Termín máme júl 2011

nawal
22. okt 2010

Ahojte, pred dvoma dnami som nasla //. Termin vychadza na zaciatok jula. 😵

cazuba
24. okt 2010

Ahoj, mne tiež vyšiel test //.Ale jedna je ešte slabučká, takže tento týždeň si urobím ešte jeden.A dúfam že sa pridám k Vám.

nike8
24. okt 2010

@cazuba gratulujem a drzim palce,aj ked si myslim ze ty si uz jasna tehulka 😉

maxiberuska
25. okt 2010

Dobré ránko 🙂

cazuba
25. okt 2010

Nike8 Ďakujem no dúfam, že to tak bude my už máme jedného veľkého chclapa no má 4 roky a jeden krát som potratila pre 2 rokmi tak dúfam, že teraz sa mi to už splní.

A čo vy baby prvé či už nejaké tie detičky máte? Neviete mi povedať kedy by som mala ísť k lekárke, ona ma hneď pošle na sono ale chcem ísť až vtedy keď to bude vidieť a začne byť srdiečko.Poradíte mi kedy začína byť? Už sa mi to zdá ako pred sto rokmi keď som čakala malého 😀 😀 .

Aké príznaky máte?

nawal
autor
25. okt 2010

@cazuba ja mam 2 dievcatka 4 a pol rocnu a 2 a pol rocnu. k dr. sa chystam az okolo 8 tt, lebo tu scan robia az v 12tt takze nema to vyznam ist tam skorsie.
priznaky nemam ziadne, ani bolest prsnikov, len som troska viacej unavena a pospim si poobede taku hodinku 😀

cazuba
25. okt 2010

nawal ja by som teraz strašne chcela dievčatko, vieš aby bol párik. Ja aj keď som bola tehotná pred dvomi rokmi poslala ma hneď na sono a to som bola iba v nejakom 4 tttakže ešte nebolo vidieť ani srdiečko. A potom som potretila.Takže teraz by som išla aj ja až okolo 8 tt.Mňa tiež nebolia prsníky, ale bolia ma bradavky a mám ich tak trošku tmavšie sfarbené a tiež som trošku unavená.Môže byť príznak že ma svrby celé telo, a za posledné 2 tt má už bolele 4 krát hlava, čo ma nebolí ani za celý rok.

nike8
25. okt 2010

Ahojte babebky tak ja som zacala zase spinit,tak asi z toho nic nebude a mrska sa pravdepodobne rozbieha. ☹

ivulaba
25. okt 2010

Ahojte všetky mamičky a nastávajúce mamičky. Vyzerá to tak, že aj ja sa k vám pridám, lebo sa mi na teste objavili 2 //. Máme doma 1,5 ročného synčeka a aj na druhé bábo sa moc tešíme, lebo sme ho plánovali. Termín zatiaľ vychádza na 1.7., tak neviem, či sa nakoniec nepresuniem do júnoviek. Uvidím, čo povie doktor po vyšetrení. A tie príznaky, vôbec nič mi nie je, len som tiež unavená a skoro každý deň ma pobolieva hlava. Majte sa zatiaľ a priebežne píšte, čo máte nové.Pa

majka225
25. okt 2010

ahojte tak ja sa k vam pridavam. 🙂 dnes som nasla na testiku 2 ciarocky.

ericica
25. okt 2010

kocky drzim vam palce 🙂 takto pred rokom som sa uz aj ja vytesovala 😵
@ivulaba aj nasa mala sa narodila 1.7.

kala
26. okt 2010

ahojte tak sa pripájam tiež mám termín na júl

nike8
26. okt 2010

Ahojte zdravim vas vsetky!a coze je tu dnes tak mrtvo???? 😒

maxiberuska
26. okt 2010

@ivulaba ahoj, aj mne tak vychadza termín 😉 , kedy sa chystáš k lekárovi?

maxiberuska
26. okt 2010

@kala ahoj

nawal
autor
27. okt 2010

caute, no uz ma statocne rano napina 😒 , ale zatial som neobjala wc 😀

ivulaba
27. okt 2010

ahojte všetky, tak som rada, že nás tu postupne pribúda.
Maxiberuska, ja ešte neviem, kedy ísť k lekárovi, ale pravdepodobre pôjdem budúci týždeň. Ale akosi sa neviem odhodlať. A ty sa kedy chystáš? Aspoň to tu budeme všetko prežívať spoločne, keď máme ešte aj rovnaký termín 🙂
Nike8, ty sa k nám nepridáš? Nakoniec tá mrcha prišla?

dandeska
27. okt 2010

Ahojte dievcence 🙂 Ja som si robila test pred 5 dnami a ukazo mi ze som tehotna 1-2 tyzdne. Snazili sme sa len mesiac a na druhy uz mrcha neprisla 🙂 jupii no ani som velmi dlho necaka,vacsinou pride vecer a ja som uz rano hipnotizovala test 🙂 no nevydrzala som 5 min cakat tak som sla inam a o 5 min sa vratim s myslienkami, ze urcite to zas nic nebude a co nevidim....jaaaj takaaa radost, tak sa tesim, ze sa k vam mozem pridat, termin mi vychdza na 3.7. Priznaky? uz pred tym ako som sa odvazila urobit si test som vedela, ze je nieco v "neporiadku" nezvyknem sa nalievat tekutinami a teraz som sa budila v noci, ze mi treba cikat, prespim vacsinu dna to vazne som schopna spat aj po stojacky...rozhodla som sa tentokrat vysadit kavu, tak chodim ako zombie 🙂 Tiez ma pobolieva v podbrusku, co sa mi vobec nepaci ale vraj je to normalne, teraz som dostala nadchu a strasne ma boli hrdlo, co je naozaj uzasne byt chora v tehotenstve, kedze si nic okrem paracetamolu nemozem dat. Vcera som volala midwife a dnes mi dali prvy termin navstevy na 17 november, tak uvidime. 21 decembra 2009 som v 7 mesiaci prisla o dievcatko Amy, teraz mi slubili lepsiu starostlivost, tak som velmi zvedava ale ze ked nebudem spokojna, mozu ratat s mojou kadodennou navsetvou :D aspon tu spoznam aj ine mamicky. No a mam uz jenu velku skolacku 5 rocnu Noemi. Tak vela zdravia prajem vsetkym a tesim sa, ze uz tak skoro je tu tolko priespievatelok 🙂

heveri35
28. okt 2010

cawte,uz je tu aj jul2011🙂 Velmi som dúfala,ze tu budem aj ja,ale zial dnes mrcha prisla:(((((((( Mozno august.Tak vam prajem vsetkym vela zdravia🙂)

mirrinka
28. okt 2010

Ahojte kočky 🙂 no teda,už je tu aj júl 2011....ja som si takto pred piatimi rokmi našla na teste dve čiarky a 1.júla 2006 sa mi narodila krásna princeznička 🙂 držím vám všetkym pršteky aby ste to v pohode zvládli 🙂 🙂 🙂

dandeska
28. okt 2010

@nawal Ahoj, pozeram, ze mame termin ten isty 😉 Hovoris, ze "tu u nas" mas scan az v 12tt, smiem sa ta opytat, kde zijes? Ja som v Uk, tiez to tu tak funguje, ja som len zvedava, ci nahodou nie sme susedy 😕

nawal
autor
28. okt 2010

@dandeska ja som v sev. irsku. uz si bola u GP?

dandeska
28. okt 2010

@nawal Nie este nie, rovno som si urobila appointment s midwife, povedala mi, ze mi dava skory termin ale mam prist az 17 Nov. Tu sa nejako s tebou nebavia kym nie si po 12tt. Vraj co ti Boh dal, ti moze aj do 3mes zobrat. Ved ked ju stretnem aj jej poviem, ze nech si takeho Boha ona necha, ze on uz odomna ma dost. Len rozmyslam, ze ako ju donutit ak uz nie na prve sedenie niekedy skor, aby mi aspon zobrala krv a moc a nech zistia, ci je vsetko ok, ci nemam nejaku infekciu, nech mi daju antibiotika cim skor. Ja milujem syry a asi uz mesiace (samozrejme len dovtedy ako som si urobila test) sa napchavam vsetkym tym, co je zakazane v tehotenstve vratane pate. No a ty? Kedy sa chystas, ci uz si bola? Ako to u vas funguje? Ako casto budes chodit na kontrolu k midwife, ci chodis aj ku gynekologicke? kontroluju ta tam aj zo spodu? Lebo mna ani raz pocas minuleho tehotenstva.

nawal
autor
28. okt 2010

@dandeska este som nebola, musim sa objednat, ale asi az okolo 8tt.
myslimn ze prve mesiace sa chodi kazdy druhy mesiac a potom sa to skracuje. S prvou dcerkou som len k GP chodila a s druhou to uz mala na starosti midwife.. so spodu ma ani raz nikto nevysetril az pri porode.
ak sa smiem opytat, to midwife spravila chybu pri tojom predchadzajucom tehu?

dandeska
28. okt 2010

Nie, teda neviem...podla mna sa tu nestaraju poriadne. 😒 Teraz ju zmenim, za tu co ma naposledy rodila ak to bude mozne. Ja som od zaciatku nebola spokojna so zdravotnou starostlivostou tu. Podla mna vysetrenie u nasej gynekologicky(to som mala na Sr vynikajucu) je ovela lepsie vedia prist na ovela viac veci, ved tu ani nemaju ako, ked nepozru, za cele tehotenstvo mas len 2 scany, s midwife si len raz za mesiace potom raz za mesiac, to je velmi malo, krv ti beru len na zaciatku. Orem toho ona ma na mna len 10 min a ja mam milion otazok, hlavne naposledy, ked to tu bolo vsetko nove a nevedela som, co mam cakat. Teraz uz budem vediet, ze ked nieco chcem, musim kopat okolo 😠 az kym mi to nedaju a neuspokojim sa s odovedou nie(akurat, ze si to budem musiet najprv vygooglit aby som vedela na co sa pytat 😀 ). Aj oni teraz budu opatrnejsi, od 12tt mam brat aspirin a kontrola mocu kazdy mesiac. Ty si bola spokojna? Beries nejake vitaminy?

maxara
28. okt 2010

Jeeej baby, gratulujem dalsim julovkam a dufam, ze aj k buducim julovciatkam. Nech vas je aspon tolko co nas.. Ja som to takto pred rokom este vobec netusila 😵

dandeska
28. okt 2010

@nawal ja beriem Pregnancare plus Omega-3 ryb.olej a vit. tab. mate tam aj nieco ine?

zdenush88
28. okt 2010

....ahojteee..... dnes je to testíkom potvrdené a ja sa pridávam k júlovkám a som strašne šťastná.. 🙂 🙂 ak vsetko dobre dopadne, co teda musi, tak to bude nase prve babo s drahym a podarilo sa nam vlastne hned na prvy krat... ale tieto posledne 2 tyzdne boli riadne nervy, ci mrcha pride alebo nepride.... kolko testov som porobila.. 😀 ale vyšlo to a som tu a dufam, ze coskoro tu budu aj dalsie snazilky z jesene.... 😀

nike8
29. okt 2010

@zdenush88 tak uz to mas podvrdene 🙂 to je super,drzim vam palce nech ste hlavne zdraví 😉 ja sa k vam uz nepridam co je mi velmi luto ☹ lebo vcera ta mrcha dorazila 😢

venta
29. okt 2010

Ahojte, s manzelom sa snazime uz vyse pol roka a stale nic ☹ Momentalne mi meska potvora a ja dufam, ze ju tento mesiac nedostanem a na teste najdem dve ciarocky 😀 S testovanim este pockam, nech mam vysledok viac nez isty. Ale mam take zvlastne pocity v podbrusku, napnute prsia a pocas dna ma aj napne... bola by som rada, keby som sa mohla pridat k Vam Julovky🙂

dandeska
29. okt 2010

@venta No to mas celkom dobre priznaky, drzim palce, nech si tu s skoro s nami na 100%

Inak dievcata nepoznate nejaku domacu liecbu na nadchu a chripku? Je mi strasne, nastastie teplota mi uz klesla ale uz bojujeme 6 dni s tecucim nosom, kslom a zimnicou a zda sa mi, ze sa to nezlepsuje skor je to stale horsie. Neviete, co by som mohla zobrat okrem Paralenu alebo nejake uciine recepty? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre