Termín pôrodu júl 2013

fracle
25. okt 2012

Prida sa niekto? 😉

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@nicolettka2126 no ja dnes "zážitok" som utekala na autobus a ked som konečne dobehla a zastavila sa tak som dostala strašne kŕče do podbruška, proste ma hneď napadlo že ked som tehu tak v momente potratim a ked nie tak v momente dostanem MS, chvalabohu sa nič z toho nestalo, rýchlo som si sadla a upokojilo sa to, len teraz už vôbec neviem čo si mám myslieť 🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@nicolettka2126 A chcela som sa ťa opýtať ešte aké si mala príznaky, lebo mňa odkedy bolí brucho bolia ma aj slabiny...

michaelamia1902
27. okt 2012

TEHULKY kuk tento link sú tam super infosky o tehu dá sa tam nastavit aj slovencina www.edh.org

michaelamia1902
27. okt 2012

http://www.edh.org/resources_bpd_illustrated.ph... tak este raz dúfam že to už pojde

michaelamia1902
27. okt 2012

http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...
Tak už posledný link 🙂 🙂 🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@michaelamia1902 Ahoj kolkatkový test si si robila ja som dnes 11DPO a mám doma 10-tkový najcitlivejší myslíš že by mi už ukázal?

sona2222
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova ahoj tanicka, ja som si robila 10- tkový 2 dni pred menštruáciou a uz mi ukázal slabučkú čiarku 🙂 a potom uz silnela pomaly 🙂 ale chvíľu mu to trvalo kým ukázal aj tú druhú....

michaelamia1902
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova ahoj som robila 1vy test 10kovy na 10dpo a nebolo tam nič potom 11dpo som mala dusika a ďalšie dni už boli // merias si bt keď vieš koľko dpo si?

michaelamia1902
27. okt 2012

@sona2222 ahoj koľko dpo si dnes?

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@michaelamia1902 nie ale mám dosť bolestivú ovuláciu takže sa to nedá prehliadnuť 😀 teraz bola 17.10 a snažilkovali sme 16 a 18, takže snáď nám to vyšlo 🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@sona2222 ja mám ešte tri dni do MS :(

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@sona2222 a nemáš fotku ako vyzeral dva dni pred ms?

michaelamia1902
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova ja by som testovala zajtra ráno. A mas nejaké príznaky?

gretula1975
27. okt 2012

ahoj vsetkym maminam.
som tu nova a velku chut napisat o mojich pocitoch.test som si este nerobila ale viem ze som tehotna v 3tyz.svoje telo poznam a uz mam 9roc.dceru.moje terajsie priznaky
su bolest prs,nafuknute brusko a zavrate.a tiez tmavnutie bradaviek. som az moc kludna a aj vyrovnana s tym ze cakam babo aj ked ocino nie je ten isty co ma moju dceru.
tak prajem vsetkym pekne tyzdne hlavne aby ste v pohode prezivali ranne nevolnosti.moja rada ked vam bude zle zjedzte rychlo nieco nebudu tie nevolnosti take silne.pa

sona2222
27. okt 2012

@michaelamia1902 ahoj ja som 18dpo, uz mi tehu potvrdil aj lekár tak sa tááák veľmi vytešujem... my sme sa snažili takmer 5 rokov a nešlo to, nakoniec nám vyšla tretia inseminácia, tak dúfam že to už bude ok...

sona2222
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova jasné mám, počkaj dám foto o chvíľočku...

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@michaelamia1902 no brucho ma bolí už týždeň čo je dosť skoro, mala som dosť silný výtok aj včera aj predvčerom dnes už menej a prsia ma už tiež dosť dlho bolia a čo je najčudnejšie je že ma bolia slabiny čomu absolútne nerozumiem no a plus ma dnes dorazil ten môj zážitok čo opisujem v prvom komente na tejto stránke, ale akože také nijaké normálne príznaky nemám 🙂 ako únava alebo žeby mi bolo zle to nie, v podstate ja som si skôr myslela že sa nepodarilo tento mesiac len vďaka tomu ránu som nad tým začala uvažovať lebo mi to prišlo strašne čudné sa mi to nikdy nestalo som z toho trošku mimo že čo to...

michaelamia1902
27. okt 2012

@sona2222 tak to sme na rovnako 🙂 ja to mám tiež potvrdené aj od Dr.

sona2222
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova tak toto je test 2 dni pred ms 🙂 uz som sa z neho tešila, aj ked bol slabučký 🙂

sona2222
27. okt 2012

@michaelamia1902 super tak sa drzte 🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@sona2222 šak je úplne krásny taký chcem aj jaaaa 🙂

michaelamia1902
27. okt 2012

@sona2222 ďakujeme podobne 🙂 🙂

sona2222
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova potom daj vediet ako si na tom, budem drzat prsty 🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@sona2222 No jasné že dám 😀 Dúfam že už budem môcť oficiálne patriť do tejto skupiny 😀 lebo teraz som tu len na návšteve 😀 Lebo som zvedavá na vaše názory a to ako to u vás prebiehalo 🙂

fracle
autor
27. okt 2012

Caute kocky, blahozelam vsetkym novym tehulkam 😉.

tamarar
27. okt 2012

@tanickaskorokubikova tak ako, ziadne nove priznaky? stale cakas? ja by som tiez mala dostat v utorok....do dnesneho vecera som nemala ziadne priznaky. len ma rano bolelo brucho presne ako pred menzesom. a teraz vecer ma tak divno palia, alebo svrbia bradavky...ale nie moc. tak som zvedava. neviem, ci zajtra nedam test....to cakanie je hrozne.

tamarar
27. okt 2012

@nicolettka2126 ahoj, no ako ti je? volake nove priznaky?🙂

tanickaskorokubikova
27. okt 2012

@tamarar ee okrem tých slabín čo som vyššie už niekomu písala 🙂

nicolettka2126
28. okt 2012

@tanickaskorokubikova
ahoj,prepac ze az teraz ti odpisujem ale skor sa mi nedalo..
Ano,mam priznaky ako napr brutalne citlive bradavky na dotyk a okolo su take akoby tmavsie sfarbene,potom som mala a este aj obcas mam take akoby pichanie v podbrusku,cez den mam take cca 2minutove nevolnosti-ale chvalabohu bez vracania a dost casto ma boli hlava 🙂

nicolettka2126
28. okt 2012

@tamarar ahooj,tak ziadne nove priznaky nepribudli ale zato pretrvavaju tie stare 😉
A ty ako?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre