"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
4. feb 2010

čafte..domaca uloha pre vas všetkych..nam už sa minula fantazia 😝

napiš vetu podla vzoru:
vzor -SIlA- Stano išiel lupať ananas.

tak a na toto slovo nevieme s mužom nič vymyslieť 😝
slovo Rozbiť 😅
tak večer sem nakuknem,dufam,že tu niečo bude.. 😀
dufam,že ste pochopili 😉

mamacat
4. feb 2010

bubaczik ty si tehu? gratulujem!!!

a na tie pismenka tiez neviem nic vymysliet 😕

zoja
4. feb 2010

robko obzeral zebru, barana i ťavu. 😀 😀 😀 l

zoja
4. feb 2010

ja som vzdy zobrala pravidla sl.pravopisu a vyhladavala slova a tak skladala ked ma nic nenapadlo 😉

lilyk
4. feb 2010

tak moja malickost take veci nevediet 😀 😀

lilyk
4. feb 2010

ja som radsej sa Milku zahlasovala 😀

allisia
autor
4. feb 2010

Rukami otvoriť zamrznutú bránu ide ťažko. 😀 😀

bubaczik
4. feb 2010

jeeežiš,ženy,vy ste ake mudre 😵 dikesky,potom vam poviem,aku znamku ste dostali 😀 neviem,prečo take ťažke ulohy davaju tretiakom 😅 keby lahšie slova vymysleli..tak nič,dakujeme za net 😀

katka dakujeme 😵

no a idem po mandle,zazrakom pomahaju,tak aj tebe zoji dakovala velmi pekne..dufam,že to bude zaberať aj zajtra 😅

sjuzi
5. feb 2010

Helou, už tlačím čoko s kávou... hmmmmmm 😵

sjuzi
5. feb 2010

Tak to majú dobré na precvičovanie mozgových závitov dnešní tretiaci... fiiiha, idem porozmýšľať... 😕 😅 😀

sjuzi
5. feb 2010

Napadlo ma len: Ráno obrovsky zívam ba i ťápem... 😀 😀 😀

sjuzi
5. feb 2010

Alli, ty si dala jakú inteligentnú a zmysluplnú vetu, vidno, že chodíš do školy aktuálne, myslí ti to! 😵 😀

bubaczik
5. feb 2010

čafte... 🙄
ja robim tie šišky,čo tu minule hodila bubu link,skušam po prvy krat kysnute cesto v pekarni,tak uvidim,ak to vyjde,tak budem rada,bo mne klasickym sposobom malo kedy vyjde 🙄
nemam na nic naladu,odchadzam,čafte 🙄

bubulik
6. feb 2010

Dobre ranko spachtosi!!!!!!

bubulik
6. feb 2010

No co Bubi vydarili sa ?????

bubulik
6. feb 2010

Teda tie sisky. 😀 😀 😀 😀
My sme doma sami. Tak sa ozvem neskor, lebo maly mrnci v lehatku, chce ist do pavuka. Tak idem. pa

bubaczik
6. feb 2010

čusky..hej hej vydarili sa,pena sice im nechutila,bo po prvy raz som robila,ale dala sa 😉 aj cesto s pekarni pekne vyšlo,tak už budem len tam robiť 😉

emma mi už odišla,jaaaj sa bojim,bo cesty su prišerne,jak tam dojdu ☹ stresujem zas 😢

a pojdem variť,som vyhrabala nejake recepty včera na mmb,tak konecne nemusim rozmyslať 😝
muža mam zas v robote,my budeme bohaty 😀 😒 az mi je ho je luto,že v jednom kuse maka..ale šak chce mat 5 deti,nech maka,ne? 😀 idem po kavu 😕

bubulik
6. feb 2010

U nas mala aj pena uspech.
Kde Ti isla Emmka???
Ja zehlim plienky. Uz som sa rozhodla ze ich nepotrebujeme. Tak som ich bielila, prala a teraz ich zehlim.Neviem kolko stoje teraz plienky, ale hadam 5 sk za jednu nebude vela, nie?? Ved len tie energie teraz ma urcite vysli viac???? 😀 😀 😀 😀

bubulik
6. feb 2010

Ja uz mam deti aj vykakane. teda obe. a robili to skoro naraz. 😀 😀 😀 Mam aj navarene, upratane. Len teraz ozehlim. Potom este polejem kvety a poobede urobim asi medovnik.No ja mam proste nedelu. 😵 😵 😵
Inak si vcera Hanka popalila prstek. ma spalene cele brusko na ukazovaku. Chcela si nabrat drevo do svojho kosika a chytila sa kachli. Ale my sme kurili. 😢 😒 😒 Neviem, asi sa pozabudla, lebo inak si dava fakt pozor. To bol rev niekolko hodin. a mala ho stale v pohari s vodou. Dokonca tak aj zaspala. Ale dnes je uz lepsie. Povedala mi aby som jej ho uz nefukala. Ale ma pluzgier cez cele brusko. 😒 ☹ 😢

bubaczik
6. feb 2010

emmuš šla do krpačova na lyžiarsky..miša ide buduu sobotu..brala so sebou 2 tašky handier,plus vybavu 😝 a jaaj ešte ruksak 😀 😝 hlavne,že prilbu zabudli v aute 😠 zajtra bude musieť muž ist tam jej doniesť,inak s nim nevypravam 😠
ja už mam polievku uvarenu,somn konecne v tescu kupila 1,2kg kurča tak to idealne na levešku 😉 ešte sparim zeleninu nech žijeme zdravo 😀
mna boli neskutočne hlava,od rana,tabletku nemožem,tak trpim 😢 aj kavu som si dala,aj pijem dost,tak neviem 😅
miška mi vstala s plačom,som sa až zlakla,že čo to,sa jej zly sen snival..tak aspon vie,že aj take velke kofy potrebuju mamu na mojkanie 😀
bubukl skus jej dat aloe vera,ten list,som neverila,že to pomaha,kym som sa ja nepopalila..moj peto ked bol maly sa popalil na žehličke,vyliezol za nou na linku 😢

idem ja spalnu ešte vypratať,a skusim žehliť 😒

sjuzi
6. feb 2010

Ahojte, pekný víkend želám. 😉
My sa ideme sánkovať do Smoleníc... 😵 Len musím vyhrabať oteplovačky... 😎

zoja
6. feb 2010

na popaleniny mozes aj fenistil gel dať, ale hned začerstva - dolezite v kuse chladit, ale to ste vlastne robili chúdatko malilinké pofukaj aj za nas

jakub je uz dnes chorý úplne kašle jak starý hrnec, sople mu tečú a horúčka, takze asi v pondelok pojdeme pre ATB picne ma
ako tak však niečo zje tak aspoňže tak

sstefi
6. feb 2010

brý večer, zoja to mi je luto, že je kubko chory ☹ , nech sa rychlo uzdravi 🙂

sstefi
6. feb 2010

tu zase fuka vetrisko, tak som zvedava, či bude aj snežiť, bolo cely den zamračene 😝 😀 😀 zajtra mam dennu, tak preto ma to zaujima 😀 😀

sstefi
6. feb 2010

nikde nikoho, idem podat loto 😎 😀 😀

sstefi
6. feb 2010

už podané 😀

sstefi
6. feb 2010

a tu ešte furt nikoho 😠

lilyk
6. feb 2010

u nas tiez poobede fucalo jak blazon 😝
ssefi my sme uz podali, moje cisla vyhrali az 3eurace 😀
a Kubkovi prajeme rychle uzdravenie 🙂 .....Zoji inak ja ten kaslisko skus vypytat od dr zlty Trifed, zevraj velmi dobry zrusi kasel za 2 dni ale je len na predpis 😉

sstefi
6. feb 2010

lylik, aj u nas su max. take vyhry 3-4,50€, viac ani bohovi aj to tak max4-5x do roka 🙄 😠 😀 😀

lilyk
6. feb 2010

ja sa nevzdavam, kto skusa ma vzdy sancu 😀
ja teraz cakam na MM, uspava Majula, Tomino mi spi, a potom si chceme nejaky film pustit 🙂 ...dufam ze pri Majulov nezaspi 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre