Tehuľky z Prešova - december 2007

sarka211
14. sep 2007

ahojte...chcela by som sa zoznámiť s tehuľkami v Prešove na spoločný pokeca porovnanie skúseností ....teším sa...zatiaľ pa

sarka211
autor
14. okt 2007

michell:čoskoro je tvoj manžel doma 😉 viem ako ti je, aj môj manžel pracoval v Nemecku, no konečne ho mám pri sebe 😀

danuska24
17. okt 2007

vcera som bola na prietoky, vsetko je ok, aj my sme trocha väcsie, takze nam posunuli termin o 2 tyzdne. na ctg sa chodi v ktorom tyzdni?

danuska24
17. okt 2007

mne nepovedal dr. nic, o mesiac zase do poradne (vo stvrtok) s tym ze od piatku na matersku 😉

sisi1
21. okt 2007

Ahojte maminky "cakatelky", len vas chcem takto pozdravit, kedze ste z mojho mesta 🙂

danuska24
22. okt 2007

ahoj sisi 😉

sarka211
autor
23. okt 2007

ahoj sisi...ako sa mate?? 🙂
ja musim ist tento tyzden k dr., ale som chora , tak to odkladam....
dostali ste nejake kufriky od lekarov pred materskou???kamoska dostala 😝

danuska24
23. okt 2007

sarka ku komu chodis?

danuska24
23. okt 2007

sarka ja chodim k Dr. Ligusovi - dnes som si vypytala kufrik s tym ze som ho zatial nedostala - a sestricka vravela vsetkym ktore tam boli, ze ked nemaju kufrik nech si beru (ale popravde - nic-moc)
uz viem kedy sa chodi na ctq 😀

danuska24
23. okt 2007

Miska ides zajtra cvicit??

danuska24
24. okt 2007

dobre ranko. 🙂
kde ste ☹

danuska24
25. okt 2007

Miska bola si cvicit? o com bola prednaska?

michell
26. okt 2007

ahoj dani,nebola som lebo mam doma manzelika tak si ho chcem trosku uzit lebo v pondelok odchadza ☹ Ani ty si nebola?Nabuduce uz pojdem 😉

danuska24
26. okt 2007

ahojky, nie nebola, bola som v Saci za Dr. - dohodnut sa predbezne co a ako, a potom som uz nestihala. keby som vedele ze prednaska bude urcite po cviceni a nie naopak tak by som sla, lebo na tu stvrtu by som to mozno nejak zmakla...
tak si uzivaj manzelika a v stredu sa dufam uvidime.
buduci tyzden si budem uzivat, lebo je to posledny pracovny tyzden. 😀 😀 😀
od 4.11. huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na matersku
aspon sa konecne (dufam) vyspim 🙂

sarka211
autor
27. okt 2007

ahojte kocky..... ako sa mate????kde chodite cvicit???dani chodim k dr.Stosekovi....mala som horucky a chripku ,ale je to ok...v ktorom tyzdni sa ma ist na ctg??? dik

danuska24
29. okt 2007

mne kazal Dr. Ligus ist v 36 tt do tej nemocnice kde chcem rodit, takze ja idem do Sace
cvicit chodim do Centralu - na sidlisko II
prides?

sarka211
autor
29. okt 2007

dani nieje neskoro teraz zacat cvicit???co tam vlastne robite??? 😕ja budem rodit v starej nemocnici u dr.Olejara 🙂 🙂
dnes ideme po kociar, postielku uz mame a pomaly sa zacinam balit....a vy ako???zatial pa

danuska24
30. okt 2007

ono je to v podstate o tom istom, nejake cviky na uvolnenie, ale hlavne dychanie a tlacenie 🙂
no ja si tiez skupujem ,,posledne,, veci a tiez chcem zacat pomalicky balit 😉
a v Saci sa chcem spytat co mam vlastne potom zobrat malej 😀

danuska24
31. okt 2007

bre ranko 😀

michell
1. nov 2007

sarka aj ja chcem rodit u dr.Olejara.Mam ist za nim v 36 tt 😉

danuska24
1. nov 2007

ahoj Miska, pekne fotecky 😉

danuska24
1. nov 2007

Sarka aky mate kociar?
inac buducu stredu bude na predporodnej priprave kojenie - ak by si chcela prist

sarka211
autor
2. nov 2007

miska si uz objednana....ja sa len budem 🙂
danuska: kupovali sme kociar pod mestom za 6000;ak budem mat foto tak poslem tak yatial pa

danuska24
3. nov 2007

ahoj,
ok Sarka, tesim sa 😉 pekny den

sarka211
autor
4. nov 2007

ahojte kocky.....ako sa mate? ja mam dva dni krce ako na menstr.....mate aj vy?dost to boly...inak v pohode....tak zatial pa

sarka211
autor
4. nov 2007

danuska v stredu pridem s kamoskou... o kolkej to zacina? a co treba priniest? dik tak v stredu pa

danuska24
4. nov 2007

zacina o 15.00, neviem ci bude prva prednaska a tak cvicenie alebo naopak. ak sa citis ok a planujes cvicit tak si dones nejake veci na cvicenie, mikinu aby ti nebola kosa a hrube ponozky, sme tam bose, tak aby ti nezmrzli nozky. 😉
plati sa 70,-- ci si tam hodinu alebo dve.
k tym krcom - ja som take mala minuly tyzden, ale uz pohodicka.

danuska24
7. nov 2007

ahojky, tak co bola si? bolo tam viac novych tvari tak neviem ci si bola jednou z nich 😀

sarka211
autor
8. nov 2007

ahoj...bola som 🙂 mala som rifle...a ty si bola ktora? necvicila som, lebo som sa necitila dobre....dnes som bola na ctg a na buduci tyzden idem zas.... 🙂

sarka211
autor
10. nov 2007

haloooooooooooooooooooooo... 😢 nik tu nieje???

michell
10. nov 2007

ahoj ja som tu,prave mi rodi kamoska tak cakam na telefonat 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre