Termín pôrodu august 2014

voskovka
25. nov 2013

tak ako som si myslela ze jul bude nas nebol,nakoniec sme to dali na august podla ms by sme mali termin na 5.8.2014.... prikladam foto dnesneho digi testiku ....

voskovka
autor
30. nov 2013

@saphira83 inak tvoje prve???? co by si chcela?

saphira83
30. nov 2013

Ano je to nase prve 🙂 A chcela by som zdrave babatko :D Ale to chce asi kazda zena :D Neviem ja by som asi viac chcela dievcatko 🙂 A ty? Asi tiez po dvoch chlapcekoch vsak? 🙂 Inak vidim uvedene aj meno pre babatko v tvojom profile. Natalia je krasne meno aj ja nad nim uvazujem 🙂

voskovka
autor
30. nov 2013

@saphira83 no v preklade znamena dieta vianoc 🙂 no ja tuzim po princeznej ale ak bude chlapcek no nic jasne ze bude cely nas a budeme ho lubenkat

lea231
30. nov 2013

kocky vsetkym gratulujem, ja budem uz vo stvrtok mudrejsia ci budem patrit ku vam alebo k julovkam ...sme tiez na zaciatku , vcera krasne 2 ciarky, aj z krvi vyse 10 000 HCG hladina ... pre nas je to zazrak, najma ze to je prirodzene lebo predtym sme sa trapili s IVF a nic. drzim vsetkym palceky.

voskovka
autor
30. nov 2013

@lea231 no ved aj tu si vitana aj u nich 🙂 ja som tiez v julovkach lebo viem ze sekciu mi budu robit skor ako mam termin 🙂

lea231
30. nov 2013

@voskovka aj ja budem sekciou .. to je iste.

voskovka
autor
30. nov 2013

@lea231 a preco ak mozem vediet

catherine275
30. nov 2013

@voskovka dúfam ze máš pravdu 🙂 v pondelok zavolam dr ze co a ako ďalej chcú robit no pokial ma bolia pridá viem ze je vsetko ok🙂

vrtulka11
30. nov 2013

Vidim ze som tu den nebola a kolko mamiciek cakateliek tu pribudlo ;'). Baby velke gratulko a nadherne tehulkovanie vam zelam 😉
Ja som sa vcera objednala na 13.12. k lekarovi a kupila kyselinu listovu, nevolnosti trosicku presli tak hned je to tehu krajsie 😎

kk79
30. nov 2013

@catherine275 no ja pojdem v pondelok sa vyzvedt co ako je to tu. ake testy robia presne a co odo mna budu potrebovat.
inak citim sa fajn, akoby som ani nebola v tom. iba mam brucho vzdy nafuknute a zapchy. ale zevraj to s tym chodi. prsia ma tiez sem tam bilia na dotyk, ale inak v pohode.
ja sa cystam domov rodit a este si musim zistit kedy sa moze naposledy letiet pre porodom 😝

catherine275
30. nov 2013

@kk79 ja im v pondelok zavolam ze kedy mam prísť na krv a papiere vyriešiť no moc sa mi nechce. Mna trápia bolesti hlavy sem tam a únava. Chodím si na obed pospať tak na dve hodinky a vecer tiez chodím skôr. Hej počula som ze zápchy su normálne . A ked sa chystás rodiť doma budes si to musieť platiť alebo ako? A občianstvo pre male chcete slovenské ?

kk79
30. nov 2013

@catherine275 no ja tu neplatim nic, len som prihlasena na soc.poistovni a mam tu prechodny pobyt. ine nic. ale doma si platim zdravotne, takze platit dufam ze nebudem nic 😵 no a obcianstvo pre male bude dvojite. aspon tak by som to chcela...ale to je este daaaaaaaaaleko 🙂 zatial si len zvykam na tuto novu informaciu, myslim...zvykame! 🙂

catherine275
30. nov 2013

@kk79 aha. Tiez sme rozmyslali nad moznostou rodit doma ale tu sa mi to zda lepsie. Pustaju domov rychlo (neznasam nemocnice) a chcela by som rodit do vody. A tiez je tu trosku iny pristup k pacientom (operovali ma tu ) a zo sa mi paci. Ale ostatne veci by sme chceli riesit doma (obcianstvo, krst a trvale bydlisko bude tiez na sr). Len dufam ze to vsetko dobre dopadne. Zit chcete v portugalsku potom?

kk79
1. dec 2013

@catherine275 no ja tu uz zijem viac ako 3 roky. takze tie podmienky su aj o nieco lepsie ako u nas doma. sice ja tu nepracujem (pomaham mojmu drahemu v biznise) takze pravdepodobne by som tu ani nic nedostala. keby som tu chcela rodit, tak ma 2 moznosti. prva je public hospital..co je katastrofa, v jednej velkej hale mas aj 7-8 pacientov!!! takze nehrozi. a kebyze idem do sukromnej tak by stalo okolo 3000€. takze asi tak. u nas doma zase mam vsetko vybavne, takze ziadny proble,. len to ze uz budem odist asi koncom 7 mesiaca domov a potom este zostat nejake tie 2. takze dost dlho. ale hadam to zvladneme.
my planujeme krst aj so svadbou a tu v PT. ale najprv rozmyslam o tom zeby sme mali civilny u nas doma, lebo moja rodina by sem asi tazko prisla na svadbu. takze asi budeme musiet 2 krat. jednu mesiu doma a tu druhu ( ten velky cirkus) zase tu v PT. ale uprimne povedane pred porodom sa mi do toho vobec nechem vsetok ten stres a tak. ten porod do vody sa paci aj mne 😅

junova
1. dec 2013

Ahojte dievcata, presne pred rokom som v rukach drzala pozitivny tehotensky test a dnes drzim na rukach nasho o tyzden 4 - mesacneho synceka🙂 Narodil sa nam 10.8.2013 a ja som stastna dvojnasobna mama🙂 Prajem vam aby ste takto o rok uz tiez pestovali svoje pokladiky🙂

voskovka
autor
1. dec 2013

@catherine275 no ja som tiez zvedava na utorok 🙂 hrozne sa tesim ale hrozne a dufam ze bude vsio okej .-)

catherine275
1. dec 2013

@kk79 vies co ja si na nemocnicu stazovat nemozem bolo fakt super ked som tam lezala. A hlavne ten ich pristup sa mi paci. Jasne ze nie vsetci ale vacsina 🙂 ak ti mozem poradit boli sme na jednej svadbe a po svadbe hned krstili dcerku a bolo to krasne! A mali na svadbe svoje dieta - no malo to aj svoje nevyhody ale bolo to naozaj pekne.
Ja stale viac uvazujem viac menej sme rozhodnuty na viacere odporucania ze do vody je to lepsie. Ale to budeme riesit ked to dotiahneme do konca 🙂

catherine275
1. dec 2013

@voskovka jej ty uz v utorok ides k dr?

voskovka
autor
1. dec 2013

@catherine275 hej hej ked mi vysli pozitivne testy hned som sa objednala,my sme minuly mesiac boli tehu ale skoncilo to ked to ani poriadne nezacalo....tak preto teraz cim skor ma objednala 😒
a dufam ze uz na sone nieco bude

catherine275
1. dec 2013

@voskovka no prsne pre toto som ja nechcela nejak skoro. Sledovali ma v podstate od 4tt chodila som na sono kazdych 10 dni a nakoniec to nedopadlo dobre. Tak som si povedala ze sa nebudem nikam ponahlat ako naposledy pojdem na sono s tam ze bud alebo. Prvy scan tu robia v 12tt ale chcela by spm ist este pred vianocami mala som aj cystu preto ma budu sledovat castejsie. Ale verim ze teraz to uz dobre dopadne 🙂 potom daj vediet budem drzat palce!

voskovka
autor
1. dec 2013

@catherine275 no dufam ze aj daka fotecka bude 🙂

catherine275
1. dec 2013

@voskovka normalne rozmyslam ze sa skusim pbjednat cim skor 🙂 aj ked sa dost bojim ale chcela by som este pred vianocami ist na sono

voskovka
autor
1. dec 2013

@catherine275 no dufam ze bude naozaj vsetko okej to budeme mat predcasneho mikulasa 🙂 hahahah

lubka1983
1. dec 2013

Ahojte.aj ja sem patrim termin mam 5.8.2014. V utorok idem na kontrolu a dufam ze tam bude uz vidiet.

voskovka
autor
1. dec 2013

@lubka1983 no ma podrz mame rovnaky termin aj rovnaku kontrolu aj 2deti a 2synoch dokonca 🙂

lubka1983
1. dec 2013

@voskovka ano,ano😉. Ja som uz pozerala minule ale az teraz, ze vam napisem.

voskovka
autor
1. dec 2013

@lubka1983 🙂 budem zvedava na tvoje info z utorka 🙂 a vitaj medzi nami

voskovka
autor
1. dec 2013

inak mam doma este 2testy tak ich vytestujem a koncim.myslim si ze uz tmavsia asi ani nebude,tak uz netreba testovat 🙂

lubka1983
1. dec 2013

@voskovka dakujem.a uz nemoze byt silnejsia😀. Ja som si robila len jeden (ked neratam tie predtym negativne🙂. Vysla mi v pondelok pekna viditelna,brali mi ak krv uz dva krat ci to stupa uvidime v utorok kontrola aj ja som zvedava na teba

lubka1983
1. dec 2013

@voskovka ahoj.vobec sa necitim dobre,dnes som mala po obede hrozne závraty trvali dlhsie.a na vecer som mala divny vytok,bolia ma krize..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre