Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den
sarka211
9. nov 2007
ahoj moja...asi nikto nevie, ze je tato stranka...musis pockat 😉 ako sa mame? 🙂
zuzka2174autor
9. nov 2007
Ahoj Srdiecko..dobre sa mam..no ja si myslim,ze asi tazko..aky si mala dnik??
zuzanab
9. nov 2007
ahojte tehulky 🙂 Mam rovnake bydlisko, ale tehulka este nie som
drnda1
9. nov 2007
ahojte,
moja svokra žije vo švajci, boli sme tam aj s malinkou v júni... 🙂
mywiel
9. nov 2007
Ahojte zienky ja som tiez Svajciarka, som tu uz 12 rokov a som novopecena tehu.
mywiel
9. nov 2007
My sme tu taka Slovensko-Ceska banda, vsetky uz vydate a niektore uz aj s babenkami.
mywiel
9. nov 2007
A v ktorej oblasti ste? Ja vo francuzskej, Neuchâtel pri krasnom jazere. 🙂
drnda1
9. nov 2007
No super...vám závidím...my vždy keď sme tam, ,,dýchame,, tú prírodu a ten božský kľu a tých normálnych ľudí... 🙂
mywiel
9. nov 2007
Ja idem na Slovensko akurat na novy rok, tak sa velmi tesim na rodinu, ale predtym idem pozriet brata do Anglicka, ma 1 mesacnu dcerku, tak sa uz neviem dockat. Drnda a casto sem chodite?
zuzanab
9. nov 2007
ja som v nemeckej oblasti pri rakuskych hraniciach,kanton St.Gallen,zatial len kratko
mywiel
9. nov 2007
A paci sa ti tu? Robis tu ci studujes?
zuzanab
9. nov 2007
vo februari to bude rok,co sme sa tu s manzelom prestahovali,teraz uz pracujem.Prostredie je super, celkom v pohode si zvykame, vlastne vsetko je len o zvyku...
mywiel
9. nov 2007
A co robis ak sa mozem spytat? Ja som sem prisla v 18tich ako au pair. Ja uz si neviem predstavit inde zit, len rodina mi trosku chyba. 😞
maryam
9. nov 2007
Ahojte, aj ja som "tu" 🙂
Zuzana tiez pri SG, kde si ty presne?
zuzka2174autor
9. nov 2007
Ahojte,tak som rada,ze sa niekto ozval..ja zijem v Thune s mojim novopecenym🙂manzelom 🙂 no uz aj cakame babätko,inak Svajc je fajn,ale s mentalitou sa treba vyrovnat 😉
mywiel
9. nov 2007
Ahoj Maryam, tak sa to tu pomaly rozbieha, musime podakovat Zuzke, ze zalozila tuto temu. 😃
maryam
9. nov 2007
😃 ved prave
mywiel
9. nov 2007
No vy ste vsetky v nemeckej oblasti, ak budete mat cestu do francuzskej napiste, mozme nieco podniknut. 😃
zuzanab
9. nov 2007
Zacala som robit v jednej firme Oerlikon-Solar (Custommer Support),myslim,ze aj v Neuchatel je pobocka alebo Uni,s kt.spolupracujeme. Po tolkych rokoch sa Ti necudujem, zvykla si si tu 🙂
zuzka2174autor
9. nov 2007
brali sme sa pred mesiacom a neake drobne..a babätko sme este neplanovali,chceli sme este chvilocku pockat..neaky rok..no a presne tyzden po nasej svadbe(mali sme vyrocie 1.tyzden)som prisla na to ,ze som tehotna.Starsia sestra ma termin teraz v decembri..sa tesim!
zuzanab
9. nov 2007
Ahoj maryam 🙂 , ja som v Buchse,SG
maryam
9. nov 2007
mywiel, do francuzskej casti som sa teda este pozriet nebola, verim, ze je tam pekne, ale nemavam nejak cestu tym smerom.
mywiel
9. nov 2007
Ja profesorka v sukromnej skole ucim buduce kozmeticky a maserky. 🙂 No zvykla, prisla som sem skoro naucila sa francuzsky, vydala uz je to 8 rokov, takze som tu zakotvila, manzel je Svajciar. :-N Len rodinu keby som mohla este prestahovat sem tak mi uz nic nechyba. 😃
zuzka2174autor
9. nov 2007
no ja sa tesim,ze sa to tu rozbehlo.No ja som pri Berne.tiez som zacinala ako Babysitter v zh,potom som opatrovala starych ludi,ale musim povedat,ze uz urcite nebudem...nieje na to prist domov🙂a nie u niekoho strasit
maryam
9. nov 2007
Zuzana, to mas veru dalej do SG ako ja, skoda, ze nie si blizsie, ja som v Uzwile - dnes som akurat bola v SG - mam to nejakych 22 km.
mywiel
9. nov 2007
Zuzka tak to ti gratulujem.
Maryam ano je tu krasne a mentalita je lepsia ako v nemeckych oblastiach aspon si to ja myslim. 😉
zuzka2174autor
9. nov 2007
Mywiel,to je zaujimave...ja tiez masirujem,no vlastne teraz som sa troska zasekla...tak to sa tesim..mas skvely job
mywiel
9. nov 2007
Do Bernu chodim nakupovat do Ikei niekedy, tak si mozme dat zraz niekedy...
maryam
9. nov 2007
mywiel, tak o tom som viac ako presvedcena - o tej mentalite... :-S
Ja som s tunajsimi "domacimi" minimalne v kontakte, je tu urcity odstup, co je skoda.
mywiel
9. nov 2007
Maryam ja som bola au pair na zaciatku u Slovenky co sa tu vydala a ta bola najhorsia, namyslena, ze je Svajciarka uz a ja som mala len 18nast, nikoho tu nepoznala a som drzala hu.. a krok. 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli