"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
10. feb 2010

fuj,hnus..ja som taka rada,že moje deti to dobre znašali.. 😅 musim zaklopať..klop klop...neboj,prejde to 😉

lilyk
10. feb 2010

jo,jo 😉 inak Tomino tiez zatial vsetky ocko mal bez reakcie toto je prve take blbe, a este mu aj vcera vyrazil ocny zub a stolicka sa tlaci snad mesiac 🙄
uz mam kavu dopitu,obed uvareny, akurat ma zabija tento panelak.....keby sa dalo vypadnut von joooj hned by sa mi ulavilo 😝

bubaczik
10. feb 2010

že obed navareny o 8 rano 😀 ta ty si fakt naštarovana 😀
aj ja chcem more,ale asi tento rok bude more potu v tt nemocnici 😅 😔 ale ak budem sa vediet hybat v july,tak asi skočime na par dni do chorvatska..ale iba ked sa budem ešte vedieť hybať,čo pochybujem 😅 uvidime...
greenpeace bude mat pohotovosť 😀 😀 😀 😀
aj ja dopila kavu,a neviem,čo mam robiť.. 😅 variť nejdem,mam so včera,lebo varim tak,že naraz na dva dni,aby som menej trpela 😝
idem psutiť pračku 😝

sjuzi
10. feb 2010

Čafte, aj my už máme navarené... kolienka s morčacím na smotane... 😉 a tiež to budeme jesť aj zajtra, môžem to kašľať, furt vyvárať... 😝
Miško po dlhšej dobe od 5tej hore... no som zvedavá... kedy odkvacne... 🙄
Lily, Miško mal horúčky pri KAŽDOM očkovaní... 😖

sjuzi
10. feb 2010

Mne sa tiež ľúbi papraď, ale ja a kvety - to nejde bohužiaľ dohromady... 😀 Asi som pyšná, no čo už... 😅 U mňa sa najlepšie darí kaktusom a takým nenáročným, čo ich netreba moc polievať... resp. stačí raz do týždňa si spomenúť... 😀

sjuzi
10. feb 2010

Miško ešte kuká Mickeyho, teraz bude na Disney channeli... 😉 A potom ho zoberem len do samošky... lebo nemáme ani 1 rožka už doma... 😅

sjuzi
10. feb 2010

Baby, čo porábate šecky? 😅

lilyk
10. feb 2010

idem zehlit...kto sa prida 😀

zoja
10. feb 2010

že čušky 😀 tak teda čušky, no my sme stále chorí dnes to uz zdrapilo aj mna, kubkovi povymienala lieky čo zakašlanie to vracanie, som chronicky nevyspata , včera bol den blbec úplný - ráno sa mi pokazil vysavač nato som zlomila rúčku na metle, poobede pustim myčku a tá krava prestala isť, niečo asi s čerpadlom lebo mi cez umyvadlo začala vyvierať voda našťastie to pomaly odtieklo a nebolo nič vytopené, museli sme všetok riad povyberat a ručne poumyvať a ja gramblava som pritom rozbila tanier a aby som zabranila úplnému rozkuskovaniu tak som podlozila nohu a teraz mam navyše aj modrinu, ten sviniar sa tak či tak rozletel po celej dlažbe a kedze vysavač v riti plazila som sa po kolenach a vysavala malým ručným, normalne som revala dve hodiny zo zúfalstva ze čo je toto za obdobie, unavená som jak fras, vysušená a zmordovaná polutujte ma 😔 😝

bubaczik
10. feb 2010

čusky 😀

juuj zoji,pod polutujem ta...poznam take dni 😔
mne dnes vypli mobil 😀 bo muž najmudrejši,že bude mi ho platiť cez trvaly prikaz,a dal limit,a moj limit bol vyšši,ta banka nepustila viac prachov,muža na to neupozornili ta mi dnes blokli telefon 😝 ta letel telefon cez cely byt,bo som sa nevedela nikam dovolať.. 😢 večer musi muž zaplatiť a poslat potvrdeniebo mi ho vypnu komplet 😝 , jak ja nemam tel,ta som jak bez ruk 🤐
muž šiel do blavy,nenalepil si dialničnu,vyfasoval pokutu,darmo šermoval s nalepkou pred očami policajta 😖 ta ja taky den mam..ešte neskončil..
peťa boli zub,sice mu vravim,že trp,ked cirkusuješ u zubarky,ale uvidim,ak neprejde,zajtra musim s nim isť,a sama mu vytrhnem,ak bude šaškovať 😠
Danko s červenou centrofixou pokreslil stenu 😠 som myslela,že sa neovladnem,a bude plač..
a idem natrieť palacinky,bo nema kto 😝

bubaczik
10. feb 2010

počujte...maju plienky nejaky datum spotreby?bo mam balik plienok na plavanie,či ich vyhodiť,podarovať a bo si ich mam odložiť 😕

lilyk
10. feb 2010

aj ja mam balik plienok na plavanie, ked sa s tym tomino hraje tak pozeram ci uz sa po roku nerozpadli 😀 ale verim ze ich stihne do leta roztrhat 😀
Zoja ja spala tuto noc asi tak 3 hodky takze sucitim s tebou a po zemi sa s rucnym vysavacom plazim kazdy den 😀
a prave som spravila dobry skutok, prave mi jedna baba ponukla ( nejaka reklama) parfem, ze nech darujem, tak som bola nehnevana na vsetkych ze som povedala ze nikomu nic nedarujem 😀 ze nech daruje ona 😀 a ze bude stat min.60eurcov....no to som zvedava kto si take kupi 😝

bubaczik
10. feb 2010

lily,nepochopila som to s tym parfemom 😅

inak,,muž šiel s chalanmi pa het 😀 ,kukam bez servitky,a tam čo nevidim 😕 že plnena paprika 😕 ale že so syrom a šunkou 😕 to ja prvy raz videla apočula..robite to niekto?
plienky som vyhodila,nebudm to tu sušiť dalšie dva roky 😝

lilyk
10. feb 2010

prisla jedna baba ze ona ma parfemy ktore zacnu predavat tesco,kaufland stores...... tak mi dala ovoniat dva parfemy ( taka anketa) ze ktory mi vonia a ze kolko by mal asi stat...tak som povedala ze prvy smrdi a druhy voni a este sa vypytovala hovadinky no a potom ze ona ma pravo darovat 10 ludom 1 parfem ze ten co mi voni mi daruje.....a zvysok poznas 😉
dobry skutok je v tom ze som si ho nezobrala ale "darovala" dalej 😀

bubaczik
10. feb 2010

aj tak nechapenzi 😅 prečo si ten smrad nezobrala aspon do hajzlu 😀 😉
no inak objavila som tieto fusaky u jednej v albume
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a už som jej pisala odkial tuto nadheru zohnala 😉 si predstavte ..v trnave 😀 😵 tak už sa tešim jak tam nabehnem 😀 😀 no neni su nadherne?? len musim zistiť,čo to bude,aby som nekupila ružove zbytočne 😅 aj ked rada by som bola za ružovu 😅

odchadzam spinkať 😔 😉

sjuzi
11. feb 2010

Dobrý dníček fešandy... už sem chodím zo zotrvačnosti tuším... 😖

Bubi, krása, kiež by som mala tvoje starosti aj ja... ale kde ništ, tu ništ, hmmmm, len robota ma čaká v auguste... 😝

sjuzi
11. feb 2010

Miško dnes pekne zaspal, sám šiel do postele a dokonca si sám po 1x vyzliekol ponožky a tepláky, som len zírala... a do 2 min. spal... 😕 😅 😵

bubaczik
11. feb 2010

čafte..tak moj danik dnes už buntošil od pol 8.zalahol o 12,tiež sam zaspal,pytal pyžamko,plenku a tajik 😀
ta dostal,chcela som s nim ist lahnuť,a on že ne mama ,mama pa,ta som šla,trochu sa pohral v posteli a zalomil..no zlaty chlapec..asi ho budem budiť ja každe rano,lebo toto mi viac vyhovuje,ked takto vstane 😕 no uvidime..
ja zapekam brokolicu,tešim,muž nebude nadšeny, 😝 robim mu šnicle,naj sa naje 😀
hej hej sjuzi,krasa,krasa,zistila som aj tu krasnu cenu 🙄 budem musieť kupiť bez muža,bo by ho vystrelo,keby znal,že to 100ečiek stoji kus 🙄 aaach jaaaj...musim skočiť na kapitulsku ja pokukať 😀

no idem lahnut pod telku,mam vsjo porobene,no šikovna som jak fras 😀

sjuzi
11. feb 2010

Ty koky... že 100 oiroooo... uuuupsssss... To Kesslerka má vždy "fasa" ceny... 😝 😝 😝

bubaczik
11. feb 2010

no ta ja mam poradne ,vam poviem 😀 zajtra o 14hodine 😀 to mi uuuplne takto vyhovuje 😵 nemusim čakat nikde v rade,medzi pupkatymi ženami 😀 😉 tak držte zajtra palce,nech rastieme ako mame 😵 jaaaj idem nohy holiť 😀 😀 😀 😀

lilyk
11. feb 2010

caute 😉
tak ja som sa dnes ku kompu moc nedostala, Tomino stale nieco vymyslal, este stale ma okolo 37 uz 5 den 😕 dufam ze zajtra nic nebude.
Robila som syrove fasirky, takze teraz vetram cely byt,este sme oprali, Tomink hadzal do pracky, zapol pracku a pozeral ako sa toci 😀 😵
ja mam radsej ked sa rano vstava medzi 7 a pol 8-mou....rano to rychlo ubehne a potom Maju rychlejsie zalomi.
a kde je zvysok 😕

sjuzi
11. feb 2010

No moje dieťa ešte furt spí... 😕 A ja idem o 17tej cvičiť... 😅

lilyk
11. feb 2010

ja by som Majula nenechala tak dlho spat, v poslednej dobe ked vstava o pol 4-tej tak zaspava o 9-tej..ja otvaram izbu o 3-tej najneskor.
Teraz pozerame Mickeho a vlaaaacik najobluubenejsi 😀
a pre Sstefi: vyhrali sme 5 euracov...ide to k lepsiemu 😀

zuzidr
11. feb 2010

ahojte,zdravím vás 😀

emmka už zarezáva v škôlke,tak je kludnejšia a je to super,ja mám všetkého vyše hlavy,hlavne školy.iak sa máme fajn,a dúfam,že emmka nedovlečie zas nejakú chorobu zo škôlky 😅

v nedelu máme karneval,Emmka bude pingu
😀

bubulik
11. feb 2010

Caute, tak ja neviem ani kde mi hlava stoji. Vcera tu bol bracho s maminou, tak som varila a piekla. Dnes sme boli doobeda v NR a potom sme utekali pre Hanku do skolky. Teraz som upiekla srdiecka a peciem aj pagace. Tie mi kysnu. My mame karneval zajtra,sikovne mamicky maju donies nieco slane. takze peciem, lebo predpokladam, ze tu na dedine by odpadli keby som doniesla nieco kupovane 😀 😀 😀 😀
A nasa Hanka bude certik. 😀 😀 😀 😀
Oliverko velmi neje, lebo asi nam idu dalsie zubky. Stale kaka, ale nie hnacky. Iba tak obyc. Len je taky unavenejsi.

bubulik
11. feb 2010

A este chce byt viac na rukach, tak sa pestujeme a tak. Len rychlo vzdy skocim na FBC, aby mi nezdochli rastliny a to je vsetk. Uz zacala konecne aj ordinacia, tak vecer pozeram aspon tu. A v noci stavam k malemu, ked mu vypadne dudlik a to je 100 x za noc. Teraz spi ako zajac na polovacke. rano vstavam pred siedmou a idem spat po 11 tej vecer. A neschudnem nic, no trafi ma. 😠 😠 😝 😀 😀 😀 😀

zuzidr
11. feb 2010

aj my máme niečo prieniesť napečené,tak budem v nedelu doobeda robiť pizzové koliečka a muffiny 😀

emmka zase večer vymýšla zo spaním,ja som si myslela že je zo škôlky unavená a bola by som rada keby už pred osmou spala ale ona vymýšla aj do deviatej-pol desiatej...potom ju ráno dlho musím budiť,ale inak ide krásne do škôlky tak sa z toho velmi teším,učiteľky ju chvália,len nech nedovleče zas nejakú chorobu alebo kiahne...to by ma už trafilo 😠

a musíme ísť kúpiť nové papučky,lebo tie od septembra sú jej LTT 😕

zuzidr
11. feb 2010

bubi držím palce na poradnu,aj my možno koncom roka popracujeme na druhom mimi 😅

lilyk
11. feb 2010

ja tiez moc nenaspim,lietam po byte jak na metle a nic neschudnem 😀 nechapem to 😀
nam su ties sept.papuce male, vidim to na konci kde sa mu zacina robi diera z palca 😅
ja nepecem,do skolky nechodime 😀

lilyk
11. feb 2010

jej prave pozeram ze som napisala "ties" so "s" namiesto "z" a pozeram ze co to za slovo a az za chvilku mi doslo ze som sa pomylila....joj to ta materska demencia 😝 idem radsej ordinaciu popozerat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre