• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Čadce

28. septembra 2016 
pocuvaj a manzel pomene sa vola ako?je mi to povedome :grinning:
11. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martin a byvame na Rakovej.pozri si moj svadobny album tam sme obaja :slight_smile:
11. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ta najdem pod akym nickom lienocka2? :grinning:
11. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takym ako tu presne.lienocka2
11. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka2 vitaj medzi nami a ďakujem za info ohladom dr. Budajovej

nevieš náhodou či to má dáko podelené , ktoré dni má nefro a od ktorej? alebo má nefro každý deň?
11. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, prajem všetkým veselé veľkonočné sviatky :dizzy_face: Taktiež vítam novú maminku. Trošku som sa tu neukázala - boli sme u rodičov, a nemala som čas :grinning:, tak teda- pre mimi109 - pyelonefritída je zápal obličkovej panvičky, prišlo to dosť náhle, malá po kolapse - vysoké teploty ležala 3 týždne v nemocnici :frowning2: Ale už je to dúfam preč... Lienočka2 - nepoznáš rod. Janíčkovú, majú dcérku - cca 14 mesiacov? Ležali sme spolu v nemocnici :pensive:
11. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi109 vies co ked som bola s malym na poradni tak tam mala rozpis.ale potom ked sme boli na krv tak uz tam ten rozpis nebol.tak asi robi aj aj.ale robievala nefrologiu od deviatej.nie marcelka nepoznamnic mi to meno nehovori.
11. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenicky lienocka akosi neviem najst ten tvoj album :grinning: :grinning:
12. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je škoda lienočka... :pensive:
12. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=67723&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Ahoj panca.Tu je ten moj album.mozes pridat aj gratulaciu ak chces. :grinning: no to je veru skoda nepoznama marcelka.Skusim sa opytat svokry mozno ona bude vediet. :slight_smile:
12. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka pocuj ja neviem ci som s tvojim muzom nedruzbovala na Mirovej Polakovej (pred rokom zomrel) svadbe :slight_smile:
12. apr 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no druzbovala on to spominal.No mirco umrel skoda mlady clap zivot mal pred sebou. :frowning2:
12. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava mlady chlap :slight_smile:
12. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka on si vzal moju naj kamosku a ja som ho mala rada ako brata vyrastali sme spolu na Drahosanke a toto? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: doteraz sa mi zda ze ho vidim v meste :unamused:
12. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mne stale nejde do hlavy ze yz nezije. no aj lucia je fajn.a take male deti po nom ostali.smutne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ženičky, ako ste prežívali dnešný "šibačkový" deň? My vcelku fajn, i napriek tomu, že tento deň nemusím. :sweat_smile: A ako ho prežívali vaše deťúrence?
13. apr 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tiez v pohode ani ja to moc nemusim ved je to nespravodlive zbiju nas korbacmi oleju vodou a este chcu eura :grinning: :grinning:
13. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno, presne máš pravdu milá Pacna :angry: A u nás v Turzovke ešte aj pršať začína :sweat_smile:
13. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super pocasie :unamused:
13. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to naozaj... Boli sme sa trošku prejsť, a tak ma to zmorilo... A dnes ma prišiel vyšibať synovec - 4 roky, a mám z toho tri modrinky :sweat_smile:
13. apr 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a pekny vecer vsetkym.no my sme mali sibacov dnes ako kazdy rok.rodinu s detmi :slight_smile: boli sme aj my posibani,vsak nech sa uci synator od mala :grinning: Aj nam stihli trosku auto oskret. :unamused: nevadi opravy sa.No dnes bolo veru krasne teplo bodaj by to tak bolo stale. :slight_smile:
13. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem pridat zienky?ja z Cadce tiez a tusim uz som na tuto temu pisala..adamko uz spinka tak mamina ma chvilku casu...sa mi tak pekne naucil spinkat klop klop len nech nam to ostane...
my bez korbaca nastastie takze ziadne sibanie.. :slight_smile:
13. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ako sa máte? :slight_smile:

my sme celé dni vonku keď je pekne :dizzy_face:

fidka79 vitaj :wink:
14. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mimi109 .Mam sa celkom fajn malicky mi spinka tak mam chvilu pre seba. boli sme Ca v Lenke mu kupit hojdacku tak ho ta cesta unavila.to mame dnes ale krasny den ze?teplucko.super. :slight_smile: fidka 79 vitaj medzi nami :wink:
14. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer maminky, vítam ťa i ja fidka :wink:. Lienočka, akú ste kúpili hojdačku? I ja potrebujem ísť do Čadce kúpiť malému nejaké plátenky. Dnes sme mali ale krásny deň, však? :wink:
14. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj marcela 79 kupili smetaku na trojnozke detsku. vysla nas na 60 eur.no veru krasny aj zajtra ma byt tak. :slight_smile:
14. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka v Lenke maju draho a vies ze za LEnkou co su tie panelaky tam byva Kristina? :slight_smile:
14. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, už vám spia deťúrence? Mne malý ešte nespí :frowning2:
14. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panca to uz po dnesku viem :slight_smile: ale taku nikde v ca nemaju a do pl sa nam nechcelo ist.No to viem ze tam kdesi byva ale neviem v ktorom panelaku.pisala mi sms asi 3 dni do zadu.marcelka mne uz maly spinka uz mana dneska toho dost.naucil sa stvornozkovat tak je k.o :grinning:
14. apr 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi lienocka marcelka dakujem za privitanie,my uz spinkame asi hodinku,cez den este posledne nakupy pred odchodom na slovensko :slight_smile: sa uz tak tesime..ake byva teraz u nas pocasie?dufam ze teplo som adamkovi letne veci nakupila..
pacna inak aj ja som z tych panelakoch za lenkou,pri parku..
14. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok