"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
30. jún 2009

sstef,vďaka,nápodobne 😉 🙂 😝 😅 😔

idem ešte mrknúť do "Depiek",ako sa majú 😝 😀 😕

sstefi
30. jún 2009

fíha, ake baterky používaš, andy? 😀 😵 😀

ja padam, dobru noooooc 😉

bubulik
1. júl 2009

Dobre ranko, tak ja som cista, krasna vonava. 😀 😀 😀
Ranajkujem, a za chvilu padame do TO. Tak sa majte 😉

lilyk
1. júl 2009

ahojte 😉
u nas kraaasne, Bubu drzime palceky aj tie na nozkach nech vsetko dobre dopadne 😵
ja som vcera vytiahla chodak pre maleho ze nech vyskusa lebo ja nic nestiham navarit a dala som mu prve Majkove topanocky ( tie mal tak 1 mesiac takze su fajn) a uz su mu male 😅 a Maju ich mal v 11 mesiacoch. To ako Maju ma extremne male nohy aj teraz a Tomik ma extremne velke nohy 😀 a to nejdem opisovat ako sme sa nasmiali po porode ked sme si vsimli ako prve Tomikove nohy 😀
no cafte, idem nieco porobit 😉

allisia
autor
1. júl 2009

ahojte, my cakame kym sa Olivrko zobudi a pojeme von. Vonku prazi o sto sest
Inak please nejaky typ na obed, dnes mi dosla inspiracia 😝 chcela by som nieco cestovinove bo davno sme nemali ale nic ma nenapada 🙄

lilyk
1. júl 2009

Alli ja som robila kura na smotane...resp.cestoviny na smotane 😀 kura by som nestihla a dnes chcem robit tvarohove gulky 😉

bubulik
1. júl 2009

Caute kockosky, tak uz sme doma.
Zajtra idem na predoperacne, a v piatok nastupujem do nemocnice, takze dufam, ze v piatok bude maly na svete 😵 😵 😵
Inak ja mam tu zapekanu brokolicu. Konecne si ju dame. A este budem robit jahodove pirohy (polotovar z lidlu) 😀 😀 😀

allisia
autor
1. júl 2009

jeeej dakujem za inspirejsn 😵
ideme troska von, chcem ist pozriet do MC co tu je lebo vzdy ked tam ideme tak je zavrete tak uvidime

lilyk
1. júl 2009

aj ja som chcela ist kuk do nasho MC ale radsej odkladam, pocula som ze su teraz u nas rozmnozene kiahne tak nebudem riskovat 😝
jeeej Bubu piatok sa mi narodil Tominko 😵 😵

lilyk
1. júl 2009

Alli prave som zistila ze za kontrolu klbikov sa uz plati 14 euro 😕 akoze ja nekradnem to uz co je 😝

bubulik
1. júl 2009

No my ideme na klbiky zajtra, tak som zvedava 😠 😠 😠
Ja si tam peniaze neberiem, ved ma nikto neupozornil 🤐 😉

lilyk
1. júl 2009

Bubu jka som mala na mysli dr.Kusina v BA...vela vela ludi k nemu chodi 😉

sjuzi
1. júl 2009

Bubu, tak už to máte za pár... držím palčeky.

My sme dnes s mojím malým pipíčkom boli ráno zase na prečistení, pipík už neni taký celý červený. ako včera, ale stále ho to boooooo. Doki mu z tade vytlačil plno hnisu, prečistil, Miško straaaašne reval, až sa zachádzal, som skoro revala s ním...
No, ale jak dostal lízatko, tak si už ani nespomenul, ešte sme aj boli vonka za deckami na chvíľku. No, ale potom mu nešlo cikať, čo ho to štípalo, bál sa to pustiť, tak sme išli rovno domov, sadol do repíka a vycikal sa horko-ťažko, s takými vzdychmi, že až.
Teraz už spí poklad môj, ani neobedoval... Zajtra ideme ešte raz...

A inak som fakt potešená... Dnes tam bol iný doktor, taký mladý... a že to je jasná indikácia na obriezku... tak ja neviem... Včera mi primár vravel, že keď mu odíde zápal, tak mi ukáže, ako mu s tým budem cvičiť... a dnes toto... tak si vyberte... 😒 Ale v papieroch má jasnú fimózu a problém popísali ako balanitídu... 😔

sjuzi
1. júl 2009

Ale ja spolucítim so všetkými, lebo keď som sa po kyrete mala vycikať, čo som tiež bola prečistená a vydezinfikovaná všetkým možným, tak som šla umreť... jak to desne štípalo... 😲 😲 😲

allisia
autor
1. júl 2009

Lily no to je parada, za vsetko aby sme platili tak potom naco mame zdravotne poistenie 😠 😠 😠 😠 😠
my ideme az v auguste, aj to pocitam ze tam nebude kvoli dovolenkam len my chodime do Senca kvoli tomu ze Bernolakovo je uz okres Senec a ten lekar tam ma skoro furt dovolenku, nie len v lete. Inak bubi to treba chodit aj s takymi velkymi detmi (Natalka) lebo nam nic dr nevravela. Lily ty si bola s Tomim alebo s Majkom???? 😕

bubulik
1. júl 2009

Nie Ali, le mala mala sikmo stiresky, tak to ma len kontrolne vysetrenie v 2 rokoch 😉

bubulik
1. júl 2009

Super, ze my nebudeme platit. Lebo keby bolo po mojom tak ja tam smalou vobec nechodim. Podla mna je v poriadku 😒

sjuzi
1. júl 2009

14 Euráčov?... ty brrrrrrrrrrrďo... 😕

sjuzi
1. júl 2009

No ja si idem dať kafe... neviem ako vy... dnes sme zase od 5 hore... 😅

lilyk
1. júl 2009

Alli s Tominom pojdem 😉
boze chudacik Misko, ked si predstavim ako Maju vrieskal ked mu asi tak 15 minut brala krv ( lebo mu nesla) a pozeral na mna, tak toto muselo byt to iste 😢 este stale vidim Majulove oci pred sebou s pohladom mama pomoz ☹

sjuzi
1. júl 2009

Jaaaajha, no som zvedavá, dúfam, že zajtra tam bude primár... ja by som sa ak je možné radšej rezaniu vyhla... Ale zase keď by sa mali zápaly opakovať, čo mi vravel dnes, že to je viac ako isté, tak neviem... neviem, čo je správne... a keď každý doktor iné vraví... jak mám potom vedieť... aby mi raz v dospelosti potom nevyčítal, že je obrezaný chudáčik... že sa bude za to hanbiť atď. Btw. viem, o čom hovorím (bývalému to robili v 26 rokoch...) 😔

sjuzi
1. júl 2009

No, ale vás tu je dnes... idem vyvešať prádlo... 😝

sjuzi
1. júl 2009

Len dúfam, že zas nebude liať poobede... lebo je tak divne...

sstefi
1. júl 2009

cáves 🙂

zuzidr
1. júl 2009

ahojte 😅

sjuzi
1. júl 2009

No ako Sstefi? Lepšie trochu? 😉

sstefi
1. júl 2009

zuzidr? to kto? 😕 😀 😀

sstefi
1. júl 2009

ano zuzi, dnes možem fakt povedať, že už je to lepšie. boli sme vonku a normalne sa vonku vypišala a ani nepipla. sice občas ešte povie, že bibi pišujka, ale inak pišanie je v poho 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
akurat ešte kaki nebolo, ani v pondelok, ani v uto a ani dnes ešte nie 😅 😖

sjuzi
1. júl 2009

čo??? 😕 😀

sjuzi
1. júl 2009

Tak to je fajn... len nás asi čaká tá obriezka a to bude asi des... no ale ak sa tým predíde neustálym problémom, tak to bude asi treba... ma poráža, jak si tu o čom čítam... najviac sa samozrejme bojím tej narkózy... 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre