Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

fofinka1
20. feb 2009

presne tak cleo,ja som tiez sla s touto myslienkou,i ked niekde v kutiku duse som sa samozrejme bala,prave kvoli tomu,ze som nevedela,do coho idem.ale maly ma skoro osem mesiacov a ja uz by som sla do toho znova.to male cudo tak rychlo rastie,ze uz by som chcela dalsie babatko 😀

mory
20. feb 2009

fofinka jeziiiiiiiiiis ze 4490g 😨 to si ako vytlacila? 😅 😀 ale gratulujem vazne take velke babo a klasickym porodom 😉

martinella1
20. feb 2009

Tak fofinka.....fakt veľké bábo.....to ti aj ja gratulujem....no hlavne, že to máš za sebou.....a s fotkami ti neviem poradiť, ja radšej fotím menší formát, a tie ktoré mám väčšie mi kámoš pozmenšoval.....skúsim sa spýtať

mory
21. feb 2009

dobre rano 🙂

u nas je jak v aprili prsi fuka a potom svieti slnko no proste hroza 🙄 deckam doma sibe neviem ci sa tu do vecera nezblaznime 😝
zajtra idem po tyzdni do roboty tak uz vidim co ma tam caka a tie sefove ksichty ze som nebola cely tyzden 😖 a vy co dnes robite? ake mate pocasie? 😎

cetera
21. feb 2009

Ahojky, ani som necakala ze vas tu najdem....len tak si klikam lebo sa nudim....muzik niekam siel a zrazu pozeram Michalovce..... Ako sa mate tehulky? ja celkom fajn...nie je mi vobec zle, len ma nejako trapia tie odbery krvy. Neviete poradit ako je to teraz? Na kontrolu mam ist V 14tt a az v 16tt mi budu brat krv (prvy krat),...ale citala som ze vraj taky cas v 16tt mi uz maju brat krv druhy krat....teraz neviem ci nejako zabudli na mna alebo ako? Nasla som este jednu holku co je teraz v 14tt a jej este tiez nebrali krv o tyzden ide na kontrolu a zatial jej nic nevraveli....ani neviem odikal je ale je to v poriadku, myslite?

mory
21. feb 2009

cetera neviem coho sa bojis 😉 no krv sa berie na zistenie vady dietatka a nieje to nic strasne uvidis oprti porodu je to hracka 😀

cetera
21. feb 2009

ja sa nebojim toho odberu krvi nemam s tymproblem davat krv len ze neviem preco mi este ziadne nerobili a prvykrat idem az v 16tt?

martinella1
21. feb 2009

Ahoj cetera, mne tiež brali krv v 16. týždni. Nezabudli na mňa....môj lekár mi povedal, že práve vtedy je na to vhodný čas, neboj sa, oni vedia, kedy to majú robiť.....nemyslím, že by na teba zabudli....a ku komu chodíš? Myslím lekára.... 😉

fofinka1
21. feb 2009

mory diky,ja sama neviem ako som ho vytlacila ale lekar ma upozornil,ze pri porode maly spravi paseku,ale az take nieco som necakala,on videl ze je velky,ale porodnik si to akosi nestihol vsimnut a ked videl aku ma hlavicku tak uz bolo na sekciu neskoro,bol prilis nizko.prisiel nastrih a ja som si povedala ze proste ide von a hotovo.aj ked som mala nastrih tak som sa este pekne natrhla,ale nejak som s tym nemala problem,hojilo sa to pekne a rychlo,takze ma to netrapilo.len som sa potom bala pozriet na tu jazvu.este som s porodnikom zartovala nech mi tam da peknu krizikovu vysivku.myslim ze mi pomohlo,ze som to brala vsetko s humorom a ze to proste tak musi byt a musim si to odbit.ale nechcem tymto strasit vsetky prvorodicky,ktore sa nachadzaju na tejto stranke.aj mna strasili vselijakymi hororovymi scenarmi a nakoniec to dopadlo vsetko super.

martinella1
21. feb 2009

Ahoj fofinka, posli mi fotecky maleho na mail, ked nevies, ako ich pridat tu....poslem ti moju mailovu adresu v internej poste.....

cleo55
21. feb 2009

ahojte! cetera aj mne brali prvy krat krv az v 16tt proste som to nijako neriesila oni vedia ze kedy maju co robit! uffff fofinka tak to si odvazna ze hned chces aj druhe to je pre mna velka odvaha 😀

fofinka1
21. feb 2009

cleo,ani nie tak hned,chcem tak aby mal minimalne rok,ked sa rozhodneme pre druhe deculo.a nie je to odvaha,ja len tak uvazujem,aby som to mala za sebou a mohla si uzivat sladky zivot s detickami a muzickom 😀

martinella1
21. feb 2009

Fofinka.....aj ja som pomýšľala nad druhým bábom hneď po prvom....no ešte mám pred sebou štátnice, tak najprv to a až potom ďalšie bábätko.....

fofinka1
21. feb 2009

martinella skusala som ti poslat fotky cez mail,ale stale ma to vyhadzuje von,asi tie fotky maju fakt velku velkost,nerozumiem tomu.pohram sa s tym,mozno na nieco pridem.

cetera
21. feb 2009

martinella1 ahoj, chodim na straňany k dr. Rochovi, takze budem v klude....uz som tam chcela v pondelok zavolat setricke a popytat sa tak pockam na tu kontrolu...vdaka

martinella1
21. feb 2009

Ahoj cetera, s týmto doktorom nemám osobné skúsenosti, ale počula som o ňom a viem, o koho ide.....myslím, že je to fajn doktor, takže sa určite nemusíš báť.....určite je všetko v poriadku.....ja som sa tiež vždy niečoho bála, z každej strany som počula veľa negatív a všetko som pripisovala práve mne.....ale opak bol pravdou a v auguste sa nám narodilo krásne zdravé dievčatko....len musíš veriť v prvom rade sebe a svojim pocitom....držím pršteky a keď budeš mať niečo nové, tak daj vedieť....

Fofinka.....neviem, prečo ti ich nechce pripojiť, veď ja v mailoch posielam fotky s veľkou kapacitou.....no skús sa pohrať a pošli....som strááááááááááááááášne zvedavá

fofinka1
22. feb 2009

cetera ja tiez chodim k rochovi a bola som s nim maximalne spokojna pocas celeho tehotenstva,takze neboj,vsetko bude ok

martinella uz som posielala fotky cez mail a vzdy to slo ale teraz cosi hapruje,pokusim sa ak nie tak nafotim maleho v mensom formate a tak...

cetera
22. feb 2009

fofinka ahoj, pozeram ze z SO. Priamo alebo pomimo?

ekia
23. feb 2009

Ahojte dievčata, tak my sme po výkende opäť doma.
Ako ste sa rozpísali 😉
Aj ja chodím k Rochovi a som viacmenej spokojná. Aj ja som sa strachovala počas tehotenstva aby všetko bolo ok a nakoniec to všetko dobre dopadlo 🙂
S tými forkami - dajú sa zmenšiť v programe adobe photoshop ale aj iných, postup som písala niekde pár strán dozadu.
Adamko sa mi niejak vyhádzal,tak neviem či niečo popapal alebo popapala maminka 😠 kedže sa ešte kojíme 🙂
V byte máme riadnu kosu - na sídlisku nám prasklo potrubie tak sme od včera večera bez tepla 😠 Dúfam, že dnes to opravia....

cetera
23. feb 2009

ekia, ahoj ja som tu nova , ale pozeram ze sa vas chlapcek narodil presne v den nasej svadby...:o)

ekia
23. feb 2009

Ahoj cetera, tak to ste ešte mladomanželia 🙂 Vybrali ste si pekný dátum 😀

martinella1
23. feb 2009

Ahoj ekia....musím mrknúť niekoľko stránok dozadu, aby som preštudovala ako zmenšiť fotky....mám mnoho fotečiek z dovolenky, tak by som pridala, keď sa mi podarí pozmenšovať.... 😉

cetera
23. feb 2009

to sme si vybrali......chceli sme 9.februar ale to uz bol post lebo bola skoro velka noc...:( a najblizsi volny termin skupiny a miestnosti bol 3.5. ale som spokojna lebo nas uriekli ked sme sa stretli ze sa vezmeme do roka a do dna a mi sme sa vazli 3.5. na narodky svokri a 4.5 sme oslavili rok spolu

fofinka1
23. feb 2009

caute baby

cetera byvam v dedine Zahor

ekia diky za radu ohladom fotiek pozriem skusim

fofinka1
23. feb 2009

ekia kde by som si mohla stiahnut adobe photoshop? nevies poradit?

ekia
24. feb 2009

fofinka, už nepamätám odkiaľ sme to presne sťahovali, ale skús zadať do vyhľadávača Adobe photoshop CS3. Ale hľadaj tu free verziu lebo sú aj platené 😉

cetera
24. feb 2009

holky od vcera vecera ma boli raz cele brusko raz len v boku, kedy ako ....bude to tym ze rastieme alebo to bude nieco ine....predchvilou to prestalo a zase je to tu..hrozne... raz boli viac raz menej...mam sa niecoho obavat alebo je to normalny proces?

ekia
24. feb 2009

Ahoj cetera, aj mňa do cca 3 mes. bolelo ako keď maš kramy. A potom neskôr v 5-6 mes. ma bolelo v boku a to mi povedali že na tom mieste kde ma to bolí tak tam ma chrbátik a tlačí ma tam. Neviem ako veľmi ťa to bolí ale keď si si nie istá tak skús zavolať lekárovi. Uvidíš bude dobre a len rastiete 😉

cetera
24. feb 2009

mna doteraz nebolelo nic dokonca ani nevraciam tak sa nemozem stazovat, len sem tam necitim sa dobre, ale inak pohodka.... ale boli ma tak ako keby mala mat kramy....moze to byt aj tym ze sa matrenica roztahuje ze? nechcem zase pre kazdu vec bezat k dokimu...

cetera
24. feb 2009

raz ma boli hore raz dole raz v boku neviem ked rastieme co to tam to male robi .....lebo mi ho minule ani nemohol odmerat co sa tolko vrtelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre