Téma pre tehotné Bratislavčanky

lucillienka
18. mar 2008

skúsim založiť tému pre Blaváčky....lebo mám pocit že sa tu vrece roztrhlo s tehulkami...a aspoň si v rámci mesta vieme poradiť čo kde kúpiť a tak.... 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

inak dnes som si normálne uvedomila, že mi už ale seriozne trčí brucho von z gatí....ale nie také nafúknuté ale aj na lačno vyprázdnená keď som ...tak brucho ne a ne zatlačiť dovnútra....ja som asi fakt tehotnáááááá..... 😅

bora8
20. mar 2008

no ja zatiaľ chodím normálne - nič ani nekupujem - zatiaľ sa do všetkého dám, ale obzerala som už veci v CaM a v Maminke - v auparku - a pokiaľ viem tak je veľmi dobrý obchod oproti zimáku - v činžiaku dole

lucillienka
autor
20. mar 2008

sicilia....ja až teraz v 11 - 12 tt začínam mať problém.....

lucillienka
autor
20. mar 2008

bora - oproti akému zimáku ??? 😕

bora8
20. mar 2008

v meste - bože moja skleroza - nespomeniem si na ulicu - ale ako sa ide ku kauflandu - smerom na rožňavskú....

rovni
20. mar 2008

ja som nedavno zaregistrovala obchod s nazvom oblecenie pre tehotne na Mytnej,blizko Racka,ale este som tam nebola

lucillienka
autor
20. mar 2008

aha...ten oproti fakulte manažmentu....a tam je nejaký obchod v činžiaku...musím to tam prešmejdiť 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

fuj, teraz ma napadlo že ja mám za mesiac svadbu, v skrini svadobné šaty....ktoré asi nezapnem...došlaka... 😲

bora8
20. mar 2008

no nie presne oproti ale troška vľavo - v tých vysokých činžiakoch - v jednom je kozmetika a v druhom obchodík s materskými vecami - sú celkom pekné a u tety sa dajú veci aj objednať.... inak celkom pekné veci majú aj v necermane

lucillienka
autor
20. mar 2008

................začínam oficiálne panikáriť................... 🙄

lucillienka
autor
20. mar 2008

no je načase sa po niečom poobzerať, najradšej by som nejaké tehu-rifle alebo plátenky zohnala....

bora8
20. mar 2008

luci: ja idem za dva týždne na svadbu a netuším do čoho sa dám..... tiež si budem musieť asi niečo požičať alebo prispôsobiť 😲

lucillienka
autor
20. mar 2008

no čo....tak si natiahnem ten korzet, to sa ešte dá...a suknu s rozopnutým zipsom...mám na háku.. 😒

bora8
20. mar 2008

máš vlastné šaty? keď ich máš v skrini? ja som si požičiavala

lucillienka
autor
20. mar 2008

bora....budeme herečky 😠

ajciatko
20. mar 2008

jeeej bora ty byvas kusom odo mna, ja byvam v koloseu na tomasikovej ale chodievame okolo kauflandu. Mozem prist aj ja na kolaciky?

lucillienka
autor
20. mar 2008

ja mám svoje svadobné šaty kúpené...ehm...ešte keď som plánovala svadbu s bývalým pred 3 rokmi a týždeň pred konaním som ju zrušila a šaty mi ostali...tak ale boli také peknučné a bolo mi ich ľúto predať...tak ich použijem teraz prvý krát....hehe....ale veď ma stáli vtedy veľa peňazí, tak čo by som si nové zháňala... 😅

jeana
20. mar 2008

luci a ty mas korzetove saty??? fuha to ta nebude naozaj tlacit?? 😕
a co ak sa ta rozopnuta sukna neudrzi 😀 😀 😀
sorry... som si uz predstavila nejake domace video 😀

bora8
20. mar 2008

radšej herečka než umelkyňa - ale ty si určite dôležitejšia - ty si nevesta 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

ajciatko..ja bývam tiež kúsok teraz u babky...na Haburskej, to je oproti budove HZDS na Tomašikovej....to sme kúsok...a robím tu pri Poluse...takže aký malý radius... 😉

lucillienka
autor
20. mar 2008

jeana...ak padne sukna na zem, tak sa hádam prelomia ľady oficiálnosti a začne zábava 😀 😀 😀

ajciatko
20. mar 2008

lucilienka tak to nemame daleko od seba....

bora8
20. mar 2008

no ja tam nebývam, ale robím na zahraníckej tak to tiež nemám ďaleko 🙂

lucillienka
autor
20. mar 2008

no kúsoček 🙂 minule som sa bola dať v KOLOSEU ostrihovať v tom novom kaderníctve, ale moc som nebola happy, lebo mi nerovnomerne zastrihla vlasy kočka a teraz mám jednu stranu dlhšiu ako druhú....

som ale objavila XOXO salon, je tam aj kozmetika, massage....pri zastavke 50ky pri Poluse.... 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

moja láska robí na záhradníckej, si tam otvoril pred necelým polrokom kúpeľnové štúdio Aquamarea 🙂

bora8
20. mar 2008

no chodím občas okolo - to je v tom novom komplexe budov?

lucillienka
autor
20. mar 2008

ajciatko....si doma či robíš ešte ??

lucillienka
autor
20. mar 2008

hej...v oktopuse úplne na konci ...oproti slovanetu - na rohu budovy...
😉

ajciatko
20. mar 2008

este robim... ale uz sa pomaly chystam na odpocinok 😀

lucillienka
autor
20. mar 2008

byby čo ste s tehotenstvom dalej....bolelo vás občas brucho tak naboku ako keby vaječníky ??? mna teraz začala lavá strana pichať trošku.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre