Termín pôrodu júl 2014

My sme si nasli dnes druhu ciarocku a termin by mi vychadzal na nase vyrocie.7.7.2014 dufam ze sa este niekto prida......
gladriel
18. nov 2013
Ahojky ak mate nejaku sukromku poprosim o pridanie dakujem
inngrid
19. nov 2013
@gladriel moja napíš nelike 🙂
fetinko
19. nov 2013
aj ja poprosim pridat 🙂
elinka84
19. nov 2013
@nelika ahoj, prosím aj mňa pridať do súkromnej skupiny...ďakujeéém.. 🙂
katkarv
19. nov 2013
@nelika Mozem poprosit aj ja do sukromky?Uz som tu skor pisala,dnes som 5+0
ewica
19. nov 2013
@nelika môžem aj ja poprosiť o pridanie? 🙂 ďakujem
adkap
19. nov 2013
@nelika prosim o pridanie 😉
devlin
19. nov 2013
@nelika poprosim o pridanie 🙂
mirusa31
19. nov 2013
Ewica si tu?
mirusa31
19. nov 2013
Ahojte mam dve deti a som asi v 5 tt,chcela by som sa pridat do sukromnej diskusie Julovky 2014,pomoze mi niekto?
ally21
20. nov 2013
Ahojte, aj ja sa pripajam, som v 5 tt, poprosim aj ja o pridanie. 🙂 Presny termin porodu este neviem...🙂
marge28
20. nov 2013
Ahojte baby,mohla by som sa k vam tiez pridat? Poslednu MS som mala 17.10. a vcera mi vysli na teste // ciarky. Bude to moje prve babo a moc moc sa tesim :o)
danicca
20. nov 2013
nelika tiez by som sa rada pridala 🙂
trulinka
20. nov 2013
@nelika
Ahoj, poprosim o pridanie do skupiny, dakujem 😉
trulinka
20. nov 2013
@kareta21
ahoj, ja som si este do vserajska cela stastna uzivala uplne bezproblemove tehtotenstvo, ale vcera mi bolo doobedu straasne zle, hlava ma neskutocne bolela a mala som co robit, aby som ranajky nevidela znova....Dnes mi je uz opat dobre, tak neviem, ci ten vcerajsok bol len vynimka, alebo sa mam "tesit" aj na taketo dni 😉 .
ewica
20. nov 2013
@ally21 @merge28 ste pridane baby?
mariamihalikova
20. nov 2013
Poprosím o pridanie 🙂 my sme v šiestom týždni, dnes prvý krát u lekára, srdiečko ešte asi nebolo. Myslíte, že je to ok?
ally21
21. nov 2013
@ewica dakujeeeem, som pridana 🙂
yvetta
22. nov 2013
ahojte pridate ma tiez do skupiny 😉
lailal
22. nov 2013
ahojte 🙂 poprosim tiez o pridanie do sukromky 🙂 vďaka.
minaz
22. nov 2013
ahojte baby, dufala som, ze sa k vam pridam...ale zial Bohu to tak nebude 😞 ....o nasu babiku sme pred tyzdnom prisli....a preto vas chcem na zaklade vlastnej skusenosti vystrihat.....nezanedbavajte akekolvek bolesti v oblasti vajecnikov....ja som bolest v oblasti praveho vajecnika obcas pocitovala, ale nakolko som rovnake priznaky pocitovala aj pri prvom tehotenstve, tak som tomu nepripisovala ziadnu vaznost....a rovnako aj doktorka, s ktorou sme sa dohodli, ze na potvrdenie tehotenstva sonom pojdem az po 18tom novembry nakolko ona vo svojej ambulancii sono nema....zial moje tehotenstvo bolo mimomaternicove a takmer som vykrvacala z prasknuteho vajcovodu....len vdaka rychlemu zasahu zachranarov z RZP a operaterov v nemocnici v ZH vam tu dnes mozem pisat tento prispevok......dufam, ze sa ziadna z vas nestretne s podobnym problemom a prajem vam, aby vase tehotenstvo prebehlo bez akýchkolvek komplikacii a aby ste sa dockali zdravych krasnych potomkov....🙂
ivuska_g
23. nov 2013
Ahojte,mozem poprosit o pridanie do sukromky, dakujem
miimii
24. nov 2013
aj ja poprosím o pridanie do súkromky 🙂 🙂 veľmi sa tešíme!! 🙂
ewicac
25. nov 2013
@nelika aj ja poprosim do sukromky
meranti
26. nov 2013
@nelika poprosim aj ja o pridanie,ak je to mozne,nech mozeme zdielat spolocne skusenosti 😉 dnes som presne 6tt+5d,cize pomalicky koncim 7 tyzden...dakujem 😉
zuzananina
27. nov 2013
Ahojte baby môžem sa aj ja ku vám pridať dnes mi doktor potvrdil tehotenstvo 5tt+4,takže pomalinky sa blížim ku koncu 6 týždňa
xtinakc
27. nov 2013
ahojte babulky, tak aj ja sa k vam s radostou pripajam.. 🙂 vidim, ze komunikujete v sukromke, tak budem rada, ked sa budem moct pridat 😉 /neviem ale vidim, ze na teba sa kocky obracaju, tak skusim 🙂 @nelinka)
denisac
27. nov 2013
@nelika ahojte 🙂 aj ja poprosim pridat , termin mi vychadza 12.7 🙂
kosicanka3
28. nov 2013
@nelika Ahojte.. rada by som sa k vám pridala do súkromky. Termín mám 14.7. ďakujeeem
luckalucka83
28. nov 2013
@nelika
AHoj, aj ja poprosim o pridanie do temy, som v 9 tt, termin tiez julovy 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli