• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

14. marca 2014 
Ahojte vsetci..som tu nova :slight_smile: Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje :slight_smile: inak prajem vsetkym krasny den
8. nov 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja...asi nikto nevie, ze je tato stranka...musis pockat :wink: ako sa mame? :slight_smile:
9. nov 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Srdiecko..dobre sa mam..no ja si myslim,ze asi tazko..aky si mala dnik??
9. nov 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile: Mam rovnake bydlisko, ale tehulka este nie som
9. nov 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
moja svokra žije vo švajci, boli sme tam aj s malinkou v júni... :slight_smile:
9. nov 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky ja som tiez Svajciarka, som tu uz 12 rokov a som novopecena tehu.
9. nov 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme tu taka Slovensko-Ceska banda, vsetky uz vydate a niektore uz aj s babenkami.
9. nov 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v ktorej oblasti ste? Ja vo francuzskej, Neuchâtel pri krasnom jazere. :slight_smile:
9. nov 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super...vám závidím...my vždy keď sme tam, ,,dýchame,, tú prírodu a ten božský kľu a tých normálnych ľudí... :slight_smile:
9. nov 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem na Slovensko akurat na novy rok, tak sa velmi tesim na rodinu, ale predtym idem pozriet brata do Anglicka, ma 1 mesacnu dcerku, tak sa uz neviem dockat. Drnda a casto sem chodite?
9. nov 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v nemeckej oblasti pri rakuskych hraniciach,kanton St.Gallen,zatial len kratko
9. nov 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A paci sa ti tu? Robis tu ci studujes?
9. nov 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo februari to bude rok,co sme sa tu s manzelom prestahovali,teraz uz pracujem.Prostredie je super, celkom v pohode si zvykame, vlastne vsetko je len o zvyku...
9. nov 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co robis ak sa mozem spytat? Ja som sem prisla v 18tich ako au pair. Ja uz si neviem predstavit inde zit, len rodina mi trosku chyba. :frowning2:
9. nov 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som "tu" :slight_smile:
Zuzana tiez pri SG, kde si ty presne?
9. nov 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,tak som rada,ze sa niekto ozval..ja zijem v Thune s mojim novopecenym:slight_smile:manzelom :slight_smile: no uz aj cakame babätko,inak Svajc je fajn,ale s mentalitou sa treba vyrovnat :wink:
9. nov 2007 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maryam, tak sa to tu pomaly rozbieha, musime podakovat Zuzke, ze zalozila tuto temu. :grinning:
9. nov 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved prave
9. nov 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vy ste vsetky v nemeckej oblasti, ak budete mat cestu do francuzskej napiste, mozme nieco podniknut. :grinning:
9. nov 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zacala som robit v jednej firme Oerlikon-Solar (Custommer Support),myslim,ze aj v Neuchatel je pobocka alebo Uni,s kt.spolupracujeme. Po tolkych rokoch sa Ti necudujem, zvykla si si tu :slight_smile:
9. nov 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brali sme sa pred mesiacom a neake drobne..a babätko sme este neplanovali,chceli sme este chvilocku pockat..neaky rok..no a presne tyzden po nasej svadbe(mali sme vyrocie 1.tyzden)som prisla na to ,ze som tehotna.Starsia sestra ma termin teraz v decembri..sa tesim!
9. nov 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maryam :slight_smile: , ja som v Buchse,SG
9. nov 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, do francuzskej casti som sa teda este pozriet nebola, verim, ze je tam pekne, ale nemavam nejak cestu tym smerom.
9. nov 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja profesorka v sukromnej skole ucim buduce kozmeticky a maserky. :slight_smile: No zvykla, prisla som sem skoro naucila sa francuzsky, vydala uz je to 8 rokov, takze som tu zakotvila, manzel je Svajciar. :sweat_smile: Len rodinu keby som mohla este prestahovat sem tak mi uz nic nechyba. :grinning:
9. nov 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja sa tesim,ze sa to tu rozbehlo.No ja som pri Berne.tiez som zacinala ako Babysitter v zh,potom som opatrovala starych ludi,ale musim povedat,ze uz urcite nebudem...nieje na to prist domov:slight_smile:a nie u niekoho strasit
9. nov 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana, to mas veru dalej do SG ako ja, skoda, ze nie si blizsie, ja som v Uzwile - dnes som akurat bola v SG - mam to nejakych 22 km.
Zuzka tak to ti gratulujem.
Maryam ano je tu krasne a mentalita je lepsia ako v nemeckych oblastiach aspon si to ja myslim. :wink:
autor
Mywiel,to je zaujimave...ja tiez masirujem,no vlastne teraz som sa troska zasekla...tak to sa tesim..mas skvely job
9. nov 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do Bernu chodim nakupovat do Ikei niekedy, tak si mozme dat zraz niekedy...
9. nov 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, tak o tom som viac ako presvedcena - o tej mentalite... :confounded:
Ja som s tunajsimi "domacimi" minimalne v kontakte, je tu urcity odstup, co je skoda.
9. nov 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maryam ja som bola au pair na zaciatku u Slovenky co sa tu vydala a ta bola najhorsia, namyslena, ze je Svajciarka uz a ja som mala len 18nast, nikoho tu nepoznala a som drzala hu.. a krok. :frowning2:
9. nov 2007 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok