Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
12. jún 2008

bubenko 😀 jaj pametam 😀 uz sa tesim na nu jak ju vystiskam 😵 -

lubka.l
12. jún 2008

ahojte. o mimus neviem nic ani na skype nikto nieje.

mory
12. jún 2008

lubka cav joj taka som nedockava ze co je s nou a ci su uz 2 😒

lubka.l
12. jún 2008

ahoj mory ja som tiez nedockava

mory
12. jún 2008

len sledujem toho kona stale a len cakam na nejake spravy o mimus ale zatial nikto nic ☹ 😒 joooooooj uz chcem vediet ci porodila 😅 tak sa tesim na fotky ja milujem babetka 😀

lubka.l
12. jún 2008

tak to niesi sama co caka.ja raz na konika potom na skype ale nikde nic.

lubka.l
12. jún 2008

takze nasa mimus porodila.rano o 5 rano je v poriadku. a zvysok nech napise sama

lubka.l
12. jún 2008

gratulujeeeeeeem 😀

malaskoricka
12. jún 2008

mimus gratulujeem 😵

mory
12. jún 2008

gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 😵 😵 tak sa konecne dockala uz sa tesim na popis porodu a na fotecky 😀

mimus
12. jún 2008

Ahojte baby. Ja len tak narychlo z nemocky. Miska sa narodila dnes o 5rano po 2neprespatych nociach, ale stalo to za tie bolesti. Je nadherna, nemozem sa na nu vynadivat. Ked dojdem domov, tak napisem viac.

mory
13. jún 2008

mimusssssssssssssssssssssssssss 😵 supeeeer ze sa mate dobre a ze ste zdravucke 😉 srdecne gratulujeeeeeeeeem som na teba strasne myslela 🙂 uz sa tesime na podrobnosti 😀 a fotecky

lubka.l
13. jún 2008

ahoj mimus este raz gratuilujem.roman mi poslal fotky je zlatucka.hadam cely ocko.

mory
13. jún 2008

a kde su fotky pre nas? 😠

lubka.l
13. jún 2008

mory dnes poobede by mala byt doma tak ich urcite da na konika.roman mi ich poslal na skype.

mory
13. jún 2008

uz sa tesim dala som ti adresu 😉

lubka.l
13. jún 2008

daj vediet ci prisli
🙂

mory
13. jún 2008

prisli dakujem 🙂

no roncinska je to musim potvrdit cely tato 😀 aspon si moze byt isty 😀 😉

lubka.l
13. jún 2008

na ostatne si musime pockat obe 😀

mory
13. jún 2008

no ja uz dlho cakam tak snad este trosku vydrzim 😀

mimus
14. jún 2008

ahojte baby 😵
Tak sa hlasim.
Narychlo som prebehla zameskane, tak ste to so mnou naozaj prezivali 😀 . No mne malinka dala naozaj zabrat 😅 . V utorok mi rano dali gel na vyvolanie. Sestricka, ktora ho zazadzala dnu bola totalne rzoklepana. Hrabala sa vo mne 10 minut. lebo som vraj mala krcok uplne vzadu. Nakoniec sa aj tak netrafila. Takze som sa cely utorok bala o malinku. Musela som len lezat na monitore, lebo zle znasala kontrakcie, ktore som ja vobec necitila. Chudatko moje sa trapilo v brusku a ja von som bola len nervozna. Sestricka sa mi potom bola ospravedlnit. A muzik ju videl v ich izbe plakat. Urcite ju to trapilo, tak som z toho nechcela robit problemy. Doktorka potom chodila kazdu hodinku kontrolovat. Pytali sa ma ci chcem dalsi gel hned vecer, alebo az na rano, tak som to nechala na nich. Rozhodli, ze nech si v noci pospim a rano sa do toho znova pustime. Rano mi uz bola dat gel lekarka. O 12h mi doktor uz spustil vsetku vodu s tym, ze mozem ist rodit. Aaaale nemali pre mna porodnu izbu. Nazberalo sa nas 8 v rovnaky cas, tak mi zase pichli injekciu na utlmenie bolesti a mala som cakat, kym sa uvolni sala. Na tu ma zobrali az o 1.30 rano. Urobili kontroly, napichali antibiotika, aby sme nedostali infekciu, kedze mala uz bola dlho bez vody. Tlacila som nieco vyse hodiny. Museli ma aj nadstrihnut, ale ta bolest stala za to a presne o 5rano 12.06 sa nam narodila nasa princeznicka Miska. Ma 3400g a 50cm.

mimus
14. jún 2008

fotecky pridam neskor, lebo pri malej nic nestiham. Asi uz ani nemam mliecko, lebo by jedla kazdu pol hodinu. Bolia ma uz cele bradavky, horia mi cele prsia. Teraz sme uz skusili prikrmit, uvidime ako to dopadne.

mory
14. jún 2008

mimus no tak si si vazne vytrpela ale ako hovoris stalo to zato 🙂 teraz vela oddychuj a papaj aby si mala mliecko a na fotocky si pockame 😉

malaskoricka
14. jún 2008

mimus mala si to teda riadne tazke ale urcite to stalo zato...gratulujem ete raz😉

mimus
14. jún 2008

baby dakujem za gratulacie. Hodila som nejake fotecky do albumu 😉
Nic nestiham, mala nam naozaj dava hlavne v noci zabrat, takze len tak narychlo 😎

malaskoricka
14. jún 2008

mimus malinka je uzaasna🙂🙂

mory
14. jún 2008

mimus nadherna je malinka a vazne sa podoba ocinovy 😉 len sa jej pekne venuj a spi kolko mozes hlavne vzdy ked miska spi a tu sa aj tak toho vela nenapise takze nebudes mat co dohanat 😀

malaskoricka
14. jún 2008

mory ked vsetky michalovcanky niekde sa stracaju a pritom na koniku ich je moooc

mory
15. jún 2008

skoricka vazne je ich viac? 😅 tak preco nepridu sem sak urcite sa niektore aj pozname 🙂

mory
16. jún 2008

kocky no kdeze ste?

bubenko kedy ides na slovensko?

mimus ako sa vam dari? co malinka poslucha? a papka? a zvykli ste si na to ze ste uz doma 3? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre