"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

ivka07
10. sep 2009

Ahojte
Prišla so z práce a som total zničená 😝 😝 😝 posledná hodina 9.A 😝 😝 😝

No idem nakúpiť a variť pomooooocc 😝 😝 😝

zuzidr
10. sep 2009

ivi no 9,A na konici roka budeme dobre poznať 😅 a čo tá herečka???už si ju uzemnila? 😕

ivka07
10. sep 2009

zuzi, herečka keď nieje s chalanmi je v pohode, ale akonáhle je s nimi konec strúha frajerku.Ale nabehla som na režim, že ju ignorujem jej sprosté poznámky a vyzerá to tak, že jej to dochádza, že tým nič nedosiahne.

bubaczik
10. sep 2009

čafte...ivka juuj a si zla chemikarka? 😕 😀 vieš,taka klasicka 😝 sice v 7.roč sme mali vyybornu učitelku,mala som same 1,bola som presvedčena,že pre chemiu žuijem a aj budem žiť..v 8.roč sme dostali "žabu" tak som na chemiu zanevrela... 😝 fuj zla sudružka to bola 🙄
inak langoše sa vydarili,všetkym chutia 😵 odložila som ešte na večeru,ideme teraz na jarmek,nechce sa mi sedieť doma..aspon nakupim malemu punčochy 😉

allisia
autor
10. sep 2009

aj ja chcem ist na jarmok ☹ zas budem doma zavreta az do soboty, ma sibne 😒

lilyk
10. sep 2009

Alli kde ste v BA ci v Bern....ak tu tak sa kludne zajtra ak by neprsalo mozme poobede stretnut 😉

allisia
autor
10. sep 2009

Lily sme v Bernolakove preto som taka zufala z toho 😝

allisia
autor
10. sep 2009

kinderka som dala spat a idem si vylozit nohy k telke a obzierat sa,som si nakrajala slaninu s nivou 😀
po ordinacii dojdem

lilyk
10. sep 2009

to je smola 😖...ja som dojedla,MM kupil cervene a kedze mam cervenu tak idem nato 😀
ozaj Alli v Tescu na Zlatych otvorili veeeeeelke detske ihrisko / kutik kuk.....ked budes mat vodicak a bude v zime skaredo tak tam by sme mohli s detmi zajst to mame obe kusok 😉
kuk:
http://www.shoppingpalace.sk/sk/novinky/424-Det...

allisia
autor
10. sep 2009

reklamaaa

Lily paraaaada, to je super tak uz len ten vodicak mi chyba a mozme urobit nalet 🙂 uz sa tesim 😉

no slaninu som zakoncila cukrikmi 😀

allisia
autor
10. sep 2009

brrr, ja ked som sama doma tak by som nemala kukat ordinaciu ked tam umieraju deti, normalne mi je do revu,som nejaka precitlivela, aj ruky mam jak z mrazaku ☹ 😝

allisia
autor
10. sep 2009

halooo, spite?

lilyk
10. sep 2009

ja som prave prisla vypnut komp.....................dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 🙂

allisia
autor
10. sep 2009

tak dobruuuu 😉

zuzidr
11. sep 2009

dobré ránko,tak mi dnes super,Emma mi dala na chodbe pusu,povedala mi aby sme poobede pre nu prišli,a odkráčala do triedy 😀 😀 😀 sa teším 😀 😀 a konečne je piatok 😀

bubaczik
11. sep 2009

čafte...zuzi no vidiš,Emmke sa zapačilo 😉
my sme včera skočili na jarmok,pokukali,Dankovi kupili dreveneho konika,tak tu cvala od rana 😀 Peťo si vybral dreveny meč,tak sme mali veselo,lebo Danko sa s nim bil o to včera 🙄 ale aky je už vybity,ten maly..kde sa bere tolko rozumu v nom,nechapeme 😕 už si uvedomuje,že čo je jeho,a čo druheho..inak jarmek klasika,len sa mi zdalo pomenej kolotočov 😕 sice nejako sme ich nevyhladavali,lebo sme tam nechceli zatvrdnuť,ale oproti min.roku sa mi zda,že ich je tam menej..pačili sa mi tam dva stanky,v jednom boli taak nadherne naaranžovane vazy,či čo to je,len škoda,že to mne nepasuje do bytu 😖 ale asi kupim mame na ježiša 😀 a v druhom mali tiež,ale to boli skor slamienky,či jak to nazvať,tak sa mi tam zapačil jeden košik,tak ten si asi kupim do kuchyne 😅 lenneviem,či ho budu mať ešte poobede..a v tt otvorili novy obchod,(zeleny dom) a našla som si tam taky kabat,to je taky skor športovy,neskutočne je červeny 😀 ale naadherny..len ta cena je nekrestanska,nato,že by som ho nosila malo 😅 no uvidime.
dnes nevarim nič extra,Emma ani domov nedojde,ide rovno so školy na jarmok,Miša napodobne..v nedelu mame isť gratulovať svokre a švagrinnej,to bude zas den 🙄

zuzidr
11. sep 2009

bubi a kde je nový obchod?poprosím bližší popis....a čo všetko je tam,aj obuv?? 😅

lilyk
11. sep 2009

ahojte 😉
aj my ideme gratulovat svokre k meninkam a spojit to s jarmokom....ale v TT sa ukazeme v Septembri asi castejsie kedze svokra ma aj narodky detto svokor meniny aj narodky 😝
Bubi mne sa zda ze tie jarmoky a vinobrania su coraz viacej odflaknute ako ten "posledny" rok....ako pozeram u nas uz ani kolotoce niesu...mozno len hore v amfiku kde nepojdeme lebo tam moc hudba ( nazivo) huci 😖
Zuzi super ze sa Emmke tak paci...to by som chcela aj ja 😵
ja som si prave pozerala instit.detskej reci, kedze povieme veeeelke prd, no asi tam skusim nabehnut ked budeme mat 2,5 roka nech Majula trochu postrcia,lebo uz zma poraza a cakat ze zacne sam to sa asi nedockam 😖 ...jedine nase nove slovo je Bob, kedze MM kupil Bob the builder dv-cko, viac nic 😖 a ozaj a naucila som ho "daj" 😀 ale to len ked srandujeme, sam to nepovie,iba zopakuje ked poviem.
klasika neviem co varit...asi pojdem radsej vysavat 😀

zuzidr
11. sep 2009

ja som včera robila zapekané zemiaky a zajtra spravím asi len nejakú rýchlovku 😅

bubaczik
11. sep 2009

zuzi no,ta to tej pravej sa pytaš 😀 je hned na začiatku pešej,niekde oproti je vub banka(ne ta velka,ale mala na hlavnej) uvidiš to,je to zeleny dom..ale ten obchod je taky športovy,ale maju tam dobre veci,len tie ceny 🙄 a vatšinou na take soplošky 😒 obuv myslim že tam je,ale fakt len športova,dc-čka a podobne značky.. a maju tam značku že Roxy 😉 no ja si teba predstavujem ako taku elegantnu pani 😀 ne taku čaptošku jak som ja 😀
lily a načo chceš ist s nim niekam? t o nepomože..Peťo chodil rok a pol do školky,až kym začal rozpravať..on ked bude chcieť tak začne..skor nebude..včera v aute som skrikla na muža ,že stoj! a Danko to kriči v jednom kuse..že tato stoj 😀 ale fakt,on povie,iba to čo on chce,a kedy chce..takže ja si hlavu nelamem,a podla mna,je zbytočne ho niekam davať..jak ho oni naštartuju? nijako..noale tvoje rozhodnutie 😉

lilyk
11. sep 2009

ja ti nevim, ale chcela by som pocut aspon nejaky odborny nazor ze ci je to normalne ale ma nejaku poruchu...no len dufam ze kedze su sukromny tak mi nepovedia chodievajte sem lebo je mu to to a to len aby clovek platil...neviem ale bojim sa ze ked to podcenim tak cim starsi bude tym to bude mat tazsie 😒 .....hmmm a ja tiez rozmyslam do detailov jak blba a potom si z toho hlavu lamem...ja neviem muzi to maju lahsie, neriesia......nejak bolo nejak bude...tot pripad moj otec 😖 😅 😀

zuzidr
11. sep 2009

bubi dík,tak ozaj ne obchod pre mna,ja také štekle a podobne,,,ale mávam také obdobie každý mesiac,trvá to 3-4dni,že prídem do roboty v teniskách a rifliach a to potom sa všetci pýtajú či mám dovolenku 😀 😀 😀

lilyk
11. sep 2009

stekle 😀
moje dieta si je oprete o stenu a kraca popri stene po celoooom byte..boze to je tak rozkosne ked je to take male 😀 😵

zuzidr
11. sep 2009

lilyk to závisí asi aj od prostredia,moja malá je od sameho malička medzi dospelými ludmi,medzi detmi,všade musela vždy byť a všetko počuť,a ona vie také slová povedať že až 😀 😀 😀 komplet všetko melie,a ak je náhodou nejaké slovo čo jej vypadne tak povie onééééé a začne tolko vysvetlovať až ju pochopíme o čo ide 😀 😀 😀

ale my hrozne vela čítame,aj teraz po poobediach,večeroch,ked je zlé počko,otvoríme enciklopedia,bibliu,knihy,časpoňisy a čítame,ona sa pýta čo je čo a pod. 😀 😀

ale neboj,majko na to príde,že sem tam treba niečo aj povedať, a potom ti povie: nebilo o čem 😀 😀 😀 😀

bubaczik
11. sep 2009

zuzi 😀
lily podla mna mate ešte času..moj Danko tiež nerozprava,sice teraz začal konečne tata a to stoj,ale moj povie iba: mama,daj,ne,hej,ja...už začina aj deti oslovovať,že pepe,meme,mimi 🙂 ale fakt to len posledny tyžden...už ked maš obavy,takja by som sa opytala dr.,že či ona to tiež vidi ako problem,a podla toho sa rozhodnuť...lebo fakt,ak su sukromny,taklen prachy s teba vytlču 😔 ja som si myslela,že Peťo jak pojde do školky,mal 2 roky,že sa rozhovori..ale prd makovy...začal rozpravať až ako 3 a pol ročny..a huba sa mu nezvre 🙄 v školke učitelky ma posielali na ušne,že je hluchy a nemí,že je autista a tak podobne...on mal svoj svet,šak aj ma doteraz..takže klud pokoj,nohy do tepla a nepridavaj si dalšie starosti 😉

lilyk
11. sep 2009

no tak Maju hluchy zatial neni, tak to viem urcite, ked ide lietadlo tak ja este nepocujem a on uz ukazuje na oblohu a pozeram aspon 10 sekund a potom pocujem ze leti 😀,ale ked pocuje v byte ze vonku ide sanitka tak to hned hlasi, ja mam taky pocit ze on tym ze sa strasne hambi tak jednoducho nic nepovie. Aj minule som Tominovi vravela ze ukaz ako sa mas a Maju sa strcil pod vankus,vystrcil len ruky a zacal ukazovat "ako sa mas" 😀 .....neviem, ja odbornik nesom 😒 ....no ale dikes ze ma drzite nad vodou 😀 no idem nieco prospesne robit 😉

bubaczik
11. sep 2009

inak lily to iste robi aj Danko..fakt...šak oni bratia su 😀 aj ja by sommala niečo urobiť,len sa mi taaak nechce..dnes dam Danka spať už o 12,bo vidim na nom,že by aj spal,tak asi vybehnem s nim kus von ho vybehať..len dopijem kavu..a vikend pred nami...ja asi zjem nejake prehanadlo,nech nemusim isť v nedelu k svokrovcom 😝

zuzidr
11. sep 2009

lilyk myslím že aj Andyn Aďko dlhšie nerozprával a chodili po vyšetreniach a teraz je to už asi v pohode....ked príde,opýtaj sa jej 😀

lilyk
11. sep 2009

Zuzi u nas moc citanie nepripada zatial do uvahy, kedze som na nich sama....prebieha to asi takto...otvori sa knizka pristvornozkuje Tomik, zoberie knizku a zacne ju zuzlat 😀 to iste aj ked sa snazim Majka naucit cisla...stavame puzzle, toho nesmierne bavi....tak pride Tomino a rozlozi vsetko behom sekundy a Majko je nahnevany,poberie polovicu pucli, da ich na ine miesto a takto dokola 😖 ....a ja v tomto "veku" Tominovi nemozem povedat ze teraz to skladame a ked poviem Majkovi ze Tomik sa takto este hrat nevie, on je este maly...tak to zas ja neviem posudit ci to Majko chape..pretoze on si to chce poskladat a ked nejde tak je smutny 😒 😉

ivka07
11. sep 2009

Ahojte žienky,
teraz mám hodinu s osmakmi, taká volnejšia, som s nimi na počítačoch.
Inak dnes uspech s 9.A dala som dve 5 zobrala mobil a hneď boli ticho a sedeli ako peny. Už viem ako na nich naserú ma a budú písať každú hodinu písomku, inak nič na nich neplatí len toto.
Dnes som s nimi písala malú písomku zo značiek a jeden žiak mi odovzdal slovníček a v nom ťahák, takže okamžite to bolo za 5.

Sofinka v školke už super, len sa jej nechce vstývať, ale to ani mne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre