Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
22. jan 2008

ahojte, konecne sem tu, Sarah je velmi zlate ale zato dost aktivne babo a velmi ma vycerpava, pridala som nove fotky, neskor sa ozvem pa 🙂

mory
22. jan 2008

bubenko serus 😀

mimus
22. jan 2008

jeeeeej konecne tu mame aj bubenko. Idem kuknut fotecky 😉 .
Lubka myslela si mna s tym silvestrom? A kde to bolo? Vlastne som bola doma iba na dvoch v druzbe a potom v bazante. A kde si v uk? Ja viem vela sa pytam, ale ked mi sme tu take zvedave( vsak mory 😉 )

mimus
22. jan 2008

tak som poobzerala fotecky. Bubenko mala je naozaj zlatucka 😵 . Kedy sa vraciate naspat? Cakate na pas, ze vam to tak trva 😉

lubka.l
23. jan 2008

ahoj mimus.bolo to v druzbe.a byvam v lutone.

lubka.l
23. jan 2008

skor som nemohla nic napisat pretoze sa mi nechcela otvorit stranka. ☹

lubka.l
24. jan 2008

ahojte.mam smolu,stale sa tu keca ked ja tu niesom. ☹

mimus
24. jan 2008

ahoj lubka. Sme s muzickom spominali na silvestra a asi sme uz na vas prisli 😀 . Sice si nepamatame meno tvojho manzela, ale hral hokej vsak? Ako dlho ste uz v anglicku? Pozeram, ze mas termin presne mesiac predomnou. Este neviete co to bude? My ideme na utz 4.2. takze sa uz nevieme dockat ked uvidime drobca a dufame, ze nam aj ukaze co sa tam skryva.
mory no kde si sa stratila?

lubka.l
24. jan 2008

ahoj mimus.mojho muzicka si nevidela,s tym co som bola na plese som nechala.myslim ze aj evka tak spravila.s nim to nemalo buducnost.

lubka.l
24. jan 2008

ozaj a kde sa ti stratila sestricka.este v oktovbri bola v cukrarni a na sviatky mi ta slecna v cukrarni povedala ze ma dovolenku a uz sa nevrati.

mimus
24. jan 2008

noo ona dala mamci vypoved 😀 . Nie preto, ze by jej tam bolo zle, ale dostala ponuku ist robit uctovnicku, tak to chcela skusit. Tohto roku konci vysku, tak vravela, ze nechce stvrdnut cely zivot ako predavacka. A ano, s Petom jej to tiez nevyslo. Im to skripalo uz dlhsie. No ja som si nakoniec vzala Romana (toho zo Silvestra) A ty ako? No ved sme sa od toho Silvestra 2004? vobec nevideli. Pridaj si nejake fotecky do albumu. Ty kedy pracujes, lebo pozeram, ze si tu priblizne v rovnakom case. Ja robim stale poobednajsie od 16h-00h. Uz som si celkom zvykla takto a hlavne ma praca bavi. Normalne mi bude v maji smutno, ze od svojich bab odchadzam.

lubka.l
24. jan 2008

ahoj.ja som v praci odpadla,zobrala ma rychla ale nic nezistili.trocha som doma oddychla a vratila sa do prace zasa mi prislo zle poslaly ma na vysetrenia do nemocnice a tam zistily ze som tehotna a nemozem pracovat.do stvrteho mesiaca som bola stale v posteli lebo som zvraciala a chudla.teraz mi je uz lepsie ale do prace nejdem aby sa to nevratilo.to koli tomu ze som mala nedavno dve operacie a z tehotenstvom som mala pockat aspon rok aby a vsetko zahojilo ale nejak to nevislo.a ja sa z toho tesim.trosku ma malicka trapi ale nejak vydrzim.

mimus
24. jan 2008

no ja som tiez prve 4 mesiace v jednom kuse vracala. Schudla som tri kila. Teraz ich uz lae mam naspat 😀 . Dokonca uz dalsie 2 naviac. Boli sme doma na sviatky tak si ma maka vyhodovala 😀 . Chystas sa rodit tu? Ja som uz vcera zobrala letenku mamci. Pride tu na 3 tyzdne tak sa uz az tak nestrachujem

lubka.l
24. jan 2008

inak nejake foto som hodila na mojasvadba s tym istym menom,tak tam mrkni.

mimus
24. jan 2008

oki idem pozriet tam

mimus
24. jan 2008

Bola si peknucka. Pozeram, ze si sa vobec nezmenila. Muzicka nepoznam. Aj my mame fotky na mojasvadba.

lubka.l
24. jan 2008

ja chcem rodit na slovensku,mesiac pred terminom letim domov.budem tu rodit jedine vtom pripade ze to namna pride skor.s tymito lekarmi nemam dobre skusenosti.koli tomu som mala tie operacie lebo su blbi.za dvanast hodin nevedeli zistit zapal slepeho creva,a ked prasklo vela casu mi uz neostavalo ale stihli to,potom sa naskytli problemi a zaplatila som si sukromneho odbornika,ktory ma operoval v polsku a zachranil nielen mna ale aj moju maternicu a vsetko.vdaka nemu som tehotna.tyto tu mi chcely vybrat vsetko preto som nesuhlasila a na vlastne riziko odcestovala.tot moja hystoria o ktorej sa mi velmi nechce bavit.tak co mrkla si sa na foto.poznas ho?ja som v uk dva roky a manzel o nedlho osem.

lubka.l
24. jan 2008

myslim ze poznas aj marianu misikovu(za slobodna jalcovikova).

lubka.l
24. jan 2008

tiez mas super fotky.bola si nadherna.tu tortu piekla mamka?

mory
24. jan 2008

cavte baby 🙂
lubka pozrela som fotky si bola peknaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 idem este pozriet tvoje mimus 😉

lubka.l
24. jan 2008

ahoj mory.ty si sa dlhsie neozvala.deti sa ti staraju o volny cas,co?

mory
24. jan 2008

LUBI no to teda hej sak sama potom uvidis 😀
co budete mat dievcatko?
akurat vsetci zaspali a ja dopijam cajik a idem tiez zajtra piatok konecne 😎

mimus
25. jan 2008

lubka tak to si este mala stastie nakoniec. Muzicka nepoznam, aj moj drahy pozrel fotky, ale tiez ho nespoznal. Marianu ano, ale len z videnia. S jej sestrou Anikou sme spolu dost flamovali 😀 .
Zostavas uz potom aj s manzelom doma, ci sa vraciate spat?
mory ved ty si moje fotecky uz videla ne?

mory
25. jan 2008

mimus tvoje som videla ale len normalne a nie svadobne ale uz som vydela 😵

lubka.l
25. jan 2008

ahojte.mimus manzel pride len na porod a zostane len par dni a potom pride naspat.ja sa vratim trosku neskor.ale doma na sk urcite nebudem.co tam?mamka pracuje vacsinou v zahranici,bratia tiez,jedine oco je doma.mamka mi pride pomoct a potom sa vrati do prace a ja do uk.

lubka.l
25. jan 2008

s anikou ste flamovali na sk alebo v uk.anika byva asi 5min cesty peso odo mna.

siguska
25. jan 2008

Ahoj,...
a aj niekto byva v MI, ci kazdy v zahranici?

mimus
25. jan 2008

ahoj siguska. Boli tu dievcata, ktore aj byvaju v Mi, ale akosi sa vytratili. Ostali sme tu len tie, ktore tam vyrastali, ale teraz tam uz nezijeme. Ale napriklad ja i moj manzel sa este planujeme vratit, len zatial nevieme kedy 😀 .

mory tak hod aj ty aspon jednu svadobnu 😉

lubka tak pozdrav aniku. Flamovali sme na sk, tu uz zijem 8 rokov a odvtedy som ju videla len raz tusim.

lubka.l
25. jan 2008

ahoj mimus. o.k. ked s nou budem tak pozdravim.co malinke poslucha,ja som nespala celu noc,malinka sa v brusku krutila a kopala(mozno to je chlapec a hral futbal 🙂 ) no mory hodis nieco z tvojej?

mimus
25. jan 2008

zatial kope len tak slabucko aj ked dost casto 😀. Takze cakam (ci necakam 😵 ) kedy sa to rozbehne tak poriadne 😅 . Aj drahy sa smeje, ze to bude futbalista po ockovi, ale ja mam tusaka, ze to bude dievcatko.
mory tak co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre