😝 😵 to boli časy
strasne mi je luto toho plavania. škoda, že take niečo nie je bližišie. raz ked budem milionarka, (nie v minuse ako teraz 😅 😀 ) tak take niečo zbucham, aj nejake detske ihrisko 😵 😵

allisia
autor
1. júl 2009

radsej vzdy beriem maleho do klokanky lebo sa bojim ze pri vystupovani a nastupovani s kocikom by mala niekde zostala 😒 ale tak maly vzdy vsetko prespi, on velmi rad buva v klokanke

allisia
autor
1. júl 2009

neviem ako budeme chodit ked uz bude na nu tazky 😅
sstefi tak potom aj u nas by si mohla 😅 😀 ja sa pripojim 😀

allisia
autor
1. júl 2009

ja som take tela, som zabudla ze varim cestoviny ale aj tak ked som ich nasypala do vriacej vody tak som omylom otocila opacne tym dzindzikom na sporaku a vypla som ich 😀 😀 tak este nie su rozvarene 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre