Termín pôrodu august 2014

voskovka
25. nov 2013

tak ako som si myslela ze jul bude nas nebol,nakoniec sme to dali na august podla ms by sme mali termin na 5.8.2014.... prikladam foto dnesneho digi testiku ....

blcha76
25. nov 2013

@voskovka Gratulujem a držím palčeky 🙂 . Aj ja by som tak veľmi chcela patriť sem... no uvidím, musím počkať a možno budem 🙂 ...

voskovka
autor
25. nov 2013

@blcha76 a kedy mas mat ms???

blcha76
25. nov 2013

@voskovka ... až 8.12., ale v piatok som bola na 1.IUI. Tak som zvedavá či z toho niečo bude, ale pravdupovediac, moc tomu neverím...

voskovka
autor
25. nov 2013

@blcha76 pozri ja som tento mesiac vobec neverila uz som sa psychicky pripravovala na ms a vidis to....🙂

vrtulka11
25. nov 2013

Aj ja sa pripajam do tejto skupiny, dnes som testovala a 2x pozitiv 😉

voskovka
autor
26. nov 2013

@vrtulka11 konecne niekto novy...a mas uz meskanie ci ako? hod testik a kedy ides k lekarovi ? ja buduci utorok o 10,30 sa tesim hadam bublinka bude v brusku

vrtulka11
26. nov 2013

@voskovka pridavam moj testik zo vcera rana, po obede mi este digital visiel tak ako tebe + 1-2tt. Menstruaciu mam dostat az za 2dni ale vcera som sa musela testovat lebo v noci mi bolo od zaludka zle a lezala son s mojim rocnym syncekom na infekcnom oddeleni na kramaroch kvoli rotavirusom no a ked bol testik pozitivny hned ma musel vymenit moj manzel lebo musela som okamzite opustit oddelenie... Dr.pojdem za 2tyzdne, este som sa neobjednala. A vidim ze mas doma dvoch suhajov😉 zeby teraz baba ???

voskovka
autor
26. nov 2013

@vrtulka11 ja mam termin ms az zajtra 🙂 a dneska som zase testla a zase sme zosilneli....

voskovka
autor
27. nov 2013

@vrtulka11 no co ako testla si?nedosla ms?

vrtulka11
27. nov 2013

@voskovka netreba testovat, pred vcerom som mala 2 pozitivne a uz 3dni je mi zle. Zajtra by som mala dostat ms, tak ale podla mna nepride... bola som tehotna len nedavno a poznam tie stavy 🙂 🙂 Vidim ze ty si vcera testovala😉

lentilka135
28. nov 2013

S radostou sa pridávam do tejto skupiny! Na teste slabučká druhá čiarka, ale dnes výsledky z krvi, pozitívne...

voskovka
autor
29. nov 2013

@lentilka135 super gratulujeme 🙂 tak len nas pribudne co najviac A termin kedy asi orientacne???

voskovka
autor
29. nov 2013

@vrtulka11 ty ako pokracujes za tie dva dni??? 🙂 nam ciarka zosilnela 🙂

vrtulka11
29. nov 2013

@voskovka ja so tiez vcera testla a ciarocka silnie, len mi neviem preco nejde sem fotka pridat. Ms vcera neprisla, vsetko je na najlepsej tehulkovskej cesticke 😉 . Vidim ze ty testujes o106, krasne silnie ciarocka, gratulujem. Inak zle mi je stale, este k tomu aj prechladnuta som. A ja velka kavickarka a nemozem kavu ani citit, zvlastne 😖

voskovka
autor
29. nov 2013

@vrtulka11 no tak ja som chora tiez....lezim ani chalanov som nedala do skolky....dnes som od 2,33 nespala co ma tak hrdlo boli a kaslem....to je tym pocasim....mladsi uz tiez chyta daku chorobu.....
ja kavu nepijem ale muz ano a tu vonu citim az do spalne ked on pije v kuchyni,za to mi smrdia ine veci.... mna prestali boliet teda stipkat bradavky,na grcanie mi ustupilo,takze okrem toho ze som chora neviem ze som tehu 🙂

kk79
29. nov 2013

pridavam sa ja ja k skupinke.
mne ak dobre ratam mi ma vychadzat termin okolo 20jul zaciatok aug, takze som v 6tyzdni.
zistila som to asi pred 3 tyzdnami. u lekara som este nebola ale chystam sa bud tyzden. kedze som v zahranici , je to trosku komplikovanejsie. 😖
ale cudne je, ze priznaky zatial nemam ziadne..ani zle mi nie je, ani chute nemam, jedine ze ma zo vsetkeho nafukuje.
ale po navsteve lekara budeme mudrejsi, dufam. 😀

catherine275
29. nov 2013

Ja sa tiez pridavam termin mi podla ms vychadza na koniec jula tusim 27 ale myslim ze budem az augustova 🙂 chcela by som byt kedze v auguste budeme mat 3. vyrocie sobasa🙂
@kk79 ja som presne dnes 6tyzden a tiez som v zahranici. Kde si ty? U lekara som este nebola a moc sa mi tam nechce kedze prve som potratila dost sa bojim tam ist.

kk79
29. nov 2013

@catherine275 ja som v portugalsku. ale rodit chcem na SK. uprimne povedane tu sa mi to ich zdravotnictvo mobec nezda. a az tak na 1000% ich jazykom este nehovorim, takze keby mi isli nieco lekarskeho vysvetlovat asi by som z toho vacsinu nepochopila. mi zosobaseni nie sme (zijeme spolu 7 rokov), co sa pravdaze mojim staromodnym svokrovcom vobec nelubi. ale co uz, takto to vyslo. 😅

catherine275
29. nov 2013

@kk79 my sme v anglicku a ja chcem rodiť tu ale občianstvo chceme slovenské. Tu to s tým zdravotníctvo m tiez nie je podľa mojich predstav ale tým ze som tu bola operovana a potratila som tak budem častejšie chodit na sono inak tu robia iba 2x (v 12tt a tuším v 21tt) a inak nic. Ked som im aj volala či nedávajú nejake tabletky alebo nieco (kvôli predošlému potratu) tak ma odbili tým ze nie ze vedia v iných krajinách to robia ale tu nie. Budúci tyzden chcem zavolať k dr. nech vyrieši midwife a urcite budu zasa chcieť krv a papierovacky.. Ako sa inak cítiš? Mna pobolievala sem tam podbrusko (hlavne ked potrebujem cikat a zadržiavam) a prsia ma tiez začali bolieť ale inak nic.

voskovka
autor
29. nov 2013

@kk79
@catherine275 vitajte kočky 🙂

catherine275
29. nov 2013

@voskovka dakujem 🙂

catherine275
29. nov 2013

Po dvoch obyčajných testoch som skúsila digitálny 🙂 a nechala odkaz manželovi 🙂

voskovka
autor
30. nov 2013

@saphira83 pod tu ku nam 🙂 mame rovnaky termin porodu 🙂

voskovka
autor
30. nov 2013

@catherine275 a muzicek co na to???? musel mat radosti 🙂

janka2115
30. nov 2013

No maminky ja mám síce termín február 2014 ale veľmi-veľmi sa s vami teším a držím palce nech vám pod srdiečkom vyrastie krásne zdravé bábätko 🙂

catherine275
30. nov 2013

@voskovka trosku som ho klamala ze mam dost ms takze vobec netusil 🙂 nechala som mu to takto v kuchyni a ked to nasiel ja som uz spala najskor vybehol hore ze ma vyboskava no ked som splala, isiel dole a potom zase hore a lahol si ku mne a rano ma vyobimal 🙂 trosku sa bojime ale verime ze to dobre dopadne🙂 jej pozeram ze ty uz tretie 🙂 ja by som tiez chcela tri🙂

voskovka
autor
30. nov 2013

@catherine275 no nase tretie vybojovane horko tazko ale predsa 🙂 a tiez som chcela 3deticky a viac ani enjdeme riskovat kedze toto bude tretia sekcia :-/

catherine275
30. nov 2013

@voskovka uz to len dotiahnut do uspesneho konca 🙂 verim ze tento krat to dobre dopadne 🙂

voskovka
autor
30. nov 2013

@catherine275 tak hadam nas tu bude viac 🙂 a budeme sa podrziavat navzajom 🙂 a potom po porode rozplyvat na nasich detickach 🙂

saphira83
30. nov 2013

Ahojte, tak sa pridavam k vam 🙂 A dufam ze to pre nas vsetky bude so stastnym aspon 3 a pol kilovym koncom :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre