Sú tu tehuľky z Poľnohospodárske Univerzity v Nitre?

anulienkaf
19. jan 2011

Su tu tehulky ( byvale studentky, studentky ) z SPU Nitra??? 😀

anulienkaf
autor
16. mar 2011

@miroslava44 uz musim spat skoro kazdy den poobede, mam dost nizky tlak, dnes ma tiez len tak motalo. na minulej poradni som mala 90/50 ☹ .tak podriemem a vecer citamkeby bolo uz aspon pekne a teplo

miroslava44
16. mar 2011

@anulienkaf no tak teda to nič moc ten tlak, ja mávam ukážkový teraz v tehotenstve, teda aj predtým som mávala, niekedy sa stalo, že aj nižší. Ale ináč 😀 Ale asi vždy lepšie ako vysoký, tam potom berú tie lieky a neviem čo ešte a býva tam plánovaná sekcia. No veď oddychuj a užívaj si.

anulienkaf
autor
17. mar 2011

@miroslava44 ale dnes to bolo lepsie, doktor mi predpisal nejake tabletky proti tvrdnutiu okrem magnezia a mali vedlajsi priznak nizky tlak a ze by ho ludia s nizkym tlakom jest nemali, tak som ich dnes neuzila a bolo mi ovela lepsie tak iuvidim co mi povie. juj uz sa ti to ozaj krati, som zvedava, ako to vsetko zvladneme

miroslava44
17. mar 2011

@anulienkaf no vidíš to?Tak to bolo asi tými tabletkami. To by si mal dávať pozor na také nie? 😠 Joj kráti sa to, som aj ja zvedavá, lebo v nitrianskej nemocnici to je všelijaké, no neviem.... Zajtra poradňa, tak uvidíme, čo povie doki, snáď bude všetko ok, ako aj naposledy 😅

anulienkaf
autor
17. mar 2011

@miroslava44 ano? neviem o nitrianskej nic, byvaju problemy?

miroslava44
17. mar 2011

@anulienkaf ale, veď vieš, že sa už kadečo popísalo o nitrianskej nemocnici....ale tak že sa to tam dá, aj izby že sú pekné, tak uvidíme, že aj personál sa dá, len je tam vraj jedna taká striga, tak dúfam, že sa jej úspešne vyhnem. Len ani epidurálku nepodávajú a tak, tak si to budem musieť užiť naplno 😀 NO už aby to bolo tu...

anulienkaf
autor
17. mar 2011

@miroslava44 to som si myslela ze epidur. sa robi normalne uz vsade. aj ked by som si ju nedala, mam hrozu z toho ked si pomyslim na tu inj. a ze boli pripady ked babe zabrala neskoro alebo ze citila jednu polku tela a tak a väscina s ktorými som sa bavila mi hovorila ze viac ako ten samot. porod ich bolelo zosivanie a tie dni potom.ale aj tak ma prekvapuje ze tam to nerobia. a krajske mesto 🙂 sestricky sa vsade najdu protivne, ved su to tiez ludia, kto vie, ako bude v zv, ale zatial som pocula viac dobreho

miroslava44
17. mar 2011

@anulienkaf no hej, ja by som si ju aj tak nedala, jednak je to dosť drahé podľa mňa a myslím, že žena si vytrpí, tak či tak svoje pri tom pôrode. Som aj ja počula, že to narobilo hocikedy problémy, tá epidurálka...

miroslava44
7. apr 2011

@lenuska20
@anulienkaf
@svetielkoand
baby tuto ostalo nejako mŕtvo, tak čo sa deje? Ako sa darí? 😀 My začíname zajtra posledný týždeň, no vyzerá to tak, že môjmu Matejovi sa vôbec nechce vonku z toho bruška... 😀 Tak musíme ešte čakať...

lenuska20
7. apr 2011

ahojteee 🙂
ako sa máte?
@miroslava44 jej teda ty to už máš len za pár 🙂 nemáš trošku strach? ako sa cítiš?

miroslava44
7. apr 2011

@lenuska20 ahoj, ahoj, dobre sa máme, no zachvíľu, uvidíme kedy sa vypýta vonku 😀 , ale dúfam, že čoskoro...lebo už je mi veeeeeeeeeľmi dlho a už mám pocit, že mi malinký rozpára bruško 😀

anulienkaf
autor
8. apr 2011

@miroslava44 no uz sa toi to fakt krati, chlapci su leniví, sestra ma termin o par dni skôr ako ty, a maly mišo nie a nie. včera mala prvy termin, tak som zvedava, kedy nas poteší 🙂

anulienkaf
autor
8. apr 2011

@lenuska20 ahoj ahoj, ty ako? male rastie? problemy uz neboli?

miroslava44
8. apr 2011

@anulienkaf no vidíš to? Horšie, že ja mám len ten jeden termín, tak ani neviem, že kedy by som ho tak ešte mohla očakávať... 😉 No nič iné nám neostáva. Podľa mňa to je individuálne, sestra mala oboch chalanov a obaja sa narodili skôr...No nič, idem sa napapať, tak píšte a píšte, že čo máte nové
@lenuska20 ale ty sa pochváľ, ako sa darí vám

lenuska20
9. apr 2011

ahojte kočky 🙂

@anulienkaf nie od utorku sme už úplne v pohode, máme 27mm a srdiečko nám bije silno ako zvon 🙂 inak som to asi zakríkla s tými nevolnosťami, lebo sa mi zasa vrátili...a ty sa máš ako?
@miroslava44 dobre sa nám zatial darí, už som si pomaly začala nakupovať pár vecí, čo mali v tescu akciu, aj ked je to možno ešte skoro...inak nám je celkom dobre, bakalárku som odovzdala žemberymu nech mi ju mrkne a vrásky mi robí iba doc.hudec, nechce mi dať skúšku, hoc som ju už mala spraviť, ale zapísali mi o 16 bodov menej ako mali 😠 ako sa cítiš? zatial sa k ničomu neschyluje?

miroslava44
9. apr 2011

@lenuska20 nechce ti dať skúšku?no to je hudec, čo k tomu dodať, ja som sa mu našťastie vyhla 😀 A ako že ti zapísali o 16 bodov menej?Si mala reklamovať...Ale on ti ju dá, nič neboj 😉 Ja som nakupovala tuším až nejako v polovici, a ani nie veľa, lebo veľmi veľa vecí mám od sestry...až dosť a oni mi ešte aj nejaké nové kúpili...teda stále kupujú, tak o to mám menej 😀 Cítim sa celkom dobre, ale ako balón...no čo k tomu dodať, už cítim občas poslíčkov, no malý Matej, nie a nie vonku...čo už, musíme vyčkať, ešte máme 6 dní do termínu, tak uvidíme 😀

lenuska20
9. apr 2011

@miroslava44 no lebo tancík mi zabudol na test dopísať 11 bodov, z jeho časti som mala plný počet a hudec mi z jeho časti napočítal 17 a zapísal mi len 12, a ked som ho na to upozornila, začal sa tam rozčulovať, že ako si to dovolujem, ho upozorňovať a tak..tak som šla na druhý deň za tancíkom, že ako to teda malo byť a on mi povedal, že skúšku som spraviť mala, len hudec má v oblube trhať test a už to nemám ako dokázať, lebo je vyhodený 😠 poslíčkov máš už ako dlho? tak už sa neviem dočkať na fotky malého fešáka 🙂 ja mám tiež nejaké veci po sestre, ale tie už majú pár rokov, takže si musím kúpiť aj niečo novšie 🙂

miroslava44
9. apr 2011

@lenuska20 No tak to je úplne na prd..., to s tebou dobre vybabrali...No ale o Hudecovi je známe, že on je v tomto sviňa 😠 Poslíčkov, čo ja viem, asi od štvrtka, ale nie pravidelne, ozaj len tak občas, dnes som napríklad len raz mala, včera viac, no neviem...uvidíme, ale aj tak si myslím, že skôr ako mám termín sa nevypýta 😖

lenuska20
10. apr 2011

@miroslava44 a budeš rodiť normálne v nitre, nie? nechystáš sa do topolčian alebo tak? no som zvedavá ako ja s tým hudecom nakoniec dopadnem, ale dúfam, že to bude ok 😖

miroslava44
10. apr 2011

@lenuska20 áno, áno normálne v Nitre budem rodiť, nemáme zvyšné eurá aby sme ešte platili niekde inde niekomu. Aj keď tu v NR je to všelijaké, ale tak prežili ostatné, tak aj my prežijeme 😀

lenuska20
10. apr 2011

@miroslava44 myslíš, že je to tam až také hrozné? niektoré chvália, niektoré sa sťažujú, ale ako to býva 100 ludí 100 chutí 😖 🙂 ale tak čo som videla, priestory, teda izby sú pekne zrekonštrované...ozaj a k akému gynekológovi chodíš?

svetielkoand
11. apr 2011

@lenuska20
@miroslava44
@anulienkaf ahoj kocky, ja vas tu normalne zanedbavam, zapoctove pisomky sa blizia a aj seminarky mi treba nejake zosmolit, tento semester bude zabijak, z Manazmentu vyroby a Mikroekonomie kopu ludi vyleti, tak som zvedava ako sa mi podari pri dvoch detoch naucit 😅
@miroslava44 ty si uz utekaj pre babatko - kludne aj do Nr, aj tak ho za teba nikto neporodi, to musis sama a tých par dni vydrzis hocikde, len nech mas postel a babo pri sebe 😉 😵 budem drzat prsty aby si mala krasny zazitok a vsetko bolo ok 😉
@lenuska20 tak uz mas to najrizikovejsie obdobie za sebou, este nech ti prestane byvat zle a budes si uzivat tehotenstvo 😵 inac ku mne boli vyucujuci fajn ked som prisla na skusku s bruskom 😉 na bakalarkach drzim prsty 😉

miroslava44
11. apr 2011

@lenuska20 nemyslím, že je to tam také hrozné, dá sa to zvládnuť, to aké máš šťastie aj na sestričky. Ale myslím, že pokiaľ si ty k ním ok, tak aj oni. Hej viem, že izby sú tam teraz pekné, tak uvidíme. Ja chodím k dr. Juhásovi na polikliniku Chrenová. Taký v pohode chlapík. 😀
@svetielkoand ver mi, že už by som aj išla...veď to tu všade a stále vypisujem 🙂 No jemu sa akosi nechce. Už aj poslíčkov mávam, aj dnes ráno som mala, takých dosť dobrých. No náznak na odtok hlienovej zátky a plodovej vody žiadny....tak musím čakať 😖

miroslava44
14. apr 2011

ahojte baby, tak ja som dnes bola na poradni a u mňa po 2 týždňoch žiadna zmena, ☹ krčok sa ani nepohol a zajtra máme termín. Tak to vyzerá, že budeme prenášať, len keby som vedela, že kedy to príde. Je nekonečné to čakanie 😒
No nejako ešte musíme vydržať...

martuska75
14. apr 2011

Už som tu dávnejšie nebola a vidím "hnojárky" že to tu stále funguje. Rodíte/rodili ste v NR??? Aké to tu je. Ja som bola v TO (už 2X 😅 ) a môžem povedať že super. Určite odporúčam. NIč extra sa tam neplatí, myslím, že len to, čo aj v NR. Personál bol úplne perfektný a to som tam bola cez Vianoce.

svetielkoand
5. júl 2011

Caute kocky, potrebujem pomoct - mame živočišnu výrobu a produkciu s prof. Mlynekom a ako otázku na skúšku dal - Adaptačná krivka, vraj nám ju diktoval ale nikto ani denní nevieme, co od nas chce a ani si nikto nepamatame, ze by nam to diktoval ☹ Viete mi niektora k tomu nieco povedat ak ste to nahodou mali?

svetielkoand
5. júl 2011

@miroslava44 az teraz kukam ze uz mas babo 🙂 gratulujem aj ked neskoro a vela zdravicka zelam 😵

svetielkoand
5. júl 2011

@anulienkaf aj tebe gratulujem a obom zelam vela zdravicka 😵 😵 😵

anulienkaf
autor
9. júl 2011

@svetielkoand dakujeme pekne 🙂

radecica
5. nov 2012

@anjelicek27 ahoj a ty si ktora moja spoluziacka? ja som tiez koncila v 2006 KI🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre