Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

wolfskinka
28. jún 2010

@surviver ked som videla tu predpoved pocasia na najblizsi tyzden ma skoro vykotilo ... to teplo brrrrrrrrrrrrrrr

surviver
29. jún 2010

@wolfskinka no ja teplo milujem...mohlo by byt leto cely rok 😵 😉

cikyta
autor
29. jún 2010

@surviver Moja reč.Aj pre malu je to lepšie.Menej obliekania a žiadne blato!

wolfskinka
29. jún 2010

@surviver no teplo ano ale nie upeky

cikyta
autor
29. jún 2010

@wolfskinka Už nejako ten týžden vydrž.Dlhšie leto nebude.Zase bude trištvrte roka len zima 😠 Tak to dopraj ludom...

wolfskinka
29. jún 2010

@cikyta nech uz snezíííííííííííííííííííííííííííííí ... xixi

cikyta
autor
29. jún 2010

@wolfskinka ti zakričím ja,ked budeš Matejka babušiť do siedmich vetroviek s revoooom a to bude mať soplíky a chrípku už len z toho,že sa pri obliekaní a bojovaní zapotí a ty ho zoberieš hned von do mrazu.

lucula73
29. jún 2010

ahojte
veru,ciky má pravdu,pre detičky je sto razy lepšie takéto počasíčko...moj neznáša obliekanie,reve ako najatý..a čapica?ani nehovorím 😝

wolfskinka
29. jún 2010

@cikyta ak bude po mamine tak bude milovat zimu a neznasat teplo , mne staci teplo 2 tyzdne na dovolenke .. prijemne teplty pre mna su tak 18 stupno, cize jar a jesen ale tieto horucavy mi nerobia dobre na tu moje epielpticku makovicu, byva mi sem tam zle z toho tepla

cikyta
autor
29. jún 2010

@wolfskinka No ved práve...spotí sa ti už pri prvej bundičke a taký pôjde von...to je uplne to najsamlepšie na chorobu,či maju radi zimu,či nie....Ale ved uvidíš za chvílku.
Už nebudeš tak hladieť na seba.Bude existovať len on a jeho potreby,jeho zdravie,jeho šťastie.... 😵

cikyta
autor
29. jún 2010

Mne zas stačí 1 den zima 😀 Na Vianoce. 😀

wolfskinka
29. jún 2010

@cikyta ved jasne ... ze bude potom len on ... o idem ja na obed ... dobru chut vsetkym kto este nejedol

cikyta
autor
29. jún 2010

@wolfskinka Dobru chuť Wolfi... 😉 Ja jem teraz za pochodu a Sisa bude každu chvílku,len čakám kým vstane.

wolfskinka
29. jún 2010

@cikyta dik ... a tesim sa pobede na stretko

romy01
29. jún 2010

Ahojte dievcence

ďakujeme za gratulácie - 🙂 - ciky 😀 😀 😀 krásna básnička už ju mám v albumíku

Prvé kontrakcie prišli o polnoci z utorka na stredu - to som este nevedela ze je to ono. O druhej rano som zistila ze je to pravidelne, tak som uz nesla spat a rano o 6tej uz boli kazde 4 - 5 min. Do nemocky sme dosli o pol osmej. Timko sa narodil po komplikovanom pôrode až o 20.14 ( cize to cele trvalo 20 hodin ) Vdaka komplikovanemu a dlhemu porodu mal Timko problemy no nakoniec to cele zvladol. Musime ho vsak lepsie sledovat a dnes uz ho bola kuknut jeho obvodna doktorka.
Timko je krásne babatko - od zaciatku ma krasne hladku plet a je rozkosny - fotecky dam do albumiku, len neviem ci este dnes - lebo som utahana a idem si lahnut. Zatial sa majte
papa

cikyta
autor
29. jún 2010

@romy01 AHOOOOOOOOOOOOOj.Timotejkovi cmuuuuuuuuuuk a aj tebe.Oddýchni si moja.
(tiež som rodila 20 hodín.)
A čo bolo maličkému z toho dlhého pôrodu?
My sme mali jedine žltačku a napila sa dosť plod.vody. ☹
Držkajte sa.Pápá

zefa
29. jún 2010

romy..ahoooj..chudatko moje..si sa natrápila
a ja zimu neznáááááášam a moje deti tiež..presne kôli obliekaniu...kto chce zimu,nech ide do hôr!!!! 😉 😀 😀 ,ale zase ani takéto hice neznášam..ja tak 25max. 😉

wolfskinka
29. jún 2010

@romy01 drzala si sa statocne ... a trvalo to fakt velmi dlho, dolezite je ze ste obidvaja v poriadku

@zefa rozkaz stahujem sa na lomnicak ... xixi tam je 10 stupnov

domika9
29. jún 2010

@lucula73 to bude si tym že sa vola Matuš lebo mi tiež stale bojujeme s čiapkou no trošku sa to lepší 😉

domika9
29. jún 2010

@romy01 vitaj doma 😉

domika9
29. jún 2010

žienky ja tiež zimu nemusím a to ju tu mame nieže 3/4 roka ale da sa povedať že leto mame asi 30dní v roku inač je to o ničom a ja račica milujem teplo a vodu 🙂

domika9
29. jún 2010

my sme dnes mali brutal den maly skoro vobec nespal o to by ani tk moc nešlo bol celkom kludny žiaden nerv ale teraz ani papať nechcel tak neviem čo to 😒

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
29. jún 2010

@katarina33 ze na papieriku pri posteli ... a teraz v postielke ... to je dobre 😀

cikyta
autor
29. jún 2010

@domika9 Môže to byť zmenou počasia veru ☹

@katarina33 Na papieriku? Ja som mala Sisu v takej hadičke 😀 ,čo mi ju vypustili dnu do bruška.....(prvý krát pri IVF-ET im zostala Sisa v hadičke-ked to nevišlo.Tak to opakovali.)

wolfskinka
29. jún 2010

@wolfskinka inac ja mam mateja na papieriku stale v nocnom stoliku ... vsetky 3 // testy 😀

zefa
29. jún 2010

@wolfskinkaty si číslo,ale v tehu by som aj ja najradšej bývala na Evereste...fakt,ked mi bolo už na odpadnutie z tepla,som si otvorila mraziak a nohy dala na námrazu 😅 😅
@katarina33...sa ten papierik akosi zväčšil 😀 😀 😀

cikyta
autor
29. jún 2010

No veru.Ja mám tieš testíky odložené a jeden nalepený v albume 😀

Dobru nocku...... 😔

wolfskinka
29. jún 2010

@zefa no ja chytra som si pustila klimu, ale som si zabudla vsimnut ze je prepnuta na kurenie, tak miesto toho aby mi chladila byt, tak sa mi kurilo asi hodinu ...... ved vonku nie je az tak teplo, tak si aj prikurujem ... moj muz sa smial

jennys
30. jún 2010

Ahojte, ja teraz len v skratke: bola som 10 dní v nemocke, v pondelok ma pustili. Hrozil predčasný pôrod ale našťastie mi to zastavili, vyzeralo to už všelijako... teraz budem doma dva týždne oddychovať, ležať a potom znova do nemocnice už preventívne čakať na pôrod. Len to vydržať. Idem počítať čo sa tu udialo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre