"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
4. mar 2010

to mi je jasne,že to pre nich ešte nema vyznam...prečo asi čaka do 15tt?prečo čaka na afp testy?
len dr dostal riadnu palku euračov na začiatku,je to vyborny dr,fakt,plne mu doverujem,ako malokomu,on mi jasne povedal,že by ma najradšej zavesil hore nohami,ale ak nemam bolesti ani nič ta čo tam budem robiť? ja budem ležať,bordel nech mam,kašlem na to 😝
len mne je luto toho,že okrem muža mi nikto nepomože..svokra je pi.a,žiaarli,neskutočne,jasne dala najavo,že ona variť detom nebude,a moj muž zas je taky,že on sa neprosi..moja mama je kapitola sama o sebe,nepomohla pri prvom,nepomoze pri piatom 😝 my sme fakt na deti len my dvaja s mužom 😔 svokor je zas taky,že si mysli,že všetci sa poseru ak vybali prachy na niekoho..ta veselo mame 😝

allisia
autor
4. mar 2010

fuuu bubi nezavidim ale tak muz sa urcite bude snazit zo vsetkych sil a vsetko dobre dopadne, skoda ze nebyvate blizsie, by som ti pomohla, aspon Danka by som von bravala alebo tak ☹

bubaczik
4. mar 2010

no jedina dobra sprava,budem mat pani na vypomoc..muž zajtra zavola do nejakej agentury alebo sa popyta kde čo 😕
tak aj ntb mi nainštaloval tak,že možem s postele fungovať 😉 tak už len vydržať..ale dik,bude chodiť von poobede iba s mužom,abo s dievkami..ja už ani k dveram nepojdem..ja len smer zachod a sprcha.. 😒 tak držte palce 🙂

zoja
4. mar 2010

bubi tak to mi je luto, ale neboj ty si silná žena , ty to zvladneš, držíme všetko čo sa da nech je to tak 😉
ta pani je super napad

lilyk
4. mar 2010

Bubi doma je doma....tiez si myslim ze dobry napad ta pani 😉 aspon mas vsetkych pod kontrolov 😀

sjuzi
4. mar 2010

Bubik, som rada, že si sa ozvala, prosím dávaj na seba pozor, fakt nič nerob. Ja keby som vtedy vedela, že by som mohla tej strate nejako zabrániť, tak by som sa toho držala zubami nechtami a urobila by som aj nemožné... 😔 Presne ako písala Alli, zapoj dievky, šak sú už veľké, cestoviny vedia navariť snáď, zemiaky ošúpať tiež... tm nech nakúpi parené buchty a pod., čo si len zohrejú a posypu kakaom... príp. studená večera ich nezabije. Viem, že to nebude ľahké... Držte sa... Posielam veľa sily! 😔 😵

zuzidr
4. mar 2010

Na to, kolko mám starostí a všetkého možného v hlave, budem bubi na teba myslieť,a až pri niektorých veciach si uvedomujem,že treba polaviť,spomaliť a... 😅

držím ti palce,a prajem veľa síl,pevne verím že koncom augusta nám oznámiš krásnu radostnú správu 😀

btw,ja som tiež od 22tt ležala doma nepohnute,dr, povedal, že jediná moja robota bude, prepínať cuplíky na ovládači,a malú som ešte 8dní prenášala 😀

bubulik
5. mar 2010

Caute, ja som sa Vam vlastne vcera zabudla pochvalit, ze sme boli v stredu v Ikei. 😵 😵 😵 Minuli sme skoro 300 eur, ale bude zmena v obyvacke aj kuchynia obyvacka bude podla mna na nepoznanie. Konecne tu nebudem mat nabytok este z nasej detskej izby 😀 😀 😀 Chudak uz ma 20 rokov. 😀 😀 😀
Prave prisla svokra, tak koncim. Papa

sjuzi
5. mar 2010

Helou, helou... vonku je teda riadna kosa, skoro som dnes umrzla... 😲 My ideme v stredu lyžovať na Veľkú Raču, ja sa tak teším... len sa modlím, aby sme dovtedy neochoreli... Ideme so známymi a Miškovým najlepším kamošom... heheeee

sstefi
5. mar 2010

caute, moje dieta spí, aj tu fuka studeny vietor, ale inak je kráááásne 🙂

bubi, držím palce, nech to zvladnete a zaprataj dievčata, inu možnost nemaš. a tu školku by som tiež využila, je to lepšie aj pre danka aj pre teba.

lylik, až mi srdce stislo, dakujeme 😵 😢 🙂

sstefi
5. mar 2010

a ivku bolí hrdlo, boli sme u dr. ale už tam nebola, tak sme nakupil v lekvarni nejake bludy za kopu prachov. zatial ju trapi len hrdlo,t ak uvidime, ako bude dalej.
Mne je lepšie, tak prečo by sme mohli byt všetci ok, nie? 🙄

asi preto zaspala, nakolko u nas sa take niečo už dávno nerobí, že spat na obed 😝 😲 😀

sstefi
5. mar 2010

no a cakame navstevu poobede, taku vikendovu, tak dufam, že ivke sa nepohorší 😅

sjuzi
5. mar 2010

Ahoj sstefi!!!! 😵

sstefi
5. mar 2010

cau 🙂

allisia
autor
5. mar 2010

cafte 😵

sjuzi
5. mar 2010

Jeeeej, žeby sa nás tu toľko stretlo? Sa teším...
Ja som dnes nejaká umrznutá, normálne sa tu klepem... som sa tešila, že jar ide... tak mi treba... 😅

sstefi
5. mar 2010

prave som bola pri ivke, zobudila sa na bolest hrdla, ach jaj
dufam, že to nebude angina... na to treba asi atb, však? 😒

lilyk
5. mar 2010

ahojte 😉
sstefi skus homeogene,nasmu Maju teraz zabrali,dr povedala ze anginu este nema,len mandla zvacsena a vyliecil sa bez atb,dala mu mucosolvan a do nosa striekat morsku sol a to bolo vsetko 😉

sjuzi
5. mar 2010

Sstefi, Miško mal angínu v lete, to bral taký penicil.sirup... Ale rýchlo mu zabral za 2 dni mu nič nebolo...

Booože a ja som Miškovi v stredu aj zmrzlinu kúpila... 😅

allisia
autor
5. mar 2010

ja som dnes bola v kauflande s deckami,som potrebovala spravit nakup na tu oslavu nedelnajsiu, no des a hruza co tam bolo, skoro jak bozie dopustenie. Jeden ujo tam zacal normalne na celu predajnu ziapat a skaredo nadavat na dochodcov..... no horor, kebyze viem tak idem iba u nas do Lidla 😝

lilyk
5. mar 2010

u nas je tiez riadna kosa 😒

lilyk
5. mar 2010

Oli ma rok 😨 😵 😵 😵 gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

allisia
autor
5. mar 2010

no mne je tiez pekna zima, hrozne fuci

mm na sluzobke tak tlacim pizzu 😀 krpata spi a maly tu jazdi na odrazadle

sstefi
5. mar 2010

homeogene jej davam, teraz som kupila ten oscillo... neviem čo, tak skušame. aj na cmulanie jej dali niečo, ale to je asi najhoršie, ked sa zobudi. a ked spi.
ked sa napr. naje, tak je to lepšie, aspon ja to tak mam

allisia
autor
5. mar 2010

jeeej Lily dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂

Sstefi drzim palceky nech Ivinka nechyti anginu a nech ta bolest rychlo prejde, dajte si teplucky cajik s medikom 😉

sjuzi
5. mar 2010

Gratulejšn!!!!!!!!!!! Veľký chalan, ja umrem, že ROK!??? 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nech vám robí stále radosť celej rodinke! 😉

sjuzi
5. mar 2010

A chlebík s masielkom a medíkom... to mne teda riadne zaberá... 😉

allisia
autor
5. mar 2010

Sju dakujeme 😵 prave nasiel vianocne ozdoby co som chcela zaniest do pivnice aby mi tu nezavadzali a tak ich rozhadzuje po byte

lilyk
5. mar 2010

hej aj Oscilo som dala viackrat,vsak ked nezaberie neuskodi 😉 a este ciacej Cecka som dala 😉

sjuzi
5. mar 2010

Jeeej, taká som zmätená, že ste tu šecky, že ani neviem, čo by som sa vás od radosti opýtala... 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre