"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
19. feb 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak toto som si pozrela s rohlikom v hube....asi si viete predstaviť,kde som travila poslednych 5 min...
ako je mi to luto,ale toto by som tu nedala ☹

sjuzi
19. feb 2010

Dobré ránko... boooože Bubi, to čo si sem dala... ja som ani nečítala, rovno som klikla... som myslela, že nejaké oblečko dávaš pre bábenko... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Ako fakt je to nevhodné sem dať, nech je to akokoľvek smutné, hrozivé či súčasť života (ak si to niekto myslí)... Fakt silné kafe... 😒 😖 😝

lilyk
19. feb 2010

caute 😉
vyhrali vyhrali 🙂 chudacisko MM nevidel, vyhnala som ho s Majkom k dokine koli tomu kaslu, vobec sa mi to nepacilo a ide vikend tak aspon viem nacom zatial sme, ze zatial to neni angina, ze ma trochu zdurenu mandlu,dala mu Mucosolvan Junior, no ten sme este nemali...som zvedava na ten zazrak 😀 a este Fenistil a nejaky sprej tantum verde,ktory muzovi nepredali ze neni pre deti 😕
teraz vymysla nic nechce, lebo MM odisiel do roboty...to je tak vzdy, len tato tato tato 😖
no bubi sa ti smeje, ale ja uz iny aparat nemam, posledny som darovala pred tyzdnom 😅 no svokrovci by mali doniest zajtra nejaky mobil aj tym som darovala tak uvidime 😉

bubaczik
19. feb 2010

ale ja tež krava,zvedava,tež som na to klikla jak besna..zas mam žaludok na dnes odpisany.. 😢

a chcem už slnko,boha,u nas hmla,slnko som nevidela už pekne dlho... 😢

sjuzi
19. feb 2010

Aj my sme sledovali hokejos... ja teda len tie posledné samostatné nájazdy... 😀 😀 Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sjuzi
19. feb 2010

Myslím, že by bolo dobré napísať nejakému adminovi, nech tej kočke odporučí zmazať to... 😔

bubaczik
19. feb 2010

lily,vieš čo vyskušaj?
ACC long... myslim,že maju aj pre take krpate decka..miške velmi pomohol..ale to už je ina vekova kategoria...skus sa opytať v lekarni 😉 fakt zabera jak hovado 😀 😀 😀 😉

lily hej hej smeje sa mi,bo moje telefony končia podobne 😀 😀 😀 ale moje vačšinou letia cez cely byt,ked chytim nervy 😅

sjuzi
19. feb 2010

Lily, ja som mala teda Tantum verde kloktadlo a to je teda dosť silné... teda také štipľavo-mentolové... takže sprej asi nebude o nič lepší... 😒

sjuzi
19. feb 2010

Aj ja som hrozný kazisvet, čo sa týka mobilov... furt mi padá na zem... 😕 😅

sjuzi
19. feb 2010

Varím guláš z diviny a k tomu knedľa... 😎

bubaczik
19. feb 2010

to tantum verde som si striekala celu dobu jak sme boli v pariži,hnus riady,a ani nepomohol 😝

bubaczik
19. feb 2010

jaaj sku pridem na obed 😀

bubaczik
19. feb 2010

sju,,ne sku 😀 😀

sjuzi
19. feb 2010

No neviem, či ti zostane... už mm sa hlásil, že príde... 😀

sjuzi
19. feb 2010

Miško kuká Mannyho a potom Mickey bude... a potom si ideme dokine pre potvrdenie... dúfam, že tam nebudú zástupy chorých... 😝

bubulik
19. feb 2010

Caute, my dnes dojedame, ale asi este hodim pizzu preventivne do rury 😀 😀 😀 Ale urobim kapustovu polievku s rajcinou. 😎

bubulik
19. feb 2010

A este chcem upratat detsku. Teda aj okno a tak. Ale zase nie az tak spalnu minule 😀 😀 😀
Hanka je v skolke MM bude s Oliverom, tak to zmaknem ovela rychlejsie ako ked sa mi motaju pod nohami 😵 😵

bubaczik
19. feb 2010

ja som naplnila kurču,strčila do rury,polievku robim paradajkovu so syrom,plus som kupila take detske cestoviny,nejake figurky či čo to tam 😕 , zemiaky len musim ešte,ale to stači až okolo obeda 😉

danko už hore,pije mlieko a kuka xenu 😀 😝 muž dojde až večer,ta neviem,kto odnese emmu do blavy a kto pojde po mišu 😕 😠

sjuzi
19. feb 2010

Ahoj Bubu, aj tak si makačka... za nás všetky... hehe 😀
A načo varíš, keď dojedáte... to ja zásadne nerobím... keď dojedáme, tak my s Miškom dojeme, mm si dá teplý obed v robote s kolegofcami a večer má studenú večeru... a hotovo... 😝

sjuzi
19. feb 2010

Miško tiež ľúbi písmenká v polievočke... 😅 Ja dnes polievku nerobím...

bubulik
19. feb 2010

Lebo neviem, ci bude Hanka v skolke jest. A ked neje tak musim mat aj pre nu. Ale to sa dozviem vzdy az na obed ci jedla. Inak tam chodi 3 tyzdne a jedla tam 2x polievku 😒 😒 😠

bubulik
19. feb 2010

Som pozerala temu o tych anjelokoch v nebicku. a nasla som tam chlapceka, co by bol iba o 2 mesiace mladsi ako Oliver, ale zomral po 4 dnoch.... normalne revem. Uz idem radsej het. 😢 😢

sjuzi
19. feb 2010

Jaj taaak, Hanka je v škôlke... No ja už mám doma jednu žiadosť, v pondelok si pôjdem ešte pre ďalšie 2 a od 1.3. to začne... naháňačka... 😝

bubulik
19. feb 2010

Inak minule davali v telke, ze nemaju pravo ziadat to potvrdenie od zamestnavatela. 😖 😖 😠

sjuzi
19. feb 2010

Bubu, ja tam radšej nechodím... 😔

bubulik
19. feb 2010

A uz nebudem radsej ani ja.
A Ty si tusim davala to potvrdenie

bubulik
19. feb 2010

A idem makat. Skusim okolo obeda ak sa mi podari 😀 😀 😀

sjuzi
19. feb 2010

Všade je uvedené, že len pokiaľ je to možné... tak doniesť potvrdenie... A v jednej škôlke, čo sa ideme zapísať, tam to vôbec nechcú... Ale i tak tam majú, že berú podľa poradia: 5 ročných, súrodencov, deti so zamestnanými matkami, deti v rámci spádového bydliska a až potom ostatných... 😝 😝

sjuzi
19. feb 2010

Ešte som nedávala, ale dám... niečo mi v robote napíšu v tom znení, že momentálne som síce ešte na RD, ale PP trvá... dúfam, že i také niečo bude stačiť... 😒

sjuzi
19. feb 2010

No idem aj ja ešte dorobiť obed a potom hed k dokine... papačko... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre