Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

cleo55
28. jan 2009

ja som pocula ze to uz islo hore na 1000-ku! takze je dobra?tak som s nou spokojna,ale neviem ci ju mam volat aj k porodu.rozmyslala som nad bubanom!

cleo55
28. jan 2009

kika tak to je potom dobre si neviem predstavit zeby som bola cely cas v nemocnici bez toho zeby nikto za mnou neprisiel ☹

kika333
28. jan 2009

cleo: moj manzel chodil kazdy den aj oco aj brat, ved to je len 60km

cleo55
28. jan 2009

tak to hej nie je to daleko ale tak tu to maju na skok 😀

vajanka
28. jan 2009

cleo-je super, ja som sice rodila pri kuchtovi a ona mala iba sluzbu, ale nebyt jej asi este tlacim.....

ekia
28. jan 2009

No malí opäť spinká. Ja keby som mala opäť rodiť tak tiež zvolim zas MI, tiež zavážilo to že ma mohli navštevovať, manžel bol pri mne dá sa povedať v kuse, tak sme sa spolu tešili.
Aj mi sme rozmýšľali nad pupočníkovou krvov a tak ako hovorí Vajanka odhovorili nás. Aj som kukala taku reláciu kde bola o tom reč. Je vraj dobré dať krv do verejnej banky - to je bezplatné- pretože ak bu dieťa ochorelo tak vo väčšine prípadov je jeho krv pre neho samotného nevhodná a tak sa hľadá v tej verejnej banke

vajanka
28. jan 2009

ale aj buban je dobry. mala ho jedna co lezala pri mne. cely cas za nou chodil, pytal sa jej... vela este chce priamo primarku.... ale je to jedno, zaplatit musis tak ci tak

ekia
28. jan 2009

kamoška rodila pri zambovej a tiež si pochvaľovala. Ja som rodila pri fantazirovej a tiež som spokojná

vajanka
28. jan 2009

ekia- si priamo z Mi?

cleo55
28. jan 2009

tak to je pravda ked chces mat o seba postarane tak musis aj daco dat! a ta krv ide najprv na rozbor ci je vhodna pre babatko a ci je vporiadku!

kika333
28. jan 2009

ak by dietatko ochorelo je pre neho jeho krv stale dobra, je to predsa jeho krv, nevhodna moze ale nemusi byt pre jeho surodenca.

ekia
28. jan 2009

Vajanka, ano som z MI

kika333
28. jan 2009

ano krv ide na rozbor a ak nevyhovuje tak peniazky vam vratia

ekia
28. jan 2009

Kika, bolo to myslené tak, že už v tych bunkách sú ako by zárodky tej danej choroby. Neviem ako to presne nazvať 😝

vajanka
28. jan 2009

co pekneho ste dnes robili? strasne tu fuka, tak ani vonku sa neda dlho byt...

kika333
28. jan 2009

no tak neviem, ale to je len malo pripadov, kazdopadne je to dobre, zachraniloto uz vela deti.......

kika333
28. jan 2009

vaj: boli sme vonku, ale strasne fuka, mas opravdu neda sa byt dlho... 😢

ekia
28. jan 2009

No my sme toho veľa nenarobili, keďže sa pri malom moc nedá. Furt len sa stavia a stavia na nožičky a ja sa bojím aby nezletel a neudrel sa. A potom len niekde lezie a lezie a ja zaním aby dačo na seba nestiahol a tak nám prejde deň že ani neviem ako. No a ešte sme boli u kožnej. O chvíľu príjde manžel z práce tak sa teším, že sa bude trocha starať on 😉

cleo55
28. jan 2009

ja si tiez myslim ze radsej teraz dat tie peniaze ako potom lutovat a bit s hlavou o stenu! hlavne nech su deti zdrave a nech tu krv nikdy nebudu potrebovat!

ekia
28. jan 2009

presne cleo, snaď to nikdy nebudú potrebovať

vajanka
28. jan 2009

no, spominam si, ked mala liezla... neboj sa, zacne chodit, tak budu vacsie starosti... same pady,modriny.

vajanka
28. jan 2009

nechajte uz tu pupocnikovu krv, nic s tym nenarobime a je na kazdeho rozhodnuti. nikto nikomu nepraje chore dietatko...skuste nejaku optimisticku temu

ekia
28. jan 2009

Ale už bude chodiť sam a pevne stáť, teraz sa tak kolíše. A keď sa aj postaví tak sa púšťa rukami asi si neuvedomuje že môže zletieť

ekia
28. jan 2009

Vajanka, kam chodíš s malou von? škoda že tu nemáme dáke materké centrum. Ani ihrisko poriadne 😒

vajanka
28. jan 2009

to je zlate, take nemotorne... nas pomaly cakaju starosti so skolkou a tak. chcela by som ju dat niekam na anglictinu. neviete ci neucia niekde take male deti v Mi? helen dodron metoda je len v humennom

vajanka
28. jan 2009

ekia- ked je teplo tak aj do mesta , ked je zima ako dnes motame sa tu po okoli, byvame pri 2 zakladnej. kam chodis ty?

kika333
28. jan 2009

ekia, pozerala som na internete ze je tu materske centrum, tam, kde je stavebna ze vchod zboku, chcela by som sa tam ist pozriet este som nebola

vajanka
28. jan 2009

aj ja som pocula, ze tu nieco take je, ale odoberam mamaaja a tam jeho adresa nebola. tak som si pomyslela, ze asi nam materske centrum zrusili. a aj tak ho mam na opacnej strane.v takomto pocasi je vsade daleko

cleo55
28. jan 2009

no tak sa majte babenky ja uz musim ist!

vajanka
28. jan 2009

ahoj, pojdem aj ja. pekny den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre