Tehotné Slovenky žijúce v UK

miriamasr
28. okt 2008

Ahojte.

som tehotna 10 tyzden. Zijem v Amersham/Buckinghamshire/. rada by som si pokecala s niekym kto zije v okoli, vymenila nazory, pocity a skusenosti. toto bude nase prve babatko a aj ked viem ze nie vsetko sa stane tak ako ja chcem a predstavujem si, chcem mat co najviac informacii a byt na vsetko pripravena. Chyba mi domov a mam strach ze mat a porodit dietatko v Anglicku moze byt tazke aspon touto cestou by som chcela byt v kontakte s rodackami. pozdravujem vsetky odvazne Slovenky a tesim sa na odpovede.X

sarifa
2. okt 2012

@katie555 a vymazal admin aj ich? urcite nie... A ako si ta mam pridat ved ja tam mam stale pisane ze ta mam ako priatela 🙂

katie555
2. okt 2012

@sarifa tak ked ma mas v pohode ..ja len hovorim ze som si zmenila settings tak ak si ma nemala ako priatela by si nevidela foto alebo fotoblog ...ked som ta tam mala tak poho... 😀

@luk25 pozri ja alebo @andie25 sme neboli tie co tam zacali z nadavkami ...

andie25
2. okt 2012

@luk25 uplne zodpovedne ti mozem prehlasit, ze to bolo myslene od Kate ako for, ok mozno blby, ale for. Naozaj, ja som tam nikdy nic skarede nenapisala, naopak slusne a k veci, no bohuzial, s tym ja nic nenarobim, ked sa niekomu moj nazor nepaci, len preto ze ne som pre vec podla niekoho dostatocne zapalena.

slniecko77
2. okt 2012

@andie25
@katie555 no ''krasne'' sa to zvrhlo 😝 nenechajme si pokazit aj nasu temu

sarifa
2. okt 2012

@katie555 j tak nevidim nic ani foto ani fotoblog

katie555
2. okt 2012

@sarifa ja tam nic nemam teraz aspon o tom neviem - len koli tomu ze ked sa mi malinka narodi ich hodim tam...sorry ze sposobujem stress (aj ked nie umyselne)

@luk25 no bolo to zo srandy - bo ked si vsimnes to som sice na to forum napisala ale do tej druhej temy som nepisala - az kym tam na mna nezacali utocit

@slniecko77 dufam ze tu bude vsetko ok ...311 stran sme sa nehadali tak to hadam uz nejako vydrzime 😀 aky si mala den som ta tu nejako nevidela (iba chvilu poobede)

slniecko77
2. okt 2012

@katie555 vyrazili sme s malym von, povodne na ihrisko, ale potom ma kamoska zavolala na kavu tak sme skoncili u nej, ma o dva mesiace mladsieho syna..tak sa aspon prehrali a mm nas potom vyzdvihol ked siel z prace
..tak dufam, ze zajtra bude opat pekne na ihriko sa dostaneme 😉

sarifa
2. okt 2012

@katie555 ja som sa len zlakla ze co sa ti stalo ked ta nevidime. 🙂

katie555
2. okt 2012

@slniecko77 no tu nam ani zajtra nehlasia ktovieako a potrebujem poprat - bo co ak nahodou pojdem rodit 😀
no a uz som chcela po dnesku prestat uplne soferovat ale som zistila ze sa mi mina caj tak budem musiet do hb 😝 😝
uz sa skutocne citim fed up z tohoto cakania a hlavne aj to je to ze cele dni som sama a potom drahy ked pride domov sa naveceriame a hned sa on zavrie do officu bo potrebuje dokoncit tu web stranku...zial prachy navyse potrebujeme hlavne teraz ked mne este prijem trosku klesne ..ale uz budem musiet vydrzat 😨

andie25
2. okt 2012

ja mam chut na tresku, hned teraz!!!

aliza
2. okt 2012

@slniecko77 @sarifa @katie555 aha, ale pokazit temu druhym vam nevadilo....hlavne, ze vy si mozte dalej kludne vypisovat, co na tom, ze ti druhi su kvoli vam odstaveni 😕. Dosiahli ste, co ste chceli, co na tom, ze tam niekde su matky ako vy, ktore mozno prave teraz potrebuju radu a podporu a aj vdaka vam ju nedostanu. Ja neobhajujem nikoho z tej temy, obidve strany zlyhali, ale zial, pichali ste vedome do osieho hniezda ( nazory sa vyjadruju inak) a aj napriek nasim uprimnym vyzvam ste s tym neprestali. Je to velmi, velmi smutne. Ja by som sa za taketo 'vitazstvo' citila trapne, hanbila by som sa sama pred sebou.

katie555
2. okt 2012

@andie25 vies ze ja som mala take chutky? segra mi dokonca priniesla ked tu bola v maji v prirucnej (tusim z budpaesti letela a tam ich to netankovalo) ja som minule prebrazdila vsetky polske obchody - tusim este v juni to bolo - drahy mal vtedy zo mna nervy ale nikde som ju nezohnala vtedy 😀 plne ta chapem ...a este potom rohliky tiez k tomu ...(10dkg tresky lol co by som za to dala)

slniecko77
2. okt 2012

@andie25 heh v nedelu som ju skoro kupila....skus skocit do halusiek.co.uk alebo si ju odtial objednat 😉
@katie555 mne sa podarilo odrodit o 10 skor, klinovala som dom od zhora dole 😀 nezavidim cakanie 😝 som rada, ze maly bol disciplinovany 😀
..tak prachy sa vzdy zidu 😉

slniecko77
2. okt 2012

@aliza nepises trosku od veci? 😅

andie25
2. okt 2012

@katie555
@slniecko77 lenze dievcata ja mam obchod slovensky dole ulicou a v nom tresku maju 🙂 no musim ockat do zajtra rana 🙂

slniecko77
2. okt 2012

@andie25 potvora jedna 😉 😀 my len polske sklepy..ale zas lepsie ako nic..inak objednavam z halusiek 😉

aliza
2. okt 2012

@slniecko77 reagovala som na tvoj prispevok, ze si to tu nenechate pokazit

aliza
2. okt 2012

@slniecko77 a odveci pisali prispievatelky z tohto fora do temy o I.Boorovej, to ti vtedy nevadilo? mozem aj ja teraz sem pisat odveci, ved mam na to predsa pravo....

katie555
2. okt 2012

@andie25 no tka do rana to uz vydrzis?.. to nema vplyv na cukor?
@slniecko77 no este dnes vecer tatko chce mat 'little chat' s malou koli jej polohe a hadam ked sa posunie uz moze prist ..inak stale sa presuva - takze neviem ci nahodou v tej pozicii nebola len akurat ked som bola u mw
@sarifa hodila som jednu foto na skusku do fotoblogu tak skus kuknut ci sa da pozriet 😕

slniecko77
2. okt 2012

@aliza chodis nas na tajnasa citat? 😀
..vies, presne pre toto je komunikacia cez web nedokonala..nie kazdy pochopi ako to ten druhy myslel 😝

andie25
2. okt 2012

@katie555 dam si nieco ine, uvarim si cajik teply a nieco k tomu zobnem urcite 🙂

slniecko77
2. okt 2012

@katie555 da sa to kuknut 😉 len som nevedela hodit komentar
..len nech s nou pokeca a ''robi'' si autoritu u dcery 😉 😀

sarifa
2. okt 2012

@aliza ale prosim ta teraz trebes voloviny zase.... mala by si si citat vsetky prispevky ked chces niekoho obvinovat... Spravte si sukromnu temu a nikto vam tam nebude chodit a budu vsetci stastni nie?

katie555
2. okt 2012

@slniecko77 ok kuknem na nastavenia ...no to nasa mala bude daddy's little princess ...ale na vychovu mame velmi podobne nazory ...deti sa daju vychovat ...by si neverila 'moji chalani' ako slusne su vychovani - ja som s nimi bola v podstate od 3/5 rokov a su slusni a uctivi ku kazdemu ...ked som k nim prvykrat draheho zobrala ten nechapal.. 😝

aliza
2. okt 2012

@slniecko77 na tajnasa? co sme na zakladke? 😀 ty necitas aj ine temy? na tajnasa? vasa tema bola medzi prvymi a pod temou sa vzdy zobrazi aj prvy riadok posledneho prispevku a podla obsahu som zachytila, ze rozoberate temu o I. Boorovej. mam si nabuduce pytat povolenie, ci si mozem citat vasu temu? ak vam to vadi, tak si urobte sukromku

sarifa
2. okt 2012

@katie555 ano vidim ta trochu som si musela vykrivit hlavu ale

slniecko77
2. okt 2012

@katie555 to mi je uplne jasne, ze bude daddy's little princess 😵
..a je len dobre, ze mate podobne nazory na vychovu 😉 zatial aj my s mm 😀

slniecko77
2. okt 2012

..preco mam pocit, ze si niekto sedi na kabli? 😝

aliza
2. okt 2012

@sarifa preco nemozes normalne diskutovat? preco hned napadas? ja mam svoje nazory a nie voloviny! potom ste voloviny trepali aj vy v tej druhej teme.

sarifa
2. okt 2012

@aliza z akeho dovodu si tu? Lebo sa rozculujes ze mi chodime do tej vasej temy (co ja som tam pisala asi 3x) a ty robis to ise tym ze si tu...nepacia sa ti ako vyznievaju urcite prispevky od nas ale ty robis presne to iste tu... len ma tak zaujima ze oco ti vobec ide?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre