Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
21. jún 2010

@nina88 ninka a to si sa vážila aj s manželom???? 😀 teda ja som si pozrela tvoj album,ale sa mi veriť nechce... veď ty máš len brucho a faldy nikde... to meriaš tri metre? 😉

nina88
21. jún 2010

@petzi prosím nezabudni, čas sa kráti... 😉

Ano, vážim 93 kg, mám +20 kg a +10 ešte po prvej dcérke... Moja normál hmotnosť je 63 kg a pojdem tvrdo po nej... 😀

strasska
21. jún 2010

A inak ja tu budem asi za cudacku, ale ja som si tehotenstvo zacala vychutnavat az od 7mes., kedy som prestala vracat. A aj teraz mi je super...nic ma neboli, trosku mi opuchaju nohy a uz chodim ako kacka, ale zial aj jest mi chuti, aj mam dobru naladu, aj za malym stiham.
Taska do porodky este nepobalena, veci este nepoprate...ja sa tomu porodu este asi branim.
Inak k tym kilam, uz mam +18 a nevyzera, ze by sa to uz ustalilo, takze uz som pretromfla aj 1.tehu

petzi
21. jún 2010

@strasska a melon?? Ja lubim melon, ten tiez sa nesmie??ked ja neviem co smiem a ja som ako srotovnik, ako sa poznam, tak budem tlacit do hlavy ako teraz... ☹

nina88
21. jún 2010

@oacka no to mi veľa ľudí nechce veriť... Mám 173 cm... 😉

montinka
21. jún 2010

@oacka ides cisarskym? aj ja sa vytesujem ze to bude zase sekcia. xi xi asi nie som normalna. ale ked pri normalnom porode som sa strasne bala toho strihania a zasivania.🙂

strasska
21. jún 2010

@petzi melon vraj ano, ale tiez zacni najprv s 1 krajcom

stanka33
21. jún 2010

@lenkaaninka u nas to bolo pred rokom v lete tak ze malemu isli zuby mal 6 chorobu potom dvakrat sople a nadchu zakazdym co som isla s nim k dr som nieco chytila nevylezala som to az to vyustilo do zapalu priedusiek 2tt som brala Antibiotika co sa odzrkaldlilo na mojom menzes a preto som otehotnela lebo som mala dosraty cyklus a to som v lete len prestala kojit takze z blata do kaluze....maly chory nebol celu zimu iba v aprili mal sople ale asi iba zo zubkov lebo mu sli naraz 2stolicky

montinka
21. jún 2010

@strasska nic si z toho nerob ani ja este nemam tasku zbalenu a to mi chce doki robit koncom juna sekcia.😀 ale ved stiham xi xi dufam ze mi zajtra nepovie ze v piatok mam nabehnut do nemocky.😀

strasska
21. jún 2010

@petzi teda smie sa urcite, len odsleduj ci nahodou babulo nebude trapit, ale nie je to alergen

montinka
21. jún 2010

@stanka33 uz ma tvoj maly aj tie posledne stolicky? teda uz ma vlastne vsetky zubky?

strasska
21. jún 2010

@montinka len tebe to aspon oznamia dopredu, ale ja idem prirodzene 😉

montinka
21. jún 2010

@strasska hmmm tak to si zacni od zajtra postupne tasku balit a do konca tyzdna by aj mohla byt cela zbalena. 😉

petzi
21. jún 2010

@nina88
ahaaa, ano ano a ja som si nevedela spomenut....lebo som si to chcela napisat, ked som mala ja 22 dni do porodu, ale ved ja uz neviem ani len slovensku uspavanku, tak sa nervacim s toho,tak som zvedava, kde tie basnicky a vsetko s nasich mladych cias zozeniem....
No inak vysku mame rovnaku a aj vahu sme mali, no ja som ale pribrala a tehu som zacinala so 69kg 😒 a teraz mam +14,takze megero...a to cakam prve, som zvedava pri druhom,ak nahodou teda bude...Ale asi mas aj kosti tazke nie? Lebo ja brutal...

stanka33
21. jún 2010

@montinka dve mu este chybaju, dve mu vysli v polke aprila

montinka
21. jún 2010

@stanka33 hmmm nasa mala ma dasna biele uz asi mesiac a stale nic.

nina88
21. jún 2010

@petzi
Ano, za všetko možu kosti... 😀 😀 😀

stanka33
21. jún 2010

mi sme mali stale nejake sopliky alebo zvysenu teplotu ked isli zuby, mozno aj tie afty mu vysli zato ze mu idu posledne a ma znizenu imunitu, parkrat som ho pristihla ako olizuje vonku lopatku v strku 😒

petzi
21. jún 2010

@strasska
to jako ze si dam ten melon jednym rezom na polovicu a vydlabat?? 😀 😀 😀
aj dnes som kupila a zase ho zjem sama na posedenie....ja som hrozna,ako sa mozete niektore v tom jedeni kontrolovat?? Ja jem odjagziva( ako sa to pise?) vsetko, vela a naraz.kysle so sladkym ,horkym, je mi jedno, som ako kyselina a zahu nemam....ach jaj, ta by ma aspon brzdila... ☹

oacka
21. jún 2010

ženy,kam vy na tie váhové čísla chodíte????? vobec na to nevyzeráte. a to je hlavné,nie? 😀 😀 no ja som si na nete hľadala,že čo nemám jesť a som to radšej rýchlo zavrela...šak niektoré ženy jedia len biely jogurt, biele mäso a papriku.. a ošúpané jablká... tak to nebude moj prípad.... no ale keď bude malú nadúvať,tak mi nič iné neostane...

petzi
21. jún 2010

@nina88
no ja sa nevyhovaram, ale mam to aj v karte, ze mam tazke kosti, lebo som bola sportovkyna tak to tam poznacili 😨 nie ze by som sa skrivala za kosti, ty mi teda davas ninka, no idem si ta pozriet na fotoblog ,ako vyzeras.....teda.... 😅

lutsine
21. jún 2010

ahojte, tak ja som sa prave vratila z poradne v nemocke, vsetko je ok, zatial sa drzime, mame peknych 2565 g. Takze uvidime kolko budeme mat v den porodu. Este ma čaká poradňa u mojho gynekologa 29.6 a nabuduci tyzden aj dalsia poradna v nemocke u porodnika. Kolko je akcia srdiecka u babatka?

stanka33
21. jún 2010

ja vam radsej nenapisem kolo vazim teraz lebo vas treskne....akurat som zozrala polku kelimku zmrzliny ani neviem ako...

meruska
21. jún 2010

@oacka ja mam kolegynku co je od porodu len toto..biele jogurty, biele masko, osupane jablka a pije len cistu vodu, pripadne si zaleje horucou vodou tie jablka a ma akoze ovocny caj

stanka33
21. jún 2010

@nina88 som pozerela foto ved vyzeras ako ja aj brusko mas take a ja mamo 30 kg menej kolko merias???

petzi
21. jún 2010

@oacka
No moja rec, ja sa tiez neudrzim asi, no ale musime davat pozor.Napr.moja mamina neje ani mliecne vyrobky, inak to sed....a to nie je tehu.ale ved ma skoro 50kg.no ja som ako jej mama, ked ideme po meste... 😀 alebo aspon ochranka... 😀

karinnka
21. jún 2010

nina88 az teraz som si precitala Tvoj komentar k Tvojmu albumu 😉 😵 Ty si taka mladucka 🙂 Ale aspon budes mlada Babicka 😉 Ja som rodila o 3roky neskor ako Ty ale nie s takym happyendom,ale teraz uz som 7roko stastna 😉

strasska
21. jún 2010

@petzi ten melon aj ja teraz vyjedam a sa priznam, ze uz 3. melon za 10 dni som zjedla sama...teda ak neratam tie dva krajce s ktorymi som sa rozdelila s rodinkou 😅
@oacka no hej ten zoznam je strasny, ale ja ho vzdy vnimam, ako potraviny s ktorymi treba opatrne. a nie ze su zakazane...sak odkial by tie nase deticky potom mali tie ziviny a vitaminy, keby sme boli iba na jogurtoch. 😠
a to ti ani nehovorim, ze treba aj s mliecnymi vyrobkami opatrne 😅

strasska
21. jún 2010

@meruska tak to je strasne, no ma potom vobec nejaku energiu ta zienka?

petzi
21. jún 2010

@nina88
no a ty si sa vazila s tehlami ,ci co? Ved to nemozes mat tolko kil.mas taku vysku ako ja a ja mam v predu kopec v zadu kopec a aj na krku balon.no tak ja neviem, chod dat reklamovat vahu 100% je zla aj u lekara maju zlu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre