Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

janka_a
7. sep 2010

@kavaapalma ale je zaco🙂 a aspon ty sa na zumbu chystas?

kavaapalma
8. sep 2010

@janka_a no nie nechystam,lebo po pravde nemam s kym... 😖

marikac
10. sep 2010

ahojte michalovcanky, ja som tu zabludila pred par tyzdnami....ako je to tu s vami, uz ste mamicky ci su tu aj nejake snazilky?

kkatrinka33
10. sep 2010

ahojte
@marikac su tu aj snažilky ja patrim medzi nich

marikac
10. sep 2010

@kkatrinka33 no super, uz som mala pocit, ze sa snazim tu v MI sama 😀 😀 😀

anka66
13. sep 2010

@niqi ahoj ja by som tiež chcela rodit v Humennom no ja som zobrala kartu a vybavila si tam rovno aj gynekologa kedže som nebola spokojna so svojim v Michalovciach, ale skus tam zavolat a dohodnut sa na poradniach v nemocnici ved posledny mesiac sa aj tak chodi na poradne do nemocnice.

kavaapalma
15. sep 2010

ja nie som nic a ani dlho nebudem 😖

marikac
15. sep 2010

@kavaapalma ako to myslis?

kavaapalma
16. sep 2010

v pohode ja uz to neriesim

kavaapalma
18. sep 2010

halooo kde ste to,tak krasne sa to tu minule rozprudilo a zase sme pribrzdene 😅

latvia
18. sep 2010

@kavaapalma nazdar pribrzdena 😀 😉 dalsia pribrzdena sa hlasi, mna uz brzdia lentilkove arasidy...uffff, za 3 dni zjest 2kg sacok 😝 mala by som prestat, uz sa na seba vobec nepodobam 😲

kavaapalma
19. sep 2010

co na teba ide jesenna depka @latvia,je pravda,ze ja taketo obdobie nemam rada,hlavne ked je dlhsie tma ako den neposobi to na mna dobre,mala by som sa odstahovat do teplych krajin 😅

latvia
19. sep 2010

@kavaapalma odstahuj, budem mat aspon kam chodit na dovcu 😀 😉

ladybirds
22. sep 2010

ahojte dievcata, nebola niektora z vas na laparoskopiu v MI. Ja som ani nevedela, ze to uz tu robia. Nemate nejake info. Velmi by mi to pomohlo.

kavaapalma
22. sep 2010

@latvia a co tak spanielsko oleee 😀
ja ti s tym nepomozem @ladybirds ale urcite tu niekto je kto s tym ma skusenosti...skus citat dozadu, mozno sa nieco dozvies...

latvia
22. sep 2010

@kavaapalma oleeeeee, spanielsko beriem, dakde pri mori 😉

@ladybirds laparoskopia sa robi uz daaaavno 😉

ladybirds
22. sep 2010

to vazne, a bola si na nej? mam obavy, ci su tu dostatocni odbornici...

latvia
22. sep 2010

@ladybirds v michalovciach nie, ale laparoskopia nieje narocna operacia 😅 co konkretne ti idu robit?

ladybirds
22. sep 2010

myslím, že priechodnosť vajcovodov, potom idem na IVF.. som v tom začiatočník, neviem ani čo ma čaká..

latvia
22. sep 2010

@ladybirds aha, tak to nieje nic zlozite, uspia ta, urobia do brucha 3 male vpichy, zavedu kameru, cez spodok ti vstreknu taku modru latku ktora sa ukaze na konci vajcovodov ak su priechodne 😉

marikac
22. sep 2010

@latvia ale znie to hrozne, aspon pre mna ☹

martina2001
22. sep 2010

@ladybirds ahoj, na tvojom mieste zvolím inú nemocnicu, kam ideš potom na IVF? zrejme Ke, skúsila by som tam, alebo Tv má teraz dobre gynekologicky odborný tím a dá sa tam dohodnúť aj bez toho aby si tam niekoho poznala

eva7780
22. sep 2010

@ladybirds mne robili v MI len prefuk vaječnikov,mám na to neprijemne spomienky,aj ked to je uz nejaky ten rocik dozadu ,od bolesti,az po lekarku,ktora sa na mne ucila(aspon ja som mala taky pocit,kedze ma "dorabal" dalsi doktor,co to nevedela), 😠 😠 😠 😠

latvia
22. sep 2010

@eva7780 ako ta "dorabal"? 😕

eva7780
23. sep 2010

@latvia prisiel,konecne zasvietil v miestnosti 🤐 a kedze sa dokina na mna stazovala ze sa so mnou neda spolupracovat,že sa mi trasu nohy(robili mi to na rengene a nohy som mala podlozene ako na koze,len na rozdiel od kozy iba s obycajnymi drevenymi stolickami 😠 ),tak sa ani nedivim,ze sa mi nohy triasli,prisiel doki a kukol do mna,hned povedal par milych slov ku mne a za par minut som bola von s miestnosti.A to mi hlavu drzala sestricka z rengenu(zlata to zena 😵)a este do mna cumel maldy student,co sa ucil za sestricku s ktorym som sla aj vytahom hore,stal na opacnom konci a zazeral na mna akoby som bola prasiva,krv som mala aj po sebou,no spomienky otrasne 😠 😠 😠mala som stastie,ze som bola v tej izbe kde je sprcha,viac ako 2 hodiny som bola dnu zamknuta a revala som 😢 😢 😢baby s izby sa nevedeli doklopat,jediné pozitivum na tom bolo,že na izbe boli super spolubyvajuce 😀 😀 😀
joj,ale som sa rozkecala 😕 😕 😕

latvia
23. sep 2010

@eva7780 ale to potom nebola laparoskopia 😅 pri laparoskopii sa uspi, lebo sa ide do brucha kamerou. toto co si mala ty bola hysterosalpingografia

latvia
23. sep 2010

@ladybirds tak sa radsej informuj co to bude, ci laparoskopia alebo tato hysterosalpingografia, ked to druhe, zrejme to bude na ten styl co pisala
@eva7780 😒

ladybirds
23. sep 2010

@eva7780 to si mi potvrdila, co som si myslela,, hlavne kvoli tomu sem nechcem ist.
@latvia na vymennom listku mam dop dg LSK + chromo

latvia
23. sep 2010

@ladybirds tak potom budes uspana, klasicky operacia s predoperacnym vysetrenim. inac by tam nemalo byt pisane ze je to dg laparoskopia, lebo hysterosalpingografia a laparoskopia su 2 odlisne metody ako dokazat nepriechodne vajcovody. tak sa radsej opytaj dr. ci ti to budu robit ako operaciu alebo len kontrastnou latkou pod rengenom

eva7780
23. sep 2010

@latvia ved ja som pisala ze to nebola laparka,ale prefuk vajecnikov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre