• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Téma pre tehotné Bratislavčanky

2. augusta 2008 
autor
inak dnes som si normálne uvedomila, že mi už ale seriozne trčí brucho von z gatí....ale nie také nafúknuté ale aj na lačno vyprázdnená keď som ...tak brucho ne a ne zatlačiť dovnútra....ja som asi fakt tehotnáááááá..... :sweat_smile:
20. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja zatiaľ chodím normálne - nič ani nekupujem - zatiaľ sa do všetkého dám, ale obzerala som už veci v CaM a v Maminke - v auparku - a pokiaľ viem tak je veľmi dobrý obchod oproti zimáku - v činžiaku dole
20. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sicilia....ja až teraz v 11 - 12 tt začínam mať problém.....
20. mar 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bora - oproti akému zimáku ??? :confused:
20. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v meste - bože moja skleroza - nespomeniem si na ulicu - ale ako sa ide ku kauflandu - smerom na rožňavskú....
20. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nedavno zaregistrovala obchod s nazvom oblecenie pre tehotne na Mytnej,blizko Racka,ale este som tam nebola
20. mar 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha...ten oproti fakulte manažmentu....a tam je nejaký obchod v činžiaku...musím to tam prešmejdiť :slight_smile:
20. mar 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuj, teraz ma napadlo že ja mám za mesiac svadbu, v skrini svadobné šaty....ktoré asi nezapnem...došlaka... :astonished:
20. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie presne oproti ale troška vľavo - v tých vysokých činžiakoch - v jednom je kozmetika a v druhom obchodík s materskými vecami - sú celkom pekné a u tety sa dajú veci aj objednať.... inak celkom pekné veci majú aj v necermane
20. mar 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
................začínam oficiálne panikáriť................... :rolling_eyes:
20. mar 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je načase sa po niečom poobzerať, najradšej by som nejaké tehu-rifle alebo plátenky zohnala....
20. mar 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: ja idem za dva týždne na svadbu a netuším do čoho sa dám..... tiež si budem musieť asi niečo požičať alebo prispôsobiť :astonished:
20. mar 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo....tak si natiahnem ten korzet, to sa ešte dá...a suknu s rozopnutým zipsom...mám na háku.. :unamused:
20. mar 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš vlastné šaty? keď ich máš v skrini? ja som si požičiavala
20. mar 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bora....budeme herečky :angry:
20. mar 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej bora ty byvas kusom odo mna, ja byvam v koloseu na tomasikovej ale chodievame okolo kauflandu. Mozem prist aj ja na kolaciky?
20. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mám svoje svadobné šaty kúpené...ehm...ešte keď som plánovala svadbu s bývalým pred 3 rokmi a týždeň pred konaním som ju zrušila a šaty mi ostali...tak ale boli také peknučné a bolo mi ich ľúto predať...tak ich použijem teraz prvý krát....hehe....ale veď ma stáli vtedy veľa peňazí, tak čo by som si nové zháňala... :sweat_smile:
20. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a ty mas korzetove saty??? fuha to ta nebude naozaj tlacit?? :confused:
a co ak sa ta rozopnuta sukna neudrzi :grinning: :grinning: :grinning:
sorry... som si uz predstavila nejake domace video :grinning:
20. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej herečka než umelkyňa - ale ty si určite dôležitejšia - ty si nevesta :slight_smile:
20. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajciatko..ja bývam tiež kúsok teraz u babky...na Haburskej, to je oproti budove HZDS na Tomašikovej....to sme kúsok...a robím tu pri Poluse...takže aký malý radius... :wink:
20. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeana...ak padne sukna na zem, tak sa hádam prelomia ľady oficiálnosti a začne zábava :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucilienka tak to nemame daleko od seba....
20. mar 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tam nebývam, ale robím na zahraníckej tak to tiež nemám ďaleko :slight_smile:
20. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kúsoček :slight_smile: minule som sa bola dať v KOLOSEU ostrihovať v tom novom kaderníctve, ale moc som nebola happy, lebo mi nerovnomerne zastrihla vlasy kočka a teraz mám jednu stranu dlhšiu ako druhú....

som ale objavila XOXO salon, je tam aj kozmetika, massage....pri zastavke 50ky pri Poluse.... :grinning:
20. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja láska robí na záhradníckej, si tam otvoril pred necelým polrokom kúpeľnové štúdio Aquamarea :slight_smile:
20. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chodím občas okolo - to je v tom novom komplexe budov?
20. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajciatko....si doma či robíš ešte ??
20. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej...v oktopuse úplne na konci ...oproti slovanetu - na rohu budovy...
:wink:
20. mar 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este robim... ale uz sa pomaly chystam na odpocinok :grinning:
20. mar 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
byby čo ste s tehotenstvom dalej....bolelo vás občas brucho tak naboku ako keby vaječníky ??? mna teraz začala lavá strana pichať trošku.... :frowning2:
20. mar 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok