Termín pôrodu jún 2013

zora256
22. sep 2012

Ahojte maminky je tu niekto,kto bude rodiť v júni?Ja zatiaľ svoj termín viem len podľa tehu kalkulačky,ten ukazuje na 6.6.2013
tak by sme si mohli písať od začiatku zistenia tehotenstva a písať si až po roky keď nám drobci nepôjdu do stredných škôl😀

pavuciatko
7. máj 2013

@michaelamia1902 ahoj, no on tam pobehoval z dverí do dverí- aspoň myslím, že to bol on- išiel z neho strach, normálne som mala z neho taký blbý pocit, ale nakoniec ma zobral dr. Jenčo. videla som ho prvýkrát a veľmi sa mi pozdával, bol naozaj veľmi milý. prečo sa pýtaš?

katkalubkova
7. máj 2013

@slavka_a_maros nemerali, a kde Ti to merali? normalne na poradni? a aky mas rozmer, daj... 😀 az sa pomerame ak sa to da aj doma!
Mne tiez vravia, ze mam siroke boky, ale co ja viem?... ci je to vyhoda, alebo ci ich mam siroke, mne sa to ani nejak nezda!!!

slavka_a_maros
7. máj 2013

@katkalubkova normalne zobral take kovove klieste a zmeral styri rozmery (pokusal sa mi to pritlacat na kosti cez tu vrstvu tuku 😀 ) v stoji. No ja tam mam 30/33/38/23. Ale oni to nie vsetci doktori robia 🙂 ten moj je taky oldschool

delica
7. máj 2013

@misza1 maly samurajcek bol aky zlaty, ale taky zachmureny :D tusim mu nebolo do smiechu

michaelamia1902
7. máj 2013

@pavuciatko ja idem k nemu o dva tt na kontroju do nemocnice msly je mensi a celkovo mam horsie vysledky tsk ma budu pozorovat a potom sa rozhodne co a ako tak len ze co je nove v nemocnici a ci tu budes rodit sa mi do ruk dostal letak ze pripravuju novy trajt so zrekonstruovanymi izbami ci nemas info kedy to bude, my to uz asi nestihame?

willy_wonka
7. máj 2013

@pavuciatko hrdlo 1 cm?🙂...to mas menej ako ja ... teda myslim,ze to je dlzka krcka, si zavreta,.a je polotuhy,to je ok kym mie je makky 🙂

@slavka_a_maros co sa poradni tyka, k mojmu dr. je dobre sa objednat s uvidis,ci ta zoberie, ako to maju ini dr ti neviem presne povedat, ale myslim, ze objednanim nic nepokazis,.. vyber si dalsieho dr a skus, ale dr hammerova ma tento txzden dovolenku(keby si ju chcela) 🙂 ak ti viac vyhovuju zeny.dovolim si ti odporucit dr.dubcakovu alebo dr niznansku 🙂

pavuciatko
7. máj 2013

@michaelamia1902 no, tak to vieš viac ako ja. ja som tam bola 1-x v živote, bola som ako teliatko, lebo nikoho nepoznám, neviem, kam ísť. a zmákla som to na prvý šup. takže neviem, čo je nové v nemocnici, lebo neviem ani, ako to tam bolo predtým 🙂 ale viem, že som chcela ísť v rámci predpôrodných kurzov na exkurziu na gyn - pôrodnícke, vidieť sálu a tak, ale nedalo sa (čo viem, tak posledný mesiac nepúšťali), lebo sa tam vraj niečo prerába, teda naša sestrička vravela, že tam volala niekoľkokrát a že vraj prerábajú sprchy. tak to by už mohlo byť aj hotové, taká prerábka kúpeľní netrvá až tak dlho. a bolo by to fajn.

slavka_a_maros
7. máj 2013

@willy_wonka dakujem 🙂 samozrejme som chcela ist k tej hammerovej, si viem vybrat. Mozno skusim tu dubcakovu

willy_wonka
7. máj 2013

@slavka_a_maros dubcakova je velmi mila 🙂 no,ved uvidis ako sa nakoniec rozhodnes🙂

slavka_a_maros
7. máj 2013

@willy_wonka to je fajn 🙂 to by som potrebovala, ja tazko znasam, ked na mna niekto krici...

willy_wonka
7. máj 2013

@slavka_a_maros tam nikto nekrici 🙂 s chlapov ti odporucam dr rosemberga,ten mi aj.z kozy pomohol vstat,sam od seba,to gesto ma dojalo 🙂 mojho dr ti neodporucim, nekrici, ale nie vzdy su jeho poznamky adresovane tehulkam pochopene, to by ti mohlo vadit 🙂

misza1
7. máj 2013

@delica on se neusmal asi do roka🙂 ale porad spinkal, neplakal skoro vubec, do dnes je to flegma🙂 jen umi byt zakerny, dojde se pomazlit a drb zahryzne se treba do ruky😀

michaelamia1902
7. máj 2013

@pavuciatko no toto som nasla ak mozes tak sa prosim spytaj kedy to asi bude hotove ja momentalne nemam koho nechodim na ziadny predporodny kurz tak by som sa mohla najskor doktora o 2tt ale neviem ci bude ochotny

delica
7. máj 2013

@slavka_a_maros aj ja ti mozem Dr, Rozemberga odporucit, sice ked mi roztiahol stehna pri cievkovani, nebolo mi vsetko jedno :D. Ale ako píše Kristinka, pomôže ti z kozy, mna odviedol až do izby do postele, ked som bola na tom tak zle.
Dr, Hammerova bola moja izbova lekarka, tiez nemozem nic zle povedat, kludne by som sa jej zverila do ruk este raz.
Jj, a srandista je srandista, musis byt nanho nachystana :D.

delica
7. máj 2013

@misza1 tak hovoríš, že majú z neho doma radosť :D

pavuciatko
7. máj 2013

@michaelamia1902 fíha, no idem tam o týždeň v stredu, tak ak nezabudnem, tak zistím. a dám ti vedieť. už len nezabudnúť!!!!!! 🙂

willy_wonka
7. máj 2013

@katuska54 haloo zena 🙂 podarilo sa ti dovolat?🙂

katuska54
7. máj 2013

@willy_wonka halooo, teraz som prisla domov...hej volala som a v utorok som tam jak na koni 😀 zobral ma dr. Janac 😉

delica
7. máj 2013

dievcence, ja uz mam druhy den migrenu....bleeeeeee........sa citim ako na zaciatku tehotenstva

delica
7. máj 2013

@katuska54 aj ja budem chodit asi utorky do BA, ale poobede

katuska54
7. máj 2013

@katkalubkova ahoj,ja som dnes dopadla na vyborbu...ja som pekne sedela a 30 min. pocuvala ako ide vlacik 😀 mne to pripominalo vlak ked ide 😵 ale teda bilo riadne to male srdiecko. este stale som zavreta na 100 zamkov...a krcok drzi 🙂

willy_wonka
7. máj 2013

@delica
@katuska54 aj ja chodim utorky :D.joooo,dame rande v bufete pri pagacoch?🙂

katuska54
7. máj 2013

@delica ja budem chodit rano a kedy sa dostanem na radu 😒 mozno sa aj stretneme 😉

katuska54
7. máj 2013

@willy_wonka ides v utorok rano?

dulkagabulka
7. máj 2013

@michaelamia1902
ja čítam, že "ďalšou novinkou je pravidelná evakuácia"
😀
😀 😀 😀
ja že čooooooo??

willy_wonka
7. máj 2013

@katuska54 v piatok mam este u srandistu utz a uvidim o kolkej mi povie,lebo dnes to bola zas rychlovka,este medzi dverami,ked som odchadzala mi krical,ze v piatok mam prist na utz....ale zvycajne ma objednava na 9tu 🙂 tebe nepovedali cas?

misza1
7. máj 2013

@delica je to milasek🙂
nevim ci to neni tim pocasim, ja mam od vcera hnusne tlaky v krizich a podbrisku snazim se to vylezet...

katuska54
7. máj 2013

@misza1 uz som sa aj ja dovolila pridat do zoznamu 😀

delica
7. máj 2013

@misza1 aj mna tlacilo v podbruchu rano o 4, tak som vstala, maly kopal ako sialeny, hlava bolela. Ach jo, chudacik, ja som si ista, ze on citi moju bolest, vzdy ked ma nieco boli, tak uplne vyvadza.

katuska54
7. máj 2013

@willy_wonka aj ja mam prist na 9-tu 😉 tak mozno sa tam vidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre