Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
17. jún 2010

@karinnka - tak ved ked uz je taky pekne velky, v pohode mozes ist rodit🙂

@meruska - no to je divne, chodit k porodnikovi by sa malo od 36. tyzdna...
Inak, mne nerobili ultrazvuk od 30. tyzdna...

@zuzana0409 - dakujeme! A kde si rodila?

izira
17. jún 2010

@kafoditka Pripajam sa ku gratulantom 🙂 nadherny chlapcek 🙂🙂🙂

suzik77
17. jún 2010

suzik77 – Ahojte dievčatá. Vstupujem do diskusií predovšetkým tam, kde vidím, že ste poniektoré šťastlivo tehotné
Ak čakáte 1. bábätko (nie je podmienka) a nemáte ešte výbavičku, dovoľujem si Vám ponúknuť menšie základné balíčky pre novorodencov z môjho obchodíku.
Vecičky sú zachovalé (alebo úplne nové), nepoškodené, nie sú to žiadne „preležaniny“ (predávam ihneď, ako mi malá z toho rastie)
Ak máte záujem, kuk link:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-spodna-b......

alebo:

https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-spodna-b......

Kontakt potom cez IP, ak by bol záujem.

izira
17. jún 2010

Tak som vas konecne precitala..st etu toho opat popisali 🙂 Dnes som bola v poradni v nemocnici aj ja, lekar povedal, ze vsetko ok, mam prist o tyzden a ze by bolo dobre nejaky ten tyzden este vydrzat - mam sa dohodnut s malym 🙂 Inak vysledky z vyteru este nemam :( nejako meskaju, tak mozno zajtra mi ich zavolaju.

Baby z Ke - ktora sa chystate rodit na Rastislavke? A mate termin zaciatok jula??? - prip. koncom juna? 🙂 Vopred dik.

lenkaaninka
17. jún 2010

@meruska nie meruska aj ja stále k môjmu a do nemocnice až na pôrod aspon tak som bola aj pri dievkach...iný doktor iné mravy 😉

stanka33
17. jún 2010

Ahojte...

@kafoditka gratulujem k Filipkovi, od rana som myslela na teba a ty este v noci, dobre ze sa ti to spustilo tak rychlo...prajem vela zdravicka, mliecka a radosti z maleho.....

cigaretka no jandova je celkom super ako to opisuje, mne sa vcera vratili spomienky spred dvoch rokov...

karinka mame rovnaky termin aj ja som otvorena na 1,5 cm co je volne pre prest, zevraj u druhorod. v norme ale.....
ale ukludnila ma kamoska ona vydrzala tyzden otvorena na 4 cm tak snad potiahneme este 2 tt

strasska
17. jún 2010

kafko: gratulujem pekne miery!!! Nech ste co najskor fit a doma, cela rodinka spolu 😉

lenkaaninka
17. jún 2010

@stanka33 stani ja mám krčok skrátený na 1,5cm a na 1cm otvorená a povedal že to je normálne... 😉

agika1982
17. jún 2010

ahojte....dneska som hajala az do pol jednej heh...zazrak......sice rano som tu bola na skok,ale pak som znova zalomila...... kocky idete niektora z Trnavy zajtra do nemocky k dokine????
a mozno sa mylim, ale dako mi tu chyba maxarka....

stanka33
17. jún 2010

ved hej ale ja som mala maleho predcasne a furt a takto otvorena som bola 4h pred porodom iba 🙂

strasska
17. jún 2010

a inak to Kafko zvladla celkom rychlo, ked Mirka este o 22.00 pisala, ze sa nudi 😀 sikulka!!!!!

lela1809
17. jún 2010

@agika1982 ahoj ahoj 🙂 maxi je v tatrach 🙂

stanka33
17. jún 2010

ved to ze to mala dost rychle.....

lenkaaninka
17. jún 2010

@agika1982 maxinka išla tuším do tých Tatier nie??? sa mi marí..dneska som konečne skončila som umývala všetky steny od pier malovatiek a razítiek jeden cm nebol prázdny normálne padám dole nosom...aspon večer dobre zaspím 😉 to som mm nachystala na malovku...už nervačil...ale nech maluje kedy chce ale tie steny boli brutál...

strasska
17. jún 2010

@stanka33 ale teraz som si vsimla, ze manzel pisal, ze mala tazky porod 😲 no sak sa potom dozviem uz od kafko.
ale inak mozno by sme si hororove scenare porodov mohl pisat az po 15. auguste, aby sme sa tu navzajom nevystrasili 😀 🤐

stanka33
17. jún 2010

strasska no to by sme mohli pisat...ale inak sa na to pozeraju prvo a druho rodicky a baby po sekcii....aj vcera na tej prednaske pre oteckov niektorym az zle prislo....mne sa vratili spomienky...

adelaine
17. jún 2010

@strasska
veru pravdu mas, nech sa nenervacime dopredu...
ja aj tak revem kvoli vsetkemu a stresujem uz teraz,
netreba mi citat si katastroficke scenare porodu 😒

inak, mne bolo po poradni vcera dost zle,
viem, ze nie som sama, mame to viacere,
myslite, ze je to tym, ze nas doki "rozbabre"?
dnes len polihavam, pospavam...nevladzem
nic robit ☹
dokonca som mm zahlasila, ze ododnes vari on,
ja nevladzem ani dlho stat pri sporaku 😒

a kocky, posledna otazka...
priberate este? ja som za dva tyzdne pribrala
kilo ☹ ☹ ☹ a cez pupok mam 113 cm,
opucham tak srandovne, ruky mam bambule a
noha je jedna normalna, druha je bambula 😖

alllexa
17. jún 2010

@stanka33 - a to co vam take strasne hovorili?
Mne akurat kamoska vcera pisala taky mail, pred 2 tyzdnami rodila, a pri tom opise skoncila v polke, ze zvysok mi dorozprava po mojom porode, tak som sa este viac vylakala...

adelaine
17. jún 2010

@alllexa vidis, o tom hovorim 😢
boze, tebe naskocil uz 39 tt 😒 strasne rychlo to bezi

alllexa
17. jún 2010

@adelaine - ja som pribrala 2 kila za 2 tyzdne, takze mam z toho nervy...
A tiez mi po tych vysetreniach nie je najlepsie. No a ked stojim, tak mi vystreluje bolest do stehien, alebo ma tlaci brucho, takze tiez len tak polihujem...

merikac
17. jún 2010

@kafoditka - gratulujem 🙂 , prajem, rychle zotavenie a aby ste si uzivali jeden druheho plnymi duskami................ 😵

strasska
17. jún 2010

@stanka33 stani ja mam pocit, ze teraz sa bojim viac ako pri prvom, a to som mala podla mna super porod.
Neviem ci to je tym, ze uz viem do coho idem 😕
@adelaine s poradnou, neporadim...ja sa citim v podstate vyborne, az na tie opuchajuce nozicky a ked sa na nich pozriem, tak mi je vzdy smiesno, si pripadam jak Shrekova zena

strasska
17. jún 2010

@adelaine
@alllexa
zienky ja priberam hrozne...pri Miskovi som vobec tolko nepriberala, ale ani opuchnute nohy som nemala...a uz neviem, ci mam zacat drzat dietu, alebo co.
Ale ked vecer nieco nezjem, tak rano mam normalne skoro krce od hladu 😒

adelaine
17. jún 2010

..pytam sa hlavne preto, ze mne v poslednej dobe strasne narastlo iba brucho,
normalne ho uz nevladzem ani nosit, asi budem potrebovat furik 😒
som si preto odmerala ten obvod, samozrejme ze rastie ako z vody,
a este sa mi aj strie urobili, doteraz nic...a zrazu bum

stanka33
17. jún 2010

no nic take ja som prisla az na samotny porod ked sa rozoberal a co robia s babom po nom a porod placenty to opisovala....
a som pribrala teraz za 2Tt iba pol kila tak ok ale zeram furt volaco...celkovo 7,5kg
mne bolo po poradni vcera zle vsetko ma bolelo to bude asi normalne
bezim pustit malemu krtecka ahojte....

silvia.vesela
17. jún 2010

kočky, naozaj sa radšej nestrašme negatívnymi zazitkami z porodu. Urcite to bude vsetko bolestive, ale musíme to zvladnut! Mám susedu, ktorá ma už ročného synceka a tá mi len vsetko negativne o porode hovorila....no, radsej sa jej vyhybam, nechcem to pocuvat...taká negáčka je, že až!

adelaine, ja už nepriberam, váha sa mi drži rovnako, stále mam plus 14 kíl a vážim 63kg.
mna včera po vysetrení tiež vsetko bolelo, ani spat som nemohla poriadne!

adelaine
17. jún 2010

@silvia.vesela co ja by som dala za to, keby to bolo tych tvojich 14 kg ☹
ach jaj...

silvia.vesela
17. jún 2010

@adelaine na mna to je dost kíl navyše, predtým som mavala maximalne 50kg a je to velka zataz pre mna. Už sa teším, ked pojdem cvicit a dám sa do formy! 🙂

alllexa
17. jún 2010

@silvia.vesela - tak to si modelka🙂

silvia.vesela
17. jún 2010

@alllexa ale kdeže! 😀 Vždy som bola drobná, mám len 163cm! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre