Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
14. dec 2010

@cikyta 🙂 ...ďakujeme ..
malý sa najradšej hrá tak,že uteká pred nami na štyroch a my zaním,po kolenách samozrejme ,obzrie sa,či ideme a davaj zase vpred 😀 .no nedoprajem mu tú radosť? 😀

cikyta
autor
14. dec 2010

@lucula73 Tak utekaj vzpriamene a ked sa obzrie,rýchlo klakni a tvár sa,že ty nič 😅

lucula73
14. dec 2010

@cikyta 😀 .veď aj tak to robím,občas 🙂
ale je strašný zbojník baby,on sa za posledný mesiac zmenil o 180 supňov,nestačím sa čudovať 🙂

cikyta
autor
14. dec 2010

@lucula73 V roku nastáva velký zlom 😉

lucula73
14. dec 2010

@cikyta no asi,ale u mojej dcéry to tak nebolo,ona bola zbojník odjakživa 😀

cikyta
autor
14. dec 2010

@lucula73 Tak ešte raz:
U chlapčekov nastáva v roku velký zlom 😀
Dievčatká su zbojníčky od narodenia 😀

lucula73
14. dec 2010

@cikyta aha,takže to unás presne sedí 😀
teraz mi spí už 2 hodiny na verande v kočíku,odvalilo ho v aute cestou od doktorky,asi z toho revu,čo tam predviedol,tak sme ho preložili do kočíka,vypli na verande radiátor,otvorili dvere a je tam nula stupňov,som teraz kukla 😀 ..ako vonku,teda teplejšie 🙂

cikyta
autor
14. dec 2010

@lucula73 no super 😉

cikyta
autor
14. dec 2010

@fopardi ako si robila perníky s tým perníkovým práškom?

surviver
14. dec 2010

no čaute 🙂

@lucula73 tak ste nas s tou vahou predbehli,ale nehnevame sa na vas 😉 ...su takí rovnakí ti naši zbojnici 😀 .

@cikyta čo sa chystaš piect? nevzali Ti objednavku 😉 😅

cikyta
autor
14. dec 2010

@surviver Ale nie....idem piecť cez cukráreň.........(to sa Fopy pýtam len preto,že ak by ma čírou náhodou chytil nejaký rapel)

zefa
14. dec 2010

@cikyta dones Sisu k nám..my ju naučíme piecť..deti vykrajujú o 106..aj si uložili na plech a sa to pieklo..potom spapali...už min. Vianoce sme piekli..aspoň sa prehrajú 😉
@lucula73 si kľakni na skateboard 😉 😀 ..si nevieš poradiť? 😀 😀 😀 😀 ak nemáte,nech tata rýchlo niečo vyrobí 😉

cikyta
autor
14. dec 2010

@zefa ok,ale si poistite vysoko domácnosť 😀

surviver
14. dec 2010

@cikyta šak viem ,že si spomynala,že objednaš,tak preto som myslela,že Ti nevzali objednavku 😀 ,ale šak jasne treba skusit,ked sa budeš nudit,no a Ty sa isto cele dni nudiš,tak možeš piect 😉 😉

cikyta
autor
14. dec 2010

@surviver 😀 😀 😀 😀 Ved to 😀 😀 😀 😀 Ono ide o to,že čas mám,no nemám rada,ked mi nejaké šidlo pobehuje okolo horucej rury a pýta sa furt na ruky atd...Hádam už na druhý rok to pôjde. 😉 Ale teraz nie.
(Na velkonočný pondelok má Sisa narodky v r.2011,tak si už hádam sama niečo upečie. 😅 Ale teraz na vianoce to nejde.Ju nezaujme nič dlhšie ako 3 minuty a to je málo na koláčiky)

surviver
14. dec 2010

@cikyta no to poznam,nas zatial vie zaujat hračka tak na 1-2 minutky 😅 ...idem na panelak,ale šak hadam ešte nakuknem 😎

fopardi
14. dec 2010

@cikyta hej davala som to korenie takže som dala aj škoricu kolko písalo v recepte a tak od oka som dala aj to korenie ale odhad 4lyžičky na ten recept

fopardi
14. dec 2010

dnes sme mali pekny den šli sme s ockom do roboty a tak nam zbehol den ani neviem ako 🙂
bola som aj na hematologii najbližšia kontrola v juni ale budem to musieť nejako poriešiť lebo takto to mam velmi daleko ☹

surviver
14. dec 2010

@fopardi to je tam tolko ludi? a snehu mate asi vela...,lebo aj u nas je jak v rozpravke bielo

fopardi
14. dec 2010

@surviver nie nie pre vela ludi teraz mam vysledky dobre len koli take kontrolne treba chodiť koli tomu clexanu čo som pichala a tak tam musim stale chodiť len železo mam na prd ale to je v pohode lenže ta dr. je od mojho domu 50km daleko pre mna ☹ neda sa stale tam chodiť a zabiť tym cely den a mm somnou nemože chodiť a to iste aj endokrinologia 😒

fopardi
14. dec 2010

no a veru snehu u nas ako v mrazikovi a zima jak v ruskom filme brrrrr

surviver
14. dec 2010

@fopardi ahaa...no a zima aj u nas dnes -7....ale šak aj tak dlho vydržala pekna jesen 🙂 ,tak tu zimu nejako pretrpime,hlavne deturence pri tom obliekani trpia 😠

fopardi
14. dec 2010

@surviver že -7 tak u nas bolo rano -11 a ked sme prišli ku mm do roboty tak bolo -17 ale najväčšia zima aku som tu zažila bola myslím -29 auto som vtedy ani neskušala naštartovať 🙂
a v robote som ešte o 10tej nebola rozmrznuta 🙂 ale to bolo asi 5 rokov dozadu

surviver
14. dec 2010

@fopardi 😠 no aspon bude Matuško otužily,ked ho tak troška vymrazi 😉

surviver
14. dec 2010

tak sladke sničky všetkym 😵 😔 paaaa

fopardi
14. dec 2010

@surviver ved hej my chodime do každeho počasia teda okrem dažda a silneho vetra 🙂 veru ako dobre spal v takej zime 🙂

fopardi
14. dec 2010

@surviver a čo to nevidim drobček bude mať čoskor asi surodenca tak to sa teším až teraz som si to všimla 🙂

zefa
14. dec 2010

@cikyta ešte sme nič nemenili po našich..tak možno na jar alebo v zime 2011,takže ešte to môžu tu doraziť spolu 😉 😀 😀

denis19
15. dec 2010

Dobré ráno! Poslušne hlásím.......NIC NEMAM NAPECENO!!!!!
A kdo bude mít sourozence 🙂 ?

surviver
15. dec 2010

pekne ranko 🙂

@fopardi tak aby som Ta uviedla "do obrazu" 😉 ....my sa snažime od augusta a ak sa nezadari,tak by sme chceli ist v januari alebo februari do Heliku pre eskymačikov 😉 .....takže denis19 surodenec zatial len v planoch a snoch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre