"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
26. júl 2009

No mamina este povedala, ze u nas zostane dnes do rana, lebo MM je v praci a mala pri cikani neskutocne vyvadza.
Tak ze si nevie prestavit, ako by som chodila okolo 2 deti. To by bolo v pohode, ale horsie je, ze sa mi zapaluje rana. Dufam, ze mi to skoro prejde. zacala som si davat framikoin mast. esteze sme dnes neoslavovali Hanku, lebo by ma dnes urcite porazilo.
Uz aby mala mala antibiotika, nech ju to tak neboli, lebo to je horor len pocuvat. ☹ ☹ ☹

allisia
autor
27. júl 2009

Dobre ranko 😵

Hanke dodatocne vsetko najlepsie k meninkam, posielame pusinky 😵 😵

Ivi ano uz chodim na vodicak 😉

My sme boli v sobotu na kolotococh a paradne sme zmokli 😝 ale malej sa pacilo, bola s ockom na autodrome a potom na detskej manezi 🙂

dnes sa mi vobec nic nechce, sa naranajkujeme a pojdeme von lebo je celkom fajn vonku

lilyk
27. júl 2009

ahojte 😉
aj my dodatocne prajeme Hanke vsetuuucko naj k meninkaaaam 🙂

sjuzi
27. júl 2009

Ahojte, aj my blahoželáme Haničke a želáme veľa zdravíčka a posielame 🤐. 😵

sjuzi
27. júl 2009

Dnes idem k svokrovcom obrať si uhorky a večer budem zavárenzi... 😉
Ešte sa chystám aj na broskyne... mňami...

bubulik
27. júl 2009

Caute, tak my sme boli u doktora a mame zapal mechura. Takze berieme prvy krat antibiotika. ☹ ☹
Dufam, ze to skoro zaberie.
Inak dakujeme za blahozelania. Oliverko je v pohode. 😉My nemame chodit po slnku, tak cakam kedy sa ochladi. 😝 😝

sstefi
27. júl 2009

dobrý večer, to čo je za dochadzku?!? 😕 😲

sstefi
27. júl 2009

hmm, ta tu jaka sranda!!! 😠

sstefi
27. júl 2009

bubulka, dufam, že hanke je už lepšie ☹

bubble777
28. júl 2009

Dobré ránké 😉 Hádam ešte všetky spíte 😕 Mne dnes Emi dovolila pospať si do 08.15 🙂 🙂 🙂 uff, jak fajne

....dodatočne aj my želáme Hanke všetko naj a skoré uzdravenie 😉

bubble777
28. júl 2009

No kávička už dopitá....tak sa môžem vybrať na poštu, ale sa mi taaaaaaaaaaaaaak nechce 😝

lilyk
28. júl 2009

ahojte 😉
my sme sa vratili z plavania,na buduci utorok je posledne, potom az v septembri,tak mi bude smutnoooooooooooooo 😖

sjuzi
28. júl 2009

Helou, idem dať kávu, včera som zavarila 20 pohárov oharek a dnes som ešte robila rezy z tých väčších asi do 12 pohárov... Ufffff
😝 😅 😉

sjuzi
28. júl 2009

Lily, aj my máme až v septembri, ale si vravím, že to rýchlo utečie... 😉

V piatok ideme s mm do Prahy, ja sa tak teším! 😵 Ideme kamarátovi na svadbu... jaaaaaaaaaj. No a Miško bude u našich v BA na víkend... 😉

sstefi
28. júl 2009

cafte, sjuzi, ty si šikulka tie uhorky, to je des, ja som sa s nimi se.kala v sobotu pred nočnou a to bolo len 8 flias a mala som dost, nestihačka no 😝 🙄 😉

sstefi
28. júl 2009

a to pani bubaczikova kde teraz cestovala? ešte nie na východ, však? 😕

sstefi
28. júl 2009

oki, tak idem žehliť ☹ 😀

sjuzi
28. júl 2009

Neee, nechoď, ja som šla len ne fcbk... lebo som si myslela, že tu nikeho... 😝 😲 ☹

sjuzi
28. júl 2009

Pani Buba je na vychodze! Mali by ste dať stretko tam v KE, čo vy na to? Založím vám aj tému! 😀

sjuzi
28. júl 2009

No, o tých uhorkách mi hovor, najhoršie sú tie miniatúrne pichľavé jak hovado, celé ruky ma včera boleli. O pol noci som dala variť ešte posledné 4 poháre a dala mm inštrukcie, nech to potom vypne a šla do hajan... 😅

sjuzi
28. júl 2009

Kamoška mi povedala dnes (asi závidela, v dobrom samozrejme), že asi sa moc už nudím pri tom 1 dieťati... 😀 😀 😀 (Ona má dvoch špuntov s 1,5-roč.rozdielom... tak to preto...)

sjuzi
28. júl 2009

Tak si predsa len šla... do prčíc... ach jo...

sjuzi
28. júl 2009

lilyk
28. júl 2009

my sme sa vratili z prechadzky, teda super teplucko ale ten vetrisko, Tomikovi som musela vymenit klobuk za capicu 🙄 lebo ma omrzelo stale behat za klobukom 😀
Sjuzi poslem ti Tomika na tyzden 😀

allisia
autor
28. júl 2009

Cafte, my sme boli dnes v socialnej poistovni, no des najvacsi, do troch pobociek som musela ist a aj tak to budem mat potvrdene az v pondelok. a to sme po celom meste pesi chodili 😝 😠 a o ochte ludi v MHD pomoct s kocikom ani nehovorim. Ma uplne dozralo ze ked som vystupovala som najprv malu vylozila lebo to su velke schody na nu a potom som sla po kocik a ludia uz zacali nastupovat aj ked videli ze chcem vystupit a skoro som sa nedostala von bo ma zasekli medzi dverami z jednej strany tetka a zdruhej taky chlapik 😠 😠 😠 😠 😠

lilyk
28. júl 2009

boze Alli zivo si to viem predstavit, ked som bola tehu a kocik s Majkom,este na mna pozerali sediaci 18 rocny chlapci ze asi co sa tak potim ci co 🙄 nehovoriac o vodicovi co sa tvaril ze ma nevidi aj napriek mojmu hucaniu na neho 😀 nech mi pomoze ale aj tak nepomohol 😠 ...ja som taaaak vdacna ze mam auto ( klop,klop.)

lilyk
29. júl 2009

ahojte 😉

allisia
autor
29. júl 2009

cafte, lily uz sa neviem dockat kedy budem mat ten vodicak 😉

my ideme na postu a do obchodu kym nie je vonku na zdochnutie 😀

bubaczik
29. júl 2009

čafte dievčata! 😵 hlasim sa s Ke,mame sa dobre,Danko si už zvykol,tak už neni nalepený len na mne 😉
včera se boli na domaši,dnes ideme na spiš 😀 mame tulave kolesa 😉 tak sa majte zatial,večer nakuknem 🙂 pa

allisia
autor
29. júl 2009

no my sme uz doma bo musim obed navarit 😀
inak teplomer mi ukazuje ze je vonku 32 stupnov a to ho mame v tieni 😝

bubi to je super, sa troska odreagujes od stereotypu 😉 uzi si to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre