"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
16. júl 2009

Nazdar baby, tak my sme vcera zacali zehlit okolo 22 00 hod a bolo to strasne. Teda MM zehlil a ja som skladala. Teraz to este ulozim do skrin. Ale navlecky na periny a vankusik mi nechal ozehlit, lebo krišotiny on nezehli 😀 😀 😀
Vari sa mi polievka kysla zemiakova. Povodne som chcela robit fasirky, ale vcera som kupila tie hamburgerove zemle a tak opeciem masko do hamburgerov.
A taky obed nam staci. K tomu bude cerstva nakrajana zeleninka. 😉 😉

zuzidr
16. júl 2009

ahojte,ja som včera zase na večeru robila zapekané chleby v trúbe so šalátom a mnamka to bola 😀

dnes som dostala od kolegu velkú cukinu,tak ju naplním mäsom a upečiem 😀

inak sa máme fajn,len keby som mohla byť doma s malou a užívať swi leto,to mi najviac vadí....ale zas sú peniažky...no čo už 😀 včera som si kúpila návliečky nové v jysku,a v piatok večer chcem oprať periny a navlečiem si to 😀 snád mi periny za jeden deň uschnú 😅 😕

dnes sa malá išla s krstnou a bratrancom kúpať ku kmotrinej tete na dom do velkého bazéna,tak mi je od rána smutno,že som tam neni s malou,a velmi sa bojím aby sa jej niečo nestalo 😢 😢 😢

natal
16. júl 2009

Aj mne je smutno. Mama je uz na nervy. Mi volala rano,z e mala nepocuva, place. Ach jaj. A opatrovatelka ju teraz nevezme, lebo im robia plastove okna. Neviem ako poriesim zajtrajsok. Volno si zobrat nemozem, lebo kolegyna je chora a bude doma a druha je na dovolenke. Na buduci tyzden bude s malou mm, sa nemozem dockat.

lilyk
16. júl 2009

caute 😉
my sme sa vratili z plavania,Tomino spi a ja som tak otapena ze sa mi ani pisat nechce 😝

bubulik
16. júl 2009

Lily a Ty chodis na plavanie s obomi chlapcami????? 😲 😲 😲 Alebo Majka niekto strazi????
Inak je hic ako hovado. Ja som radsej ani vonku nebola. Maleho som kojila pri otvorenom okne a hned prskal. Tak som na neho hodila deku. A to ma vsetko schovane, teda ruky a nohy 😀 😀 😀
MM isiel teraz s malou von. Aspon ich ofukne trochu vietor. Na vychode vraj aj prsalo. To im bolo fajn. Zavidim

bubulik
16. júl 2009

Este som zabudla pridala som spolocnu fotku Olivera a Hanky ☹ ☹ ☹

bubulik
16. júl 2009

😉 😉 😉 Tieto tam mali byt, sorry

lilyk
16. júl 2009

Bubu nie, Majko je u opatrovatelky...tu co sme mali predtym 😉 rozmyslala som ze by bol tam s nami lebo je tam jedna miestnost na hranie ale tam ho nema kto strazit 😉
ja som prave vytiahla kukuricky a cakam kedy sa ochladia a idem na vec 😀

natal
16. júl 2009

ach bubul nie je co zavidiet. U nas v robote nas ten lejak len tak lizol, ale mama vravela, ze u nas na sidlisku to bol lejacisko. Ked som isla domov som pozerala, ze na ceste su konare a listie. Balkon mam cely spinavy, vsetku tu spinu zo strechy mam na balkone 😠 😝 🙄 Mozem zas zmyvat. 🙄 Ale co som zachytila na pol ucha, tak lejak sposobil vacsie skody. Taze mozem byt rada.
Uz skapinam. Uz som pozmyvala a este ma caka zehlenie a musim sa dat aj dokopy. Zajtra chcem byt kocka 😎 Komu sa chce 😝
Kukuricu uz mam v brusku lilyk 🙂 Mnam aka sladucka. Este dam melon a kusok coko, nech vladzem zehlit.

lilyk
17. júl 2009

ahojte 😉
tak ten lejak by som prijala aj ja 😝 u nas to hlasia na vikend tak dufam ze sa aspon trosku ochladi.Ja som pri rannom vysavani vypotila snad liter 😀

zuzidr
17. júl 2009

ahojte 🙄 ja chcem ísť domov 😒 ale dvaja konatelia sú vo viedni a hrajú golf,konatelka je v paríži,kolegyna na Malorke a niekto predsa robiť musí 🤐 😠 😕

a o tom že sem vôbec nechodíte ani cez deň ani po večeroch pomlčím 🤐 ani nejdem písať kto vrátane mna sem nechodí,lebo by to bolo na dlho ☹

lilyk
17. júl 2009

Zuzi mne je tak hnusne teplo ze sa mi ani pisat nechce 😝 prijala by som tie vase klimatizovane kancle 😅 😅

sjuzi
17. júl 2009

Ahojte, ja viem, v posl.dňoch to tu flákam i ja... 😒, ale keď nemôžem odolať byť celý deň pri vode a večer som už taká unavená, že na počítač ani nepomyslím.
Dnes sme mali zabijácky deň... Vstávali sme 4.36 😅 🙄, potom som šla s Miškom do Blavy na výpredaj Next spolu so synovcom, ktorý ho varoval, kým som nakupovala a potom sme sa presunuli do Senca... A teraz ešte ako som došla domov, tak som rýchlo navarila, lebo sme celý deň jedli také kraviny, Miško bol aj 1x v MCdonalde... 😀
A môžem ísť akurát tak spať... 😅

allisia
autor
17. júl 2009

Ahojte, ja to tu flakam viem ale mm ma dovcu tak sme kazdy den niekde vonku a uzivame si ze ocko je s nami 😵 😵 😵 no a vecer treba predsa dohnat zameskane 😉 😀 😀

bubulik
17. júl 2009

Ahojte zeny, tak ja som dnes bola s malym na poradni. Mame 3900 g a 50,5 cm. 😵 😵 😵 Takze maly priblal 300 g za tyzden, dokina ma vychvalila a isli sme spokojni domov 😵 😵 😵
Malej sme dnes vytiahli na dvor bazen. Ale to je taky celkom velky . Priemer ma 2,5 m a vysku 60 cm. Len jej tam napustime iba trochu vody, aby sa nam neutopila 😎 😎 😎
Tak dufam, ze zajtra bude len prehanka, ked uz ma ten bazen 😉 😉

lilyk
17. júl 2009

caute 😉
my sme boli poobede na kupku tuto u nas, ja len na deke, kedze Tomik sa nekupal 😀 vobec mu nevadila trava furt mi odchadzal z deky, Maju najprv nechcel nohy omocit a potom za prisiel cely mokry,samozrejme obleceny,tak potom sa milost pan nechal vyzliect.Este sme stretli aj nasu pediatricku,ta mi oznamila ze nase karty prelozila k novej dr 😉 a vidim ze sa ma ochladit, tak som zvedava, ja som dnes ani spat nemohla, celu noc sme mali otvorene okno a stale bolo 28 stupnov 😒

bubulik
18. júl 2009

Ahojte, co sa vsetky kupate????
My sa snazime dat deti spat. Ja som dnes robila porovu polievku a palacinky. Mala bola s ockom v bazene. Ma tam vody tak do poly lytok teda jej. 😀 😀 😀 Ale sa jej to zdalo asi vela, tak len chodila po vode a hadzala si tam lopticky. Ale nechcela ani ist von. Ja som este oprala 2 parcky. Jedna uz skoro uschla cela. Dufam, ze mi stihne uschnut aj druha kym pride nejaka burka. Poobede nerobim, nic len budem oddychovat. Teda polejem kvety, ale ved to nie je ani praca 😀 😀 😀

lilyk
18. júl 2009

ahojte 😉
tak my budeme cely den trcat doma, u nas hnusne a stale horsie a horsie, uz aj kvapky vidim 😖

zuzidr
18. júl 2009

Ahojte MM dnes išiel do roboty 😠 ja som hned ráno dala prať periny,doobeda trochu poschli ale asi neuschnú ked je tak zima 😠

normálne sa schladilo a lejéééé,a to sme sa poobede chceli kúpať 😀

okolo 11tej sme išli s Emmou do kaufáču na nákup,potom som robila plnenú papriku a Emmka buvá,tešila sa na papriku,tak ked vstane sa napráska guličky s omáčkou 😉

ešte popracem a na večer "možno" behneme do TN po nákupoch 😅 🤐

lilyk
18. júl 2009

u nas Maju este spi, chcela som ist do Billy ale vsak sa neodvazim tak hnusne fuka bocny vietor 😖 jooooj, asi spravim palacinky ked sa nic neda robit 😀

bubulik
18. júl 2009

Lily, vidim, ze mame podobne zabavky. Inak dnes mala prvy krat zautocila na maleho. Ale bolo to tak znenazdajky. Prisla, doniesla mi plienku ked som ho isla prebalit hladkala ho a zrazu mu 2x dala taku po hlave az mi zle ostalo 😲 😲 😲
Samozrejme dostala odo mna aj od MM, musela ist do svojej izby. Potom sa s placom vratila, ze ho bude len hladkat. A zase mu tak silno stlacila prsteky na rucicke. ☹ ☹ ☹ Chuda, dnes u nas plakal prvy krat. Zase sa scenar opakoval, ale potom som ju nechcela pustit k malemu a ona plakala, ze ho uz bude len hladkat, tak som jej to dovolila, ale uz to bolo ok.
Inak isla s MM do NR, lebo nejak mam dnes menej mlieka, tak sa bojim, aby som mala v noci dost. Tak isli nejake kupit do tesca

bubulik
18. júl 2009

Inak dnes sa jej asi znova zalepil ten posvovy otvor, lebo sedela na zemi, hrala sa a zrazu roztiahla nozicky a velky plac. Predpokladam, ze sa jej to od seba odtrhlo. Musela som jej vymenit plienku, poriadne ponatierat a popestovat, lebo dost plakala.Ale potom mi povedala, ze uz neboli, takze ten krem asi zabral. 😝 😝 😝

lilyk
18. júl 2009

Bubu to u nas normalne, Tomik schytal uz vela krat....Majko mu aj hlavu poutieral s prachovkou 😀 ,potom otvoril skrinku a rovno Tominovi medzi oci 😖 ...nastastie ze to Tomino este nechape 😝 ..ale inac ho aj vybozkaza, saskuje s nim 😉 ...no sranda.....no pre mna ne lebo Tomino uz stoji, a postavi sa aj o chodak,motorku 😅 a potom baaaaac 😢 ...no proste stale musim na nho poskulovat 😀
juuj boze chuda Hanka..nech sa jej to uz nelepi..to je strasne 😢

sjuzi
19. júl 2009

Čafteeee, asi o tejto hodine tu budem len ja strašiť... Trocha sa zlepšujeme, vstávame o 5.30... heheeee 😀 🙄 😅
Včera sme boli u svokrovcov, ale poobede už sa nedala ani noha na dvor vystrčiť... Miško spal poobede do 17.30... heheeeeeee
Dnes vyzerá byť riadna kosa vonku... o chvíľku pôjdeme s Miškom do Billy, nemám tu nič, čo by bolo variteľné... tak šupito presto na nákup...
No a klasika, je víkend, čo by sme s ockom mohli niekam ako celá rodinka sa ísť kúpať, tak načo, šak musí aj pršať... 😝

bubulik
19. júl 2009

Ahojte tak my sme vstali okolo 7 mej. Maly je okupany , napapany, spinka. Mala je napapana, pozera ela hop. Ja idem do sprchy, potom budem piect horne stehna a urobim ryzu. Mozno uvarim puding s piskotkami. Aspon sa trochu ochladilo vonku. Ale na tej pohode to bolo strasne, boze ja deti nepustim na ziadne festivaly.

allisia
autor
19. júl 2009

Ahojte, tak my sme vstavali o 8:45 ale maly este spinka a mala s ockom sa valaju v posteli, mala s flasou mlieka 🙂
Rozmyslam nad nejakym programom na dnes ale nic ma nenapada, vonku zatial pekne sieti slniecko ale fuka vetrisko a teplomer ukazuje vonku 22 stupnov.
Bubi Natalka Oliverkovi este nic neurobila, vzdy ho len jemne hladka a rozprava mu ze moj "bacek", "ahoj bacek", najnovsie pride k nemu a povie mu "moje zaticko" a pusinkuje ho a ked place tak ide k nemu a chlacholi ho ue "nepackaj nooo" 😀 😵 Maly ked ju vidi tak take usmevy hadze od ucha k uchu a aj jej porozprava, najnovsie je strasne ukecany a dokaze aj hodinu v kuse blabotat. Niekedy mu stlaci troska silnejsie rucku ale maly este neplakal kvoli tomu a ja ju vzdy upozornujem ze nesmie tak silno.
Inak kamos bol na Pohode a ani nezaregistroval ze sa nieco stalo ☹ ale hlavne ze jemu sa nic nestalo

sjuzi
19. júl 2009

No helou...
Tak som zbúchala normálne že šnicle, ryža, kompót a slepačia polievka, mm mi pomohol zase povysávať, Miško sa práve zobudil a prespal 3 hodinky a to sme ho už zobudili, lebo veď aj nech si na noc trocha spánku nechá a rozmýšľame čo s načatým dňom. Asi pôjdeme sa vyluftovať do Kamenáča, nech si Mimi trocha kamienkov zahádže... len dúfam, že nás komáre nezožerú... 😀 😉 🙂

sjuzi
19. júl 2009

Aspoň na chvíľku som nás vytiahla hore... 😅 😉 🙂 tak papačko...

bubulik
19. júl 2009

Vcera v noci a aj dnes som musela malemu dat aj nutrilon, lebo mam o dodst menej mlieka ako som mala. Dufam, ze je to len laktacna kriza a mlieko sa zase upravi, nechcelo by sa mi uz teraz zacat kupovat mlieko 😒 ☹
Tak to stiedam jedno kojenie a jeden nutrilon. A dokonca som si odsala 90 ml mlieka a malemu to bolo malo a tak som mu musela spravit este 30 ml nutrilonu. Potom spal 4 hod. Tak aspon nieco. 😉

bubaczik
20. júl 2009

čafte ženuše 😵 sme doma...v noci sme došli.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre