Termín pôrodu august 2014

voskovka
25. nov 2013

tak ako som si myslela ze jul bude nas nebol,nakoniec sme to dali na august podla ms by sme mali termin na 5.8.2014.... prikladam foto dnesneho digi testiku ....

vanessaxx11
29. máj 2014

ahojte,som tu nova,termin mam 20.augusta a uz teraz sa nevieme dockat nasho vysnivaneho chlapceka....ako sa mate a citite teraz v tretom trimestri?mna okrem tvrdnutia bruska netrapi nastastie nic,uzivam si pohyby a kopanceky maleho kazdy den,je to najkrajsi pocit na svete

adejuli
30. máj 2014

@voskovka Ahoj, mozem poprosit pridat do skupiny. Termin mama 17.8. Dakujem

zuzzi08
2. jún 2014

@vanessaxx11 ahoj. Ja mám termín 24.augusta 🙂 . Nepríjemné pocity chvála bohu prešli, už si len užívam kopančeky od malej ako ty 😀 . Mne tiež začalo trošičku tvrdnúť bruško, ale našťastie iba občas. Beriem Magne B6 2x denne, na poradňu idem 9.6. a budeme malú merať a odhadovať koľko asi váži, už teraz som zvedavá. Už mám jedno dieťaťko 2 a pol ročného syna a ten sa mi narodil s mierami 52 cm a 3870 g 😀 , dúfam, že maličká bude o kúsoček menšia. 🙂

dulkagabulka
2. jún 2014

Chcete privítať svoje bábätko na tomto svete nerušeným kontaktom koža na kožu? Pohľadom do jeho očí? Srdečne vás pozývam na prednášku o bondingu, jeho význame a možnosti dosiahnutia v slovenskej pôrodnici. V Trnavskom materskom centre zároveň premietneme nádherný austrálsky film Podoby pôrodu http://www.zenskekruhy.sk/akcie/pozyvame-vas/it...

vanessaxx11
3. jún 2014

@zuzzi08 no to si porodila riadne chlapisko 🙂 aky si mala vlastne porod?tie kopanceky su ozaj uzastne,hlavne ked ma moj drobulik stekli pod rebrami

zuzzi08
3. jún 2014

@vanessaxx11 no prvý pôrod bol trošku ťažký...........od prvých pravidelných kontrakcii som rodila 12 hod. 😒 Doktorka čo mi robila posledné sono pred pôrodom si nevšimla že malý má ohnutú ručičku v lakti a tak kým vyšiel von narobil cestou poriadnu galibu. Ale nechcem ťa strašiť 🙂 .

vanessaxx11
3. jún 2014

@zuzzi08 rodila si s epiduralkou?

nellylili
4. jún 2014

AHOJTE DIEVCATA PREDAM VELKX BALICEK PRE DIEVCATKO od narodenia po cca 9 mesiacov, vratane uplne novej sady do krstu + satenova perinka
Znacky ako guess, ralph lauren, tommy hilfiger, adidas, nike, hm....
vsetko mam pofotene ale nebudem Vas tu zatazovat fotkami, napoiste mi do spravy a poslem
Cena balicka 100€, vratane zavinovacej deky lodger
je toho fakt moc 🙂
dakujem
PS je to pre dievcatko ktore sa narodi v auguste lebo aj moja je narodena v auguste
poslem len foto 3 vecicek pre ilustraciu 🙂

stenly33
4. jún 2014

Caute.Som tu nova.Tak este neviem ako to tu chodi.Mam taky problem s dovolenku pred materskou.Mam este 30 dni dovolenky.Chcem vediet ci si mozem vybrat celych 30 dni pred materskou.U zamestnavatela pracujem 3 roky.Mam narok na celych 30 dni alebo iba za tie odpracovane mesiace?Poradte mi prosim.Kazdy mi hovori nieco ine.Dakujem velmi pekne.

ninmar14
4. jún 2014

@stenly33 Ahoj, ja som podobný prípad a práve čerpám 30 dní riadnej dovolenky a úplne bez problémov mi to umožnil zamestnávateľ nehovoriac o tom ako si to vychutnávam 😉 . Presne som si to vyrátala do nástupu na MD 4.7., takže určite sa to dá a vrele to odporúčam. A určite máš nárok na celých 30 dní.

stenly33
4. jún 2014

Ahoj.Dakujem za informaciu.Mam problemy s krizami a nechcem ist na PN.Radsej si zoberiem dovolenku.

zuzzi08
4. jún 2014

@vanessaxx11 nie bez nej

mpetrana
26. jún 2014

ahojte ja som akurat 33 tt a zijem v UK... nejaka maminka v UK ???

tery29
6. júl 2014

Ahojte, je tu niekto kto ma termin v auguste a chce rodit v KE v starej nemocnici?

zrzulka81
7. júl 2014

@tery29 ahoj...ja mám termín 20.8. a chcem rodiť v starej nemocnici...sesterka tam rodila a bola spokojná tak dúfam, že sa nesklamem 😀

tuti_sk
8. júl 2014

Maminky, vsetky ktore budete dojcit, a vadi vam ocumovanie vasho prsnika vonku, chcete "stan" pokoja aj pre svoje dietatko - v klude mozete dojcit v hypermarkete, restike, v parku, hocikde vdaka zastere na dojcenie....
Je to super vec, sama som vyuzivala 2r., a budem aj pri dalsom babatku pouzivat 🙂.
Aktualnu dostupnost zaster najdete na webe tuti, tak prosim aj odtial objednavajte.... najnovsie motivy sa nam uz minuli ale pridavame, vyrabame stale nove a nove 🙂.
Krasny den zelam!
Katarina.

yvonn
24. júl 2014

ahojte, ja mam termin 22.8. a uz by som to mala najradsej za sebou🙂 tento posledny mesiac mi veru dava dobre zabrat:o) rodit budem v BA-Ruzinove pravdepodobne..

lea231
1. aug 2014

Ahojte, pridavam sa ku vam nakolko sa malemu nechce ist na svet...TP bol 27.7. ale nic sa nekona zatial. Cakame Lukáška, tak snad uz coskoro pride medzi nas.

lea231
10. aug 2014

Volam sa Lukasko, narodil som sa 2.8.2014 o 11:42 h na Kramaroch s vahou 3860 g a vyskou 52 cm..... maminu - prvorodicku som ani moc netrapil.

dulkagabulka
10. aug 2014

Žienky, ake krasne fotky, ake krasne spravy...blahoželám vám k babatkam, čakatelkam vela trpezlivosti

Pre spravny vyvoj dojčenia je potrebne, aby si babatko mohlo cumlat prstiky- použivanie rukavičiek moze spopsobit problemy s dojčenim...skuste to bez nich 😉 nepoškriabu sa tak, ze by si ubližili

lienockalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre