• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 zeby si bola dalsia v poradi?? :wink:
12. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kafko keby moj dnesny jedalnicek vyzeral inac aj by som si myslela ze to na mna asi prislo,ale skor si myslim ze to mam z dnesneho konzumneho repertoaru :grinning:
12. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, baby, vidim na nete na radare tu burku, co tam mate ... aj vam ju trosku zavidim, bude sa lepsie dychat ...
12. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aj ja mam casto pichanie do mocoveho mechura .. velmi neprijemne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
tak ta burka respektive 3 burky sa prehnali aj Zahorim, aspon sa lepsie dycha. My sme dnes boli cely den u svokrovcov na rodinnom dome s bazenom, lebo u nas v byte sa neda dychat. Este k tomu nam nejde vytah,tak zo 6.poschodia s 2 detmi a kocikom pesi....to je o hubu..... :angry:

Dnes som bola na prvej masazi, aj s bankami mi robila po chrbte. Kocky, ako ma rozmasirovala,tak mi pod lopatkou navrela normalne hrča.....tam bol ten nerv pricviknuty....tak ma 1 hodinu masirovala. Musim absolvovat takychto masazi viac a snad to prejde, dnes sa citim lepsie...tuk tuk tuk....aby som to nezakrikla...

Maly mi dnes saje o 106, furt ho mam na prse, to skrz tie horka, co chudatko je tiez asi dehydratovany.... :unamused: :unamused: Ale mliecka mam dost, tak nech mam pekne....

Tak kočky, kto je na rade teraz? :wink:
12. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna to tak picha ze ked to na mna pride tak musim zastat lebo nie som schopna pokracovat v chodzi. Aj preto uz malo chodim von. A krce v lytkach mam aj ja ale nie casto. vacsinou len nadranom ale su brutalne.... :cry:
12. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili akurat som na teba myslela a ty tu.... telepatia :grinning:
12. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a hlavne to boli ked dlhsie stojim niekde
12. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili tak snad sa ti tie ruky polepsia..no a stym vytahom to neni bohvieco teda,ze na sieste poschodie sa terigat :confused: na rade je asi Oacka,ale ja by som kludne isla aj dnes,mne by to nevadilo....
12. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru uvidime, ktora z nas prekvapi :wink:
12. jún 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka - no stale neviem, co to bude... som myslela, ze ked tak kope, tak nejaky nezbednik, preto som ho nazvala muzskym rodom:slight_smile:

@mojalili - to je fajn, ze nemas problemy s kojenim!
A kolko si asi tym porodom zhodila?
@denisse pises, ako budete obliekat letne deticky....veru aj my mame lahku kosielku, a nohy ma zabalene letmo do plienky. KEd ideme vajickom,tak dal len jemne dupky a jemnu ciapocku, to je vsetko, ale ajtak mu je velmi horko a hlavne ked mu je zase zima,tak zacne stikutat a kychat.... :slight_smile:
@mirka285 sa nevies dockat?.o)))) mne sa praveze nechce rodit este vobec takze mne by vobec nevadilo keby som odrodila ako posledna...
12. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa malo, len cca 8kg, este mi 10 ostalo :unamused: ale brucho mi ide postupne dole. Ten pas je ale bohovy, ked idem do mesta, supnem si ho a nemam iadne brucho, huraaaa.... Postupne to snad pojde dole tych 10 kg, ved este mam len 10 dni od porodu... :confounded:
12. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili neskusala si davat tricko s kratkym rukavom? ja neviem ale asi dam nieco letne ked bude takyto hic ci to sa nemoze??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ze 10 dni, ufff to teda leti. A kolko si pribrala za cele tehu??????? ja mam uz + 16kil
12. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka sak to praveze neciem, ci sa moze ci nie. U nas strasne fuka, tak kvoli vetru nech ma este dlhsi rukav.... A este nieco, ako mi hovorili, ze to bude velke dieta, tak mam vsetko v č. 62, mam malo 56tiek, tak musim is nieco pokúpit, lebo mu to je velke vsetko.
12. jún 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili, myslim, ze nemusis davat ciapocku pokial nefuka vietor, aj kratky rukav moze mat, tu deti chodia tak :wink:
12. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to chcem mat za sebou,a naco mam cakat_cim skor tym lepsie,ved uz sa len nudim teraz a zerem a zbytocne priberam :unamused:
12. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka, zrzi, ty mas +16kg? vobec to na tebe nevidiet. ja mam po dalsom uspesnom hnackovani na +9, dnes mala mala grc hnac den, tak dufam, ze to od nej zas nechytim
@mojalili - tak tych 8 kg zase nie je az tak malo, aj u mna to dufam pojde takto - teraz mam 14 navyse a este asi nejake kilecko priberiem... a ten obvod pasa si si skusala merat, ze kolko sa tym porodom stiahol?
mirka, no ja som dnes mala 2 hod kontrakcie kazdych 10 min a veru mi vobec nebolo vsetko jedno a este aj mm sa hneval, ze som nechcela ist do nemocky, ale nastastie to uz zacalo povolovat, ja este nechcem rodit :sunglasses:
12. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka 18 kg som pribrala. NEdam sa este do gati,tak celkovo vsade to mam, hlavne brucho a trosku ale trosku boky, teraz to vidim na obleceni... :slight_smile: Ale bojim sa i odfotit, ale skusim zajtra, nech vidite, som ako v 5 mesiaci tehotenstva:slight_smile:
12. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp LUminka, este treba aspon 2 tyzdne pockat, pekne babatku dohovor, nech tam este 2 tyzdne zostane :wink: A ten kratky rukav by bol OK, len musim buduci tyzden ist pokupit nieco:slight_smile: :slight_smile:

12. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili kolko mal nakoniec maly?ja mam tiez minumum 56. vacsina 0 -3 mesiace. Akurat pyzamka mam 56 a nejake dupacky, kabatiky, letne supravy
12. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili to postupne odide ten vyzor ze si ako v piatom mesiaci,aj sestra tak vyzerala,teraz ma maly pat mesiacov a segra nema absolutne ziadne brucho..ale kila navyse este ma
12. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luminkasp - fuha, tak to uz by som mala ine stresy... Ale u Teba to pojde asi rychlejsie, kedze uz nie si prvorodicka...
12. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili, 10 kg das dole hned, ja mu stale prihovaram a hlavne mam bobky z toho ako mi min povedali, ze ak sa do 21. neotoci, planuju mi cisarsky, ja chcem rodit normalne, dufam, ze sa otoci a vsetko bude ok.

ja mam tiez veci 0-3 mesiace, neviem aka je to velkost, lebo tu sa to nikdy podla cm nepise, je to druha velkost v poradi, prva je 0 :wink:
12. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa, stresy mal moj muz, ja som tere prenasala a vyvolavali mi a teraz sa nechystam rodit pred 38 :grinning:
12. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok