• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@surviver ked som videla tu predpoved pocasia na najblizsi tyzden ma skoro vykotilo ... to teplo brrrrrrrrrrrrrrr
28. jún 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka no ja teplo milujem...mohlo by byt leto cely rok :dizzy_face: :wink:
29. jún 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@surviver Moja reč.Aj pre malu je to lepšie.Menej obliekania a žiadne blato!
29. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver no teplo ano ale nie upeky
29. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wolfskinka Už nejako ten týžden vydrž.Dlhšie leto nebude.Zase bude trištvrte roka len zima :angry: Tak to dopraj ludom...
29. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta nech uz snezíííííííííííííííííííííííííííííí ... xixi
29. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wolfskinka ti zakričím ja,ked budeš Matejka babušiť do siedmich vetroviek s revoooom a to bude mať soplíky a chrípku už len z toho,že sa pri obliekaní a bojovaní zapotí a ty ho zoberieš hned von do mrazu.
29. jún 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veru,ciky má pravdu,pre detičky je sto razy lepšie takéto počasíčko...moj neznáša obliekanie,reve ako najatý..a čapica?ani nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ak bude po mamine tak bude milovat zimu a neznasat teplo , mne staci teplo 2 tyzdne na dovolenke .. prijemne teplty pre mna su tak 18 stupno, cize jar a jesen ale tieto horucavy mi nerobia dobre na tu moje epielpticku makovicu, byva mi sem tam zle z toho tepla
29. jún 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wolfskinka No ved práve...spotí sa ti už pri prvej bundičke a taký pôjde von...to je uplne to najsamlepšie na chorobu,či maju radi zimu,či nie....Ale ved uvidíš za chvílku.
Už nebudeš tak hladieť na seba.Bude existovať len on a jeho potreby,jeho zdravie,jeho šťastie.... :dizzy_face:
29. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne zas stačí 1 den zima :grinning: Na Vianoce. :grinning:
29. jún 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ved jasne ... ze bude potom len on ... o idem ja na obed ... dobru chut vsetkym kto este nejedol
29. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@wolfskinka Dobru chuť Wolfi... :wink: Ja jem teraz za pochodu a Sisa bude každu chvílku,len čakám kým vstane.
29. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta dik ... a tesim sa pobede na stretko
29. jún 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence

ďakujeme za gratulácie - :slight_smile: - ciky :grinning: :grinning: :grinning: krásna básnička už ju mám v albumíku

Prvé kontrakcie prišli o polnoci z utorka na stredu - to som este nevedela ze je to ono. O druhej rano som zistila ze je to pravidelne, tak som uz nesla spat a rano o 6tej uz boli kazde 4 - 5 min. Do nemocky sme dosli o pol osmej. Timko sa narodil po komplikovanom pôrode až o 20.14 ( cize to cele trvalo 20 hodin ) Vdaka komplikovanemu a dlhemu porodu mal Timko problemy no nakoniec to cele zvladol. Musime ho vsak lepsie sledovat a dnes uz ho bola kuknut jeho obvodna doktorka.
Timko je krásne babatko - od zaciatku ma krasne hladku plet a je rozkosny - fotecky dam do albumiku, len neviem ci este dnes - lebo som utahana a idem si lahnut. Zatial sa majte
papa

29. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@romy01 AHOOOOOOOOOOOOOj.Timotejkovi cmuuuuuuuuuuk a aj tebe.Oddýchni si moja.
(tiež som rodila 20 hodín.)
A čo bolo maličkému z toho dlhého pôrodu?
My sme mali jedine žltačku a napila sa dosť plod.vody. :frowning2:
Držkajte sa.Pápá
29. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy..ahoooj..chudatko moje..si sa natrápila
a ja zimu neznáááááášam a moje deti tiež..presne kôli obliekaniu...kto chce zimu,nech ide do hôr!!!! :wink: :grinning: :grinning: ,ale zase ani takéto hice neznášam..ja tak 25max. :wink:
29. jún 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 drzala si sa statocne ... a trvalo to fakt velmi dlho, dolezite je ze ste obidvaja v poriadku

@zefa rozkaz stahujem sa na lomnicak ... xixi tam je 10 stupnov
29. jún 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 to bude si tym že sa vola Matuš lebo mi tiež stale bojujeme s čiapkou no trošku sa to lepší :wink:
29. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romy01 vitaj doma :wink:
29. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja tiež zimu nemusím a to ju tu mame nieže 3/4 roka ale da sa povedať že leto mame asi 30dní v roku inač je to o ničom a ja račica milujem teplo a vodu :slight_smile:
29. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes mali brutal den maly skoro vobec nespal o to by ani tk moc nešlo bol celkom kludny žiaden nerv ale teraz ani papať nechcel tak neviem čo to :unamused:
29. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si prave spomenula, ze takto presne pred rokom sme si boli pre nasu fazulku v Heliose a mali ju na papieriku pri posteli :grinning: teraz ju uz mame v posteli :wink:

Domi - mozno to teplo, nasa mala ked je uz dost unavena, tiez nechce papat, lebo nevladze sat, vtedy je to narocne papanie...
29. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina33 ze na papieriku pri posteli ... a teraz v postielke ... to je dobre :grinning:
29. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@domika9 Môže to byť zmenou počasia veru :frowning2:

@katarina33 Na papieriku? Ja som mala Sisu v takej hadičke :grinning: ,čo mi ju vypustili dnu do bruška.....(prvý krát pri IVF-ET im zostala Sisa v hadičke-ked to nevišlo.Tak to opakovali.)
29. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinka inac ja mam mateja na papieriku stale v nocnom stoliku ... vsetky 3 // testy :grinning:
29. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolfskinkaty si číslo,ale v tehu by som aj ja najradšej bývala na Evereste...fakt,ked mi bolo už na odpadnutie z tepla,som si otvorila mraziak a nohy dala na námrazu :sweat_smile: :sweat_smile:
@katarina33...sa ten papierik akosi zväčšil :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru.Ja mám tieš testíky odložené a jeden nalepený v albume :grinning:

Dobru nocku...... :pensive:
29. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa no ja chytra som si pustila klimu, ale som si zabudla vsimnut ze je prepnuta na kurenie, tak miesto toho aby mi chladila byt, tak sa mi kurilo asi hodinu ...... ved vonku nie je az tak teplo, tak si aj prikurujem ... moj muz sa smial
29. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja teraz len v skratke: bola som 10 dní v nemocke, v pondelok ma pustili. Hrozil predčasný pôrod ale našťastie mi to zastavili, vyzeralo to už všelijako... teraz budem doma dva týždne oddychovať, ležať a potom znova do nemocnice už preventívne čakať na pôrod. Len to vydržať. Idem počítať čo sa tu udialo.
30. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok