Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
16. okt 2007

zostanem urcite az do porodu tu aj keby som radsej isla domov. Nechcem stratit pracu. Ktoreho idete domov bubenko?

bubenko
16. okt 2007

my ideme asi tak 15-teho, aspon tak by sme chceli 😅
tie 3 testiky na fotke onedlho vymenis za fotky ako ti rastie brusko 😀
dnes je tu akosi ticho 🤐
mory, zasa drychmes? 😀

mimus
16. okt 2007

naozaj je tu dnes ticho, zrazu nikde nikoho.
No to dufam, ze tam coskoro uz pribudnu fotecky aj z UTZ. To ty sa uz urcite nevies dockat Sarah co? Juj cochvila ju mas v naruci 🙂

malka
16. okt 2007

caute 🙂
bubenko, ja som rodila na slovensku.
v uk som bola do 25tt a potom som sa rozhodla, ze si to odrodim doma, ale druhe chcem porodit tu 😉

chcem sa vas spytat, preco chodite autom domov?

mimus
16. okt 2007

Najma kvoli tomu, ze doma sa bez auta nevieme pohnut. Mame velku rodinku a je roztrusena po celom vychode. A este kazdy rok chodime na 5-6 dni na lyzovacku a tam to bez auta tiez nejde. Noo mohli by sme vlakom 😎 . Jednu zimu sme domov leteli a za pozicane auto sme nenormalne preplatili, tak sme sa rozhodli pre cestu autom az z uk. A do tej Prahy to nie je az tak daleko. Vo vlaku sa vzdy vyspime tak prideme vzdy domov ako rybicky. No sice uvidime ako to dopadne tentoraz 🙂 .

malka
16. okt 2007

mimus, a na ktorej strane mate volant?

mimus
16. okt 2007

mame anglicke auto. Doma uz aj tak neviem soferovat z volantom na nasej strane. Zvykla som si, tu uz mam odjazdenych 7 rokov a doma predtym som jazdila len ked som si pozicala ocinove.

mory
17. okt 2007

cavte kocky 😎
bubenko no co este si 2v1? alebo si sa uz rozpolila? 😀

mimus
17. okt 2007

no co mory ako dopadol vcerajsok? Si sa cely den neozvala.

mory
17. okt 2007

mimus vcera sme boli na krstinach a bolo fajn ale bola tam taka silna klima ze sme vsetci pomrzli 😖 len dufam ze babatko nebude chorucke,ale aspon ma fajne hrialo od neho lebo na mne spinkal cely vecer taka som bola stastna ze mam take malinke babenko pri sebe,to som zistila ze moja eliuska uz davno nieje babetko 😀 to je riadna baba kysnuta 😀
a co ty? ako sa mas?

mimus
17. okt 2007

dnes celkom v pohode. Citim sa super. Vcera v noci som bola taka hladna tak som zvladla 3 mrkvy a spinkala som tak sladucko 😀 Ani zle mi dnes nebolo. Snazim sa podla rad bab vzdy radsej nieco male zjest.

mory
17. okt 2007

mimus aj ja zboznujem mrkvu 😅

mimus
17. okt 2007

ja ju az tak nezboznujem, ale snazim sa teraz do seba tlacit vsetko ovocie a zeleninu 😀

bubenko
17. okt 2007

ahojte 🙂 este som 2v1 mory 😀 , ved budes vediet ked to pride 😝
na aute pojdeme domov teraz prvi krat, doteraz sme stale chodili letecky a sem tam sme isli na vlaku alebo sme z BA brali z pozicovne auto ale to je velmi drahe. Inak cesta autom na vianoce nas vide ovela lacnejsie ako letecky kedze nemozeme obiednat letenky ktovie ako dopredu. Najprv sa drobec musi narodit a kym budu vybavene papiere, to by sme uz obiednavali na poslednu chvilu a pocitam ze by nas cesta vysla poriadne draho, a na druhej strane auto sa doma zide 🙂
mimus uz si bola u doktora, akurat pozeram ze uz vies kedy sa vam babatko narodi 😕

mimus
17. okt 2007

nie u doktora som este nebola ☹ . Konik vypocital datum podla poslednej mrchy.

bubenko
17. okt 2007

aha, to ma nenapadlo, a ako sa inac citis? Niesi prilis unavena? Ja som prve tri mesiace videla vsade len postel 🙄 , tolko co som prisla z roboty, uz som spala, nemohla som si pomoct 😵
a zaha ta zatial nepali? Cim blizsie mam k terminu, tym je to horsie, ta nasa malinka bude asi riadny vlasacik 😀
mory kde si? 😠

mimus
17. okt 2007

Unavena zatial este nie som, aj ked pozorujem ,ze si laham spat asi o hodinku skor ako obycajne. Brusko sa tiez umudrilo a zase sa rano citim ok 🙂 . Zahu zatial nepocitujem vobec. A este presedim polovicu dna na vecku. Boze tolko som sa niekedy nenacikala za tyzden ako teraz za jeden den 😀 .

mory
17. okt 2007

tu som 😀

bubenko
17. okt 2007

mimus ver mi, poriadne cikat este len budes, napr. ja v noci vstavam kazdu hodinu na wc a cez den ani nehovorim kolko krat "darujem moc".
mory ako sa mas? Tak tebe sa zda ze mala Elia je uz velka co? Ale si sa vytesovala ked si drzala to babetko, myslim si ze ty budes chciet este jedno 😀

mory
17. okt 2007

bubenko no neviem zatial nad tym nerozmyslam lebo uz davno som sa poriadne v noci nevyspala ☹ malej idu zubky a teraz je aj trosku chorucka takze mam v noci veselo 😖 😝

doda30
17. okt 2007

Zdravím mamičky z Mi. Som priamo z Michaloviec. Čakám babatko v máji. Tak Vás pekne všetky pozdravujem.....

mimus
17. okt 2007

vitaj doda 😉 Jej tak to si o niekolko tyzdnov v predstihu 😀 Dufam, ze tu zabehnes castejsie. A odkial si z Michaloviec ak smiem vediet?

mory
18. okt 2007

ranko ranko 😎
doda ahoj 😉 tak k nam pribudla dalsia tehulka 😵

doda30
18. okt 2007

mimus... Som priamo z Michalovciec a bývam na Juhu a čo ty?....

mimus
18. okt 2007

ja som z byvalej leninky, muzicek z razusovej
Baby dnes zase pohoda, citim sa skvele 😀

malka
18. okt 2007

ahojte,

mimus, to je dobre, ze nevolnosti nemas, ale aj keby, nie je to nic prijemne, ale co by sme si pre babatko nevytrpeli, no nie?
toho roku uz hadam na lyzovacku nejdes, jedine len svojho draheho povzbudzovat 😉
uz mas termin k lekarovi?

ahoj doda, pekny babinec 🙂 teraz by sa vam pridal chlapcek 😉

mimus
18. okt 2007

na lyzovacku idem, ale budem iba pozorovatel 😀 a pravdepodobne sa budem tvarit ako opatrovatelka detureniec. Akosi nam ich kazdym rockom do nasej partie pribuda 😵
K lekarovi este stale termin nemam. Toho 26 idem este len na registraciu a az potom mi daju termin.

bubenko
18. okt 2007

vitam ta doda 😉
mimus som rada ze ti nieje zle, mne vobec nebolo zle ked som otehotnela. Hlavne aby si sa citila dobre ked pojdete domov, je to dlha cesta 😝
doda ty si teraz kde v MI?

bubenko
18. okt 2007

mory ani ja toho vela nenaspim, neprides na navstevu? fajne by sme pokecali 😲 , vezmi drobcov a pod! 😉

mory
18. okt 2007

bubenko ja by som radsej bez drobcov nech zopakujeme dajake radovanky 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre