• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Téma pre tehotné Bratislavčanky

2. augusta 2008 
vcera som sa prave "stazovala" ze ako to baby robite,ze uz mate tolko foteciek z UZV,ja som mala zatial len 2 UZV-oba vaginalne,prvy hned na zaciatku ked mi potvrdili ze som tehu,a potom v tom cca 9-10tt,kde bolo vidno mini fazulku.fotku mi nedali,ani som si nepytala,hovorila som si ze aj tak tam nebolo skoro nic vidiet.ale teraz trochu lutujem.no a najblizsi UZV je koncom aprila,to som sa uz pytala ci bude aj foto-vraj ano.a potom uz len jeden UZV.a to som si najprv naivne myslela ze UZV sa robi pri kazdej navsteve poradne :frowning2: takze foto nemam a ani tak skoro mat nebudem-fnuuuuuuuuuuk :confused:
20. mar 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bratislavcanky, aj ja sa k vam pripajam :wink:
20. mar 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rovni a kamže to chodíš k lekárke ?

ja chodím do Prosanus sanatória na Daxnerovom nám., je to súkromné centrum plné lekárov ..ja tam chodím k zubárke a na gyndu...a keď treba aj iných lekárov tam mám poruke...a je to dosť dobré...som spokojná...odporúčam :wink:
20. mar 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa pridam aj ja, aj ked som len na zaciatku... ale budem zase v tejto teme pokukovat dlhsie... :wink:
20. mar 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som inak bola na 3D a bol to velky zazitok hlavne pre mojho manzela a neskor na DVD pre blizku rodinku, vsetci boli dojati :wink: .
20. mar 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim na bezrucovu-su tam 3 gyndosi zdruzeni pod znackou MILLY sro. inak som s mojim dokim velmi spokojna myslela som si ze je bezne ze fotky sa davaju az v 2.polovici tehotenstva.ale tu zistujem ze nie..... :frowning2:
o prosanuse som tusim niekde citala,robia aj 3D-ze?pri kazdej navsteve aj platis?
inak ahoj matinka :grinning:
20. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sicilia-aky prijemny zavan leta a stredomoria :grinning:
20. mar 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rovni...ja platím ročný poplatok za poradňu 3000,- a potom už neplatím u gyndy nič...a fotky mi dáva automaticky pri každej návšteve teraz...tak sa to dosť oplatí aj tak...bez stresu ma objedná na konkrétnu hodinu tak nemusím čakať...už som jej tam dohodla asi tak 4 kamošky :slight_smile:
20. mar 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sicilia...áno ty ma aspoň nepredbehneš...zatiaľ som tu bola najčerstvejšia tehula....tak už je tu mladé masko...xixi
20. mar 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas dobre lucy,ja platim len za niektore ukony,ale sa to nazbiera-za kazdy UZV 300 Sk,za nejaku injekciu 100 Sk,za objednavku na urc.hodinu 100 Sk,a podobne.s pristupom som zatial spokojna,no uvidime ako to pojde dalej,mozno pouvazujem o zmene.
20. mar 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahojte aj Matinka aj Sicilia.. toto je super tema aby sme sa tu navzajom postretali z roznych tem :grinning:
20. mar 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz som taká hrdá ostala...že som mu založila :sunglasses:
20. mar 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved mas byt na co lucilienka.. si velka sikovnica :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haha....nooooo ... to som :grinning:

už škúlim po hodinkách aby bolo 12.00 hod.. a utekám na obedík domov...mám tam francúzske zemiaky pripravené...mňam, už slintám.....

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeana, a ty sa co nasej domovskej teme dnes vyhybas? :slight_smile:
20. mar 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dakujem, ze mlade masko:slight_smile:)) no dobre to padne, aspon teda, co sa tyka toho tehulkovania :grinning:
rovni, to ano, aspon trochu tepla v tomto blaznivom pocasi..
:wink:
20. mar 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru sicilia,aj by som uz tak chcela jar a teple pocasicko :slight_smile: aby som mohla nosit lahke volne oblecko,lebo do tychto zimnych veci sa pomaly ale isto prestavam zmestit :grinning:
20. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlásim sa poobede....ledva odfukujem, ale ešte z posledných síl sa tlačím malinami :angry: ja nie som normálna.... :sweat_smile:
20. mar 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: tuším som ťa tými malinami naočkovala :wink:
20. mar 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja už mám len dvoje gate čo ako -tak zapnem.....všetko ostatné totálne doslúžilo....takže pomaly ale isto chytám nákupnú horúčku na materské veci.....nejaké lahké nohavice..a veď v lete budeme v šatičkách labzovať :slight_smile:
20. mar 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bora...veď preto som si ich išla včera do Tesca kúpiť :wink: ...haha....som zobrala len jeden balík a teraz ľutujem, pojdem aj dnes po robote a kúpim do zásoby aspon 4 balíky....mňaaam...
20. mar 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiez celkom slusny obed a teraz mam chut na sladke, leeeenze kedze som keksik spapala doobeda, nic tu uz nemam :unamused:
20. mar 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka: dojdi k nám ja som včera napiekla zákuskov.... samé dobroty, aj maliny mám ale na tie sa teraz chystám, tak asi nezostanú :grinning:
20. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bora....a aké kupuješ ? také tie Tesco ? lebo tie teraz tlačím a som prekvapená aké pekné veľké sú...mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: tesco tesco - tam sa mi osvedčili najviac a ešte sa dajú dobré kúpiť v bille
20. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len keby už viac rozmrzli....zatiaľ ich cmúľam .... som pažroška a neviem vyčkať kým sa rozmrazia troškku... :grinning:
20. mar 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam, že nás odtiaľto nevyhodia za reklamu obchodným reťazcom :grinning:
20. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaale....kým tu nezačneme po sebe hulákať veľkými písmenkami tak snáď ná nebudú admini terorizovať.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, odkedy ste nosili tehu nohavice? ja teda zatial uplne normalne chodim, tak ani neviem kedy zacat.. a mohli by ste dat tipy na obchodiky, kde ste kupovali take..
20. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bora prosim ta kde byvas ??? aj ja sa zastavim na tie kolaciky.. ja som absolutne nestihla nic napiect .. takze dufam ze sa maminka a svokra snazili ked ideme k nim na vikend :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok