Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

lubka.l
18. sep 2008

ahojte
este nam nezapojili net.tak tu je kontakt namna 0915082829.pisem z kaviarne tak len tak narychlo.papa

mory
22. sep 2008

lubka ze z kaviarne 😅 ty sa mas 😎 ja tu sedim v robote jak trubka 😠

mimus
23. sep 2008

neverili by ste ako ma ta choroba dlho drzi ☹ uz sa zdalo, ze je lepsie, ale ja truba som prestala brat tabletky a som znova na zaciatku choroby 😢 keby aspon znova slniecko vyslo.
inak je doma fajn a vobec sa mi nechce naspat do uk.
bubenko je uz tiez doma?

bubenko
25. sep 2008

ahojte, dlho som sa neozvala, ale akosi nieje cas pri malej lebo je velmi zla, sme teraz vsetci chori, ide ma slak trafit 😠 😢
dokedy ste doma mimus a lubka?
mory ako?

lubka.l
25. sep 2008

ahojte baby taak uz nas pripojili.
bubenko ja sa tu este zdrzim ,este nemam rodny list sarki.

mimus
27. sep 2008

my odchadzame 4. oktobra naspat do uk, ale sa mi akosi nechce naspat ☹

choroba uz presla akurat mi z teploty ostal opar na ustach tak ani misenku bocat nemozem ☹

vera113
28. sep 2008

No čafte kočky, takže si to doma užívate? Ľubka to značí, že už máš doma net? Mimochodom už ste sa s mimus stretli??? Ak sa nič nezmení, tak tento týždeň by som mala byť v MI ak nám to počasie dovolí tak by sme sa mohli stretnúť... 😉

mimus
28. sep 2008

ahoj vera
s lubkou sme sa stretli iba raz, tak ak to vyjde mozme este tento týzden 😉

bubenko
30. sep 2008

ahojte, tak uz sa citime lepsie, ide ma uz doma slak trafit, rada by som sa aj ja pripojila k stretku, len mi dajte vediet kedy dobre? Nemam stale moznost byt pri pocitaci, ale kuknem co a ako.

mimus
30. sep 2008

baby co tak tento stvrtok? dajte vediet ci ano a najlepsi cas 😉
my uz v sobotu odchadzame, ta by som vas este chcela stihnut 😵

mory
2. okt 2008

no dnes je stvrtok tak som zvedava ci vam to stretko vide 😎

velmi vcam zavidim ze ste vsetky na slovensku ☹ aj ja by som chcela 🙄 no tak najskor mozno o 2 roky ked tu nezahyniem od cnoty 😔

mimus
2. okt 2008

mory nikto nepise takze asi z toho nic ☹
nas dnes a zajtra cakaju nakupy a v sobotu sa balime a vyrazame spat do uk
velmi sa mi nechce, ale 10novembra pride mamca potom romanove deti a potom segra s ktorou sa vraciam na slovensko 1.12. a ostaváme do polovice januara....takze to rychlo zbehne 😀
inak uz ti nema byt preco az ta smutno, lebo pocasie je o nicom...sice ty mas slka urcite dost....to len my sme postihnuti dazdom....uz sa tesim na zimu a na sneh

mory
2. okt 2008

mimus romanove deti? 😕 to som nepochopila 😅

mimus
2. okt 2008

on uz ma 2 deti z prveho manzelstva 😉 12rocnu dcerku a 10rocneho chlapca 😀
inak nikto sa neozval, takze som nestretla nikoho ☹ ....noooo okrem lubky

mory
3. okt 2008

mimus to vazne????????? 😅 to som nevedela 😕 a tom akoze suseda 😀
no aspon ti malu pobavia 🙂

mimus
3. okt 2008

to hej...sme sa bali ako ju zoberu, ale nas milo prekvapili a velmi ju lubkaju.... su dokonca nahnevany, ze ju berieme prec 😵

lubka.l
3. okt 2008

ahojte baby.ja som sa dostala k netu az teraz dennodenne som bola v kosiciach.zajtra sobota trosku oddychnem a od pondelka zasa.cislo na seba som nechala na nete no nikto sa neozval inac by som si nejaku tu chvilku nasla a ked ma napadlo zavolat taz uz bolo velmi neskoro vecer.ved sa este niekedy stretneme sak neumierame. 😀 😝

bubenko
4. okt 2008

ahojte kocky, mam kadeco nove ale napiosem neskor lebo nemam cas, pa ☹

mory
4. okt 2008

bubenko co sa stalo? 😕 kde si na slovensku ci v uk?

bubenko
6. okt 2008

ahojte kocky, tak v prvom rade ti chcem popriat vsetko naj k vcerajsim meninam mory 😉 🙂 😵
inak teraz je vsetko velmi ubehane a stale niekde lietam a preto som nemala velmi cas a stretnut tak odpust mimus, tebe Lubka sa este ozvem ked ostavas doma dlhsie.
Mam velku novinu som zasa tehotna a som zhruba v 4tt, velmi sa tesime ale musim uznat ze to bol dost velky sok kedze sme este neplanovali druhe. Sarah ma len 11mesiacov a uz druhe? Neviem si predstavit ako budem zvaldat jej ockovania na slovensku a svoje vysetrešnia v ang. Vazne si neviem predstavit ako s nou budem s bruchom lietat, sice nam uz zacala sama chodit ale este tak neisto, je stale velmi narocna a ku hocikomu uz na ruky nepojde ako predtym, sem tam nechce ist ani k svokre a to je s ou kazdy den 😨 Ja viem ze sa to zmeni ked uz bude chodit, ale bojim sa ako ju potom budem s tym bruchom nahanat 😢 😝 JOOOOOOOj je to tak skoro ☹ , ale i tak sa velmi tesime a dufam ze bude vsetko v poriadku. Teraz som este stale na sk a tak ked som si urobila test tak som vola gynek. ci ma vezme ako samoplatcu avysetri ma, mam ale isty problem ,ebo plod je velmi malicky a mam tam obrovsku cystu, tak teraz s tym vraj nemoze nic robit ale vraj sa nesmiem prilis namahat aby ta cysta nepraskla lebo by som zrejme potratila. Tak som dost nespokojna, ale povedala ze mam prist znova o dva tt a skontroluijeme to aj drobca v brusku, tak drzte palce 😢
Sarah je velmi bystra a uz sa naucila kopec veci no a na 1rocik jej pripravime velku oslavu 😀
a vy ako sa mate?

mory
6. okt 2008

bubenkoooooooooooooooooo 😀 😀 jeeeeeeeej tak sa tesiiiiim s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵
daj mi na teba cislo lebo ja ho nemam a uz si nepametam 😝
zajtra ti zavolam pokecame 😉

lubka.l
7. okt 2008

ahojte baby
bubenko GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 a drzim palce

mimus
9. okt 2008

ahojky
bubenko aj ja gratulujem 😵 😵 😵 a drzim prsteky nech to dotiahnes bez problemov az do koca tehu a Sarah bude mat krasnu sestricku alebo braceka 😉
inak ja si v uk konecne uzivam Misenku 😀 , lebo doma mi ju kazdy bral 😅 .

mory
10. okt 2008

mimus 😀 ale urcite ti slovensko a rodina chybaju co? ☹ ako bolo?

ja som uz v praci ale celkom v pohode lebo dnes len do 12:00 😀

mimus
10. okt 2008

jasne ze chyba slovensko aaaaa rodinka este viac, ale uz v novembri pridu vsetci postupne na navstevu tu do uk 😀
juj tu pracu ti nezavidim....naozaj si tu matersku uzivam 🙂

mory
12. okt 2008

kocky no kde ste? zaneprazdnene s detickami? 😀
ja som v praci 🙄 😝

bubenko no ako? co tehulkovanie? uprav si udaje v pase aby sme sa mohli tesit s tebou s pribudajucimi tyzdnami a rastucim bruskom 😵 😉

mory
12. okt 2008

ahojte ☹
ja mam zle spravy dnes mi zomrela babka som z toho strasne smutna mala som ju velmi rada 😢 je mi strasne ze nemozem byt doma s rodinou a ani ist na pohreb 😔 ☹ (bubenko bola to lastomirska babka) 😢 😢 😢 😢

mimus
12. okt 2008

mory uprimnu sustrast 😢 ☹ 😢 ☹ 😢
chapem ako ti je tazko, mna tiez naposledy trapilo ked mi zomrel ujo a nemohla som ist domov a straaaaaaaaasne to bolelo, zapal sviecocku a poplackaj, skor to preboli.....

lubka.l
13. okt 2008

ahojte.
tak uz sme v uk.stvrtok prisiel rodny,piatok vybavovacky a v sobotu sme cestovali.uz sme pri ockovi. 😀
mory uprimnu sustrast.

mimus
14. okt 2008

lubka tak to si mala ku koncu pekne natrepane 😉
stihla si aj to porodne vybavit s rodnym listom ci uz si to nechala na mamcu?
ako sa citis spat v uk? ja si teraz misenku normalne nenormalne uzivam 😀
jaj taka zlatunka je teraz 😀
inak som hodila nove foto z domu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre