Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

zuzka2174
8. nov 2007

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den

balsiger
18. jan 2008

mirka,zkus ricardo.ch 😉

zuzanab
22. jan 2008

Ahojte dievcata, prajem spokojny a pozehnany rok 2008!
Maryem, gratulujem k chlapcekovi Benjaminkovi.
Dlho som sa neukazala, vianocne sviatky (vyse 2 tyzdnov) sme stravili na SK, bolo vyborne, zostali sice nejake nepovybavovane navstevy, ale to asi vzdy. Zaciatok januara bol trochu pracovne plny a tiez kym sme zasa nabehli do nasich vlastnych kolaji, chatovanie islo bokom 🙂
Vsetkym tehulkam prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie 🙂

ini
23. jan 2008

baby caute
ste sa zas dlho neozvali.
mam zas otazku: balsiger, ty si rodila tu, ze? a dostala si z ciech prispevok pri narodeni dietata? mari sa mi, ze si nieco o tom pisala.... ja teraz neviem, ci nan mam narok, pretoze u nas na SK je podmienka, ze sa musi rodit v clenskom state EU aby som ho mohla dostat....tak ja teraz neviem, nedostanem nic tu, pretoze to bude slovak/slovenka a ani nic na Sk pretoze rodim vneutralnom state 😠 ???

mirka414
23. jan 2008

ini ch patri skoro pod uniu takze to urcite dostanes.podmienka ale je musis preukazat ze taka podobna alebo obdobna(to citujem doslova urady 😀 )neexistuje teda sa nevyplaca vo ch inak si ju musis pytat tu lebo momentalne zijete vo ch.detske pridavky na slovensku v sume okolo550sk 😠 si vyziadaj tu vo ch(su tu v sume okolo 170chf) ak si ich raz vyziadas na slovensku tak ich nebudes dostavat tu vo ch,pozor na to!!dalej mas ako matka slovenka narok poberat rodinne davky(4450sk)take davky sa vo ch nevyplacaju urcite tak si ich pytaj na urade prace a soc.veci a rodiny na sk.neviem ako dlho si tu vo ch ako si si platila veci na sk vsetko zavisi aj od toho a ver ze budes behat po uradoch 😠 .vela stastia my to uz mame KONECNE vsetko zasebou.malinka ma 2obcianstva a sme spokojny.

ini
24. jan 2008

mirka dik za vysvetlenie 😉 . my sme tu vyse rok a pol, ale na SK som si nic neplatila, lebo som bola student, takze narok na rodinne davky urcite mat nebudem . jasne, pridavky si vypytam tu, to viem, ze mam na ne narok 🙂 . mirka, ked tebe boli priznane tie rodinne, a si v CH a mala ma dvojite obcianstvo, predpokladam, ze mi prispevok pri narodeni daju...no vyzistim - este by sa mohla vyjadrit aj maryam - ona bude urcite vediet ako to chodi 😉

mirka414
24. jan 2008

ja som to mala trosku ine malinka sa mi narodila na slovensku.ale vy ste slovaci tak prispevok dostanes urcite.len si zisti,ci sa take nieco nevyplaca tu vo ch,lebo ste momentalne tu...ak by taka davka bola tu tak sa nas stat moze na to ohradit,ze si ju mas pytat tu.

ini
24. jan 2008

vyzistim, vyzistim 🙂 , len sa mi zda nelogicke, ze by mi to tu vyplatili, ked male nebude svajciar a ani jeden z rodicov neni tiez...no ale kazdopadne mas pravdu, preskumam 😉

balsiger
24. jan 2008

kuk holky...porad zadne zpravy od zuzky,ze? 😕 😒 asi uz sem nechodi...

ini,mas IP...jdu chrnet,dobrou 😉

ini
25. jan 2008

dik balsiger - uz ju mam precitanu 🙂

maryam
25. jan 2008

ahojte,
tak sa aj ja ozyvam po dlhom case.
Mam toho momentalne dost, tak velmi nestiham, dufam, ze sa mate vsetky fajn
My sa teda mame dobre, maly tu sedi pri mne v sedacke a obcas zamrnci, ked ho zaboli brusko, inak je v pohodicke, uz aj spavat zacal v noci dlhsie, tak uz nechodim ako "matoha", lebo aj ked je zlaty, dobry, kazde dve az tri hodinky sa budil v noci a potom cez den ked zaspal, tak som nieco robila, tak som bola hrozne unavena.
pochvalte sa vy, co mate nove?

mirka414
25. jan 2008

jeeeeej vitaj uz si nam chybala.gratulujeme 😵 malinkeho boli brusko?mava koliku?moja ju mala 3mesiace 😠 ale spinkavala skoro hned celu noc len cez den ju to bolievalo...

ini
26. jan 2008

maryam 🙂 🙂 🙂 ahooooj, no ako s babatkom - uz ste si zvykli na novy stredobod pozornosti 🙂 ?
to je super, ze je maly dobry, ze ti spi, chudatko len s tym bruskom, ale dufam, ze to neni prenho az take velmi bolestive a ze to rychlo prejde.
ja som bola vcera u dr. a babatko sa nam ukazalo - je to chlapec ako vysity - trochu som bola sklamana, lebo s chlapcom som ani vo sne neratala, co som pozerala oblecenie, vsetko len v ruzovom 🙂 (este stastie, ze som odolala),, hlavne vsak, nech je zdrave a nech vseetko klape na vybornu .
co mate dnes v plane? ja som nejaka mimo - to blbe pocasie, ani varit sa m nechce, ani nic, najradsej by som presedela pri tv cely den 😅

mirka414
27. jan 2008

dievcata neviete poradit aka znacka domacej pekarne na chlieb je dobra vo ch?chcem si nejaku kupit,len neviem aku...poradte.

ini
31. jan 2008

ahoj mirka, my si chlebik kupujeme, tak ti neporadim...

mirka414
31. jan 2008

ahoj ini mne manzelik kupil pekaren v landi a je super uz som aj chlebik upiekla a podaril sa bajecne 😵

zuzka2174
autor
10. feb 2008

Ahojte dievcata...neviete mi poradit??vydala som sa v sept minuleho roka...a najblizsie sa dostanem domov niekedy v lete..co vsetko je potrebne teraz vybavit doma???myslim,kvoli poistovni..pasu..(napr.musim sa vzdat trvaleho bydliska???)poradte prosim..chcela by som si to zriesit cez ambasadu..co sa bude dat..dakujem

mirka414
14. feb 2008

zuzka2174 cez ambasadu som si vybavovala len svadobny list aj to trvalo 3mesiace.ostatne sama na slovensku.poistovnu som zrusila sebe aj dcerke,trvale bydlisko mozes mat na sk po dobu5rokov,kym nebudes svajciarka,potom vodicak,pas,obcianku,banku a podobne a poodhlasuj sa od lekarov.

mirka414
16. feb 2008

dievcata poradte kde kupim tu vo svajci Orbitrek a za aku cenu?

mywiel
26. feb 2008

Ahojte kocky, vidim, ze uz sem dlho nik nezavital. Tak ako sa mate? Co mate nove? Moja fazulka mi uz 2 tyzdne pekne tancuje v brusku a kupili sme kocik high trek, vymalovali izbicku, inac nic nove dokopy, pekne trpezlivo cakame. Cez vikend mi pride rodina zo Slovenska tak ideme do termalnych kupelov Ovronnaz uz sa tesiiim. Tak sa drzte a nabuduce. pa pa 😀

ini
27. feb 2008

ahojte...veru, nejak sa na tuto temu zabuda
mywiel a aku farbu ste kupili? my sme rozmyslali nad Loola asi tou pistaciovou, ale este uvidime, mame cas.

mywiel
27. feb 2008

Ahoj ini ako sa mas? No vanicku som vybrala kremovo bielu a kocik potom tmavomodro fialovy, ten bude dobry aj pre dievca ak by, lebo cerveny sa mi k ruzovym satickam nehodil. 😉

mywiel
27. feb 2008

oxygen cream a night blue 😉 inac sa super sklada lahko

ini
28. feb 2008

dakujem mywiel, ujde to, rastieme ako z vody 🙂
a ty sa mas ako? este sa neukazalo co sa ti skryva v brusku 🙂 ?
co sa tyka kocikov, vsade som pozerala, kde sa dalo, ale nikde nic extra, rovnaky tovar, dokolecka to iste, jedine co sa menilo, boli ceny... vy uz mate kocik aj doma? ci ste ho len objednali? vsak ho odfot a hod si do albumu, nech vidime 😉 ... vidis to, ani ma nenapadlo, ze sa da kombinovat farba...som mala zafixovanu ideu, ze ked mam vanicku jednej farby, automaticky si musim dokupit ostatne casti v tej istej..

mywiel
29. feb 2008

Ahojky,
no pekne kopkame. Za 12 dni sa hadam dozviem ci chlapcek ci dievcatko? 😀 Dala som kocik do albumu, ja som ho skonbinovala lebo na leto som nechcela aby slnko palilo na tmavu vanicku a svetla farba odraza slnecne luce, tak hadam bude babu menej teplo, no a potom ten tmavo modry na neskor, lebo ten sa bude skladat do auta a som sa bala, ze kremovy by sa zas zaspinil v kufri auta. Da sa konbinovat jasne apon tato znacka, inac je fakt fantasticky rozlozis jednou rukou a vazi 8,5kg. 😀

http://storage02.brainsonic.com/customers/redca...

ini
29. feb 2008

super link mywiel, uz som si to cele pozrela, naozaj lahka manipulacia, kocik je fakt krasny, velmi elegantny 😉 , co mi vsak na nom vadi, je rucna brzda na rukovati ☹ , preto kupujeme na 95% Loolu up - s celou rukovatou, uz sa len dokopat ho ist objednat 😅 . prajem super vikend s rodinou, poriadne si uzite 😉

mywiel
29. feb 2008

Aj loola je super uvidis, ze budes spokojna. Tak prijemny vikend a pekne tehulkovanie. 😀

mywiel
1. mar 2008
ini
6. mar 2008

dik mywiel, ja som si ho uz vtedy nasla, ked si poslala link na ten tvoj, ak ked po francuzsky neviem ani slovo 🙂 , nebolo to tazke. inak este stale sme sa nerozhybali a kocik sme neobjednali...sme hrozniiiiiii..... vyzera to tak, ze sa nam asi na bud. tyzden podari ist domov na SK, tak tam kupime postielku...zda sa mi , ze su lacnejsie ako tu

mywiel
14. mar 2008

Ahoj kocky, tak som sa dozvedela, ze budeme mat dievcatko, uz mam aj novy album cukrikova babika. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre