Termín pôrodu marec 2011

bebulik
29. jún 2010

Ahojte buduce maminky je tu nikto kto by mal mat termin na marec 2011?

asma
14. mar 2011

tak toto je naša malá hviezdička.. Už sme sa doma zabývali ona je ako anjelik, papa a spinka klop klop 🙂

sirinka
14. mar 2011

@briketa uf a co sa u vas dialo? si nakoniec skoncila rovnako ako ja...len mne uz je trosku lepsie, uz sa mi netoci hlava asi sa postupne hemoglobin upravuje 🙂 a operovali ta preco? to tiez v spinalke ci uz si dostala narkozu?

gm
14. mar 2011

@briketa Úha, tak to si mala "veselé". Ale chvála bohu už to máš za sebou a všetko je ok! Liam je veľmi zlatučký - gratulujem /okrem neho aj tvoje dalšie dve detičky/ Tak prajem veľa zdravíčka a síl.

renesens
14. mar 2011

Okna umyte, izbicka vyupratovana po x-ty raz, taska do porodnice odznova skontrolovana, len keby sa malej uz chcelo vonku, mam pocit, ze nikdy neporodim, ani najmensi naznak 😖

brigus198754
14. mar 2011

@renesens napodobne sa citim aj ja uz nemam co robit takze sa vyvalujem na gauci 😀 😀 😀 zda sa mi ze budem do nekonecna tehotna a to mam len 4 dni do terminu a nic sa nedeje.

renesens
14. mar 2011

@brigus198754 ja sa premiestnujem z postele na gauc a naopak, nemam co doma robit, manzel je na poobednej , pride az v noci, byt mam upratany, navarene je , normalne ma ide hrabnut z toho nic nerobenia, tak sa tesim, ked mala bude na svete , ze sa nezastavim a konecne moj den bude nabity od rana do noci ....

ella_joy
14. mar 2011

mno vidim kocky, ze ste na tom podobne 😀 ja som stihla aj ples, aj bar s kamosmi cez vikend, aj prechadzky, schodov mam kazdy den dost..a nas 4kg zazrak sa nechava vsade nosit, vsak All Inclusive..a skrizil nam plany, kedze sa za par dni mame stahovat..mal byt uz von 😅

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brigus198754
14. mar 2011

@fordemirka tak asi si na rade ti 😀 😀 😀 😀 u mna sa ta zatka este neobjavila 😎 ale mala dnes kope o 106.

anulik888
14. mar 2011

ako vam zavidim ze nemate doma co robit, alebo ze to uz mate za sebou. ja nevladzem svojej dcere a do toho este domacnost :( a cely tyzden sme same. ci mi odisla zatka netusim, davam si take hnusne zlte tablety od spodu takze nemam zdanie co a ako. ale od soboty ma neskutocne bolia krize, klby, brucho ako pred menzesom ..... no neviem existovat. cele noci nespim a dost casto mi tvrdne brucho a stale mam pocit ze musim na zachod :( a to este musim obehat predoperacne a s malou mi nema kto ostat :(
:D uz si pridem ako taka stara ududrana baba. tak nech to uz mame vsetky stastlivo za sebou

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysiatkoo
14. mar 2011

@anulik888 vitaj v klube uhundranyx ... kazde nadvihnutie malej znamena 100 nadavok v duxu ..najest, prebalit, nalozit do auta...asi 50x denne... a to male v bruxu bude po sestre...lenive vyliezt 🙂... inak vsetkym marcovym uzmamickam vsetko naj!

miska22200
14. mar 2011

@anulik888 joj ja ta chapem moja,ja som na tom podobne 😒 ked čitam ako nemaju niektore čo robit,tiež by som si to ničnerobenie a oddychovanie chcela vychutnat 😒 ale pri tom mojom malom čertikovy niekedy tažko zvladam domacnost 😝 spat a oddychovat sa snažim aspon ked ma poobedny spanok...momentalne je prechladnuty takže ani vnoci sa ktovie ako teraz nevyspim 😝 dufam že tehotenstvo ešte potiahnem aspon kym nevyzdravie 😒

anulik888
14. mar 2011

@miska22200 tak to zelam skore uzdravenie. moja uz vyse 6 mesiacov nespi ani na obed :( a mna to po 13tej tak berie spat. miesto toho chodime na prechadzky. vecer zaspava o 20tej spolu s nou. ale pospim tak 2 max. 3 hodinky/ a potom uz len lomozim az do rana. prave som to ratala. u mna to potrva chvala Bohu uz len 9 dni. ak do terminu neporodim tak 23. mam planovanu sekciu. este dotiahnut tie predoperacne. len dumam co s malou, nechcem ju tahat po cakarnach

miska22200
14. mar 2011

@fordemirka ja neviem,ja by som radšej išla ked je krv...pri malom som mala vnoci okolo 3-4 hod trocha krvi a hned sme vyrazili,potom ma nejaka nesympaticka prijala a pozrela na vložku a ufrfalne povedala že len kvoli tomuto ste sem prišli? a poslala ma domov...potom mi ale už o6 rano vytiekla plodova voda 😉 ....

miska22200
14. mar 2011

@anulik888 dakujem...jejha neni to nejak skoro že už nespava poobede,či? 😕 chuda tak to maš tažke 😝 mne maly spava tak do takej 9 rana od 20 večera....potom ide okolo 13 hod spat ...normalne spaval aj do 16 hod.ale teraz ked je chory tak spi niekedy len hodku,dve,aj to nepokojne ked kašle ☹

anulik888
14. mar 2011

@miska22200 uprimne tisko zavidim. nasa spi od 20tej do 8:15 a cez den som rada, ak ju aspon na 30minut dostanem polezat do postele. je stale v pohybe. kym bol manzel doma tak ju vzal na prechadzku a ja som si mohla zdriemnut. ale teraz je to super tazke.

miska22200
14. mar 2011

@anulik888 no ved ten naš je tiež take žive striebro,už vbrušku bol....toto druhe necitim že by bolo take divoke ,tak dufam že to bude pokojnejšie dieta 😉 teraz je akurat vtakej faze že všade vylezie ,všetko chce ,všetko berie,otvara,tak to tu vyzera ako nabojisku niekedy 😅 ale horšie je že ho nemožem nechat z dohladu lebo sa bojim ked niekde vylezie aby nespadol 😝 ale zas som rada že aspon ako tak ešte vydrži aj vohradke ešte,tak ked mi treba niekde behnut na zachod alebo tak tak ho tam dam...no budeme to mat očividne obidve vesele ked pride druhe,že?

renesens
14. mar 2011

Neviete mi povedat ci je normalne, ze dnes sa mala skoro vobec nehybe v brusku? ☹

anulik888
14. mar 2011

@renesens to iste sa sem- tam stava aj mne. mala som obavy ale prietoky su ok, tak asi je to normalne. uz su velke a maju malo miesta. aj brusko mi tvrdne velmi casto. no a prace mam cez hlavu ... tak snad je to vsetko ok

sirinka
14. mar 2011

@renesens ja som tak mala pocit, ze sa malinka malo hybe cca tri dni a na poradni mi vtedy vysli zle vysledky z CTG, nakoniec robili akutne cisarsky...
takze skus ju zobudit ale daj aj na svoj instinkt, niekedy je lepsie zbytocne stresovat...
a mimochodom este aj par minut pred CR som mala uplne perfektne prietoky, ale malinka sa v brusku trapila, jedine CTG zaznamenal, ze nieco nie je v poriadku...
tak drzim palce, aby to bolo ok, ale ja po mojej skusenosti by som sa asi radsej nechala vysetrit...

kovkov
15. mar 2011

@siss_sz gratulujem k syncekovi

kovkov
15. mar 2011

blahozelam maminkam aj babätkam, vsetko dobre 🙂

dadka1010
15. mar 2011

Ahojte, tak aj my už sme na svete. Narodil sa nám krásny chlapček v stredu o 8,55 hodine. Rodili sme CR. Krpček vážil 3900g a meria 51cm. Od včera sme domka, konečne sa aj kojíme, jazva bolí, ale prebolí. Je to najúžastnejší pocit, stať sa mamou. Nedá sa opísať slovami. Je to zázrak 😉

renesens
15. mar 2011

@sirinka dakujem za radu, no dnes mam termin a stale nic, zajtra idem do porodnice , hadam bude vsetko ok, skusila som malou hybat a "prebrala sa" , takze verim, ze je len leniva a pripravuje sa na cestu von 🙂

brigus198754
15. mar 2011

@dadka1010 srdecna gratulacia a velmi vela mliecka ti prajem 🙂

miska22200
15. mar 2011

@dadka1010 gratulujem 😉 pekne si to napisala 😵 krpček je pekny valibuk 😉

majloo
15. mar 2011

@dadka1010 aj ja gratulujem a nech sa dari 😉

siss_sz
15. mar 2011

@kovkov dakujeme @dadka1010 gratulujem aj tebe!!! tusim sme nakoniec rodili rovnako - v stredu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre